ברוכים הבאים, אורח

מצטרף למסע המשותף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מצטרף למסע המשותף 1687 צפיות

מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125564

• פלימו

החלטתי להעביר לפה את המסע שלי כי זה היה נראה לי יותר מתאים מהנרשמים חדשים.
אני נמצא בסערת רגשות נוראית
אני לא יודע מה אני עושה פה בכלל, אני? בפורום של מכורים? מה הקשר ביני לבין זה?
כשכל השכבה שלי הייתה עמוק בפ' הבטחתי לעצמי שלעולם לא אגיע לזוהמה הזאת, יותר נכון מעולם לא הייתי צריך להבטיח זה לא עניין אותי בכלל. כשלחצו עליי לשים חסימה לטלפון זילזלתי ואמרתי שלי אין צורך בחסימה.
מול מי אני נלחם? מול עצמי? אני יכול פשוט להפסיק, מתי שאני רוצה? לא? אם ככה איך יכול להיות שזה מה שאני רוצה?
אני יודע שבאופן יחסי לסיפורים פה מצבי טוב, אני מכור רק שנה וחצי, ובפעם היחידה שנכנסתי לאתר פ' ברחתי משם אחרי חצי דקה. אבל אולי זאת בדיוק הבעיה שלי, שאני כל כך בטוח שאני מעל כולם, שלי אין בעיות, אני הכי צדיק בעולם ובעיות כאלה לא נוגעות אליי. הבן אדם שנפל השבוע פעמיים זה לא אני, זה בן אדם אחר. אני מושלם.
הייתי בטוח שאתחיל את הישיבה הכל ייגמר, חרטא.
הייתי בטוח שכל הבעיה שלי היא שהגוף שלי מכור, מנטלית אני בסדר, אחרי תקופה ארוכה של נקיות כבר לא תהיה לי בעיה, חרטא.
אוי טעטע זיסר כמה שחצן אני, תן לי קצת ענווה ויכולת להכיל את מי שאני באמת, בשר ודם.
מקווה שאתם לא שונאים אותי אחרי הפתיחה הזאת, מתנצל על היחס המזלזל כלפי עצמי וכלפי כל אדם שמתמודד עם היותו בשר ודם.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125565

• פלימו

אין לי יותר כוח לדור עם עצמי בכפיפה אחת, למה לא נולדתי אדמו"ר? מאיפה שואבים כוחות להתחיל הכל מחדש?

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125566

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
אני הייתי מתרחק ונגעל מחברים שהיו צופים יחד בפורנ' כשהייתי בתיכון, אמנם הסיפור שלי רחוק ממך כי מגיל צעיר לבד צרכתי הרבה מזה.
בכל זאת יכול להיות שהקושי וההתמכרות הוא לא דווקא מול פורנ' אלא מול תאווה שזה הבסיס של מה שמשגע את כולנו פה.

את הכוחות שאין לי אני שואב דרך חברים בשיחות שיתופים והכוונה דרכם אני מקבל את הכח מאלוקים להתמודד עם מה שאני לא מצליח לבד.

המון בהצלחה!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125641

• פלימו

משתוקק תודה על התגובה! אתה צודק במאה אחוז!
כשאני מסתכל על האנשים בפורום אני רואה את האנשים הכי צדיקים בדור, אלו שמוכנים להתמודד בצורה אמיצה עם הבעיות שיש לכולם.
אתמול הייתי בסערת רגשות גדולה, לא התכוונתי לפגוע בכם אנשים יקרים, אלא להדגיש את הגועל והאכזבה שלי מהצד הבהמי בעצמי ובעיקר לאור העובדה שתמיד חשבתי שלי זה לא יקרה.
אני עדיין לא חושב שאצליח לעדכן פה בצורה קבועה, אבל אשתדל לקרוא פה ולשתף בעיתות צרה. תודה רבה לכולם! אוהב אתכם!

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125671

• פלימו

כבר יותר משבוע אני נמצא בתהליכים מול שירות הלקוחות שיסגרו לי את הפירצה בחסימה, הם עדיין לא הצליחו וזמן התגובה שלהם מתחיל לייאש אותי.
עדיין משתדל לקבל את זה באהבה, זה לא אופייני להם בסך הכל ואני לא מאמין שהייתי מקבל שירות טוב יותר במקום אחר.
כרגע אני מקווה שאצליח לשמור על עצמי, לזכור להתייחס ליצר בתור שונא שלי ולהפנים כמה רע זה מכניס לי לחיים. שנזכה להיות נקיים!

ברוך הבא חבר יקר לפני 3 שנים, 8 חודשים #125687

• מחשבים
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • דירוג כסף

חושב שהגעת בזמן הנכון למקום הנכון.
דרך ההתנשות שאתה דיברתה כליה מוכרת לי לצערי גם באופן אישי.

איתך לאורך כל הדרך ! 
בהצלחה גיבור.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125694

פלימו כתב on 22 יולי 2020 14:32:

כבר יותר משבוע אני נמצא בתהליכים מול שירות הלקוחות שיסגרו לי את הפירצה בחסימה, הם עדיין לא הצליחו וזמן התגובה שלהם מתחיל לייאש אותי.
עדיין משתדל לקבל את זה באהבה, זה לא אופייני להם בסך הכל ואני לא מאמין שהייתי מקבל שירות טוב יותר במקום אחר.
כרגע אני מקווה שאצליח לשמור על עצמי, לזכור להתייחס ליצר בתור שונא שלי ולהפנים כמה רע זה מכניס לי לחיים. שנזכה להיות נקיים!

אהלן אחי היקר,
אם מדובר בנטספאק תשלח בין 5-10 מיילים ביום . עשיתי ככה ולאחר שבוע פטרו את הבעיה .
באינטרנט רימון לעומת זאת כבר 65 ימים לא רוצים להתחיל לעבוד על הפיתרון . אכן שיש חוסר תחרות השירות על הפנים ... אבל לצערי אין לנו כרגע את האופציה להתפנק - אני משתמש גם ברימון וגם בפאלקי שהציל אותי כמה פעמים שרימון לא עבד טוב.

זכינו שהגענו לכאן , בסופו של יום נצא יותר מחוזקים ! .

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125705

• פלימו
יום 3 במסע הנוכחי

מצבי על הפנים, שירות הלקוחות של החסימה (כשר פליי) הבטיחו שיתקשרו אליי היום ואני צמוד לטלפון כמו מטורף במתח נוראי. בנוסף מצאתי פירצה נוספת שיכולה להיות יותר בעייתית, מקווה שיפתרו לי היום את 2 הבעיות.

כל הנושא של החסימה מטריד אותי, אני לא חושב שנחשב שאני מחלים אם אני מנצל כל פירצה הכי קטנה לנפילה. אני כן רוצה להיות הכי מוגן שאפשר בעיקר כי זאת נראית לי חובה מצד התורה, אך אני רוצה לסתום גם את הפרצות בנפש שלי

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125712

• פלימו

הם עדיין לא התקשרו אליי, ממש מרגיש כבר על סף קריסה.
אני חושב שמעולם לא הייתי במצב נפשי כל כך מעורער

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125713

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה.. נמצא בדיוק באותו מקום בעצמי..
וגם אצלי הכל התחיל מפירצה שגיליתי ולא הצלחתי לא לפעול עליה...

מצב בקאנטים.. אוהבים

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125714

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
פלימו כתב on 23 יולי 2020 13:26:

הם עדיין לא התקשרו אליי, ממש מרגיש כבר על סף קריסה.
אני חושב שמעולם לא הייתי במצב נפשי כל כך מעורער

שמע, אין לי כשר פליי, אבל אני מבין לא רע בסינונים, למה שלא תשלח לי פה או בפרטי מה מטריד אותך, אולי אני יידע לעזור

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125789

• פלימו

נקי 6 ימים ב"ה, 2 נפילות ב80 יום.
רובין תודה על ההצעה אבל הבעיות הן במערכת סינון עצמה ואני מעדיף לא להסתכן אלא לחכות שיטפלו בעצמם.
הבעיה היא שכרגע הם לא מטפלים, וזה ממש מעצבן אותי. אמנם כרגע אני חושב שאצליח להסתדר אבל כל משבר קטן יכול לזרוק אותי לשימוש, ועוד מעט בין הזמנים...
יש לי מחשבה לנסות לעבור לנוקיה לתקופה, אבל אני קצת חושש מתגובות של כל מיני אנשים מסביבי.
שיהיו לנו ישועות! אוהב

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125790

• פלימו

רובין, אשמח אם תוכל לשתף באיזו חסימה אתה משתמש בטלפון ולהסביר את היתרונות שלה, איך היא עובדת ועד איזה רמה היא מסננת.
אני לא רוצה חסימה בה הכל תלוי בי כמו פלאקי

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125799

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
פלימו כתב on 26 יולי 2020 12:58:

רובין, אשמח אם תוכל לשתף באיזו חסימה אתה משתמש בטלפון ולהסביר את היתרונות שלה, איך היא עובדת ועד איזה רמה היא מסננת.
אני לא רוצה חסימה בה הכל תלוי בי כמו פלאקי

אני משתמש בפלאקי בפלאפון.
אם אתה רוצה סינון אחר טוב, בעיקרון הסינונים לדפדפן מתחלקים לכמה: אלו שמסננים בבינה מלאכותית באופן אוטומטי, אלו שמסננים על בסיס רשימות שחורות, סינון על בסיס רשימות לבנות, וסינון באמצעות אנשים (הכי יקר).

אם אתה רוצה למצוא סינון טוב, חפש ! אני לא מתיימר לדעת הכול, אתה תמיד יכול לנסות דפדפנים חדשים ב גוגל פלי, או באתר הזה:
https://filters.pluckeye.net/

נסה, מקסימום תיפול, לפחות תדע יותר ותוכל לספר לי כדי שאכין מדריך בשביל שאחרים ייזהרו.

הייתי שמח לעשות סקירה כללית על סינון דפדפנים בעצמי, אבל אין לי זמן כרגע.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125823

• פלימו

בשעה טובה יהודי יקר משירות הלקוחות התקשר אליי היום ודאג לסגור את כל הפרצות שמצאתי.
אך לצערי כל זה היה אחרי שהספקתי להסתכל בכמה תמונות לא צנועות.
מצד אחד ירדה לי אבן מהלב, אני מרגיש רגוע בהרבה. מצד שני אני קצת מתבייש בנקיות שלי, אמור להיות לירא שמיים יכולת גבוהה בהרבה של ריסון עצמי.
חושש מאוד כרגע מבין הזמנים, צריך להרבות בתפילה עליי ועליכם.
אוהב אתכם חברים

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן