ברוכים הבאים, אורח

לוקח את עצמי ב2 ידיים
(0 צופה) 

נושא: לוקח את עצמי ב2 ידיים 2074 צפיות

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 7 חודשים #128003

• פלימו

תודה על התגובה ניסן! בהחלט ניסיתי את העניין של לכתוב את קורות השימושים שלי וכל זה מופיע בתחילת השרשור הנ"ל, אין ספק שזה הוסיף לי ולמחוייבות. אני גם מודע לעובדה שאני נמצא כרגע בגל וצריך לעבור אותו, מקווה שאשכיל להשתמש בכוחות שה' נותן לי. האמת שכרגע אין לי שום אדם לדבר איתו על העניין הזה, בעבר היה חבר שהייתי מדבר איתו על העניינים האלה אבל זה פחות רלוונטי לדבר איתו היום. אני גם פחות מעוניין ליצור קשר אמיתי עם אנשים מהפורום כרגע... אני חושב שאני צריך למצוא מישהו מהישיבה לדבר איתו, יש כמה אופציות כאלה. אבל אני חושב שאני דוחה את זה כל פעם מחדש כי בתת מודע אני מקוה שאצליח לצאת ממעגל ההתמכרות גם בלי לדבר עם חברים, ולכן אני דוחה את זה פעם אחרי פעם. לא יודע אם זה מחשבת היצר או שבאמת אני מסוגל להתגבר גם בלי. אין ספק שככל שאני בפורום אני מבין שמי שעושה פעולות בסוף יוצא מזה, אבל ברור שיש אנשים שצריכים יותר פעולות ויש אנשים שפחות, ואני עוד לא בטוח מה הפעולות הדרושות לי כדי להיות נקי. אני כן בטוח שאני מוכן לעשות כל מה שיידרש כדי לא להגיע למצבים של אנשים פה בפורום (בלי להעליב כמובן) אך כרגע אני בסוג של ניסוי ותעיה, לא יודע אם זה הדבר הנכון לעשות, אשמח לשמוע את דעתכם

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 7 חודשים #128051

• פלימו

אני רוצה לסייג את מה שכתבתי שאני לא מעוניין להגיע למצב של אנשים פה בפורום כי הבנתי שזה יכול להישמע מאוד מעליב ומתנשא.
ברוך ה' מצבי כרגע שאני מכור פחות משנתיים ואני צעיר, ולא נשוי. מהזמן בפורום למדתי מהחברים הקדושים כמה אני לא רוצה להגיע לנישואים מכור, לכן התכוונתי שאני לא רוצה להגיע למצב של האנשים הנשואים פה, לא חלילה שאני לא רוצה להיות כמו אנשי הפורום בכלל, כי אתם אנשים נהדרים. מקווה שלא פגעתי במישהו.

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 7 חודשים #128052

• פלימו

בס"ד 40 יום.
אז אתמול היה יום באמת מאוד קשה, ובניסי ניסים ה' באמת עזר לי. החלטתי להתחיל לעשות השתדלות בעצמי ופעולות של התרפאות וסיפרתי לחבר את כל הסיפור שלי. אין ספק שזה מאוד עזר וזה היה צעד משמעותי עבורי. אני יודע שגם אם יש קושי, עכשיו אני יכול לספר לו ולכל הפחות לקיים את צד ההשתדלות שלי. אוהב אתכם ומתפלל על כולנו!

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 7 חודשים #128123

• פלימו

בס"ד 42 יום.
ברוך ה' הייתה שבת טובה סך הכל. רוצה לשתף שאני נמצא כרגע בלחצים, מפחד מנפילת מתח של אחרי יום כיפור, מפחד מבין הזמנים. לא הצלחתי עדיין להעביר בין הזמנים נקי אחד. מתפלל לה' להצליח לשחרר ולהתרכז רק בהיום. הלחצים האלה מאוד לא בריאים לי. אשמח לשמוע איך לדעתכם מתמודדים עם נפילת המתח של אחרי כיפור...

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128164

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

חבר יקר! קודם כל אשריך על המקום שאתה נמצא בו!!
מקווה שיום כיפורים עבר בהתרוממות גדולה ובעוצמות!
והנה אנחנו ביום שאחרי..מצטרף לגמרי לשאלה שלך איך לא סובלים מירידת מתח עכשיו??!
אני אישית קמתי הבוקר ממש חלושס ועייף, וההודעה שלך העירה אותי. 
מסכים לגמרי עם המשתוקק שחשוב מאוד להשקיע עכשיו בזמן הרגיש הזה הרבה יותר זמן באתר ובפורום. 
מהניסיון שלי דווקא הרצף ימים המכובד כשמתחילים לחצות את חצי האתגר זה זמן לחשבון נפש מעמיק. לראות שאנחנו באמת עובדים על הניקיון שלנו מבחינת התפיסת עולם ולא רק מבחינת המעשה הטכני של לא לאונן.
היום יותר מתמיד לזכור שאנחנו נקיים בחסדי ה' רק להיום!
אל תיתן לעצמך להירדם בשמירה אחי , תעיר את עצמך בכוח!
חזק ונתחזק!

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128224

• פלימו

בס"ד 46 יום.
אז בין הזמנים התחיל ובגדול, אין לי שעה שאין בה מחשבה לחטוא. אני לא כותב בפורום, לא מתקשר לחבר שלי, וחזרתי למשחק מחשב שאליו אני מכור ושמוביל אותי תמיד ליפול. כל בין הזמנים הקודם לא נגעתי בו כי ידעתי כמה רע הוא מביא לי וכמו מטומטם חזרתי אליו. אני מאוד רוצה ליפול, מת ליפול. להוציא כבר הכל החוצה, שכחתי מי אני ולמה אסור לי ליפול. מת לפרוץ את האינטרנט שלי. אין לי כוחות ללמוד תורה, כלום. רק רע כל היום. לא יודע איך לעמוד במתח הזה. לא מתפלל לה' שיושיע אותי, לא עושה כלום בנידון. היצר פשוט שכנע אותי שאני רוצה ליפול עד איבוד השפיות.

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128232

• פלימו

מנסה להזכיר לעצמי שאם ליפול זה כזה נהדר אף פעם לא הייתי מגיע לאתר הזה, אף פעם לא הייתי חוסם את הטלפון, את המחשב, לא הייתי מרגיש דיכאון אחרי כל נפילה, לא הייתי בוכה את החיים שלי בכותל, אם ליפול זה כזה נהדר לא הייתי קורה לזה ליפול, הקב"ה לא היה אוסר את זה עליי, זה לא היה מפריע ללימוד התורה שלי, לתפילות שלי.
אם ליפול זה כזה נהדר לא הייתי צריך לקחת את עצמי ב2 ידיים.
ליפול זה לוותר לעצמך, זה לא לדרוש לחיות חיים של מצוינות, זה להתרחק מהקב"ה, זה לדפוק את החיים שלך לטווח הקצר והרחוק. אסור לי לשכוח את כל זה

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128251

• פלימו

אז אני צריך לעדכן אתכם שלפני דקה נפלתי.
ניסיתי קצת לפרוץ את החסימה בטלפון ואחרי שלא הצלחתי הוצאתי זרע מהמחשבה.
האמת שלא נהניתי כמעט, אפילו קצת כאב לי פיזית משום מה. חוסר הרצון ליפול ליווה אותי לאורך כל הדרך.
אני לא מספיק מתמיד בפעולות. כרגע הפעולות שאני עושה זה לומד משיבת נפש ואורות התשובה כותב בפורום ומדבר עם חבר. ספונסר לקבוצות זה לא רלוונטי כרגע, אפילו מבחינת הלוז שלי בימים רגילים וזה גם נראה לי גדול עליי. למישהו יש רעיון מה עוד אני יכול להוסיף? צריך את עזרתכם!
כרגע אנסה ללמוד ממשתוקק ולא להחריב עליי עולמי אלא לשמוח בימים הרבים שצברתי ולהיות נכון לצבור ימים נוספים.

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128255

• פלימו

נקודה מעודדת: שמתי לב שיש לי כבר 144 ימים של נקיות שצברתי, וגם כאשר היו נפילות לרוב הם היו בלי צפייה בתכנים, כך שכמעט ולא הכנסתי זבל לראש תקופה מאוד ארוכה. עיקר הבעיה שלי היא בזרע לבטלה שזו בעיה שיותר קשה לטפל בה ע"י סינונים וכו', אך לפחות זו נקודה מעודדת קצת.

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128295

• פלימו

בס"ד יום ראשון!
יאללה קמתי לבוקר חדש ובשבילי נברא העולם, היום אני מקבל תורה מחדש. בדרך כלל 3 הימים הראשונים של יצירת החזקה קשים לי מאוד אז אשתדל לעשות כמה שיותר פעולות מכל הסוגים. אני צריך לזכור שהנפש שלי לא מסתפקת בפחות מתורה, אם אני לא לומד אני בדיכאון. עם כל הקושי חייבים להמשיך גם בבין הזמנים. בעזרת ה' נעשה ונצליח! מתפלל על כולנו!

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128303

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

אח יקר!
יא תותח !!
נשמע שנאבקת בגבורה ובכוחות נפש בימים האחרונים וזה מעורר השראה!
ואני לגמרי מסכים עם משתוקק שעצם זה שכתבת תוך כדי הנפילה זה התקדמות מטורפת!
הרצף הכללי שלך הולך וגדל, וגם עצם זה שנפלת נפילה יותר נקייה זה מעיד על תהליך איטי ועמוק שקורה..בקיצור אחי היקר מקווה שאתה גם רואה על עצמך את ההתקדמות הזאת אבל אם לא אנחנו כאן כדי לראות ולהזכיר לך מהצד - אתה בתנופה אדירה ומתקדם בחסדי ה' מאוד!
גאה בך מאוד , תמשיך בכל הכוח, אל חשש!

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128308

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אוהב אותך פלימו !!

כל הכבוד, איזה יופי ומרגש מה שכתבת על כמה שלא נהדר ליפול וכו'.

אתה בדרך הטובה אחי !!

תמשיך להתחנן לה' כל רגע ורגע זה הדבר החשוב ביותר בתכנית !

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128309

• פלימו

תודה רבה לכם אנשים יקרים!
נפלתי שוב, הפעם עם צפייה. לנטספארק על המחשב שלי מדיי פעם יש שהייה של 2 דקות עד שהוא מתחיל לעבוד ואם אתה מספיק ממוקד אתה יכול לנצל את הפירצה, אם אתה מספיק מפוכח כדי ללחוץ חזור פעם אחת הפירצה נסגרת, אך היום לא הייתי מפוכח. תוך איזה דקה הייתי כבר אחרי כך שלפחות לא הכנסתי הרבה זבל לראש וסגרתי את זה מייד.
הסיבה פשוטה: המשחק מחשב שאני מכור אליו. כל פעם שאני משחק בו אני רץ מייד ליפול בחוסר שפיות, בלי שום חשבונות. בגלל המשחק הזה נקלעתי לנפילות לכתחילה וגם עכשיו הוא פוגע בי. בגללו אני לא מסוגל ללמוד, אני מבזבז המון זמן ואני רץ ליפול. בבין הזמנים הקודם לא נגעתי בו פעם אחת כי ידעתי כמה הוא מסוכן אך הפעם מהיום הראשון לא הייתי מסוגל להתאפק. אני חייב להבין שהקרב שלי עם היצר מתחיל בהאם ללכת לשחק במשחק או לא, אחרי שהתחלתי לשחק הקרב אבוד.

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128331

• פלימו

אין לי כוחות יותר. באמת

תגובה: לוקח את עצמי ב2 ידיים לפני 3 שנים, 6 חודשים #128382

• פלימו

שבוע טוב.
שבת סך הכל הייתה טובה, אך לקראת צאת השבת התחיל לי קריז קשה מנשוא. איך שנגמרה ההבדלה התגנבתי לחדרי כגנב וביצעתי את זממי.
אני יודע שכדי לצאת מזה אני צריך להקשיב למשתוקק ושאר החברים. אני צריך לחבר את הפורום לורידים, אני צריך להתקשר לחבר שלי שאני זקוק לו והוא זקוק לי. אך האמת שכרגע אני לא מספיק רוצה. אני מאוד רוצה ליפול מול רצון קלוש להפסיק. זה מחמיר את המצב שלי לעבור על לאו דאורייתא של חילול ה' עפ"י הרמב"ם (אם אני לא טועה).
בקיצור אני חושב שמה שאני אנסה לעשות כרגע זה לשמוע קצת שיעורים בנושא ואולי לקרוא בפורום או בספרים בתקווה שזה ירים לי קצת את הרצון להילחם. כרגע כל קריז יפיל אותי לריצפה בלי שום רצון אמיתי להתגבר עליו

זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן