ברוכים הבאים, אורח

לרשום בשביל לרשום
(0 צופה) 

נושא: לרשום בשביל לרשום 2200 צפיות

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129003

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי!! תמשיך לשתף מעניין מאוד לשמוע!

מתפלל עבורך שתצליח

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129059

• טילו
  • חבר ותיק

ארחיב טיפה פעם הייתי נופל ממש באונס הייתי מרגיש שאני פשוט חייב. הייתי מרגיש שזה תאווה שחייב להילחם בה. אחרי תהליך תודעתי עמוק אני מרגיש את הכוח שלה האי עוזרת לי להרגיש את הסביבה בצורה יותר טובה וכח להתמודד מול דברים. היום התהפך גם כשאני חוטא זה כבר מבחירה וזה בדרל=ך כלל קורה רק אחרי הצלחה וסיפוק ואז אני מרגיש שאני רוצה עוד יותר. אבל הפעם כשנכנסתי לאתר באמת אני לוקח ברצינות הפסקתי עם סדרות עם סרטים וסרטונים שיש בהם בנות בכלל. ובאמת אני יוצא לדרך חדשה בתקופה טובה כרגע כביכול אני שלוש שבועות נקי. אבל מהכל סרטים סדרות וכו ארבעה ימים. מקווה שדרכי תצליח הפעם אני די גם בטוח בהצלחה שלה. אני אישית לא חוסם את האינטרנט שזה כבר יהיה חיסרון בעיני חברי הפורום. מקווה שה' יהיה בעזרי

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129126

• טילו
  • חבר ותיק
6 ימים. היום היה לי יום לא קל הרגשתי קושי עצום בהתמודדות. ברוך ה' שמעתי שיעור שמאוד חיזק אותי טענה לי על שאלה שהרגשתי שהיא לא פתורה אצלי. תודה לך ה' שזיכית אותי לשמוע בול מה שהייתי צריך.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129136

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום
ב"ה

מאחל לך שתצליח, בעז"ה...

אני אישית לא מצליח לשרוד הרבה זמן ולבד עם אינטרנט פתוח...
ישר אני רץ כמו משוגע לראות אולי יש עוד כמה דברים שלא ראיתי אף פעם... עוד קטגוריה וכו..
משהו פסיכי בקיצור..

אני יודע שזה קשה אבל שמע לעצתי אל תפחד תעשה סינון.. לכל אחד מאתנו יש רגעים שהוא חלש..

אני יודע שיש לי כבר כמעט 20 ימי נקיות... אבל באמצע ראיתי שיש לי מעידות וכניסה ליוטוב בצורה חטטנית שמצאתי שם גם.... וכו לא ניתן לחבריה פה רעיונות וכל זה עם אינטרנט רימון...

עד שאתה לא מסלק אפשרות שהיא "זמינה ונגישה" יהיה לך מאוד קשה.

אני לא בא ח"ו לייאש אותך... רק לתת ציפיות... אם תצליח עם אינטרנט פתוח... אז.
אתה בן המלך שעמד עם מבחן הזונה...
אבל כמה מאתנו יכולים לעמוד במבחן הזה...
בעולם כל כך גדול עם כל מיני רעיונות שהם לא נגמרים...
דברים שגם בעולם הגוי יודעים שהם לא מציאותיים ואנחנו צורכים את זה על בסיס יומי...

בהצלחה בהמשך, המסע...!
ושוב זו רק דעתי...

אוהב אותך
דף חדש.. ממשיכים..

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129141

• טילו
  • חבר ותיק
האמת מה שציינת תמיד קרה לי. שאמרתי וואי אני חייב להיכנס רק כדי לראות אם יש קטגוריה מסויימת. אני באמת נוקט אמצעי זהירות אם הפעם לא ילך כנראה אנסה סינון רציני אבל יש לי תחושה שהפעם זה ילך כי הגעתי לכאן אחרי תהליך ארוך וככשיו אני נותן תמכה הסופית מה שנקרא

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129210

• טילו
  • חבר ותיק

עבר שבוע אני מאמין שהקושי הגדול בהתמודדות יתחיל עכשיו. אני מאמין  שה' ילך איתי יד ביד הוא רואה את הרצון שלי כמה אני רוצה להצליח. יש משהו נוסף עכשיו פרקטי שהתחלתי לעבוד עליו לנסות לשבת על המחשב בתודעה מליאה יש בי אמונה שאם אשב כמה פעמים וזה לא יתקשר לדברם לא צנועים לאט לאט יוחלש הקשר. חשוב לי לנתק את הקשר הזה בין מחשב לבין מין. שה' יהיה בעזרי!!! וואו זה פשוט פלא שרק בלחיצת כפתור אשר להגיע למאות נשים זה פשוט הזוי. מגיע לי את הבריאות שלי מגיע לי לחזור לתמימות רגילה שמחשב זה אמצעי זה משהו שעוזר. אחד הדברים החשובם לי בתהליך זה להגע לשליטה מליאה מאמין בכל ליבי שהפעם זה יצליח.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129215

• טילו
  • חבר ותיק

היום הכי מוזר שהיה לי בחיים.  מתחילת התהליך מכיוון שגנמלתי מהכל על מלא כנראה במכה אחת. מתחיל לקורא לי כמה דברים. דבר ראשון שזה טוב רמת הביטחון העצמי שלי עולה אני מרגיש את זה וגם אני מרגיש שהגוף ממש משתנה לטובה. החיסרון שאני חווה מנעד רגשות חדש וגם נהיה יותר קצר רוח ומתעצבן יותר מהר ויותר בקלות עקב כך אני חייב ללמוד להתמודד עם זה. אני מאמין שה' יהיה איתי ויכוון אותי ה' שמע בקולי

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129222

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אשריך טילו.

כן זה קורה לכל החברים כמעט שבתקופה הראשונה בגלל הגמילה והאי אפשרות לברוח לתאווה אז העצבנות עולה.

אבל כמו שאתה אומר גם בזה השם יהיה איתך !!

בהצלחה !

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129226

• טילו
  • חבר ותיק

תודה רבה על התמיכה

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129239

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

ב"ה 

כל, הכבוד לך טילו.. 

אכן תחילת, המסע זה חלק מאוד קשה... 
ואין ספק שמרגישים את זה גם, בצורה פיזית לפעמים.. 
בדומה קצת לאדם שמתנקה מסמים שיש לו רעידות והזעות... 
לנו יש דברים אחרים... מתחילים להרגיש שאני משתגע... 
אבל אין ספק שההרגשה הטובה במסע עולה על הכל ונותנת כוח להמשיך.. 

בהצלחה בהמשך המסע.. 
אוהב אותך.. 
דף, חדש. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129243

טילו אחי היקר!

אכן תחילתו של המסע הוא משמעותי מאוד.
שמח לשמוע שאתה מתחיל להרגיש שינוי לטובה.
תודה לך על השיתופים במהלך הדרך. אשריך אחי!
מאחל לך הרבה הצלחה בהמשך ההתמודדות בעז"ה.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129245

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
טילו כתב on 17 אוק' 2020 16:29:

היום הכי מוזר שהיה לי בחיים.  מתחילת התהליך מכיוון שגנמלתי מהכל על מלא כנראה במכה אחת. מתחיל לקורא לי כמה דברים. דבר ראשון שזה טוב רמת הביטחון העצמי שלי עולה אני מרגיש את זה וגם אני מרגיש שהגוף ממש משתנה לטובה. החיסרון שאני חווה מנעד רגשות חדש וגם נהיה יותר קצר רוח ומתעצבן יותר מהר ויותר בקלות עקב כך אני חייב ללמוד להתמודד עם זה. אני מאמין שה' יהיה איתי ויכוון אותי ה' שמע בקולי

מאוד מזדהה עם הדברים...

גם אצלי.. חוויתי ועדיין חווה קושי גדול בלהתנהל מול החיים.

הספונסר שלי בלי הפסקה היה אומר שהתרגלתי לברוח למוצץ שלי ועכשיו אין לי את המוצץ ואני לא יודע איך להרגיע את עצמי..

מתפלל לאלוקים לשפיות. להרגיע את עצמי בעזרת דברים טובים ובריאים. ולפעמים אם אין אז גם פשוט ללמוד לחיות בלי להרגיע את עצמי עד שהזמן ירגיע את זה עבורי..

אוהבים ותודה על השיתוף!

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129277

• טילו
  • חבר ותיק

תושה על התגובות והחיזוקים. עכשיו שמעתי הרצאה ביוטיוב שלי מישהו שנגמל הוא אמר אתה מגיע הביתה יש לך הרבה תכנונים לעשות ככה לעשות ככה ומנגד בלחיצת כפתור כמויות של בנות איזה יש לנו במיוחד שרמת הסקרנות שלנו עולה כל עוד שומרים יותר ויותר על הברית. עיקר האתגר שלי שאני סקרן מאוד באופן כללי מה שמאוד מקשה בתחום המיני. אני תשעה ימים נקי לגמרי לא מובן מאליו ה' תהיי בעזרי תן לי הכוונה נכונה

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129343

• טילו
  • חבר ותיק
10 יום. ימים עמוסים מאוד בעשייה אני מקווה שה' יתברך יתן לי עוד כוחות. אתמול היה לי קשה אבל ברוך ה' העשייה לא מפסיקה. ה' תמיד בעזרי. מחר צריך לקום מוקדם יש לי עוד יום עמוס מקווה שה' יוביל אותי בדרכים טובות

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 5 חודשים #129406

• טילו
  • חבר ותיק

נמשיך לשתף היום זה יום חופש שלי אחרי תקופה עמוסה מעניין איך יתפתח היום. ברוך ה' ימים יציבים מבחינת ההתמודדות.

זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן