ברוכים הבאים, אורח

כשהאהבה עוד לא מגיעה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כשהאהבה עוד לא מגיעה 812 צפיות

כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 3 שנים, 3 חודשים #132053

• Eved Hakaba
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • חבר חדש
 אישה, זה כל כך חסר לי, ואני כל כך רוצה בזה. וישר עולות מחשבות זרות. והגוף שלי חי, חזק, רוצה לפעול. לרקוד, להיות בטנגו לתוך הלילה. אבל זה כל כך מלאכותי וכל כך לא נכון. זו הדרך הגרועה ביותר לממש את הכמיהות האמיתיות של הנפש שלי. אני רוצה אישה שלמה ואמיתית שאחיה לצידה ואוהב אותה. זה לא אותו דבר בכלל. לאהוב, לחזק, לכסוף, לשתף, לספר. זה הרבה יותר מתאוות בשרים שכזאת. כשהייתי מעביר פעולות על שמירת נגיעה הייתי חי את האימרה ש"כשאגע באישתי אני ארצה להמשיך המשכיות של הגוף שלי. אהבה אמיתית, והמשכיות של עצמי. להיות שלם באמת. שני גופים, ישות שלמה אחת". משל נוסף שהיה נפוץ ביחס לשמירת נגיעה הוא משל העגבנייה - אל תהיי אחת שכולם נוגעים בה. אחת שכולם נוגעים בה היא כמו עגבנייה שכל אחד בדק ולחץ עליה, ומעגבנייה טובה ועסיסית היא נרקבת ומאבדת את טעמה ואת מרקמה. כמו שזה נכון לגבי נשים שלא יהיו עגבניות, זה נכון גם לגברים. ובייחוד זה נכון אליי ואליכם קוראים יקירים. אני (ויחד איתי כל אחד ואחד מכם) אדם טהור ואמיתי. אל לי להשחית את עצמי. את נפשי ואת רוחי. מה שכבר השחתתי כבר השחתתי, אבל יש בי (ושוב, גם בכל אחד ואחד מכם) עוד מרחב כל כך גדול של טוהר, אהבה וקדושה. חבר יקר, אל תיתן לרצון העמוק שלך לקבלת חום ואהבה בחיבור אמיתי מאשת חייך להתממש באופן זול, מלאכותי ובזוי. שמור על הטוהר שלך. שמור על הקדושה שלך. תדעו שקשה לנו דווקא כי אנחנו רוצים דבר כל כך עמוק ואמיתי והוא לא מקבל כרגע שום ביטוי במציאות. אשת חייך עוד תגיע, ואתה עוד תאהב ותתחבר אליה. אני מאמין בה', וה' אמיתי בכל רגע שקשה...
אז אני מאמין בעצמי. וגם היום, למרות שקשה לי, אני אנצח את המחשבות הזרות.

(הודעה ראשונה שאני משתף בפורום. שמח שאני משתף סוף סוף. מעריץ אתכם אלופים!)
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 7 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 3 שנים, 3 חודשים #132055

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מקווה שלא קילקלתי אותך
אבל פעם ראשונה ואתה כותב מדהים

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 3 שנים, 3 חודשים #132065

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

תמשיך לשתף חבר יקר,
אתה כותב מיוחד ונפלא,
תשתף תגיב נחווה ביחד את הקושי,
ויחד ננצח.

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 3 שנים, 3 חודשים #132069

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים
בהצלחה בדרך
אני רק יכול לומר לך שהאתר הציל לי את החיים...
"אני אנצח" - תגיד לי אם הצלחת בדרך של ה'אני' - הדבר הראשון שצריך לדעת זה את 'סוד הכניעה'...
להיכנע לאלוקים להתפלל אליו ולהבין שרק הוא יכול לעזור לנו...

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 3 שנים, 3 חודשים #132327

• Eved Hakaba
  • חבר חדש
יהודה מ, קדימה ודייב 2 - תודה רבה לכם (: חיזקתם כל אחד בדרכו

אז היום יום 31 למסע. ואין כזה דבר לוותר. ההורמונים עובדים, והאצבע יכולה להיות כל כך קלה על ההדק. במובן מסוים היא גם רוצה וקל לה. חזרתי עכשיו הביתה אחרי חודש שהייתי בו בישיבה, ופתאום הרעל הרבה יותר זמין ופשוט. ב"ה כבר שמתי מסננים ומעצורים נדרשים, אבל זה לא מספיק.
עבודה פנימית והתמסרות לה'. לזכור ולהיות במודעות שיום יבוא ותהיה לידי אשתי שאזכה להעניק לה ולהשקיע בה בכל כוחי. באהבה, בחום, במסירות, במחויבות. בעריגה ובשמחה. וזה מחזק ועוזר להחזיק את הראש מעל המים.
וגם תודה לאחד החברים היקרים כאן שדיבר איתי בצ'אט וחיזק אותי. תודה שאתם פה בשביל להקשיב ולהיות איתי... לילה טוב

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 3 שנים, 3 חודשים #132330

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך ידידי וברוך הבא !

נהניתי מאוד לקרוא את ההודעה, מאוד התחברתי לדברים ומאוד הזדהיתי.

מאחל לך המון הצלחה בדרך! ואשרייך על 30 ימים נקיים ככה בשקט, מתפלל שתזכה לעוד הרבה ימים נקיים כאלו!

אוהבים

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 1 שנה, 7 חודשים #143758

• Eved Hakaba
  • חבר חדש

אוף. אני קורא את הפוסט הזה, ורואה שעברו שנה ו-7 חודשים מאז שכתבתי אותו, ועדיין לא ניצחתי את זה. אני עדיין כמה ורוצה קשר זוגי אמיתי ומלא- שעוד אין לי. קשר שיפיג את הבדידות וישמח ונחיה בו באהבה עמוקה עד כלות הנפש. קשר שיהיה בו גם את המימד הפיזי. ושוב אוף. אני כבר יותר מילד בן 16. או 18, או 22. ואני עדיין נופל ונשאב לזה כמו חיה שרק רוצה ליהנות מהטרף שלה. כואב לי הלב.

וכמה חוסרים יש לי בחיים שאני נותן לזה למלא אותי. זה יושב על רכיבים נפשיים, ואני נופל למימוש הזול והמגעיל הזה. אני נגעל מעצמי. ומתאכזב. כמה עצבות

הכי מפחיד אותי, שזה ישפיע על הזוגיות שלי עם אשתי לעתיד. כי אם זה ידפוק את זה, אני באמת אמרר בבכי ובכאב לב. אני רוצה זוגיות שמחה ומאושרת, עם נאמנות ובלעדיות. שותפות לדרך. החברה הכי טובה שלי. ואני רוצה להיות שם בשבילה, ולא רק לספק את צרכיי הפיזיים דרכה. ובוודאי שלא לספק אותם דרך מקומות אחרים, זולים ומטונפים.

אבל הבעיה היא שאני מפחד רק לאחר מעשה. בתוך המעשה, כשאני בתוך הנפילה, אני נשאב לתוך זה. ואחרי שהשלמתי את הנפילה במלואה, אני מתגלגל מהצוק לעבר התהום. כמו השעיר המשתלח, מתרסק על האבנים, ועצם אחר עצם נשברת. ואתה פשוט מרגיש מת מבפנים. חסר חיות. זה לא נורמלי. לפעמים אני שואל את עצמי עד מתי אסבול את המלחמה הזאת. והאם בכלל אפשר לנצח אותה. אני לא רוצה להרגיש אבוד כל חיי. זאת מלחמת הקיום שלי, ובינתיים אני לא באופק של לנצח. המעשים שלי בסוף רעים. וכשהכל הולך אחר החתימה, זה לא טוב בכלל. מתי אנצח, מתי אצא מהמעגל האינסופי הרע והמשחית הזה.

מה גם כואב, שאני מנצל כל שבריר של פתח במחשב ובטלפון להגיע לדברים האלה.

אחד הדברים הכואבים הוא שכשאני בתוך זה, אני גם מאמץ את החטא. אני רוצה בו וכמה להרגשות שהוא מביא לי. אז אני נלחם בזה בהתחלה, ולפעמים גם מנצח. אבל כשסף השבירה נחצה, זה כמו פצצת זמן. רק שאלה של זמן עד שאפגום עד הסוף. כמו טיפש, חסר דעת. נשלט- ולא שולט.

עד מתי לכאב הלב הזה. עד מתי חוסר בשליטה עצמית. עד מתי הפקרות פנימית וחיצונית. לא בשביל זה באתי לעולם. טאטע, תעזור לי! אנא ממך! עד מתי לייסורים החוזרים ונשנים האלו. עכשיו 4 לפנות בוקר, ועדיין לא נרדמתי. גם חטאתי, אני גם עייף מנטלית, גם חלש מוסרית, גם הלך לי סדר היום של מחר. די כבר לצרות האלו. תושיע אותי! אנא ממך!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 7 חודשים על ידי Eved Hakaba.

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 1 שנה, 7 חודשים #143759

אחי היקר!

הזעקה שלך נשמעת באוזניי ואני מרגיש את הכאב שלך בליבי. מאוד מזדהה עם התחושה ומכיר אותה היטב, במיוחד עם החלק של ההלכאה העצמית…יש לנו איזה דמיון שאם נלקה את עצמנו לאחר המעשה אנחנו נהיה קצת יותר מוסריים, כי הרי מה? גם ניפול וגם לא יהיה אכפת לנו? אבל בעצם זו טכניקה של היצר לאפשר לנו להמשיך ליפול בנחמה שלפחות אנחנו מספיק מוסריים כדי כדי להעניש אותנו אחר כך. והאמת שמה שאנחנו צריכים הכי הרבה לאחר נפילה זה חיבוק גדול מעצמנו ומהסביבה(כמו הסביבה הנפלאה שפה) ולחשוב קדימה מה יוכל לקדם אותנו כדי למנוע את הנפילה הבאה. במקרה שלי אני יכול לשתף שהמסקנה שלי היא לעשות חסימה כמעט הרמטית לתקופה הקרובה כי הגעתי למסקנה שלא אעמוד בפיתוי של המחשב כל עוד הוא בזמינות…

בקיצור אח יקר תן לעצמך חיבוק, הענישה העצמית והייסורים האלה לא באמת מקדמים. מאחל לך למצוא זוגיות משורש נשמתך ועד אז למצוא את הדרך לחיות בשמחה עם ההתמודדות

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 1 שנה, 7 חודשים #143761

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי האהוב! איזה כתיבה. דמעה כמעט ומבצבצת לה בצד עיני.
אתה מעביר את עולמך הפנימי אל הכתב וזה עובר מלב אל לב.
אתה יודע, נכנסתי כאן עכשיו לאתר אחרי רגע לא נעים שהיה  לי עם אשתי  שביאס אותי,
הזכרת לי כל כך הרבה דברים.
אני לא יודע בן כמה אתה, וזה גם לא משנה.
גם אני חיפשתי את האחת ולהתחתן ואת הקשר ואהבה, גם אני בתוך הלופ הבלתי נגמר של אובססיה פורנוגרפית, של נשים וירטואליות על המסך. שנים של מלחמות, תמריצים חיובים ושלילים...
אני נזכר בנפילה הראשונה בפורנו אחרי החתונה, רגע של פירצה אינטרנטית סחף אותי אל הישן והמוכר, המתוק ורעיל. הכאב היה עצום, הרגשתי שזה מהלך התאבדותי. איזה רעש היה לי בפנים.

בכל מקרה, אני מאוד רוצה לחזק אותך, תרים את הראש, תן חיוך על היום הזה. הביאוס ומרמור אחרי שהלכת לישון ב4 לפנות בוקר אחרי לילה לבן... (תרתי...)
כהתחלתי לצאת מהמסך ולהרגיש את האנשים על אמת זה מאוד עזר לי, שיחות טלפון, גם פגישות. לא יודע אם אתה בעניין קבוצות אך ממה שרואים שזה עוזר להרבה לנקיות ארוכת טווח.

תמשיך לשתף, כולנו יחד באותה סירה.

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 1 שנה, 7 חודשים #143770

• Eved Hakaba
  • חבר חדש
תודה לכם, חיזקתם!

שומר על נקיות בע"ה. מבין שהצורך שלי בזה נובע מנסיון למלא רבדים בחיים שלי שצריכים מילוי אמיתי, והמפגש הרגעי עם הדברים האלו משלה אותי בתחושת מלאות מזוייפת. העיקר הוא לתקן את הרבדים בחיים שלי, ולמלא אותם בתוכן אמיתי. שמשאב החיים שלי לא יפול לשם. שהחיים שלי ינקו את חיותם מתוך משאבים אמיתיים, איתנים, רוחניים ועמוקים. ואז בע"ה אשמור על נקיות ואני לא אצטרך לדברים המטונפים האלו כלל. ואז בבוא העת, אני אגיע לממש את המקום הזה במקום הראוי והנכון, הטהור והמקודש. וגם שם בע"ה כבר לא מתוך צורך, אלא מתוך מקום של חסד. של שמחה בבת הזוג שלי ובחירה להיות איתה ביחד גם במקום הפיזי.

תאחלו לי בהצלחה!

נקי להיום
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 7 חודשים על ידי Eved Hakaba.

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 1 שנה, 7 חודשים #143858

• Eved Hakaba
  • חבר חדש

יקרים, עדיין נקי מאז הפוסט האחרון. נותן לקב"ה לקחת את זה ממני. מבין שהוא הממלא והוא הנותן, והוא גם שנתן לנו כלים להיות טובים יותר ולהתמודד. וזה הכל בזכותו!
עוד יום ועוד יום בע"ה

תגובה: כשהאהבה עוד לא מגיעה לפני 1 שנה, 6 חודשים #144096

שלא תעבור שנה נוספת כן? עדיין איתנו?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן