ברוכים הבאים, אורח

לספר למשודכת על ההתמודדות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: לספר למשודכת על ההתמודדות 2288 צפיות

לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129054

אהלן חברים! 
אני חדש כאן ובעזרת ה' התחלתי את אתגר ה90 יום בליווי כלים שקראתי עליהם כאן. אני בן 21 ומתכנן בעתיד לאחר עבודה מסויימת כאן להתחיל להיפגש. ושאלתי את עצמי האם צריך לספר למשודכת איתי על ההתמודדות או שזה דבר שעלול להבריח? מצד שני אני לא רוצה להסתיר דברים כי זה לא יפה. ואם כן מספרים אז באיזה שלב?

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129060

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום
ב"ה

בכלל לדעתי לא לשתף.. אני יודע שקיים בך המקום של." הצד השני צריך לדעת על הכל כי אני אדם הוגן"

האמן לי יש מספיק אנשים הוגנים בנינו שנשואים כמוני לאישה והם לא מספרים לה.

לא בגלל שהם רוצים להחביא ממנה, אלא בגלל שהיא לעלולם לא תוכל להבין התמכרות של גבר מהי..וזה רק יהרוס לנישואים.

אתן לך דוגמה מחיי הנישואין שלי, שתפתי את אשתי ואפילו אשתי ראתה שנפלתי אחרי הנישואים.. הבטחתי לה שזה יפסיק.. היא בדיעה שלה "טוב לבעלי הייתה מעידה חד פעמית" אבל זה לא יחזור על עצמו בחיים!
איך אני יודע?
כי מתוך הדברים שהיא משדרת זה נראה לה ברור...
היא לא יכולה לקבל את זה שאני אלך ואראה פורנו באתרים...
הרי היא הכי יפה בעולם ( ואני באמת מרגיש כך) למה בעלה צריך לחפש באתרים נשים אחרות.?
ידעתי ואני יודע בתוך תוכי שאין עוד מקום לסליחה מצידה אם עוד פעם הייתי נתפס..

אחרי 6 שנות נישואים הגעתי לגיל 30.. הבנתי שאני חייב לקחת את עצמי בידיים..
בשנתיים האחרונות היו לי מעידות בערך פעמיים בחודש.. לא שזה משנה כי מכור זה מכיר..

תשפא התחיל ואני מוצא את עצמי בתוך עשרת ימי תשובה בקלחת של פורנו...

עבר יום כיפור ויום אחרי שוב! בתוך אתר פורנו!!
מה נסגר איתי?

החלטתי לצאת למסע... מסע אמיתי..

עברו 18 ימים אני נקי ברוך השם..
וגם הקשיים ירדו..
( כמובן אני לא משלה את עצמי... אני יודע, שברגע אחד אני יכול להיות עמוק בבור.. )

בתחילת המסע החלטתי לוותר על העונג של התאווה...
קצת קשה להסביר לך מהו "וויתור" בתוך מערכת נישואים זה מאוד מבלבל..
כי לוותר על תאווה באמת?! ממש לא בא בחשבון... הרי בשביל מה יש את אשתי..

אז זהו שלא... החלטתי לוותר באמת..
כמו שכתבתי זה קצת מורכב ולא כאן המקום להאריך, בעניין...

בהצלחה בפגישות...
אוהב אותך.
דף חדש... ממשיכים..

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי דף חדש.

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129068

• gidi
  • דירוג פלטיניום

לדעתי.
חייבים לשתף, כך תמיד חשבתי שאעשה לפני שאתחתן עוד לפני שהגעתי לתוכנית.
כשהגעתי לתוכנית קיבלתי חיזוק לכך כי כמובן שאני חייב לנהוג בכנות, לא למכור חתול בשק, לא לרמות את הצד השני ולעשות לו כזה נזק.
אם אישתך לעתיד תסתיר ממך דבר כזה ותגלה רק אחרי הנישואים אולי במצב לא טוב של אחרי מריבה או משהו אז מה תחשוב? איך רימו אותי! איזה שקר, אם הייי יודע לא הייתי מתחתן...

אז כמובן שצריך לספר, איך לספר, מתי ועד כמה- בשביל זה יש לי תוכנית והדרכה מהספונסר.
חשוב לדעת שלא הכל מספרים (גם אם יש לי רצון להיות בכנות גמורה) וגם צריך לדעת את התזמון הנכון כי אחרת אני עלול להזיק לצד השני.

אני מבחינתי חשבתי לספר הכל ברגע שאבין שהקשר רציני ואני לפני הצעה. בתוכנית לימודו אותי שזה לא בהרכח נכון, יש פרטים שאין צורך לחשוף וגם לחכות לרגע האחרון זה פוגע בצד השני שבנה תוכניות וביזבז זמן והפסיד הצעות וכו' במקרה שלא יתאים.
אז בכל מקרה מציע להתייעץ עם בעל ניסיון, מישהו מהתוכנית ואם לא אז אולי לפחות איזה רב? כפי שציינתי אני עדיין לא יודע איך עושים את זה וכשאגיע לגשר אחצה אותו בע"ה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129071

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כמובן שגם ההמלצות בתוכנית הם לא לספר בפגישות הראשונות, כפי שאמרת זה עשוי להבריח ולהשאיר אותנו בלי סיכוי..

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129096

• mitmoded
  • דירוג זהב
ההמלצה הרווחת בפורום (המלצת התוכנית) היא לא לספר וגם לא לשקר

אני למשל לא סיפרתי כלום לאישתי ולא רק זה אלא גם כשהיא שאלה (בסתמיות ולא בגלל שהיא חשדה שאני נופל) אמרתי לה שאני לא נופל ולא כלום,
בסוף הבנתי שאני צריך לספר לה וסיפרתי לה אחרי שנה וחצי של נישואים שאני נופל וכו, היא לקחה את זה קשה
מאז שסיפרתי עברו משהו כמו 2-3 חודשים ועדיין יש בה חלק שפגוע,, בעיקר מעצם ההסתרה ולא מהמעשה

בנוסף אני לא מאמין שיש זוג שהתגרש או ביטלו חתונה בגלל דבר כזה במיוחד כשאתה בא מגישה של שינוי והחלמה

אני חושב שאתה במצב מעולה בגלל שאתה עדיין רווק ואתה מתחיל לעבוד על הבעיה
לכן אני ממליץ לך לא לספר בפגישות הראשונות שום דבר (סביר להניח שהיא גם לא תשאל), ואם בעזרת ה תראה שינוי רציני בהתמודדות - נקיות של תקופה ארוכה,אז אני חושב שיש מקום לספר כשהקשר כבר נהיה רציני ומתכוונים להתחתן

כמובן שהשיתוף יהיה בזווית של תקווה ולא של יאוש, משהו בסגנון של "אני מתמודד עם בעיה של תכנים באינטרנט וברוך ה אני מצליח בזה"

בעזרת ה שתמצא את הזיווג שלך עוד השנה

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129097

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

התפיסה שלי היא כזאת - כל בחורה, וזה באמת כל בחורה, שחושבת שבעלה הוא צדיק שמעולם לא ראה אתרי פורנו, היא טיפשה שעדיף לא להתחתן איתה. כי היא רק צרות צרורות בהמשך.

בחורה צריכה להבין ברמה בסיסית כזאת או אחרת איך גבר חושב, ובחורה צריכה להבין את האתגר שעומד בפני הגבר היום.
אני לא מבקש מבחורה שתדע להבין גבר עד לעצמותיו, אבל כן שתפנים קצת מה מה מפעיל אותו.

במקביל, אני לא מבקש מאישה (שאני הולך לספר לה את זה שאני נפלתי או נופל בתדירות יחסית נמוכה) שהיא תהיה מאושרת עד הגג מכך שאספר לה שאני לא הכי תמים, כי אני גם מבין איך בחורה חושבת ברמה בסיסית, ואני מבין את האתגר שעומד בפני בחורה שמבקשים ממנה להכיל את העובדה שהגבר שאולי יהיה בעלה לעתיד, הוא ראה בנות אחרות במצב לבוש לא הולם. זה קשה לה.
כי אני מבין קצת איך בת חושבת - אני מבין שכנות, אמון וקשר נפשי הם מאוד חשובים לה, ולכן אני יכיל את האכזבה שלה מהמצב הזה, ויבין את זה.

אם הבת מבינה את זה, יש על מה לדבר, אם הבת חושבת שגבר צריך להיות נקי מינימום 5 שנים כדי להתחתן איתה, אז היא חיה במאה ה-19, בו זה היה אפשרי טכנית, היום קשה למצוא כאלה אנשים.

הנישואים הם בסופו של דבר לקומם בית על יסודות אמיתיים, לא מדומיינים - אני לא יכול לדמיין מציאות חלופית בה כל הגברים נקיים, ועל בסיס זה למכור לאישתי העתידית קשקושים על כך שאני מה"מיינסטרים" (שלא כל כך קיים) שנקי, בעוד שאני לא.

באותה מידה אני יכול לדמיין מציאות בה כל הגברים תמיד מדוייקים, רומנטיים, שרמנטיים, מטופחים ומהוקצעים, כמו בסרט, ואז למכור לאישתי העתידית את ה"חבילה" הזאת בתור אחד כזה, האם זה יחזיק ? לא. האם זה אידיאליה שהיה עדיף שתתקיים ? כן, אבל היא לא מתקיימת. האם זה יהיה שקר טיפשי שיפורר את הבית ? כנראה שכן.

הכלל היחיד זה - אל תספר לדייט שלך הכול, תספר שאתה נופל, תספר שאתה נופל על תמונות נניח, אבל אל תספר מי האישה שאתה נופל עליה, כי אז לאישה יידלקו כל מיני מנגנונים של קנאה והשוואה שבחיים לא תצליח להיפטר מהם.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129101

תודה רבה לכל המשיבים ועל הברכות! האתר הזה והפורום שבו עוזרים לי להתמודד ולשתף בשאלות שלא העזתי לשאול!!! אוהב אתכם !!!!!

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129109

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם
אני חושב שמהות תוכנית 12 הצעדים של sa היא להתמקד בהחלמה  מהמחלה ולצעוד בדרך להחלמה.
כל השאר יסתדר לבד.
כשצועדים בדרך אנחנו מגלים על עצמנו דברים שלא ידענו או הדחקנו.
ההתמכרות היא כבר לא הדבר המרכזי.
היא הפתרון שמצאנו כדי לפתור בעיות עמוקות בנפש שלנו.
פתרון רע מאד, פתרון שהרס את חיינו.
לשתף את האישה גורם לדעתי לעוד הרס וחורבן. היא הרי לא תבין לעולם נפש של מכור. 
הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות בשביל האישה הוא לקחת אחריות על חיינו, ולטפל בבעיית ההתמכרות.
לצערי, יהיו ימים קשים, כואבים, כשהיא תגלה שבגדנו, נכנסנו לפורנו, אבל הבשורה היא - שזה יחזק אותנו, יגרום לנו להתרומם.
הרבה מאד הצלחה בדרך ההחלמה.

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129138

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום
התחברתי גם לגמרי..!

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129162

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני חושב שחובה לשתף.
שאלה פשוטה שכל אחד ישאל את עצמו:
היית רוצה לדעת דבר כזה על אישתך לפני החתונה?
יש גם נשים ב sa, איך היית מרגיש לגלות את זה אחרי בטעות או באמצע מריבה .

כמובן שזה צריך לבוא בצורה הנכונה ובעדינות וממקום של החלמה (ולא צריך גם לפרט כל דבר ולנתח כל סצנה)- אבל לדעתי להסתיר דברים בתוך הקשר ובמיוחד אם מדובר בתהליך נפשי ועמוק  ..

אני מדבר על זה עם אישתי.
ואני דתי לאומי, בוגר ישיבת הסדר.
ושאלתי אותה היום באמת איך היא מרגישה עם זה?
והיא אמרה שזה כן קצת צובט , אבל היא מעריכה את הכנות, ואת העבודה שלי והייתה נפגעת יותר אם הייתי מסתיר ממנה חלק כזה גדול באישיות שלי ולא משתף אותה בשינויים שאני עובר.
אני לא יודע אם זו ההמלצה הרווחת, כל אחד יעשה כטוב בעייניו ועל פי ההיכרות והקשר הזוגי  שלו .

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129164

תודה believer על הדברים שלך!

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129190

• gidi
  • דירוג פלטיניום
אז נראה לך נכון לחיות עם מישהו בסוד שאתה יודע שאם תדע בטוח תירצה להיפרד?

לא יודע לא נשמע לי נכון בכלל..
גם בלי לשפוט בתוכנית למדתי שהתנהגות כזאת היא מאוד לא כנה ואנוכית.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129192

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 16 אוק' 2020 09:20:

beliver כתב on 15 אוק' 2020 22:04:

אני חושב שחובה לשתף.

אני מדבר על זה עם אישתי.
ואני דתי לאומי, בוגר ישיבת הסדר.
ושאלתי אותה היום באמת איך היא מרגישה עם זה?
והיא אמרה שזה כן קצת צובט , אבל היא מעריכה את הכנות, ואת העבודה שלי והייתה נפגעת יותר אם הייתי מסתיר ממנה חלק כזה גדול באישיות שלי ולא משתף אותה בשינויים שאני עובר.

מבלי קשר לשאלה המוסרית - שבאמת צריך לתת עליה את הדעת - המציאות היא - שבחלק מהציבור - בעיקר בציבור החרדי - וכן בציבור הדתי לאומי בחלק שלו הפחות  פתוח (מה שנקרא חרד"ל) - גילוי כזה בוודאות מוחלטת יגרום לניתוק הקשר

לא נראה לי, נראה לי שאם אישה תגלה את זה, היא תרים טלפון לרב שלהם ותתלונן ותשאל מה לעשות, ואם הרב חכם, הוא יידע להשיב אותם וליישב את ההדורים, ולכפות על הבעל ללכת ל-12 הצעדים או לטיפול כלשהוא.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129194

• gidi
  • דירוג פלטיניום

משתוקק היקר.
יש פה בחור ששאל אם לספר לאישה לפני נישואים.
עלתה פה דעה (גם ממך) שלא לשתף, והרגשתי שלחיזוק הדעה הזאת הוספת את ה"מציאות": "גילוי כזה בוודאות מוחלטת יגרום לניתוק הקשר".

אני את דעתי כבר אמרתי, אין לי צורך להמשיך להתפלסף ולדון בנושא..

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: לספר למשודכת על ההתמודדות לפני 3 שנים, 5 חודשים #129195

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 16 אוק' 2020 09:51:

robinhood כתב on 16 אוק' 2020 09:49:

לא נראה לי, נראה לי שאם אישה תגלה את זה, היא תרים טלפון לרב שלהם ותתבכיין לו על זה, ואם הרב חכם, הוא יידע להשיב אותם וליישב את ההדורים, ולכפות על הבעל ללכת ל-12 הצעדים או לטיפול כלשהוא.

רובינהוד, גם אתה ענית בלי קשר...

כל הנושא כאן זה פגישות שידוכים...

לגבי זוג נשוי - אני מניח שאתה צודק...

צודק.

בפגישות שידוכים, זה תלוי באמת בבחורה. ואני מאמין שהיא שומעת מספיק סיפורים מחברות שלה על המציאות המורכבת, איך אומר הפתגם ? "בנות מדברות".

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 1.01 שניות

Are you sure?

כן