ברוכים הבאים, אורח

אווווף ! שוב מתחיל חברים+ סיפור אישי.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אווווף ! שוב מתחיל חברים+ סיפור אישי. 141 צפיות

תגובה: אווווף ! שוב מתחיל חברים+ סיפור אישי. לפני 1 שבוע, 2 ימים #125893

gidi כתב on 28 יולי 2020 07:51:

לא הבנתי למה אתה מתכוון... בבקשה תסביר

איזה חלק לא הבנת?
כל מה שניסיתי להגיד זה שאני צריך ומנסה לוותר על התאווה לגמרי- לוותר על כל גירוי וחיפוש אפילו מבט ברחוב- כל דבר שאני עושה בכוונה כדי קצת לגרות ולקבל תאווה זה לא בריא לי וצריך להימנע ממנו.
בחלק השני פשוט אמרתי שהקשר שלי עם התאווה נובע מאיזה "רעב רוחני" שקיים בתוכי ובגללו אני נמשך ומחפש את הדברים האלו, ככל שאני אהיה יותר מחובר לאלוקים דרך פעולות תפילות לימוד אמונה דרך חיים וכו' וככל שאני אמלא את הרוחניות שלי בפעולות כאלו חיוביות שנותנות לי הרגשה טובה וגם משמעות אז אני פחות אלך לתאווה.

מסכים עם שתי הנקודות. אני גם מרגיש את הרעב הרוחני שאתה מדבר עליו. הבעיה שאני מוכרח להגביר קודם את הרצון שלי להפסיק לחטוא .

תגובה: אווווף ! שוב מתחיל חברים+ סיפור אישי. לפני 1 שבוע, 2 ימים #125894

מתרפא כתב on 28 יולי 2020 06:10:

וואו!! שמחתי מאוד לקרוא. תודה רבה על השיתוף הכנות והאומץ!

מאוד מזדהה עם הדברים. בעיקר עם הרצון להפסיק והאמירה לעצמי זהו זה פעם אחרונה לא נכנס לזה יותר.

גם אני הגעתי לחוסר אונים אמיתי כבר ידעתי שלא אצליח להפסיק לעולם ולא הצלחתי לחיות עם זה כך שהייתי במצב אבוד ואובדני ללא חשק לחיות.

ידעתי שאני מכור הרבה לפני ששמעתי שיש עוד אנשים כאלה ושיש קבוצות...

ובאסירות תודה אחרי שנים של סבל שלא הפסיק גם אחרי החתונה אלא רק התעצם (כי עכשיו אני נשוי יש לי אישה מה יש לי לחפש שם באתרים האלה) אלוקים עשה לי נס והוביל אותי לפתחה של החברותא המדהימה הזאת בSA ושם סוף סוף ראיתי שיש תקווה..

ממליץ לך בחום להצטרף, כמו שאמר קודמי, תיכנס דרך האתר של SA ותשאיר פרטים יחזרו אלייך או שתיצור קשר עם מלווה חברים חדשים בSA (אני גם משמש ככזה אגב) תשמע, תתרשם, ותלך לאחת הקבוצות שהכי נוח לך ללכת אליהן ו"תעלה על העגלה" כמו שאומרים.

המון בהצלחה בדרך ידידי! מבטיח לך שאת מה שמצאתי כאן בקבוצות לא הייתי מוצא בשום מקום אחר. 
תקווה. החלמה. אמונה. 

אוהבים!

תודה על ההמלצות איש יקר אני באמת חייב את זה !

תגובה: אווווף ! שוב מתחיל חברים+ סיפור אישי. לפני 1 שבוע, 2 ימים #125900

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 357 ימים
  • דירוג פלטיניום

אז יאללה... עת למעשים. צור קשר עם SA באתר או עם מלווה חברים חדשים. קח טלפון ממישהו ותתקשר.

שיהיה בהצלחה ידידי !

• עמוד:
  • 1
  • 2
אחראים כללים: testchart1, למען הסדר הטוב
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן