ברוכים הבאים, אורח

תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר? 2031 צפיות

תגובה: תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר? לפני 3 שנים, 9 חודשים #124615

• דרורR
  • רצף ניקיון נוכחי: 206 ימים
  • דירוג כסף
אתמול כוח חזק ממני , שמר עלי נקי, אני מבין שעשיתי פעולות שעזרו לזה לקרות, הייתי מוכן למסור את הבעיה שלי, ולא להתחייב לשמור אותה בתוך הראש שלי.

יש בי צד שרוצה לפנות לתאווה, עושה רושם שזה הרצון הכי חזק שיש לי, גם עכשיו. אז איך זה שאני לא משומש?  
 תודה כוח עליון שאתה שומר עלי ושאתה אוהב אותי, ושאתה מלמד אותי לסמוך עליך, גם כשאני מרגיש רע וגם שדברים לא הולכים כמו איך שאני רוצה, וגם שמממש ממש בא לי לפנות למקור אחר מלבדך שינחם אותי ויגרום לי להרגיש 'חי'. אתה לא עוזב ולא עזבת אותי כול הזמן הזה.
אני היום רוצה לתת לך לתת לי את מה שאתה נותן לי ממילא, ולגלות בתוכי שחרור שיש לי על מי לסמוך. באהבה אליך

תגובה: תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר? לפני 3 שנים, 9 חודשים #124874

• דרורR
  • דירוג כסף
50 ימים .
אתמול הייתה לי מעידה כשהורדיתי אפליקציה להיכוריות ותכננתי להיפגש.. אסיר תודה לכוח עליון ששמר עלי שלא אלך. גם נגעתי בעצמי  והייתי קרוב מאוד ליפול.   חסר אונים מול הרצון שלי לשימוש במין במפלט מעצמי.   
כאשר באמת קשה לי להכיל ולקבל את מציאות חיי ואת הרגשות עם המחשבות שמתרוצצות בראשי. יש לי אובססיה למחשבות ורגשות.
 מתםלל לנכונות לוותר עליהם ולמסור להיום את רצוני לרצונו של כוח עליון. לבקש שיתן לי עוד יום אחד של ניצחון גובר והולך על התאווה ועל המחשבות הטורדניות.
משימה שלי  להתרכז בפעולה הנכונה!

תגובה: תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר? לפני 3 שנים, 9 חודשים #124905

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום
דרורR כתב on 05 יולי 2020 05:14:
50 ימים .
אתמול הייתה לי מעידה כשהורדיתי אפליקציה להיכוריות ותכננתי להיפגש.. אסיר תודה לכוח עליון ששמר עלי שלא אלך. גם נגעתי בעצמי  והייתי קרוב מאוד ליפול.   חסר אונים מול הרצון שלי לשימוש במין במפלט מעצמי.   
כאשר באמת קשה לי להכיל ולקבל את מציאות חיי ואת הרגשות עם המחשבות שמתרוצצות בראשי. יש לי אובססיה למחשבות ורגשות.
 מתםלל לנכונות לוותר עליהם ולמסור להיום את רצוני לרצונו של כוח עליון. לבקש שיתן לי עוד יום אחד של ניצחון גובר והולך על התאווה ועל המחשבות הטורדניות.
משימה שלי  להתרכז בפעולה הנכונה!

ממש מזכיר לי את עצמי ... תהיה חזק אחי היקר !

תגובה: תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר? לפני 3 שנים, 9 חודשים #125059

• דרורR
  • דירוג כסף
קוראים לי משה, ואני סקסוהליסט חולה על תאווה.
אין לי את הכוח להתנגד לדחף הכפייתי להשתמש במין ובאנשים אחרים בשביל למלא את החסר בי.

משתמש במין כפיתרון לחוסר ההצלחה שלי לבנות קשרים של אהבה ומערכות יחסים משמעותיות.
משתמש כדיי להרגיש התלהבות, או ריגוש ולהעלים תסכולים ולחצים מחוסר מימוש שאיפותיי בחיים. 
משתמש במין ותאווה כדיי להרגיש נחשק, במקום לחוות דחיה ובדידות.
בקיצור, הרשימה יכולה להתארך, אבל המשותף, שמין והשימוש בו שימש אותי כדיי לפתור את הבעיות והקשיים שלי, רק שזה פיתרון שעובד לטווח קצר, ולטווח הארוך זה פוגע ביכולת שלי להתחבר ולהרגיש שייכות וחיבור אמיתי עם עצמי ועם אחרים. 
הגעתי להבנה ששימוש בתאווה יוצר לי חיים כפולים ולא מספקים, עם חיבור רוחני לוקה בחסר מול המציאות, כלומר גילוי של אלוהים ורצונו ממני.
 זה בגדול צעד ראשון שלי היום.   מכאן המשיך לחפש כוח גדול ממני, שיכול להעניק לי שפיות , וחיבור אמיתי,  לעכשיו, בתפילה שישמור אותי מחובר
 אליו היום (אסיר תודה)

תגובה: תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר? לפני 3 שנים, 9 חודשים #125218

• דרורR
  • דירוג כסף

קשה להתחיל שוב מאפס.  להרגיש את התחושה של האיבוד שליטה, חוסר שפיות, רצון למות.
  "הייאוש, הבשר, הגאווה, אוייבים גדולים -שאני טיפחתי"
     אביתר בנאי (בתיאור מדייק)
 מתפלל לקבל תקווה ונכונות להמשיך את היום בנקיות. לקבל את המצב, להיכנע ולפעול להתמסרות גדולה לתוכנית של אלוהים ממני.
שבת שלום

תגובה: תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר? לפני 3 שנים, 9 חודשים #125246

• דרורR
  • דירוג כסף
רצף נפילות. קשה לחזור למסלול.
 שמח שלא גלשתי לפורונו ולמפגש חי.
מתפלל להיכנע לכוח חזק ממני שיעזור לי איפה שלי אין כוח.

תגובה: תוהה, האם מומלץ להתחיל את האתגר? לפני 3 שנים, 8 חודשים #125888

• דרורR
  • דירוג כסף

מתחיל כול יום מחדש  - רק להיום (לא שולט בעבר, ולא יכול לדעת את העתיד, רק לנווט את דרכי בהווה)

הדרך להחלים ממחלת ההתמכרות רצופה מכשולים ומהמורות. רגשות עולים, תחושות של כאב וחוסר שקט.  התאווה כמו תרופה קוראת לי לחזור אליה.
 ייאוש מהעבר, עוצר אותי מלחזור אל ההרגל המוכר. אך עדיין, לא בכוחי להפסיק.
  הברירה היחידה זה אמונה ותקווה בתוכנית ובכוח חזק ממני.
   לומד מחדש את משמעות "חוסר האונים" והכניעה. מודה על המצב הקיים ועל הרצון לצאת ממעגל הסמים (תאווה)

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן