ברוכים הבאים, אורח

כותב בפעם הראשונה בחיים
(0 צופה) 

נושא: כותב בפעם הראשונה בחיים 7738 צפיות

כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131069

בוקר טוב,
פעם ראשונה שאני כותב על התאווה שלי,
פעם ראשונה שאני מוציא החוצה את החולשה שלי,
פעם ראשונה אני מבטא במילים שאני רוצה לצאת מזה.
שאלתי את עצמי למה הפעם זה יצליח? ואין לי תשובה אמיתית מלבד שהפעם אני הולך על כל הקופה.
הבוקר דיברתי עם חבר והוא חשף בפניי את מה שרציתי לחשוף כל כך הרבה שנים ולא העזתי.
הבוקר הוא שם לי בפנים את האמת המרה- אני לא לבד בסיפור הזה, ויותר חשוב מזה- בלי צעדים משמעותיים זה לא יגמר לעולם.
אז הנה אני כותב כאן בפעם הראשונה ומקווה שלא האחרונה.
אני כותב על החולשות שלי, על הרגשות שלי, ועל העצב- כן העצב הגדול שאני לא שולט בעצמי, שאני חלש (לא כמו שכולם חושבים שאני הכי חזק ומצליח וצדיק).
אני כותב כי אני רוצה שזה יפסק, אפילו לתקופה מסויימת אבל שאני אצליח לראות את האור בקצה המנהרה, אתם יודעים מה לראות אור כלשהו.
אני רואה כאן אנשים שיש להם 500 ימים נקיים ואני שואל את עצמי למה הם פה. הם נקיים.
מצד אחד זה מחזק אותי כי הנה אפשר לצאת מזה, מצד שני זה מפיל אותי חזק. האם גם אחרי 500 יום אני עדיין אהיה במאבק הזה שאני בקושי מצליח לעמוד בו היום..
אתמול הפסקתי והיום אני כבר נלחם.
מקווה שאצליח להחזיק מעמד, מבחינתי כל יום שאני חוזר הבייתה והולך לישון נקי הוא עולם ומלואו.
תודה לכם על הביחד הזה, מקווה שהצעד הזה יתן לי נחת. 

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131075

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך haco1989
תהיה חזק תמשיך לשתף להגיב - בקיצור לכתוב כאן
זה עוזר, ממליץ לך להיות בקשר עם חברים

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131083

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך! 
תודה על הכנות, הכתיבה שלך מאוד חיברה אותי, 
מזדהה מאוד, גם אני נראה מבחוץ כחזק ומצליח אבל כולי פחדים דאגות וחרטות, 
תמשיך לבוא ךכאן תכתוב תשתף לאט לט תיצור קשר, כמבו בקצב שלך ובעז"ה תמצא כאן כלים שונים וחיבור, 
אשמח להיות בקשר. 

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131085

מבין אותך לגמרי, תתחיל לכתוב פה ולעדכן את המצב, גם כשחלילה יש נפילה ולא פחות מזה חשוב לעדכן ולספר גם כשיש הצלחה, יש מן תחושה כזאת שאם הכל טוב אז אין צורך להיכנס לאתר דנן, אך אין אמת, בימים היפים אנו צוברים אנרגיות ומטעינים עצמנו ללילות החשוכים...

הרבה הצלחה, מחכים לך שוב.

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131095

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה ממש. גם אני שאלתי את שאלת ה-500 בתחילת דרכי בפורום.
היום אני יודע שהיה משתלם.

אם אני אגיד לך שאתה צריך לעבור טיפול שעה ביום כל החיים, זה נשמע נורא, נכון? טוב, אני לא אומר את זה, אבל אתה מתפלל שעה ביום כל החיים...
מי שהתפילה היא סבל בשבילו, אז יהיה לו מלחיץ לחשוב שכל החיים או צריך לסבול שעה ביום (אני מדבר על עצמי), אבל המרגיע הוא שאפשר להבין שיום טחד תלמד להנות מהתפילה. ועדיין תצטרך להתפלל שעה ביום. וללמוד תורה.

המלחמה בתחילת הדרך היא קשה ובצדק, אתה לחוץ. אבל כשתגיע ל-500 ימי נקיות תמצא ימים מלאים אור אינסופי, גם אם תצטרך קצת לתחזק פה ושם ולהגיע לפורום או לקבוצה כדי לתת מזור לנפשך.

בהצלחה!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131105

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים,
בצל קורת המתמודדים,
אני מסכים עם צורצור,
כשתהיה נקי תרגיש נפלא,
אפילו אם תיפול, תדע שאתה יכל להישאר נקי לזמן מה,
ובעזרת שם פסק הזמן יגדל.

אבל חוצמזה,
גם אם נגיד שכל החיים זה נסיון,
אם זה הדרך היחידה להצליח,
אז החיים שלנו תלויים בזה,
וכמו מושתל כליה או לב,
שחיב כל החיים לקחת כדורים.

למעשה אני חושב ששתי הדברים צודקים,
גם הנסיון יותר קל ויותר נהנים מהנקיות (לא מנסיון),
וגם זוכרים תמיד שהנסיון קיים כל החיים,
ותמיד צריך לתחזק את עצמנו שלא ניפול.

בהצלחה תמשיך לכתוב ולעדכן,
אוהבים.

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131111

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

כן. לא נורא להבין שכל החיים אהיה מכור, מכור זה אופי, ובפרט שכבר היית מכור. ועדיין מכור נקי זה אושר. וככל שעובר הזמן אתה תזכור את זה רק בקצה קצה שאתה מכור. אבל תמיד תזכור שאתה לא כמו אדם רגיל, ואסור לך ליפול אפילו פעם אחת.
אני עישנתי הרבה מאד שנים, והפסקתי כבר 12 שנה. למעשה הפסקתי לעשן שנה קודם למשך חצי שנה, וחזרתי כי חשבתי שאני יכול כמו כל מיני, לקחת סיגריה אחת. והתשובה לא מי שהיה מעשן כבד מסיגריה אחת הוא חוזר. וזה רק המשל, הנמשל יותר קשה. 
ושוב זה לא אומר שלא תהיה מאושר. הכרתי הרבה מכורים שיצאו ומסתובבים מאושרים. - אני עד היום לא הייתי כאן, ניסתי לעשות לבד, ולכן אני ברצף קצר. אבל בעזרת ה' ביחד נחגוג את התשעים יום, ואח''כ את החמש מאות. 

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131137

הצלחה רבה אחי היקר !

מציע לך בתור התחלה להשקיע בסינונים טובים שיתנו לך מעטפת לטיפול בהתמכרות עצמה .

אוהבים תמשיך לשתף גם בנפילות וגם בהצלחות.

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131142

בס"ד
הנה אני שוב פה, כותב בפעם השניה, ככה שהכותרת כבר לא רלונטית.
כאשר כתבתי האמנתי שיהיה איזה מישהו אחד שיכתוב לי: "אחי תיהיה חזק אתה אלוף" או משהו כזה.
לא האמנתי שאני אראה כל כך הרבה תגובות, וכל כך הרבה פירוט וכוחות.
אתמול הייתי רגע לפני הנפילה ואמרתי לעצמי: עצור לקחת לעצמך משימה וכבר ביום הראשון אתה נשבר?
עניתי לעצמי: כן, כל החיים אני לוקח את המשימה הזאת ואני נופל אז מה החידוש.
אבל החידוש היה אחד. נכנסתי לפורום וראיתי את צורצור ואת אלי שומר את קדימה ואת עשר שמעון ואת אחת שאלתי,
ופשוט אמרתי לעצמי אתה לא יכול לעשות את זה. אתה לא רוצה לאכזב את עצמך, ואתה לא רוצה לשבת על המקלדת ולרשום איך שוב נפלת.
אני מודה לכם על התמיכה והעידוד, על העצות הטובות ועל החיבוק האוהב, גם אם הוא וירטואלי.
אני רוצה לשתף אתכם בקושי גדול שהיה לי, 
אתמול היה לי בבית מריבה קטנה שהפכה לגדולה אם האישה. 
מישום מה או שזה דבר ידוע לכם, הרגשתי צורך גדול לחטוא, כאילו אמרתי לעצמי אני לא צריך את כל ההשקעה הזאת. וזה לא היה לי מובן, איך זה שאני יהרוס לעצמי ישפר את מצבי? האם אני מעניש אותה או אותי?
היום החלטתי שכנראה הגאווה שלי שוב ניצחה אותי, למרות שבאמת לא מצאתי פגם במעשי, החלטתי ללכת ולהתנצל ולקחת את כל האחריות על עצמי.
הרגשתי שאם אני יתקן את הגאווה שלי ואם הכבוד שלי יפגע קצת אז אני אצליח לתקן את כל הקילקולים של העבר.
אני יצליח לכפר על כל מה שהזקתי לאשתי (גם אם זה היה ללא ידיעתה).
התחושות כרגע לפני שבת מאוד טובים, מרגיש שיש לי כוחות לעבור את השבת הזאת בטוב,
אשתדל לשתף אתכם ביום ראשון, בחוויות מהשבת.
שוב אומר תודה רבה על כל ההודעות האלה, זה ממש מחזק, 
שנזכה גם לחזק אחרים
שבת שלום

נקי רק להיום

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131145

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
כיף לקרוא את הודעתך השניה!
שבת שלום!

נ.ב. בשתי מילים (בגלל שתכף שבת) אכן ידוע אצל מכורים, שכשאנחנו נפגעים, רצים ישר לתאווה. ופוגעים בעצמנו עוד יותר (ואז לפעמים זה מעגל, כי אם נפגענו מעצמנו, אז צריך לרוץ לתאווה, ושוב לפגוע בעצמנו...).

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131156

אוהבים , נהדר שאתה משתף גם לאחר נפילה ולא נעלם ...

תשמח , עצם זה שבחרת להרשם לפורום ולטפל בבעיה היא התחלה נפלאה .

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131211

תודה רבה על ההודעה, אבל ברוך ה' לא נפלתי, רק סיפרתי שהייתי קרוב והחלטתי לעשות מעשה ולהתגבר על היצר בדרך עקיפה..
תודה על התמיכה..

נקי רק להיום

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131212

בוקר טוב לכולם, 
הנה אני שוב כאן, כבר בפעם השלישית (ומכאן אפסיק לספור...)
הבטחתי לעדכן איך עברה השבת ואיך אני מרגיש, מוזר לי שיש מישהו שבאמת קורא את מה שאני כותב.
מוזר לי בכלל לדבר על הדברים הללו שעד היום היו כל כך נסתרים וכל כך מוסתרים.
אבל מה אני יגיד לכם זה עוזר- חמישה ימים נקיים לגמרי- ללא מראות לא הסתכלויות ברחוב, ללא מחשבות על נשים שאני מכיר ושאני לא מכיר וכמובן ללא פגימה בברית- אני מאושר. אני מאושר כי הכרתי דרך שעוזרת לי להתמודד עם החולשות שלי- לא לבד.
אז ברוך ה' עברה שבת רגועה, וגם ביום ראשון הקב"ה שלח לי כל כך הרבה עיסוקים וסידורים שלא היה לי אפילו זמן לחשוב על תאווה.
המדרש מביא שגאולתן של ישראל מגיעה באופן של קמעא קמעא, הסיבה לכך היא שהיות והם נמצאים במקום מאוד נמוך,
אם תיתן להם את כל האור הגדול של הגאולה, הם לא יצליחו לעמוד בו,
לכן היא מגיעה לאט לאט, כמו אור חזק שמאירים על אדם שנמצא בחושך, הוא מסתנוור ולא רואה כלום.
אני מרגיש שככה היא גם הגאולה הפרטית שלי,
הגאולה מהתאווה וממילא גם הגאולה לתפילה וללמוד תורה.
היא מגיעה בדרך של קמעא קמעא, עם קשיים עם אתגרים עם פיתויים, אבל אני מאמין (בזכותכם!!!!) שאני יכול.
השבוע נכנסנו לתקופת השובבי"ם זאת תקופה שיש בה המון כוחות ועוצמות לקום מהתאוות ולהיות גיבור,
אבל, וזה אבל גדול- אני מרגיש שעם כל הכוחות האלה גם התאוות והפיתויים מתגברים- זה לעומת זה עשה אלוקים.
אני מתפלל שנצליח להתקדם עוד יום ועוד כמה ימים לעבר המטרה הסופית טהרת הלב והדעת.
וטהר ליבנו לעובדך באמת..

נ.ב אם מישהו יודע איך ניתן להחליף כינוי, אני אשמח מאוד- פשוט בחרתי בהתחלה בכינוי מטופש כי באמת שהתביישתי מאוד, אבל אני מבין שניתן לבחור שם שמתאר את התהליך שאני נמצא בו וזה נראה לי עדיף...
שוב תודה ענקית לכולם...

נקי רק להיום

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131214

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
haco1989 כתב on 04 ינו' 2021 09:21:

נ.ב אם מישהו יודע איך ניתן להחליף כינוי, אני אשמח מאוד- פשוט בחרתי בהתחלה בכינוי מטופש כי באמת שהתביישתי מאוד, אבל אני מבין שניתן לבחור שם שמתאר את התהליך שאני נמצא בו וזה נראה לי עדיף...
שוב תודה ענקית לכולם...

אני מסביר לך איך עושים את זה מהמחשב. לא יודע אם בפלאפון זה אותו דבר.
תתכונן שהדרך שאני מצאתי היא קצת מסובכת.
אתה נכנס קודם כל לכרטיס האישי שלך. לא יודע איך? פשוט תחפש בפורום מקום שמצויין שם המשתמש שלך בפונט של קישור, ותלחץ כליו.
בכרטיס האישי תהיה שורה כחולה שקצת חתוכה מלמטה. תסמן על התחתית של השורה ואז יופיע לך החלק החסר. תלחץ עליו.
מכאן תגיע אל עריכת הפרטים.
אם תסתבך ננסה לעשות את זה ביחד.

לשאוף תמיד להתקדם!

תגובה: כותב בפעם הראשונה בחיים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131225

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך HACO ! וברוך הבא...

מחילה שפספסתי את ההודעה הראשונה שלך.

מאוד מזדהה עם זה... 
אני חייב לומר לך, שבאמת כשהגעתי לפורום ולתכנית SA, כשראיתי אנשים ותיקים שנקיים הרבה זמן משתפים על קושי מול התאווה זה גם עירער אותי.. 
אבל עדיין הייתי מתחלף איתם בשנייה... בעבור כל הון שבעולם..
כי הם אמנם עם המחשבות על זה וההתמודדות אבל אני גם עם הנפילות.. לא הצלחתי אפילו לעצור את הנפילות...

והתחלתי לבוא ולשתף ולכתוב וללכת לקבוצות ולעשות טלפונים ולהתאבד על התכנית ממש... ואמרו לי כל יום "רק להיום" רק להיום רק להיום אתה צריך לעשות את הדברים שיעזרו לך להישאר נקי אך ורק להיום...

וככה המשכתי כל יום רק להיום ורק להיום... וכבר עברו להם 508 ימים...
וזאת בדיוק הנקודה אני חושב... 

כל יום הוא רק לעצמו. אתמול הייתי בקבוצה וחבר שנקי 3 וחצי שנים העביר מסר.. והוא שיתף במסר שלפני שלושה חודשים הוא קצת התחיל להתערבב עם התאווה ולגעת בה... לא ממש נפילה בטח לא לפי ההגדרות של SA, אבל לפי ההגדרות שלו הוא לא היה נקי, ואז אחרי התייעצות עם הספונסר (מדריך) שלו, הוא החליט לאפס את הספירה. אחרי 3 שנים. מבלי שהוא בפועל נפל ....
והוא הסביר במסר, שהספירה אין לה כל משמעות בעצם...
כל יום הוא משמעותי לעצמו. כל יום שאתה עובד בו את התכנית עושה צעדים עושה פעולות מתחבר לאנשים ולאלוקים - הוא יום בפני עצמו שבו אתה יכול להיות מאושר ונקי. רק להיום. רק ליום אחד.
ולכן גם מי שנקי 500 ימים... או מי שנקי חודש... ההבדל בינהם זה בסה"כ שימוש אחד... 

התאווה הזאת טבועה בתוכי עמוק עמוק עוד לפני 20 שנה של שימושים בה...
אז אחרי 500 ימים מה ציפיתי שהיא פשוט תיעלם כלא הייתה?

היא שם והיא תמשיך להיות שם כנראה עד סוף החיים...
אבל מה שייעלם (ונעלם לאט לאט) זאת האובססיה.

עם האובססיה אני לא מסוגל להתמודד..

תאווה לנשים? למה שהיא תיעלם בעצם? לא משנה אפילו כמה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שאוננתי או צפיתי בפורנו, למה שהתאווה לזה תיעלם בעצם?

היום אני מקבל את עצמי שזה בסדר שהתאווה שם. אני רק מתפלל לאלוקים לא לפעול עליה רק להיום. לשים את הראש על הכרית בלילה ולדעת שזכיתי בחסד אדיר להישאר נקי.

לא מכוחי !

אוהבים

זמן ליצירת דף: 0.84 שניות

Are you sure?

כן