ברוכים הבאים, אורח

פתאום גיליתי שבמצטבר יש לי שנה נקיות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פתאום גיליתי שבמצטבר יש לי שנה נקיות 445 צפיות

פתאום גיליתי שבמצטבר יש לי שנה נקיות לפני 3 שנים, 7 חודשים #127396

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

חברים יקרים!
מאז שגיליתי את הפורום והתחלתי להיות פעיל - מרגיש לי שפעם ראשונה שאני עושה דברים חיובים במחשב , ובטלפון !
מאז ומתמיד כל הטכנולוגיה הייתה מבחינתי כלי לתאווה ותמיד ידעתי שככל שאני מחובר יותר לאינטרנט אני מתרחק מהקב״ה.
וראיתי מסביבי אנשים טובים שמסוגלים לעשות גם דברים טובים במחשב וקינאתי אבל אני לא יכולתי אצלי כל נגיעה במחשב משמעה התקרבות לנפילה הבאה..

ומאז הנפילה האחרונה שלי בשבת בצהריים פרשת עקב יח אב. מנחם אב!
קמתי מהנפילה הזאת בראש מורם ורצתי לסלון והיה מונח שם על השולחן משנה תורה לרמבם חלק א׳ פתחתי בו בערך פעם ראשונה בחיי ובחסדי ה׳ הגעתי להלכות תשובה וקראתי בהתלהבות עצומה והייתי בשוק שאני אשכרה מצליח לקום ככה מהנפילה המבאסת הזאת ועוד בשבת בצהריים.. החלטתי שאני חייב לשנות משהו גדול ובמוצאי שבת מיד נכנסתי לאתר ופתאום התחלתי לקרוא בפורום וחבר יקר התחיל איתי שיחה ופשוט נשפכתי עליו וכל כך נהנתי לשתף והרגשתי שגיליתי מכרה זהב פשוט ככה ומאז כבר שלוש שבועות שאני משתדל כל יום לבקר בפורום ולקרוא ולהכיר את החברים כאן ואני מודה לה׳ שלאתר הקדוש ולכל החברים היקרים כאן על הכלי המדהים הזה שנותן לי כל כך הרבה כוחות ושמחה בחיים כרגע!
באמת שאני מרגיש שמצאתי סוף סוף דבר חיובי בשימוש שלי באינטרנט, מצאתי משמעות!

ופתאום היום אני רואה שבמצטבר במהלך השנים שאני כאן ומדווח בטבלה של האתגר(היו תקופות שפחות הקפדתי , אבל לאחרונה אני משתדל מאוד ) ופתאום אני רואה שבשקט בשקט המאמצים הגדולים וההתמדה וזה שאני מצליח לקום כל פעם מחדש והנה כבר יש לי במצטבר בימים ספורים שדיווחתי עליהם מעל שנה של נקיות!
אמנם לא עמדתי עדין באתגר אבל אחד הדברים החשובים שלמדתי זה להינות ולפרגן לעצמי על ההצלחות ביניים !
אז רציתי לשתף אתכם חברים ולהגיד תודה לכולם !
ולברך שה׳ הטוב ישפיע עלינו שפע של רוחניות ורוח טהרה ממרומים ועקב בצד אגודל ביחד כולם נצליח להתקדם עוד במעלה הדרך!
אוהב מאוד!

תגובה: פתאום גיליתי שבמצטבר יש לי שנה נקיות לפני 3 שנים, 7 חודשים #127405

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי, כל הכבוד.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: פתאום גיליתי שבמצטבר יש לי שנה נקיות לפני 3 שנים, 7 חודשים #127409

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג כסף

אשריך!
תמשיך להיות כאן!!
אנחנו צריכים אותך!!
אנחנו זקוקים לך!!
אוהב.
הלוחם613.

הלוחם613.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי הלוחם613.

תגובה: פתאום גיליתי שבמצטבר יש לי שנה נקיות לפני 3 שנים, 7 חודשים #127620

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

לייק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: פתאום גיליתי שבמצטבר יש לי שנה נקיות לפני 3 שנים, 7 חודשים #127623

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

יפה מאוד אחי אהבתי מאוד! שיהיה המון המון בהצלחה!
שנה נקיות זה שווה המון!! ובאמת כמו שאתה אומר גם אם היו נפילות בין לבין זה לא מוריד מהערך של זה! של 365 ימים נקיים!

אוהבים אותך ותמשיך לבוא ולשתף !

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן