ברוכים הבאים, אורח

שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! 516 צפיות

שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125484

זה יום מיוחד! יום מאוד משמעותי עבורי! תודה לה' תודה לכולכם, לכל השליחים המיוחדים שמלווים במהלך הדרך.

חלפו תשעים יום מאז הפעם האחרונה בה נפלתי בצפייה או באוננות. רצף של נקיות שלא חושב היה כמותו בשש שנים האחרונות. זה לא מובן מאליו אבל בהחלט אפשרי.

אין בי כוחות מיוחדים יותר מהאחרים, פשוט צעד אחר צעד, יום אחר יום נאבקתי, כדי לבנות את עצמי. יום אחר יום אני ממשיך להאבק כדי לבנות את עצמי. היצר, כוחות החיים שבי, ממשיכים ללוות כל החיים. מה שעלי לעשות זה רק להאמין בעצמי, לאהוב את עצמי עד בלי די ולתת לי מרחב לנתב את הכוחות שלי למקומות חיוביים. ואם קשה, אני נאבק בידיעה ברורה שאני בוחר בחיים של טוב, בחיים מלאים ועוצמתיים. יש בי כוחות מן הקב"ה לשלוט בתשוקותי.

החיים שלי רק משתפרים עוד ועוד בתקופה האחרונה וב"ה זכיתי גם להיות בשלבים מתקדמים לקראת חתונה.
חסדי שמים! הרבה השתדלות וברכה!

חברים יקרים שפה, תודה רבה על כל התמיכה! על כל האמון ואהבה!
שהקב"ה יתן לכולנו כוחות לחיות במלוא העוצמה!
מה שקורה כאן זה לא מובן מאליו... זה מדהים!

אוהב, חבר לחיים

תגובה: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125486

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים!!!
תודה רבה אחי על התקווה!!
שיהיה מזל טוב גדול ותמשיך להתקדם מעלה מעלה!!
באהבה גדולה..

תגובה: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125487

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!! שמח מאוד לקרוא ולראות שעמדת באתגר ה90 יום מה שאכן הוא דבר קשה כקריעת ים סוף..

לא רוצה להיות הורס המסיבה אבל אגיד לך מה שהספונסר שלי תמיד אומר לי אחרי שאני בתחושה של הישג שזה הזמן הכי מסוכן לי ושהמרחק מנפילה הוא לפעמים קליק אחד..

בנוסף ממה שכתבת אתה בתקופה של שידוך שכנראה עומד להיסגר וכו' יש הרגשה חזקה של חידוש ועשייה והתקדמות בחיים בתקופה של שידוכים וזה הרבה פעמים שם בצד את המחלה, על הולד מה שנקרא.. אבל היא עלולה לחזור בהמשך כשחוזרים לשגרת החיים ואף לפני..

עבורי מהרגע שהכרתי את אישתי בחמש החודשים שקדמו לחתונה ועד בערך כשנה אחרי השימושים שלי התמתנו עד כדי שכמעט נעלמו והפכו להיות זניחים עבורי.. חשבתי שהחלמתי עד שזה התחיל לטפוח לי בפנים לאט לאט וחזרתי לסורי תוך פחות משנה לחתונה מצאתי את עצמי שוב שם במקום שכל כך נאבקתי לצאת ממנו..

מתפלל עבורך שאצלך הסיפור יהיה שונה משלי! שהדרך שעלית עליה כאן של 90 ימים תלווה אותך הלאה לנצח! ואין סיבה שלא.. רק תמשיך לעשות פעולות ולהתחבר ולשתף ואני מאמין בלב שלם שתצליח!

אוהבים והמון מזל טוב!!

תגובה: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125498

• הרוצה בחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 112 ימים
  • דירוג כסף
תודה על השיתוף. אני ביום קצת קשה וזה נותן קצת כוחות

תגובה: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125500

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד משמח לשמוע !
המשך במסלול ה' אוהב אותך.

תגובה: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125533

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

כייף ומרגש לשמוע, להצלחה, לא להיכנס לשאננות, תמשיך איתנו, שתף ותחלוק את הקשיים ותראה ניסים.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125556

תודה רבה!
הלוואי! אמן ואמן!

בהחלט זה עדין מורכב. ואני מקבל ממך את העצה להמשיך להיות כאן. אמשיך לשתף. כי זה לא נגמר. זו עבודה לחיים. בע"ה שאנצח היום, שאתגבר. שיהיה לי כוחות להמשיך הלאה והלאה.

תגובה: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125557

תודה גדולה! גם על כל העידוד והתמיכה במהלך הדרך! בהחלט יש לך חלק בקיים. מאמין שגם בכוחות של ההמשך בע"ה

תגובה: שמח לבשר שזה אפשרי. לשם שמים. תודה ה'! לפני 3 שנים, 9 חודשים #125692

• מחשבים
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • דירוג כסף

אדיר אחי ! כל הכבוד בקרוב אצל כולנו בעזה (;

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן