ברוכים הבאים, אורח

מצטרף למסע המשותף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מצטרף למסע המשותף 1685 צפיות

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #125828

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
פלימו כתב on 27 יולי 2020 13:35:

בשעה טובה יהודי יקר משירות הלקוחות התקשר אליי היום ודאג לסגור את כל הפרצות שמצאתי.
אך לצערי כל זה היה אחרי שהספקתי להסתכל בכמה תמונות לא צנועות.
מצד אחד ירדה לי אבן מהלב, אני מרגיש רגוע בהרבה. מצד שני אני קצת מתבייש בנקיות שלי, אמור להיות לירא שמיים יכולת גבוהה בהרבה של ריסון עצמי.
חושש מאוד כרגע מבין הזמנים, צריך להרבות בתפילה עליי ועליכם.
אוהב אתכם חברים

גם ליראת שמיים יש גבולות, זה לא קלף "ג'וקר" במשחק קלפים שאתה יכול לנצח איתו כל דבר בכל מצב.

אני יכול להגיד לך על עצמי, שאני ניסיתי להשתמש בייראת שמיים באמצעות ה"נדרים", ככלי נשק מול התאווה, האם זה עזר ? כן. ומאוד. אבל גם לכלי הזה יש גבולות.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #126084

• פלימו

ברוך ה' 11 ימי נקיות, לא מובן מאליו.
יום ראשון של בין הזמנים ומחשבות התאווה כבר התחילו לנצנץ. יש נטייה ליצר להשכיח מאיתנו כמה רע הוא מכניס לנו לחיים, הוא ממש מצליח לגרום לי לחשוב שהוצאת זרע תשדרג לי את החיים. אני משתדל להסתכל בפרצוף האמיתי של היצר ולזכור שהוא השונא הכי גדול שלי.
מקווה שאלך שבוע הבא לטייל קצת בעזרת ה', זה מן הסתם יכניס לי תעסוקה וסיפוק שיעזרו לי לשמור על עצמי. מקווה שהתכנון ייצא לפועל ושאחזיק מעמד עד אז. העיקר להישאר נקי רק להיום.
תודה לכל מי שאיתי, תרבו בתפילות עליי!

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 8 חודשים #126085

• פלימו

כמובן שההתמודדות היא לא שכלית כמו שתיארתי, אם זה היה כך כנראה היה קל יותר. כשהיצר תופס אותך הוא כמו אש שאוחזת בך ולא משחררת עד שתעשה כרצונה, ברוך ה' כרגע הלהבות בגובה יחסית נמוך, מקווה שהן לא יידלקו ברמה שלא אוכל לשלוט בה...

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126178

• פלימו

אוי אברוך, אחרי שבועיים עוד נפילה.
החסימה של הטלפון ממש הצילה אותי אבל המחשבות כבר לא ניתנות לריסון. אני באמת מנסה לחשוב מה שורש הבעיה שלי ולא מוצא

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126183

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126189

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126389

• פלימו

מאז שהצטרפתי לפורום עולות לי כל מיני מחשבות מעניינות, רוצה לשתף אתכם באחת.
לכל מי שקורא פה בפורום ברור ומובן שתעשיית הפוי' דפקה פה לאנשים את החיים. כולנו יודעים ומרגישים את זה, ואני חושב שזו לא רק בעיה שלנו אלא של הדור כולו. אם מסתכלים על הנתונים של הנוער ניתן לראות שכ90% מהילדים נחשפים ומשתמשים בתעשייה הזאת, זה אומר שבעוד כמה שנים כמעט כל מי שתרצה להתחתן תקבל בעל מכור. מציאות הזויה לכל הדעות. זה גרם לי לחזות שבאיזה שהוא שלב הנושא הזה פשוט יעלה על השולחן בצורה מהפכנית, כי אשכרה כל בן אדם שינסה לחיות בזוגיות ייתקל בקושי הגדול הזה. מצד שני יכול להיות שפשוט יתחיל תהליך שייתן לגיטימציה לתעשייה הזאת, תהליך מדאיג שבהחלט כבר התחיל ומאוד סביר בהתחשב בכסף ובהשפעה שלהם. אבל אני אופטימי שיום אחד תתחיל מהפכה נגד התעשייה הזאת, נגד הדיקטטור הזה, כי אנשים חווים על בשרם כמה רע זה מכניס להם לחיים.
לדעתי זאת גם אחריות שלנו באיזה שהיא צורה, להעלות את הנושא למודעות כמה שאפשר, לפתוח בזה מאבק ציבורי.
שנזכה לחזות בימים שהארץ כל כך תתמלא דעה את ה' שלא נצטרך אינטרנט מסונן כי לא תהיה מציאות של רע באינטרנט

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126394

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
פלימו כתב on 20 יולי 2020 12:54:

אין לי יותר כוח לדור עם עצמי בכפיפה אחת, למה לא נולדתי אדמו"ר? מאיפה שואבים כוחות להתחיל הכל מחדש?

יש גם אדמו"רים מכורים... 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126548

• פלימו

ברוך ה' 5 ימים נקיים, צריך להודות על כל רגע ורגע!
כמו רבים וטובים גם אני מטייל כרגע בצפון עם חברים. כמובן שזה מעסיק ומכניס הרבה תוכן חיובי לחיים. לצערי כן יש מסביב לא מעט פריצות, היא מהווה קושי אך דווקא עם זה אני מצליח להתמודד בסיוע אדיר מלמעלה. הקושי העיקרי שלי הוא דווקא נערות צנועות, בגילי. לא מסוגל להפסיק לחשוב עליהן, להסתכל עליהן. זה לא מרגיש כמו תאווה וזה חלק ממה שמטעה, זה מרגיש כמו רגש אמיתי. אתמול הייתה לי אינטראקציה מסוימת עם נערה בגילי, דתייה. הסתכלתי בעיניים שלה וכל כך רציתי להציע לה לצאת איתי, עם כל השטחיות שבדבר כי אני אפילו לא מכיר אותה. במפגש עם נערות כאלה היצר כנראה מחליף לי את המילה תאווה באהבה, וזה מה שכל כך מושך אותי, למרות שאני בטוח ששני הדברים מגיעים מאותו השורש. מתפלל לאלוקים להיכנס לשפיות ולהבין שזה שמישהי לבושה צנוע ואפילו על הנייר פוטנציאל לאיזה שידוך לא מתיר לי להסתכל עליה או בכלל לחשוב עליה.
אשמח לשמוע את דעתכם! שתהיה לכולנו הצלחה מרובה!

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126570

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
פלימו כתב on 12 אוג' 2020 06:10:

ברוך ה' 5 ימים נקיים, צריך להודות על כל רגע ורגע!
כמו רבים וטובים גם אני מטייל כרגע בצפון עם חברים. כמובן שזה מעסיק ומכניס הרבה תוכן חיובי לחיים. לצערי כן יש מסביב לא מעט פריצות, היא מהווה קושי אך דווקא עם זה אני מצליח להתמודד בסיוע אדיר מלמעלה. הקושי העיקרי שלי הוא דווקא נערות צנועות, בגילי. לא מסוגל להפסיק לחשוב עליהן, להסתכל עליהן. זה לא מרגיש כמו תאווה וזה חלק ממה שמטעה, זה מרגיש כמו רגש אמיתי. אתמול הייתה לי אינטראקציה מסוימת עם נערה בגילי, דתייה. הסתכלתי בעיניים שלה וכל כך רציתי להציע לה לצאת איתי, עם כל השטחיות שבדבר כי אני אפילו לא מכיר אותה. במפגש עם נערות כאלה היצר כנראה מחליף לי את המילה תאווה באהבה, וזה מה שכל כך מושך אותי, למרות שאני בטוח ששני הדברים מגיעים מאותו השורש. מתפלל לאלוקים להיכנס לשפיות ולהבין שזה שמישהי לבושה צנוע ואפילו על הנייר פוטנציאל לאיזה שידוך לא מתיר לי להסתכל עליה או בכלל לחשוב עליה.
אשמח לשמוע את דעתכם! שתהיה לכולנו הצלחה מרובה!

תראה, כל החיים שלך חונכת לכוון את כל היצר המיני שלך לטיפוס של בחורות שנקראות "בת ישראל כשרה", וזה התוצאה, זה טבעי לגמרי.

כמובן שזה עדיין בוסרי - אין לך מושג מה זה נשים ואין לך מושג איך לדבר איתם, גם כן תוצאה של החינוך שלך.

במילים אחרות, היית צריך לקבל שלוש מפתחות - חינוך לצניעות, חינוך איך להימנע מהסכנות ברשת, וחינוך איך לדבר ולהתנהג ליד בנות, וקיבלת רק צרור אחד של מפתחות - חינוך לצניעות.

וזה התוצאה. אל תרגיש רע עם עצמך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126574

• פלימו

משתוקק היקר, אתה ודאי צודק לגבי עניין השיתופים
האמת שיש לי כל כך הרבה לכתוב שאני לא יודע מאיפה להתחיל...
אבל יש כמה סיבות שאני לא משתף כפי שהיה ראוי שאשתף.
הסיבה הראשונה היא שאני פשוט מפחד להיחשף, מאוד מפחד לשתף פה יותר מדיי. האמת שזה קצת לא הגיוני כי היו פעמים שנפלתי תוך סכנה אמיתית לחשיפה ואילו פה הסיכוי קטן ביותר וגם אם כן זאת לא אותה רמה של בושה.
הסיבה השנייה היא הזמן שזה לוקח, כשאני במסגרת הישיבה למצוא זמן לכתוב פה בפורום זה קשה מאוד וכמובן בא על חשבון לימוד תורה כך שקשה להביא את עצמי לכתוב...
הסיבה השלישית והיא כנראה האמיתית  ביותר היא שאני עוד לא הפנמתי שאני צריך עזרה, בהתחשב בסיפורים של רוב החברים בפורום לכאורה מצבי נחשב טוב מאוד, מה שהביא אותי למחשבה שאני יכול להפסיק גם בלי השיטות שעובדות למכורים הכבדים יותר. אך ככל שאני קורא פה יותר אני מפנים שכל פיתרון שאינו יסודי הוא במקרה הטוב זמני. מצבי לא באמת טוב יותר מאף אחד, פשוט נסיבות קצת שונות. אולי החלטה טובה לחודש אלול תהיה לעדכן פה בצורה אמיתית לפחות פעמיים בשבוע.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126614

• פלימו

אז השגתי לרגע גישה למכשיר לא מסונן, תוך חצי דקה הזרע כבר יצא. עדיין מרגיש שבאיזה שהוא מקום ניצחתי, כי בתוכן נורא כמו שרציתי לצפות לא צפיתי כבר לפחות 100 ימים אם אני לא טועה וגם עכשיו למרות הגישה ידעתי לעצור את עצמי וסגרתי את זה מאוד מהר בלי שכמעט וראיתי משהו. אבל אני חייב למצוא דרך לעבוד על השימושים שלי. אחרי גג שבוע שאני לא משתמש כל מה שאני צריך לעשות זה להתחכך קצת במיטה ותוך זמן קצר אני אחרי, אני נופל ככה הרבה פעמים לפני השינה. פשוט מתוסכל ולא יודע מה לעשות עם זה.

תגובה: מצטרף למסע המשותף לפני 3 שנים, 7 חודשים #126618

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי. אוהבים מאוד.

החשש של להיחשף זה משהו שמשותף לכולנו.. אבל באיזשהו שלב העוצמה של הדיכאון וההפסד גובר על הפחד של להיחשף.. מאחל לך שלא תגיע לשם.. לנקודה הזאתי שכבר אין מה להפסיד..

מאוד מזדהה עם מה שרשמת על הטיול והבנות והרגש המתעתע...
יש בנות חשופות ופרוצות שהן נטו מושאי תאווה עבורי, ויש את אלו שהם ה"טייפ" שלי, הסוג שאני אוהב.. סוג הבנות גם שבמהלך חיי הייתי מכיר והיו אופציה לחברות עבורי (וחלקן גם היו בסופו של דבר) והן הכי מסוכנות עבורי גם היום כי כאילו הראש שלי מוכר לי ששם יש חיבור רוחני ואהבה מעבר לתאווה..

מאחל לך שתמצא כאן את הדרך. תיצור קשר עם אנשים. אל תשאר לבד.. אי אפשר להתמודד עם זה לבד..

אוהבים אותך!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן