ברוכים הבאים, אורח

התחלה או סוף
(0 צופה) 

נושא: התחלה או סוף 2995 צפיות

התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #123964

• PU DECKUF
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר קבוע

החלטתי לצאת לדרך למסע שבסופו אני מאמין משהו ישתנה,
יום הראשון עבר ואני נקי.
הסיפור שלי הוא די עגום (בטוח יש עגומים יותר )
גדלתי במשפחה עם אבא אלכוהוליסט , אני זוכר מהילדות בעיקר אלימות מריבות והרבה כעס וטינה כלפי ההורים שלי, אני זוכר ימים שבהם הייתי מתפלל שיתגרשו - פשוט ככה,
ובתוך כל הרעש הזה גיליתי את ההתמכרות (לא זוכר אפילו איך?) שפשוט נתנה לי מפלט מדהים כל פעם שהייתי צריך להתמודד עם המציאות המשוגעת.
בהמשך עברתי לפנימיה ושם הכל היה יותר נגיש החברים הכירו לי דברים שלא ידעתי והדרך למדרון החלקלק היתה מאוד מהירה,זה התחיל בשיחות אחר כך עבר למחשב וכשהגיעו הטלפונים אין מה להוסיף.
קראתי פה הרבה פוסטים של חברים, אצלי משום מה הצד הדתי לא כל כך הפריע, אולי כי אף פעם לא הייתי מספיק חזק , אני בן אדם מאוד מאמין ואני יודע שהנפילות שלי לא עושות נחת לה', אני כן יודע שזה מנע ממני כל השנים מלהתקרב אליו כי איך אפשר כשאתה כל הזמן עסוק בגועל הזה.
אצלי היתה יותר חזקה התחושה שכל אתגר אפילו הכי קטן שיש שהייתי צריך להתמודד איתו הייתי ישר בורח להתמכרות, הייתי מקשר את זה לחוסר ההצלחה שלי בכל מיני תחומים ואפילו הדברי הכי קטנים כמו לקום בבוקר לעבודה לסיים איזה מטלה וכו,.
בשנים הראשונות לא ממש הבנתי את זה , סיימתי את התיכון בלי בגרות ובלי עתיד מה שנקרא,
היום אני יודע בדיעבד שזה מאוד קשור להתמכרות כי עד היום הרבה שנים אחרי אני מוצא את עצמי בורח לזה כל פעם שלא נוח לי או שאני לא רוצה להתמודד.
מפה לשם הכרתי את אשתי המדהימה לפני 11 שנים, ההתמכרות לא הפסיקה אף פעם , אשתי לא יודעת עליה עד היום, מסתבר שאו שאני שקרן ממש מעולה או שהיא ממש תמימה או שניהם , אחרת אין לי דרך להסביר איך עד היום היא לא גילתה - עוד סיבה להפסיק.
בקיצור איכשהו היום אני מבחינה מקצועית בן אדם מאוד מצליח אני מפרנס את המשפחה שלי בכבוד הצלחתי לבנות בית בכוחות עצמי, וכאילו הכל אמור להיות מושלם,
אבל ההתמכרות הזאת משאירה אותי תמיד עצוב תמיד בתחושה שצריך להסתיר, תמיד בהרגשה של גועל מעצמי, היא מונעת ממני להתקדם בצד הרוחני וגם בצד המקצועי , היא משבשת לי את הסדר יום כמעט כל יום.
זה מרגיש כאילו אתה בבריכה עם משקולות מאוד גדולות על הגב כשאתה צריך להציל מישהו שטובע.
והמישהו הזה שטובע זה אני .
בקיצור חברים יקרים מקוה שתעמדו לצידי במסע הארוך הזה אני אוהב אותכם ושמח שסופסוף יש לי מקום ששבו אני יכול לפרק את מה שיש לי על הלב.

יום ראשון ניצחון!

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #123978

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
כל הכבוד על החשיפה!
מקווה לשמוע ממך עוד הרבה, 
הכתיבה שלך מאוד כנה ואמיתית,תמשיך לבקר!

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #123982

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
אכן סיפור חיים לא פשוט, אבל מאד דומה לשלי.
גם אני חשבתי שאין פתרון להתמכרות לתאווה.
רק כשהתחלתי את תוכנית 12 הצעדים של sa החלה ההחלמה מההתמכרות.
ממליץ לך בחום להיכנס לתוכנית, לבחור ספונסר ( מכור כמונו עם רצף נקיות ארוך) ולהתחיל לצעוד להחלמה.
כל הכבוד על האומץ לחשוף את סיפורך האישי באתר, לא מובן מאיליו בכלל.
בהצלחה רבה

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124004

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לדברי הקודם,
בכל מקרה, אוהבים אותך, תמשיך איתנו.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124011

• PU DECKUF
  • חבר קבוע

תודה לכולכם, 
היום זה היום השני, מאז אתמול אני במודעות להתמכרות שלא הייתה לי אף פעם ואני מרגיש שאני בשליטה אפילו שהיה לי את כל האפשרויות ליפול לא נפלתי, לא התחלתי אפילו.
אני בטוח שזה קשור להתחלה ובטח זה יהיה יותר קשה בהמשך, אבל היי, יומיים נקיים זה כבר הישג עצום.
ניסיתי היום ליצור קשר טלפוני כדי להתחבר לאחת הקבוצות אבל זה לא צלח, אין מענה ולא חוזרים אלי.
מרגיש שאני חייב את זה אחרת ההשקעה תלך לטמיון.
אם יש לכם רעיונות  אשמח לשמוע.
נ.ב
אין לכם מושג כמה התגובות שלכם אפילו הכי פשוטות בונות אצלי את הלב מחדש.
פעם ראשונה שפתחתי את את הסיפור של הילדות שלי למישהו , ובטח עוד אפתח בהמשך וזה מרגיש כל כך טוב סוף סוף לספר למישהו את מה שרציתי לצעוק כל החיים.

אוהב אותכם המון ומקווה שתמשיכו לעמוד לצידי.

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124015

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו !! שמחתי מאוד לקרוא את השיתוף הכנה והאמיץ.
באמת נשמע סיפור חיים לא פשוט...

כל הכבוד על הצעד של הניסיון לעלות לקבוצת הבוקר! מאוד ממליץ על כך, אני מההתחלה שלי בתכנית עולה קבוע לקבוצה הטלפונית של הבוקר כדי לפתוח את היום בהחלמה.

מה שהיה נראה בהתחלה כפעולה ממש לא אפקטיבית מוזרה ולא מובנת הפכה להיות העוגן הכי חזק שלי בכל העשרה חודשים האלה שאני נקי ובכל ההתמודדות שלי עם התאווה...

נשמע שאתה בדרך הנכונה! אם תצטרך משהו אל תהסס לפנות בפרטי.

המון בהצלחה אוהבים!!

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124019

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אחי ידידי וחביבי !

אם היית מסתיר את השם שלך אני בטוח שהייתי חושב שזה אני כתבתי את זה.

גם אצלי אבא אלכוהוליסט... מריבות... צרחות... ניסיוני התאבדות... השם ירחם !!!

ממש ממש מזדהה עם כל מילה שלך, ואני גם סבלתי מזה הרבה שנים לפני החתונה והרבה אחרי...

גם אצלי אשתי לא יודעת כלום ...

וגם אצלי קושי לקום בבוקר, עצבות לפעמים וכו' על אף חיים שאמורים להיות מאד מאושרים ...

ובחסד עצום אני נקי רק להיום 594 יום, 21 יום ממבטים ו 3 ימים רצוף שקמתי בזמן ברוך השם.

אז בקיצור אחי... אני איתך בדרך הנפלאה הזאת... מחכה לקרוא את הפוסטים ואת ההצלחות שלך ואת המאבקים כל יום... אתה תמצא בלי ספק כאן פיתרון להמום בעיות בחיים וחברים זהב...

אוהב אותך !!!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי Kdouchatnakimimabatim.

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124063

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים! המון בהצלחה חבר יקר.

אכן מההבנה שלי ההתמכרות נגרמת מתוך ניסיון בריחה מהמציאות ומהקשיים הקטנים או הגדולים שאני חווה ומנסה להשכיח ולמלא בעזרת התאווה.

אני אנסה לשלוח לך בפרטי את המספר שלי כדי שנוכל ליצור קשר ואוכל לעזור לך למצוא קבוצה, מוזמן גם להתכתב בפרטי.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124070

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
PU DECKUF כתב on 16 יוני 2020 07:17:

בקיצור איכשהו היום אני מבחינה מקצועית בן אדם מאוד מצליח אני מפרנס את המשפחה שלי בכבוד הצלחתי לבנות בית בכוחות עצמי, וכאילו הכל אמור להיות מושלם,
אבל ההתמכרות הזאת משאירה אותי תמיד עצוב תמיד בתחושה שצריך להסתיר, תמיד בהרגשה של גועל מעצמי, היא מונעת ממני להתקדם בצד הרוחני וגם בצד המקצועי , היא משבשת לי את הסדר יום כמעט כל יום.
זה מרגיש כאילו אתה בבריכה עם משקולות מאוד גדולות על הגב כשאתה צריך להציל מישהו שטובע.
והמישהו הזה שטובע זה אני .

ההתמכרות עושה משהו מאוד אכזרי לאנשים שיש להם הכול: היא מרוקנת את התחושה מכך.
יש לך מכונית יפה ? בית גדול ? אישה טובה ? ילדים מוצלחים ? אתה לא תרגיש את האושר בכך.
אתה לא תרגיש את האושר של לחוש אוויר ולעצום עיניים ופשוט לנשום בשלווה כמה דקות.

ההתמכורת לקחה ממך את הכול: מבחינה טכנית יש לך בית ויש לך אישה טובה ויש לך הכול.
מבחינה אמיתית, אתה לא מרגיש כלום, שום דבר.

אז מבחינה אמיתית. אין לך כלום.

החדשות הטובות הם, שככל שתהיה יותר נקי, אתה תרגיש יותר מה שיש לך.

המסע שלך יהיה במובן מסוים מסע קניות, אתה קונה מחדש מה ששלך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124077

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהבתי רובין !

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124084

• PU DECKUF
  • חבר קבוע

יום שלישי נגמר בהצלחה - התחיל מצוין אחרי הרבה חודשים הצלחתי לקום להתפלל במניין,
עסוק בעבודה והיום עובר אבל כל הזמן במודעות ודריכות כי אני יודע שכל טריגר הכי קטן יכול להכניס אותי חזרה ללופ, מרגיש במלחמה נגד עצמי - בקיצור אני על הגל של ההתחלה וזה בינתיים עובד!
חייב לומר  ROBINHOOD שאני מרגיש בול כמו שתיארת את זה - כל כך מדויק - כאילו לחיים אין טעם .
היום חזרו אלי מהקו החם - אבל לא העזתי לענות אני לא מצליח לשבור את המחסום של להחשף,
לא יודע איך להתקדם, בינתיים אני במומנטום אבל זה לא יימשך לנצח.
לילה טוב אחים יקרים אוהב אותכם

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124186

• PU DECKUF
  • חבר קבוע

שבוע שלם עבר אני נקי, אני מת מפחד...זאת האמת.
היום התחיל ממש גרוע הלכתי לישון מאוחר קמתי כשאין אף אחד בבית, הטלפון לידי,
נכנס לפייסבוק איכשהו זה תמיד מתגלגל לסרטונים הכל תמים , כדורגל , כל מיני צחוקים ופתאום מגיעה לה איזה בחורה בביקיני...
הפעם הצלחתי ועצרתי בזמן , בימים אחרים זה היה נגמר רע, רע מאוד. וכל היום היה ממשיך להתחרבן.

יש לי מלא דברים שאני חייב לסיים בעבודה , וזאת הדרך לברוח מהם -אבל החלטתי שהיום אני מנסה לא לוותר- הולך להתפלל ומנסה ללכת בכל הכח - אני ממש מרגיש את המלחמה עם עצמי מצד אחד כל הרגשות בגוף אומרים לך תדחה לך תראה עוד קצת נטפליקס פייסבוק עוד סיגריה ומשם תגיע לאן שתגיע - מצד שני המוח מבין שחייבים לעשות דברים אחרת - ואני ממש מרגיש פיזית שאני חסר אונים במלמה הזאת. - לא כמטפורה ממש מרגיש בגוף.
אז באתי לכתוב באתר בתקוה שזה יהיה פסק זמן שהתאוה תחלוף .

אני חייב להבין איך אני עובד על עצמי ומפסיק לדחות דברים (בעבודה,בחיים האישיים,ברוחני) - זה אחד הגורמים העיקריים שמייצרים אצלי מצוקות שבסוף מושכות אותי להתמכרות.
איך עושים את זה????

מקוה ליום שקט, אוהב אתכם אחים יקרים.

ובכל זאת  ולמרות הכל 7 ימים נקי הישג מטורף!

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124190

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

היי
ראשית כל הכבוד על ההישג הנכבד של הנקיות, לא מובן מאליו בכלל.
בשנתיים האחרונות למדתי שאין קיצורי דרך, אני חייב לעבוד את הצעדים בתוכנית 12 הצעדים של SA לפי הסדר, בלי קיצורי דרך.
לכל צעד יש את הקצב שלו, את הקושי שלו.
מה שחשוב מאד הוא לא לעשות את זה לבד אלא בהנחייה של ספונסר.
אני למשל, התחלתי שבוע שעבר בצעד 4 בהנחיית הספונסר שלי, ומגלה שלבד אני לא יכול, נפשית. בלי הכוונה מתאימה זה לא מצליח.
מצטער אם כתבתי יותר מדי אינפורמציה, מציע לך להגיע לפגישות בקבוצות חיות, להבין איך התוכנית עובדת , לבחור ספונסר ולהתקדם.
שיהיה בהצלחה רבה

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124192

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

מצטט לך את התפילה של הצעד הראשון, שיהיה לך לעזר:

תפילת הצעד הראשון

אלי היקר, עזור לי לראות ולהודות שאני חסר אונים מול האלכוהוליזם (ההתמכרות) שלי.

עזור לי להבין ולראות איך האלכוהוליזם, וההתמכרות שלי הובילו אותי לחיות חיים בלתי מנוהלים.

עזור לי ביום הזה כדי להבין את המשמעות האמיתית של היותי ב"חוסר אונים" ובחוסר כוח.

הסר ממני את כל ההכחשה שלי לגבי ההתמכרות והאלכוהוליזם שלי.

(תפילה זו פותחה מהפרק, עוד אודות אלכוהוליזם).

תגובה: התחלה או סוף לפני 3 שנים, 9 חודשים #124193

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

במקום אלכוהוליזם יש לכתוב - תאווה

זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן