ברוכים הבאים, אורח

עד החתונה זה יעבור...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: עד החתונה זה יעבור... 652 צפיות

עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133388

• חלאס כבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש

הפעם החזקתי שבועיים...
זה ממש אותו הדבר שוב ושוב , שבועיים שלוש של נקיות ואז בום!
וזה בגלל אותו הדבר בדיוק, מין צורך בסיסי וזעקה שעולה מתוכי לצרוך, 
התסמינים הם גוף רפה ועייף, מחשבה לא צלולה, והתרחקות חברתית.

והבעיה שאני יודע שהפתרון מעבר לפינה, בתוך המכשיר, רק ללחוץ להיןת בזה רבע שעה וזהו! אני כמו חדש!
כל הדאגות והלחצים פשוט מתנדפים לשבועיים נוספים.
אני תלמיד ישיבה רווק לפני צבא ומאוד חשוב לי ללמוד ולהיות מרוכז לאורך היום מאוד חשובה לי, וכל פעם שאני מתחיל מהלך נקיות חדש וזה תוקע לי את החיים אני שואל את עצמי למה? למה להתאמץ? 

עמוק בפנים אני מרגיש שאני לא יכול להיות נקי כל הזמן עד החתונה, עוד חודש חודשיים זה יפתיע (ואל תגידו "אני חושב רק על היום"!!!)
כי אני אנושי, לא סתם רוב העוחם הרווקי צורך, אני מבולבל, אני יודע שזה הןרס אותי ואת הקשר שלי לה' אבל אני לא יודע מה לצפות מעצמי 

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133389

• חלאס כבר
  • חבר חדש
אני נתלה כל הזמן במסכנות שלי ובאנושיות שלי במקום להתחיל לשנות את עצמי ולהשתפר, תמיד יש עוד זמן... והכל בסדר... והעיקר החיוך... ויש לי עוד ללמוד בחיים.. וזה לא סוף המסלול... ואני לא אדם כזה... ואני סך הכל אנושי...

אני צריך לקום ולשנות ולהיות מודע שזה יגבה ממני מחירים, קשים.

אני מתחיל!

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133390

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים מזדהה
הלבטים הם חלקים מהתהליך
אתה שם לב שזה לא מה שאתה רוצה מעצמך
אני ממליץ לך על תכונית צעדים ספונסר וחברים
ואם לא אז לפחות תשתף כאן באתר ותהיה בקשר עם חברים
זה מניסיון מועיל לאלפים....

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133396

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך אחי גם אני בחור ישיבה רווק..
יש לך סינון אחי?

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133397

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
חלאס כבר כתב on 18 פבר' 2021 22:36:

הפעם החזקתי שבועיים...
זה ממש אותו הדבר שוב ושוב , שבועיים שלוש של נקיות ואז בום!
וזה בגלל אותו הדבר בדיוק, מין צורך בסיסי וזעקה שעולה מתוכי לצרוך, 
התסמינים הם גוף רפה ועייף, מחשבה לא צלולה, והתרחקות חברתית.

והבעיה שאני יודע שהפתרון מעבר לפינה, בתוך המכשיר, רק ללחוץ להיןת בזה רבע שעה וזהו! אני כמו חדש!
כל הדאגות והלחצים פשוט מתנדפים לשבועיים נוספים.
אני תלמיד ישיבה רווק לפני צבא ומאוד חשוב לי ללמוד ולהיות מרוכז לאורך היום מאוד חשובה לי, וכל פעם שאני מתחיל מהלך נקיות חדש וזה תוקע לי את החיים אני שואל את עצמי למה? למה להתאמץ? 

עמוק בפנים אני מרגיש שאני לא יכול להיות נקי כל הזמן עד החתונה, עוד חודש חודשיים זה יפתיע (ואל תגידו "אני חושב רק על היום"!!!)
כי אני אנושי, לא סתם רוב העוחם הרווקי צורך, אני מבולבל, אני יודע שזה הןרס אותי ואת הקשר שלי לה' אבל אני לא יודע מה לצפות מעצמי

אוהבים אחי!! תודה על השיתוף הכנה והמדוייק!

יש לי פוסט בשרשור שלי מתחילת הדרך שממש מתאר את אותו התהליך.. הרגשת השובע אחרי שימוש, הקריז שמגיע אחרי שבוע-שבוע וחצי של נקיות, התופעות הפיזיות והרגשיות שמגיעות איתו, חוסר יכולת להתרכז בעבודה או בכל דבר אחר, תחושת אי נוחות, הרגשת ניתוק, לחץ, דופק מואץ או ההיפך אדישות ואפטיות, ועוד רבים ורבים שהולכים ומתגברים ככל שהזמן עובר ואני לא לוקח את מנת הסם שלי...

ובסופו של יום צריך לעבוד.. צריך להתקדם בעבודה צריך לעזור בבית עם הילדים או כל משימה אחרת.. 

ובדיוק כמו שכתבת אני יודע שאם אני עכשיו לוקח את המנה שלי זה משתחרר ועוזב אותי לעוד שבוע שבועיים אז למה להילחם? יותר קל להשתמש ולדחות את הרצון להפסיק לעוד שבועיים- כשלא תהיה לי משימה חשובה על הראש וארגיש יותר טוב וכו'...

אני חושב שתיארת בדיוק את מעגל ההתמכרות והשימוש. ואם אני רוצה להפסיק להיות תלוי בסם הזה, אני חייב לעבור את הנקודה הזאתי מתישהו בלי להשתמש.. 

פה התכנית עזרה לי, החברותא הקבוצות והחברים, שהזדהו איתי והוכיחו לי שלא יקרה כלום אם לא ישתמש ושהגל הזה יחלוף. ייקח לו מעט זמן אבל הוא בסוף יחלוף גם מבלי שאני אשתמש.

ושאם אני כן אשתמש- מתישהו, בעוד יומיים או שלושה או שבועיים או חודש אני אהיה בדיוק באותה הנקודה שוב פעם..
כדי להגיע לנקיות ולגמילה אני אהיה חייב לעבור את הנקודה הזאתי בסופו של דבר (שאחריה יגיעו עוד כאלו ואצטרך לעבור גם אותן) 
עבודת התכנית והצעדים עזרה לי להתחבר לאלוקים ולהכניס אותו לחיים שלי ולעבור את הרגעים הקשים האלה שאפיינו את הימים הראשונים שלי בתכנית, מהיום ה-20 לנקיות בערך ועד היום ה-120.

אוהבים אותך ותמשיך לבוא ולשתף!! יציאה מהתמכרות זה לא לקלף פלסטר ולא לקחת כדור וזה יעבור...

זה יום אחרי יום אחרי יום לפעמים של התמודדויות מול התחושות האלה שתיארת עד שזה סוף סוף עוזב ומשתחרר ואפשר קצת לנשום.. קצת.. לפני בוא הגל הבא.

לאט לאט ככל שהזמן עובר זה משתפר ומשתחרר יותר ויותר.

את העבודה הזאתי לא היה סיכוי שאעשה לבד... ואני זוקף את כל הזכות של המעבר של הימים האלה לאלוקים ע"י השליחים שהם הקבוצות הספונסר והחברים וכמובן עבודת הצעדים.

אוהבים אותך ותודה על השיתוף הכ"כ חשוב!

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133404

• mitmoded
  • דירוג זהב

אהלן חבר יקר תודה רבה על הפתיחות 

ממליץ לך לנסות להרבות בספורט לימוד תורה ועשייה כללית במיוחד חסד ונתינה, אבל ממש להשקיע בזה באינטנסיביות ולא בחרטא 

בנוסף תקרא את המדריך כאן בפורום ותפעל לפיו 

אני ממש ממש מזדהה עם המצב שלך אני גם הסדרניק,
רק שאני העזתי להגיע לפורום שנה וחצי לאחר הנישואים... זה לא קל בכלל אבל יש פיתרון 

אני כיום הבנתי שאני מכור, מכור משוגע ואני יודע היום שיש פיתרון ואני פועל לפיו 
מתפלל בשבילך שתצליח ותעלה על דרך 
אם את רוצה ליצור קשר מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133417

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא הבנתי מה התכוונת בכותרת: "עד החתונה זה יעבור"...
מה שאני יכול להגיד לך שבלי תוכנית...
בלי עבודה...

זה פתאום תוקף ובגדול

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133421

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לכל הנ"ל,
ברוכים הבאים לפורום,
הגעת למקום הנכון,
תשקיע, זה משתלם,
תשתף, זה עוזר,
תלמד, זה מחכים,
בקיצר ברוכים הבאים.

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133546

• חלאס כבר
  • חבר חדש

נקי כבר בערך שבוע, עד עכשיו כלום לא תוקף רגע פה ורגע שם אבל לא משהו רציני שתופס יותר מדי גם החסימה בטלפון עוזרת, בתכלס אני יודע שזה תוקף או כשאני מבואס או כשאני משועמם, ולכן אני מנסה לשמור על שגרה טובה ומיצוי עצמי וקשר עם המשפחה (משהו ששמתי לב שעוזר...)

עוד דבר ששמתי לב אליו הוא שאני בדרך כלל רגיל לוותר ולתת ולהתנדב ולהיות במרכז העשיה אני לעולם לא אתן למישהו לעשות משהו שאני לא עושה בעצמי ואני ממש רואה כל אחד בעין טובה (אחרי שעבדתי על זה תקופה) ובכללי אני לא רואה הרבה רע באחרים, אבל כל כמה זמן יש פתאום רצון גם לעשות משהו למען עצמי, רצון "להתמלא" ולפרוק את כל המנהיגות והיוזמה ממני ופשוט לזרום ולהנות ולאבד שליטה ללא שיפוטיות או השלכות של המעשים שלי על עוד אנשים בקיצור רק "להשתבלל" לתוך הקונכיה שלי לכמה דקות אנשים מוצאים את זה בספורט/באוכל/בסמים/בסרטים/באלכוהול/בשיחה טובה עם חבר אני סיגלתי לעצמי את המנהג הנוראי למצוא את זה בפורנו, זה כאילו שיש לי חור בלב שרק צריך שיסתמו אותו, למרות כל מה שאנשים כאן כותבים אני באמת חושב שאם תהיה לי חברה (אף פעם לא הייתה לי- סה"כ שיעור ב'...), מישהי שבאמת תאהב אותי כמו שאני שתרצה אותי בגלל מי שאני ואני אוכל לתת לה את כל הרגש והלב שיש לי לתת זה באמת יפטור לי את הבעיה זה יסתום את החור בלב ויתן לי הרגשה של שלמות עם עצמי, ואני ממש לא מדבר על רמה של אינטימיות וחתונה אלה רק הידיעה הזאת שיש מישהי כזאת ושאני יכול להרים לה טלפון כשקשה והיא באמת תרצה לשמוע אותי, מישהי לשבת ליידה על הספסל ולהביט בעיניה ולשתוק.

ולכל הנשואים שמגחחים עכשיו ואומרים לעצמם "הילד הזה לא יודע על מה הוא מדבר, עד כמה נישואים זה קשה ותובעני..." תנסו להיזכר שגם אתם הייתם כמוני פעם, ותחזרו רגע לזה ותבינו איזה מדהימים החיים שלכם שיש מישהי שאתם אוהבים והיא אוהבת אתכם.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי חלאס כבר.

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133547

• חלאס כבר
  • חבר חדש

רציתי גם לשתף אתכם בשיר שכתבתי לפני כמה חודשים ומחזיק אותי בתקופות מאתגרות: 

הנקודה היפה באופק
עומד על הצוק
הרוח בגוי עוברת, מלטפת
תחתי המוני כרישים
מלתעותיהם פתוחות, מלאות שיניים

הבהמה שלי רוצה לקפוץ
הנקודה הבהירה רוצה לנוס
עוד צעד לתהום
ועוד מבט לאחור
איפה הייתי ואיפה אני עכשיו

נקודה של אור למולי
מצידו השני של האוקינוס מבהיקה
אשה טהורה, רחומה, ויפה
מחכה שאחליט, ואני בוכה
איפה היא ואיפה אני
עוד כמה יש לי לשחות וכמה כרישים לשחוט
שור הבר והלוויתן
הבהמה והאדם
איש האמונה ואיש ההדר
האש והמים
כולם רבים בתוכי

ולוואי שהשדים לא יפרצו לעולם.

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133554

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהבתי את השיר!

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133586

שיר מאוד מקסים.
אהבתי מאוד

כמו שאמר לי הספונסר : כל המהלך שלך בנקיות זה מעל הטבע
כך גם הקב''ה ילך עמך מעל הטבע!
וכן הווה.

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133602

• חלאס כבר
  • חבר חדש

היום עבר עוד יום בלי אירועים מיוחדים, יום עסוק בכללי עם נקודת "דאון" קטנה שהצלחתי להעלות די מהר בעזרת שמחה וחברים.
בכללי שמתי לב תוך כדי התהליך שאני כמעט אף פעם לא נופל מאפס למאה, זאת אומרת שאני לא מבואס ואומר לעצמי שאני רוצה לפרוק אז אני לוקח את הטלפון ונכנס לשרותים, אלה זה מדרון חלקלק שברוב מוחלט של המקרים חוזר על עצמו: אני משועמם/עייף/מבואס ואני יושב/שוכב במיטה או באיזה מקום מבודד ורוצה להתעודד אז אני משכנע את עצמי שאני לא יאונן אלה רק יציץ שניה באוזה משהו לא צנוע בשביל הבוסט למוח ומשם זה עוד כמה דקות עד שהדפיקות לב מתחזקות, ההתרגשות מתחילה, ואני מתחיל להינות מכל העסק ואני משכנע את עצמי שזה יעשה לי טוב ואני מבטיח לעצמי שאני שניה יפרוק ואחר כך אני לא אהיה מבואס בהתחייבות, ואז זה קורה, ואני מבין שנכשלתי, שוב מהרגע שנתתי לבהמיות שלי את התפיסה הכי קטנה במושכות הבהמה הזו תיקח אותי עד למטה, מהרגע שהבנתי שאין, ולא יכול להיות הבדל (בשבילי) בין הצפיה, וההתחלה לבין האוננות בפועל, הרבה יותר קל לי, כי הרבה יותר קשה לי לעבוד על עצמי, אני יודע שזה יוביל לזה ולא משנה כמה אני אתאמץ באמצע זה כבר לא יועיל, כי כבר אני לא בשליטה.
אבל אני כן בשליטה לפני כן
אני כן שולט בכך שאני נכנס לתמונןת וסרטונים, שאני אתן לבאסה ולחלל שבי פורקן בדרך אחרת, בדרך של בניין אמיתי ולא סתם באשליה של אהבה, אני יכול לדבר עם חבר, אני יכול לבנות משהו, אני יכול לעזור למישהו.

אני שולט בעצמי, אני זה הטוב שבי, והשמחה זה הנשק הכי מדהים ועוצמתי שיש נגד הכשלונות והפחדים שלי, אני חזק, והכי חשוב- אני לא מושלם, וזה בסדר.

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133603

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה כייף לשמוע שאתה שולט בעצמך, שאתה חזק ומסוגל להתמודד לפני הכניסה, 
הלוואי עלי! אני ממש חלש ולא מסוגל בכלל להתמודד עם עצמי, לא יודע איך לשלוט על כלום! חייב רק את עזרת ה' ועזרת חברים! 
שמח כל כך שמח בשבילך, תמשיך לשתף אותנו בגבורתך! 
כה לחי! 

תגובה: עד החתונה זה יעבור... לפני 3 שנים, 2 חודשים #133604

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אח יקר. אך כמה שזה נכון.. גם אצלי זה מתחיל בדיוק ככה..

זה רק מבט אחד קטן.. מה יהיה.. אלוקים שם אותה פה מולי סימן שאני יכול לראות אותה ולא יקרה לי כלום.
זה לא חייב להתדרדר שוב עד למטה...
רק עוד מבט קטן.. אולי איזה סרטון תאווה קטנטן לא משהו גרדניוזי... משהו מהאלה של יוטיוב... שזה "רך" יותר..
רק בחורה יפה אפילו לא בחוסר צניעות רק להנות מהיופי שלה להנות מזיו פניה מהקלסתר שיצר בורא עולם ברוב חוכמתו...

בסוף אני רוצה לראות הרבה יותר מזיו פניה...
וההתדרדרות מתחילה ואני פשוט לא יכול לעצור.

כמו כתוב בחוברת המסרים של SA - הדרך היחידה כדי להשתחרר מזה הייתה לעשות את זה...

אני מתפלל לאלוקים שיעזור לי לזכור.. לזכור את זה ברגעים האלה שאני מוותר לעצמי כי יאללה מה כבר יקרה זה כולה מבט..

לזכור לאן זה מגיע ולאן זה מושך.. לזכור ששם אני מאבד את השליטה לגמרי ונכנס לסחרור..

למסור את זה לאלוקים. להודות שזה חזק ממני עשרות מונים. הרצון להסתכל על מישהי יפה או חשופה שעומדת לידי הוא חזק ובלתי נשלט ואם אני אעשה שריר הוא ינצח בסוף.. אם לא עכשיו אז עוד דקה.. עוד דקתיים.. עוד יומיים.. בסוף תגיע המישהי שאני פשוט לא אוכל לוותר כי אחת כזאת לא עוברת מולך כל יום וכו' וכו'...

לזכור את החוסר אונים שלי מול מבטים. את הכאב והסבל שהם גורמים לי. הגל מתחיל משם.
חחח יצא לי טעות כתיב התכוונתי הכל מתחיל משם אבל גם הגל מתחיל משם בתאכלס....

אוהבים

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 1.01 שניות

Are you sure?

כן