ברוכים הבאים, אורח

לרשום בשביל לרשום
(0 צופה) 

נושא: לרשום בשביל לרשום 2220 צפיות

לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128838

• טילו
  • חבר ותיק

טוב הסיפור שלי קצת שונה אני מבית דתי נפגשתי עם מין בכיתה נמוכה נראה לי ד. עד אז אפילו לא חשבתי על זה זכור לי רק שכשהלכתי לבריכה במלון הרגשתי טוב לא ידעתי לקשר בדיוק אז. באותה תקופה שמו חבילת עיתונים מחוץ לדלת שלנו פתאום. אחד מהם היה של נשים חצי ערומות הרגשתי שזכיתי בפרס החבאתי את זה מההורים והסתכלתי על זה תוך כמה ימים יצר הסקרנות שלי גבר חיפשתי באינטנרט נשים ערומות לא ידעתי מזה פורנוגרפיה בכלל תוך כמה ימים הכרתי את האתרים. הגילוי שלי היה לבד נטו מסקרנות ככה שלא דיברתי עם אף אחד לאט לאט צפיתי בכל התכנים מקלים לקשים. מאוד אהבתי בהתחלה את הסרטונים שגם מראים סוג של סיפור. אחרי זה שנים הייתי צופה בסביבות גיל 19 שהתגייסתי כבר ממש הדבר הזה לקח לי את כל הכוח מהחיים. אחרי זה כמה שנים הייתי במיטה בלי לעשות יותר מדי נטו לחשוב וללמוד. אחרי כמה זמן הבנתי כמה תובנות ולאט לאט התחלתי לצאת מזה. במשך שנותי בכלל לא חשבתי שזה אופציה להפסיק כי זה מה שהיא לי הנאה. לצערי אני עדיין לא נשוי אבל ברוך ה' לאט לאט הצלחתי להחזיר את החיים שלי עד עכשיו הייתי ממש צל. אני משתמש בפלטפורמה מכמה סיבות. הראשונה זה נחמד להיות בסביבה שגם מתמודדות כמובן כל אחד בדרכו שלו. אני כרגע ביום השני אני מקבל עלי את כל הרעיות של הנקיות כולל לא לראות סדרות שיש שם נשים בכלל וגם לא לקרוא דברים מיניים. הסיבה השנייה אני אוהב לכתוב גם אם אני לא עושה את זה טוב. סיבה שלישית זה הפלטפורמה שאם יש למישהו רעיון תוך כדי שאני מספר למשהו לא בסדר אשמח. סיבה רביעית זה נותן משמעות שאולי הסיפור שלי יעזור למישהו. כרגע אני ביום השני האמת שביומיים האלה הייתי פשוט בבית, שוכר כרגע. מחר אני חוזר לעבודה נראה כרגע אני מקבל את עצמי ככה. אני סופר רק ימים נקיים לגמרי פעם אחרונה שנפלתי זה היה לפני שבועיים יש לי תחושה שהפעם אצליח. אולי אכתוב מחר איך היה לי היום, מראש הסיפור שלי יהיה קצת שונה ויותר עדין כי אני אחרי הרבה שנים של עבודה עצמית. מה שאותי הציל זה שאני אוהב ללמוד וזה דבר שמאוד עוזר בהתמודדיות בחיים. עכשיו אני גפ מוסיף את הקטע של הכתיבה

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי טילו.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128842

• טילו
  • חבר ותיק

אני צריך לחיות את הרגע סיפור חיי זה לחיות את הרגע. אני עצוב עכשיו זה מבאס. עצוב מאוד. לא בא לי לעשות כלום זה קשה ההשפעה של להפסיק לראות נשים מתחילה להשפיע נוצר ריק. ריק זה סימן לשינוי כי ה' בטוח ימלא אותו בהמון דברים אם אתמיד. חסר לי אהבה אני יודע את זה. אני מפחד לפתוח את הלב שלי בעיני אחרים המקסימום שאני מצליח זה בכתיבה זה קשה. נופלים לי תובנות אחת אחרי השנייה הרבה סדרות שראיתי זה היה גם כדי לראות נשים על הדרך עכשיו פשוט אין לי מה לעשות. נשאר כתיבה. מחא אעבוד שזה גם נחמד חוץ מלקום בבוקר. אבל אחרי זה שוב ישעמם לי ואני מאמין שיותר חזק. מאוד מאוד עצוב לי מזל שאפשר לכתוב הכאב הוא מאוד מאוד קשה. אוף זה כל כך כיף יומיים שלמים לצפות בסרטונים לא צנועים ברצף בלי לגמור ולאונן כדי שההנאה תגיע לשיא אבל תחושת הריקנות שאחרי זה. תחושת הריקנות. הקטע שבכל התחומים אני נהיה חלש אחרי זה פחות חכם כשאני לומד דברים ופחות יכול לתקשר עם אנשים. מצחיק שזה ככה אצלי. עברתי תהליך ארוך לדעתי ואני ממש בסוף עיקר התהליך שלי היה תודעתי. הרב שלי שהכיר אותי אמר לי אתה רק צריך ללמוד לחקור אתה אדם כזה והשינוי לאט לאט יבוא אצלך השינוי יבוא דרך התודעה לא דרך ההרגל והוא צדק. אני מזכיר לעצמי היום כמה דברים שלמדתי בדרך כשאני חוטא אני נהיה פחות חכם ורגיש חכמה זה דבר שמאוד חשוב לי. דבר שני שעלה לי בראש היום כמה פורנוגרפיה זה עולם נורא יש איזה עולם כזה על ענן אתה לא צריך להיות גבר כדי לראות ולעמוד אל מול זה תודעתית להיות בתודעה שאתה מנצל גוף של נשים אחרות. לדעתי אחד הכלים החזקים זה להבין שזה אמיתי שיש נשים מאחורי הסרטונים, יש אישיות מצחיר שאנחנו בתור צרכנים מזינים את העוול הזה. כשכל הגוף כואב הוא משדר אל תפעל תרגיש את הכאב תזדהה. זה מה שעובר לי בראש עכשיו זה חלק מהתהליך שלי מחשבות. אני לא עורך איך שיצא אני מעלה. אני מאוד אוהב לכתוב הלוואי הייתי יכול לרשום כל היום.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128844

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכתיבה והשיתוף, מזדהה ואוהבים אותך.
תצליח בע"ה

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128846

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

אח יקר!!
כל הכבוד על הצעד, כל הכבוד שאתה כותב דוך את מה שאתה מרגיש!
מזדהה מאוד עם התחושות שלך , והעצב הזה..אהבתי ממש את הנקודה של האמון ברבש''ע שאת הריק הזה שעכשיו מתרוקן אתה מאמין שהקב''ה ימלא בדברים טובים ומתוקים, נקודה סופר חזקה ונכונה!
אנחנו כאן איתך גיבור! תמשיך לשתף ולכתוב כאן!

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128848

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהביםהאותך אחי.
תשאר איתנו, תתמיד ותשתף ותראה תוצאות בעזרת ה'.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128855

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים כיף לקרוא כתיבה מקורית ולא שגרתית!! ממש כאילו הלב שלך והמחשבות נשפכות כמו שהן על הדף בלי עיבוד. מאוד כיף לקרוא!!

מאחל לך המון בהצלחה בדרך וברוך הבא אחי!

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128866

ברוך הבא חבר חדש!

אשריך על הכתיבה היוצאת היישר מן הלב.
מאחל לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך בעז"ה.
תמשיך לכתוב ולשתף אותנו.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128867

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתה כותב מאוד יפה. 
ניכר ממש נלחם בשיניים.... לא מוותר! 
זה מחסום ראשוני של תאווה קשה לעבור... אבל אח"כ ה קיימת יותר ר קל... כמובן שמכור זה לא ממש נעלם לגמרי ותמיד יהיו... אבל עבודה נכונה הם יפחתו.. ותוכל להתמודד נכון יותר. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128869

• טילו
  • חבר ותיק

וואי מאוד מפתיע כמות התגובות כאן תודה רבה!!! זה מאוד מאוד מחזק. שהעליתי חשבתי שכן אנשים יקראו אבל לא יגיבו כי תכלס הרבה יותר קשה להגיב לפוסט מאשר לרשום אותו. זה מאוד משמח אותי שאהבתם לקרוא זה נתן לי המון כוחות לראות את זה. כתיבה זה ממש כמו לדבר לעצמך זה כלי מדהים. התרגשתי לקרוא את התגובות של כולכם. יש משהו מאוד מאוד מחזק בקבוצה כזו אבל אני תמיד מזכיר לעצמי שעיקר העבודה היא שלי אישית וסביבה תומכת היא כלי עזר מדהים אבל שרק מתלווה להתקדמות האישית. אני יאחל לעצמי משהו הלוואי שאזכה לקרוא ולהגיב גם לאנשים אחרים שרושמים למרות שזה יותר קשה לי אבלל אני בטוח שאעשה גם את זה עם הזמן. כמו שחיזקתם אותי אני בטוח שזה יוסיף לי משמעות אם אוכל לשמח אנשים אחרים.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128916

• טילו
  • חבר ותיק

טוב עבר עלי יום מוזר מלא מחשבות טובות ותובנות שהבנתי היום בבוקר אולי אשתף מחר. אני מאוד עייף עכשיו היה יום עמוס במלא דברים. באופן כללי אני אוהב ללכת לישון ככה מסופק כזה. מבחינת המיני הרגשתי מעולה האמת חזרתי לעבודה שלי ואני ממש אוהב את האווירה שם ומה שאני עושה ככה שיצא לי ממש טוב. מקווה שמחר אכתוב יותר אנסה גם להגיב לאחרים קראתי כאן במשך היום דברים מעניינים. זה הפך להיות מן תחליף במקום לפתוח פייסבוק או אתר מסוים אני פשוט פותח וקורא כמה תגובות או סיפורים של אנשים לילה טוב!!!

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128919

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מתבלט אם אתה נסיך או מלך מה שבטוח בן של מלך, אז תקשיב אחי הסיפור שלך חדר לי ללב, והלוואי שתכתוב, תשתף, תפציץ בתובנות ובכתיבה, אני ממש מחכה, זה נותן לי כח, תמשיך תהיה חזק ובקרוב אתה מתחת לחופה שכולם בלי מסיכות.

עבר עלי יום קשה מאד, והפוסט שלך נתן לי הרבה חיות, תמשיך ככה.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128975

• טילו
  • חבר ותיק

עוד יום עבר עבר עלי יום מעולה מלא מלא עשייה. במקביל גם הכח המיני מתחזק אני מרגיש את זה בכל הגוף זה מדהים לראות כמה כח הוא מסוגל לתת שהכל הולך לכיוון החיוב בחיים. עצם זה שהספירה שלי התחילה מזה שגם לא להסתכל על נשים אחרות בסדרות וכו' הגבירה את הכח המיני פי מיליון. אם נכנסים לבירור פנימי ומנתבים אותו נכון הוא נותן הרבה כח ליום מוצלח כמו שהיה לי היום גם בעבודה וגם בניצול היום ברוך ה'. זהו להיום נראה לי ממצא טוב את היום שעבר עלי הפסקה הקטנה הזו.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128984

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם אני לא מתכוון 
ואפשר על דרך הלכאורה...
שככל שמרעיבו שבע...

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #128996

• טילו
  • חבר ותיק

כוח מיני מתחזק שווה שהיצר מאוד מאוד חזק. כשהוא חזק ואני מרגיש שאני מצליח לשלוט בו הוא גם נותן המון אנרגיה ליום ככה לפחות זה אצלי.

תגובה: לרשום בשביל לרשום לפני 3 שנים, 6 חודשים #129002

• טילו
  • חבר ותיק

עולות בי עכשיו מחשבות לא טובות. אולי נהנה רק קצת פעם אחת למה אני מוגבל. זה מבאס אולי זה סימן ללכת לישון, אולי אחשוב על זה עד שארדם. כמה זה מבאס לילה באמת זה זמן קשה. זמן של הרהורים זמן שצריך מאוד להיזהר בו. חד משמעית רוב הנפילות שהיו לי זה היה בלילות..

זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן