ברוכים הבאים, אורח

כותב בפעם הראשונה בחיים
(0 צופה) 

נושא: כותב בפעם הראשונה בחיים 7736 צפיות

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131352

בס"ד
שלום לכולם,
שבוע שלם עבר, שבוע של קדושה, אויי כמה זמן לא הרגשתי ככה.
כבר כמה שנים לא סגרתי שבוע שלם של נקיות כל כך גדולה.
גם סרטים גם נשים ברחוב גם אוננות- להצליח לעמוד בהכל זה הישג שיא מבחינתי. והכל בזכותכם, ובזכות התמיכה שלכם.
עכשיו אחרי שבוע אני כבר ממש מרגיש את העקיצות בכל הגוף את הדחף לגעת את הדחף רק לראות קצת.
כאילו המוח אומר לי אתה חייב לאכול משהו- אבל אני יודע שמרעיבו שבע.
אני מרגיש כמו מכור שנגמל שכל הזמן בלחץ ובעצבים כאשר הוא לא מעשן, ככה התחושה שלי ביומיים האחרונים.
אני לא יודע איך מצליחים לעמוד בזה. הצבתי לעצמי יעד- להגיע לשבוע. 
ועכשיו שהגעתי אני מפחד שהריקנות תיכנס אליי..
אני מפחד שאני רק אמעד פעם אחת ואז אשבר ולא אאמין בעצמי.
מצד אחד אני רואה עכשיו את התקופה של השובבים ואומר לעצמי כמו שצלחת שבוע למה שלא תצליח את כל השובבים..
מצד שני זה יותר מחודשיים, ואני בקושי מצליח לעמוד ביום הבא.
אז קודם כל אני רוצה להודות למתרפא על התגובה הארוכה והמפורטת. תודה לך על הכוח שאתה נותן לעבור עוד יום..
תודה לה' על העזרה והתמיכה שלו בי, על זה שהוא נותן לי את הכוחות להאמין בעצמי.
וכאן אני רוצה לשאול שאלה את החברים שפה..קראתי בפורום הרבה דיבורים על זה שיש חיזוקים של כמה דקות מאנשים שהצליחו להתגבר והקליטו את עצמם. הבנתי שזה כלי שמאוד מחזק ונותן לך עוד דחיפה ברגעי משבר. אשמח לדעת היכן החיזוקים הללו ואיך אני יכול להוריד לי אחד כזה או כמה לפלאפון שאוכל להאזין ברגעי משבר?
תודה רבה לכם
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131356

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש הרבה מזה בתכנית SA, יש קבוצות חיות ובזום כל יום בשבוע ויש הרבה קבוצות שיש בהם מסרים באופן קבוע.

חלק מהמסרים האלו מוקלטים ונשלחים לחברים במייל או בקבוצות הוואצפ ויש גם מסרים מוקלטים משנים שעברו אבל התוכן הזה בר גישה אך ורק לחברי SA לפי בקשת הדוברים בהם.

אכן זה כלי שתרם לי רבות במיוחד בתחילת ההחלמה בימים הקשים..

אוהבים!

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131359

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

מנסיוני הדל,
התחושות האלה חולפות. אתה לא תהיה שבועיים אם כאב ראש או עקצוצים. רוב האנשים אומרים שזה עובר ממש מהר. המחמירים אומרים שלפעמים לקח יומיים.
אתה תשרוד את הזמן הזה! אתה מראה לנו שיש בך את הכוח ואת הרצון!
תפרגן לעצמך את הזמן הזה! תסחט לך מיץ תפוזים (מתנה ממני) כי מגיע לך!
אם יש כאב ראש, קח אקמול, תוך חצי שעה שקט. זכותך לקחת אקמול! אל תדאג, זה לא לכל החיים!
מקוה שלמרות נסיוני הדל כתבתי דברים נכונים ולא מזיקים.

אני אומר נסיוני הדל, כי אצלי מה שעזר בדרך כלל היה לא להגיע למצבים האלה, כי משם כבר הייתי נופל. ואיך לא מגיעים למצבים האלה? טוב, בשביל זה יש תוכניות, ועבודה לשיפור החיים.

תמשיך לשתף! כיף לקרוא אותך!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131444

בס"ד
היי לכולם,
עבד עבדים
היום גיליתי משהו על עצמי, אני עבד. כן כן עבד.
עם ההבנה הזאת הסתובבתי כל היום, ודווקא הרגשתי טוב עם הגילוי הזה.
אתם בטח שואלים מה זה אומר להיות עבד.
בשביל זה אפשר ללכת לתורה ולראות מה כתוב שם על עבד.
התורה מתארת את העבד כאחד כזה שאומר לבעלים שלו: "אהבתי את אדוני..לא אצא לחופשי.."
כלומר יש לו את האפשרות לצאת מהכל והוא מעדיף את ה"טוב" הקטן הזה, המצומצם.
אני מרגיש אותו דבר על עצמי. אני מכיר את הגודל של ה', את כל החסדים שהוא עושה איתנו.
אני מבין כמה גדולה התורה וכמה נעים ללמוד אותה. 
אני גם נהנה נורא להיות יהודי, גם אם לפעמים זה קצת מאתגר עם כל המצוות והתפילות, אבל בסה"כ זה נעים טוב.
אבל, וזה אבל חשוב, יש גם "טוב" אחר שהוא טוב רגעי. טוב שכאשר אתה עושה אותו הוא כבר לא כל כך טוב.
לכאורה היה מתבקש שאני אתרחק מהטוב הזה כי הוא לא טוב לי. אבל בכל זאת אני נמשך אל הטוב הזה.
אני עבד של התאווה שלי. אני עבד של העיניים והתחושות הלא נעימות שעוברות לי בגוף לפעמים. אני עבד של משהו שחולף.
ואני לא מצליח להבין איך במשך כל כך הרבה שנים- יותר מעשרים שנה הייתי מוכן להיות עבד. 
ולא רק שהייתי מוכן להיות עבד, אלא כבר הגיע זמן השחרור שלי- התחתנתי ברוך ה', היה לי את הדרך להוציא לפועל את התאווה שלי בדרך מותרת, וזה לא שחסכו ממני חלילה ולען חיפשתי במקום אחר,
באמת שהיה לי הכל, אבל עמדתי מול המחשב ואמרתי "אהבתי את התאוה לא אצא לחופשי".
בתורה האדון לוקח את העבד אל המרצע ורוצע את אוזנו ואז כתוב ועבדו לעולם.
אבל בתאווה שלי ובעבדות שלי זה לא המקרה. חסד ה' עליי ועליכם והוא נותן לנו גם אחרי עשרות פעמים שאמרנו אהבנו את התאווה לא נצא לחופשי, עדיין ה' נותן לנו את האפשרות לצאת. ולא רק לצאת אלא להגיע למדרגות גבוהות ולקדושה (בעזרת ה')
על החסד הזה צריך להודות בכל יום.
רבי יהודה הלוי אומר שעבד ה' הוא לבדו חופשי. כדי להיות חופשי חייב להיות עבד, אבל עבד שאומר אהבתי את אדוני. את האדון האמיתי ולא את התאווה. המרחק בין שניהם הוא מאוד קטן (לא חלילה בין התאווה לה') ניצחת את התאווה אתה עבד ה', התאווה ניצחה אותך אתה עבד שלה. ובמאבק הזה אני הייתי רוצה להיות בצד של ה', לא בצד של התאווה.
אז אני מאחל לכם ולי שנזכה להיות עבדים, אבל עבדים אמיתיים לדברים אמיתיים ודברים טובים באמת.
תודה לכם שעברתם איתי את השבוע ויום הראשונים, היה לא פשוט היום ואתמול אבל ברוך ה' אני מרגיש שכאשר אני עסוק ולא מסתכל על שום דבר שעלול לגרות אותי אפילו קצת, אז יש לי סיעתא דישמיא...
אז שוב תודה על הכל.
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131516

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד, ממליץ בחום להיות בקשר עם חברים מהפורום שמבינים אותך, ביחד זה עובד, לא ביום אחד התמכרנו, ולא ביום אחד נחלים, זה דרך, של עוד יום ועוד יום, ובעז"ה נמצא את הדרך החוצה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131566

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

מעריכים את מאמציך,
תמשיך כך,
הדרך ארוכה,
אך משתלמת.
אוהבים.

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #132379

בס"ד
שבוע טוב לכולם,
איזה שבוע עבר עליי, ברוך ה' אני כבר ב24 יום נקי אבל יש לי בעיה קשה מאוד...
אני חייב את העזרה שלכם..
אשמח לתגובות למה שעובר עליי.
אני מכיר את האימרה משביעו רעב ומרעיבו שבע.
לפני 24 יום החלטתי שאני מרעיב את היצר שלי ולא נותן לו לראות כלום.
בחסדי ה' המרובים, מאז ועד היום לא ראיתי אפילו סרט אחד לא הסתכלתי על בחורות ברחוב וגם כאשר הפיתויים היו קרובים מאוד כמו שכנות וכדו' ה' שמר עליי וידעתי להסיט את המבט ואפילו לא להתחיל להסתכל. על פגם הברית אין מה לדבר, ברוך ה'.
אז בטח אתם שואלים אז מה הבעיה? תשמח חביבי!!
אלא שהבעיה שלי שאני מרגיש שהיצר שלי שבע לגמרי. אני מרגיש שגם התאווה המותרת לאשתי נעלמת לה. משום מה לוקח לי יותר זמן להגיב, אני לא רוצה לשתף אתכם בפרטים שחלילה לא יגרום למישהו להרהר בזה וכדו', אבל בכל מקרה אני מרגיש שבמהלך היום אין לי עוד את הדחף הזה להיות עם אשתי וגם בלילה אני פחות מגורה. זה ממש מצער אותי כי באמת שחשבתי שעכשיו שאני נשמר ואני לא פוגם ואני מגיע טהור לאשתי ועם כל הכוחות שלי, ולא אחרי שכבר גמרתי פעמיים, הייתי בטוח שהכל ישתפר וגם במימד הזה אשתי תרגיש את השיפור, אבל ההפך הוא הנכון, זה ממש מבאס אותי..
אשמח לדעת אם עוד מישהו הרגיש ככה או יודע מה אפשר לעשות.
תודה רבה על התמיכה והלווי תמשיכו עם זה, כי זה הדבר היחיד שנותן לי כוח להמשיך.
מחר אני אשמח להתייעץ איתכם בנושא אחר, נושא החלומות, ומה אפשר לעשות עם זה..
תודה על הכל
המתגבר...

נקי רק להיום

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #132382

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

אשריך חבר יקר!
שמח לשמוע על הנקיון ועל השובע.
קצת מבין את התופעה שלך מול אישתך.
לא רוצה ליעץ במיוחד, אבל אגיד לך את מה שנכון לי.
אני גיליתי שהתאווה שיבשה לי את החיים שלי עם אישתי. מה שהיה לי טוב עם אישתי הוא כנראה לא מה שהיה טוב לאדם בריא.
לא ידעתי שאני מתנהל מול אישתי בצורה של "פנטזיות". חשבתי שככה זה נורמלי.
חשבתי שמיוחד זה רגיל.
חשבתי שצריך להיות כל הזמן חשק מיני לא משנה כמה עייפים.
גם היו לי טענות בדברים האלה כלפי אישתי...
היום אני יודע שחוץ מזה שאני צריך לשקם את עצמי מול הנפילות, אני צריך גם לשקם את חיי האישות שלי עם אישתי. מה שהיה - לפתוח דף חדש ולעבוד.
ולהתמסר לה'.
אם ה' רוצה שלא יהיה לך חשק היום, תקבל את זה באהבה.
אוך... יש לי הרבה לכתוב, אבל אין זמן.
מקוה להשלים לך...

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #132383

• קדימה
  • דירוג פלטיניום

ממש מתחבר למה שצורצור כתב,
גם אני היה לי המון טענות על אשתי,
וזה הגביר את התסכול והנפילות וכו',
עד שהבנתי שפורנו וכל הדברים האלו,
אתה ניגש מעמדת מקבל אתה רוצה לקבל את מה שהגוף שלה נותן,
ולדעתי הקטנה צריך לגשת אל האשה,
מעמדת נותן,
להרעיף עליה את טובך ואהבתך,
ואז תראה שזה באמת הנאה אחרת שלא קשורה לכל התאוות.

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #132441

צורצור קדימה והמשתוקק, אתם מדהימים, אתם נותנים לי את הכוחות להמשיך להיכנס לפורום הזה.
אני יודע שאני כותב בשביל עצמי, ושזה עוזר,
אבל בכל זאת אני נכנס כל יום לפורום כדי לראות אם מישהו רואה את מה שכתבתי ואם מישהו הגיב וזה ממש מחמם את הלב לראות את ההשקעה שלכם ואת המאמץ שאתם משקיעים בהחלמה שלי,
שברוך ה' מצליחה לא רע בינתיים. 
לגבי הדברים שכתבתם שעכשיו זה החלק היחסית קל, וחשוב לצבור ארגז כלים להמשך, אני ממש מבין ואני ממש מתפלל שלא יכנס לי תחושת השאננות הזאת ואז הנפילה הרבה יותר כואבת.
לגבי הקשר עם אשתי, רציתי להגיד לכם ולהמשיך להתייעץ אבל אתם לא בכיוון בכלל.
אני כבר הרבה שנים מגיע ליחסי האישות ממקום של נותן, רק לחשוב איך ניתן לתת ולפנק ולגרום לאושר לצד השני. 
זה הגיע כל הזמן ממקום של חובה, הרגשתי חובה לתקן את כל ה"בגידות" שבגדתי בה עם התאווה ולכן זה היה התיקון.
האושר שלה היה התיקון שלי גם אם למחרת הייתי נופל שוב.
ולכן ההסבר שלכם על המקבל ונותן לא רלוונטי במקרה שלי. 
גם היחס לסרטי פורנו שכתבתם לא כל כך רלוונטי. כלומר הוא כן רלונטי כי ברור שהיה לי פנטזיות שאשתי תסכים דברים הזויים שראיתי בסרטים, אבל מלבד דבר או שנים בחיים לא העזתי לבקש כי עמוק בפנים ידעתי שזה הזוי ולא רלונטי וגם בכלל לא אמיתי.
גם האמירה על זה שהייתי כופה את אשתי וכו' זה לא קרה בחיים אני מאוד קשוב לצרכים שלה ולסיפוק שלה ולכן אני חושב שזה לא העניין.
אני כן מרגיש שבאופן די מוזר החשק והתאווה והגירוי מאשתי ירד מאז שהפסקתי לצפות בסרטים.
אני האמנתי שזה יהיה הפוך. כלומר כשצפיתי בכל הדברים הנוראיים האלה וראיתי נשים רזות ויפות וכל מיני עיוותים של כמה נשים וכדו' היה לי תחושה שאם אני אפסיק את זה אז אוכל להפסיק לדמיין דברים ואז אני אגיע לאשתי נקי וסליחה על הביטוי הגס אבל שמיד "יעמוד לי" אבל לצערי זה לא קורה בטבעיות. לוקח הרבה יותר זמן עד שהגירוי מגיע וכו' (אני לא רוצה להאריך במילים בנושא הזה..)
ואני לא מצליח להבין למה זה קורה. אני אוהב את אשתי, ואני רוצה להחזיר לה על כל השנים שבגדתי בה, אבל אני מרגיש שעכשיו אני נותן לה פחות.
בהתחלה חשבתי שזה רק תחושה שלי, אבל השבוע היא אפילו אמרה לי משהו על זה. שהיא מרגישה שאני יותר מרוחק ופחות מגורה ממנה, ולא הבנתי איך היא מרגישה את זה.
אני רוצה להישאר טהור אני עושה את זה גם בשבילה ובכל זאת אני מרגיש שדווקא כשאני טהור אני מאכזב אותה...
עד עכשיו אכזבתי אותה (במחשבה שלי כמובן כי היא לא ידעה על כל הנפילות שלי!) ועכשיו אני מאכזב אותה גם בהרגשה שלה...
תעזרו לי בבקשה...
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #132448

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

אני בלחץ של זמן (שבוע הבא בעזרת השם ירד העומס) לכן לא מגיע לכתוב תשובות ארוכות.
אם אשכח לכתוב, תזכיר לי (אלא אם תמצא תשובה ממישהו אחר).

בכל אופן,
התכוונתי למה שאמרתי ואני עדיין אלא חושב שטעיתי. אולי לא הבנת אותי.
אנחנו לא נלחמים בנפילות כדי שיהיה לנו יותר טוב מול האישה.
אנחנו נלחמים בנפילות כדי שיהיה לנו יותר טוב, או כי זה חלק מעבודת השם שלנו.

אם בשלב זה האישה פחות מגרה, לא צריך להסתכל על זה כפגם בתהליך. קרה פה משהו רע?
אם האישה נפגעת מזה שאנחנו פחות מגורים ממנה, אז כדאי לחשוב איך לנחם אותה, אבל לא במחיר ההחלמה.

עבורי, מה שנכון הוא למסור את כל האחריות לה' ולקבל באהבה את זה שאני פחות נהנה כרגע עם אישתי.
כל עוד זו תקופה קצרה, חבל להיות מטורד מזה. אם התקופה תחלוף ככל שההחלמה תתקדם - מעולה! אם לא תחלוף, אז אפשר להיות מטורד מזה בעתיד (כי בכל זאת המיניות תורמת משהו לזוגיות ויש אנשים שצריכים לעבוד כדי להגיע למיניות בריאה), אבל חבל להיות מוטרד מזה עכשיו.

ועוד דבר - יש לך תוכנית כלשהי להחלמה? אני מתכוון מעבר לפורום, כי הפורום עוזר לצלוח את הכאן ועכשיו, אתה יכול ללמוד בו גם דברים חשובים ביותר, אבל אני פחות מאמין בפתרון מלא על ידי הפורום (כמובן, אפשרי גם שאדם ירפא את עצמו בלי שום עזרה, אבל מדבר על רוב האנשים). יש כאן באתר המלצות לכמה תוכניות.
כשתהיה לך תוכנית (פשוט נראה לי שאין לך, אבל אולי אני טועה), יכול להיות שהדרך שהתכנית תציע לך תהיה דרך לחיים טובים שבסופו של דבר תכלול גם זוגיות בריאה.

לשאוף תמיד להתקדם!

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 1 חודש #132601

בוקר טוב, לא הייתי כאן כבר כמה ימים, ואני מרגיש את החיסרון.
אומנם אני עדיין נקי, כבר 32 יום, הכי הרבה שלי בכל החיים...אבל, כן אני יודע שזה אבל של היצר הרע שמנסה להפיל אותי. אבל היום בפעם הראשונה אני יושב מול מחשב לבד בחדר ולא נמצא בעומס של כל הילדים והריצות והטרדות של היום יום, היום אני יושב לבד ולומד למבחן ופתאום אני מרגיש את התאווה מתחילה לבצבץ ולעלות. אותה תאווה ש"נעלמה" למשך 32 יום, פתאום הגיעה לה. עצרתי הכל מיד ונכנסתי לכאן. עם הלחץ של המבחן על הראש עם הכל החלטתי שחייב עכשיו לשבת כאן כמה דקות ולקרוא קצת ולכתוב.
מקווה שבימים הקרובים אוכל לעדכן שזה מאחוריי ואני עדיין נקי.. 
אני רואה בצד של המסך את ההגדרה רקמה 5 גבור כוח עושה דברו. ומפחד לקלקל את זה.
זה כל כך משמח אותי המקום שהגעתי אליו, וכל כך מפחד להרוס.
אז כן אחרי כל ההקדמה הזאת אני רוצה להגיב לצורצור, תודה לך על התגובה הארוכה למרות העומס שנמצא בחייך.
אני מסכים איתך שאנחנו לא נלחמים בתאווה בשביל האישה, אבל  אני חושב שגם האישה היא חלק ממכלול השיקולים. כמו שהילדים שלי הם חלק מהמכלול וחלק ממה שמחזיק אותי עם הראש מעל התאווה. הרצון שלי להיות טהור ועם הטהרה הזאת לחנך את ילדי נותן לי את הכוח להמשיך עוד יום, אבל ודאי שהסיבה המרכזית היא הרצון להיות קרוב לה' ולהדבק בו. ובטהרה יותר קל להדבק בו.
לגבי העניין שכתבת אם האישה פחות מגרה אז תנחם אותה. זאת עצה נפלאה, באמת לחזק את המילים הטובות ואת החיבור שמעבר ליחסי האישות.  ואני בטוח שזה ישמח אותה הרבה יותר.
רק נקודה נוספת שרציתי לשתף, מאז שהתחלתי את ההחלמה לפני קצת יותר מחודש (32 יום זה יותר מחודש- אני נורא מתרגש!!!!) החלטתי שאם יש מריבה בבית או אם האישה נפגעת, בזמן הקרוב אני לוקח אחריות ומתנצל, גם אם לא בהכרח אני אשם. את ההחלטה הזאת קיבלתי כחלק מנסיון להוריד את הגאווה שהתאווה לקחה אותי לשם. כחלק ממקום שבו אני קצת מתבטל מול אשתי ובכך אני מתקן את כל הקילקולים שעשיתי כל השנים.
אני חייב לשתף אתכם שהתוצאה כל כך מדהימה. לא להאמין מה הכוח של בקשת סליחה, מכעס גדול מצד האישה  להערכה מרובה ולחוסר אונים. פתאום אין לה מה להגיד, פתאום היא "נתקעת עם המריבה לבד". היא אומנם לא רגילה שאני מתנצל, כי עד עכשיו הגאווה לא נתנה לי להתנצל. כי הרי אני לא "אשם".
אבל פתאום עכשיו שאני מכריח את עצמי לבוא ולהתנצל לבוא ולהסביר לא במקום של לדחוק אותה לפינה ו"להוכיח לה", אלא ממקום של זו הייתה כוונתי ואני מבין שלא ככה ראית ואני מצטער על זה, זה מחולל פלאים.. מזמין אתכם לנסות...
לא חייב להצטנצל ולהגיד הייתי רע וכו'. מספיק להגיד אני מבקש סליחה שלא הבנתי את הקושי שלך, אני מצטער שלא הייתי שם בשבילך מספיק. ותאמינו לי שזה עושה פלאים. אם מישהו מנסה ויש לו משהו שהוא רוצה לשתף, תספרו כאן ותחזקו גם אותי וגם אחרים ללכת בדרך הזאת.

את הדרך הזאת דרך אגב למדתי בספר הלכה שמדבר על תיקון פגם הברית, והוא מסביר שבמקום לפול לעצבות וכו', צריך להרבות בלשמח את אישה ולהיות קשוב לה ולצרכים שלה וכו'...
אוהב אתכם ומעריך את ההשקעה שלכם בי
המתגבר.
דרך אגב אחרי כל זה אני מרגיש שהתאווה קצת שכחה, מקווה שזה ימשיך ככה...
בשורות טובות...

נקי רק להיום

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 1 חודש #132607

• קדימה
  • דירוג פלטיניום

אתה מדהים חבר יקר,
מה שכתבת על איך להתנצל לאשה ממש אהבתי,
זה שאתה חווה פחות עוררות בנוגע לאשה דווקא שאתה נקי,
אני ממש מתחבר למה שאתה כותב,
גם אני חווה את זה בתקופה האחרונה,
לדעתי הנקודה היא,
שיש עוררות שהיא תמידית, ויש עוררות שמגיעה מאהבה,
ושאנחנו בפורנו אנחנו על פול ווליום,
ואז אנחנו תמיד יכולים לתת,
אבל שאנחנו נקיים,
אז הווליום של התאווה עומד במקום,
והתעוררות מגיעה דווקא ע"י אהבה,
שלא תמיד האהבה נמצאת בשיא,

האמת שאני חוייתי את זה,
וגם אשתי אמרה לי אתה תמיד רוצה,
כאילו היא התלוננה שאין משמעות לרצון הזה,
אז לדעתי דווקא בזמן נקיות,
אז התאווה עומדת במקום,
ולא מרעיפה אהבה,
ללא גבול.

ואמר התומר דבורה יעורר יצרו בנחת לצורך אשתו,
ומבואר שהתאווה צריכה להיות במצב שקט,
ולעורר אותה לצורך האשה.
תחזיק חזק חבר יקר,
אוהבים.

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 1 חודש #132619

קדימה כתב on 31 ינו' 2021 13:39:

אתה מדהים חבר יקר,
מה שכתבת על איך להתנצל לאשה ממש אהבתי,
זה שאתה חווה פחות עוררות בנוגע לאשה דווקא שאתה נקי,
אני ממש מתחבר למה שאתה כותב,
גם אני חווה את זה בתקופה האחרונה,
לדעתי הנקודה היא,
שיש עוררות שהיא תמידית, ויש עוררות שמגיעה מאהבה,
ושאנחנו בפורנו אנחנו על פול ווליום,
ואז אנחנו תמיד יכולים לתת,
אבל שאנחנו נקיים,
אז הווליום של התאווה עומד במקום,
והתעוררות מגיעה דווקא ע"י אהבה,
שלא תמיד האהבה נמצאת בשיא,

האמת שאני חוייתי את זה,
וגם אשתי אמרה לי אתה תמיד רוצה,
כאילו היא התלוננה שאין משמעות לרצון הזה,
אז לדעתי דווקא בזמן נקיות,
אז התאווה עומדת במקום,
ולא מרעיפה אהבה,
ללא גבול.

ואמר התומר דבורה יעורר יצרו בנחת לצורך אשתו,
ומבואר שהתאווה צריכה להיות במצב שקט,
ולעורר אותה לצורך האשה.
תחזיק חזק חבר יקר,
אוהבים.

תודה רבה אח יקר!
אני רואה את ההודעות שלך כל פעם וממש מתחזק.
אני רואה את מספר הימים הנקיים שלך ואני פשוט מתמלא בשמחה, איך אפשר למרות הנפילות לקום ולצבור הכל מחדש.
איך אפשר לא לוותר למרות הכל, איך מבינים שהו חלק מהתהליך,
זה חלק מההחלמה.
אני אוהב אותך על העידוד והתמיכה,
ועוד יותר שמח שגם אני מצליח להועיל במשהו בפורום הזה.
אני חדש פה ואני פעם ראשונה כותב ומרגיש קצת כאילו את כי יעניין מה שמישהו שהתחיל לפני שלושים יום כותב, יש כאן אנשים עם 400 הודעות ו500 ימים.
אבל דע לך את נותן לי כוח להיכנס כשקשה וגם סתם במהלך היום להתחזק לימים קשים.
היום ברוך ה' תכף עובר, והצלחתי היום לנצח את התאווה, פעם ראשונה בחיים שהיא באה ממש עד אלי, הייתי לבד ובכל זאת נתתי לה מכה וניצחתי אותה.. 
היו ימים שלצערי הייתי ביום המקווה של אשתי ולא הצלחתי להתאפק שהתאווה הגיעה..
היום ניצחתי, ואני יודע עמוק בפנים שכמו הצפרדעים במצריים שכל פעם שהכו אותם באו חדשים (כך לפחות על פי המדרש) אבל אני מעם ישראל שעליו נאמר "כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ"...
בעזרת ה' ובעזרתכם חברים יקרים נצליח.
המתגבר.. 

נקי רק להיום

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 1 חודש #132622

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
המתגבר וקדימה,
כתבתם דברים ממש יפים.
אין מה להוסיף...

תמשיך לשתף.
כיף לקרוא.

לשאוף תמיד להתקדם!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי צורצור. סיבה: ראיתי ששינת מ-haco ל-המתגבר
זמן ליצירת דף: 0.81 שניות

Are you sure?

כן