ברוכים הבאים, אורח

יש מצב שאני שקרן..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: יש מצב שאני שקרן.. 2451 צפיות

יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123582

כי כאילו אני כבר לא מאמין לעצמי ממש היו מספיק פעמים שעברתי את הרצוא ושוב הזה כמו איזה גלגל מסתובב ידוע מראש שאני יחטא יתחרט באמת באמת מהלב ואז יחזור אחרי שבוע כשאני חוזר מהפנימיה..
כאילו אחרי שסיימתי ואני עוד פעם מרגיש את ההרגשה המוכרת והנוראית אני מרגיש שאני רוצה להתאדות לא להתאבד לא דרמטי פשוט להעלם לא גן עדן לא כלום פשוט מנוחה מהטרוף הזה..
סליחה על ההקדמה המוזרה אני יתחיל מההתחלה (כתבתי את זה כבר בלמצתרפים חדשים אבל אני מתחיל את ה90 יום אז כאן כנראה אני ינסה לשתף..)

וואי זה הולך ליהיות ארוך סליחה

קודם כל כדאי לא להיות בשקר אני לא בן 19 אני בן 15 אבל מישומה אי אפשר לרשום כאן אם אתה מתחת ל18(אני ישמח אם לא תחסמו אותי כי אז אני פשוט יפתח חדש)אני חושב שאני רואה פורנו מאז גיל 9-10 ובקביעות אולי מגיל 12 אולי אתם חושבים שזה מוקדם אבל נראלי שכולם התחילו איפשהו שם ובמיוחד עכשיו בדור שלנו שאין לי חבר אחד שלא ראה פורנו בקביעות או לא מגיל 12 התחלתי פשוט מאיזשהי שוטטות באינטרנט וזה התגלגל לשם..ההורים שלי ראו שעובר עליי משהו וסיפרתי להם(הבית שלנו של חוזרים בתשובה והוא מאוד פתוח אז לא פחדתי מתגובה)אחרי איזה פעמים שלוש בהפרדים של חצי שנה של צפייה כבר לא סיפרתי להם..ואז זה התחיל ליהיות יותר רצינילאט לאט נשאבתי לזה והגעתי לפני הבר מצווה למצב של שלוש ארבע פעמים בשבוע(זה גם הפעם הראשונה שראיתי את שמור עיניך והתחלתי לנסות להיגמל)הבא מצווה ברוך ה' הייתה הפסקה של חודשיים ואז עוד פעם נפלתי והפעם חזק כי ההורים שלי הסכימו להביא לי פלאפון (בחיים אל תעשו את זה) זה הייה בתקופה של החופש הגדול כך שהיה לי הרבה זמן לבד ונראתי אתם יודעים מה הלאה.. אני אדם שמחובר מאוד ליהדות מאוד אני אוהב מאוד ללמוד במיוחד את התורה שלומדים בבית שלי שזה תורה פנימית חסידות הרב אשלג וכו וזה הרגיש כאילו אני שני אנשים אחד צדיק אחד רשע אחד שולט אחד נשלט והייתי קרוה לשבירה ואז ברוך ה' הגעתי לפנימיה מדהימה שבזכותה הנפילות ירדו לכלום מבחינתי פעם בחודש ופחות מזה ואז הגיע הקרונה ןשוב היה לי נוראי ובחסד ה מהקרונה יצא משהו טוב דיברתי אם הרב שלי על זה שהוא בן אדם מדהים כי הוא היחיד שסיפרתי לו בשלוש שנים האחרונות... כרגע אני במצב בניים אחרי הקרונה אני לא ממש מכור כמו שהייתי ולא משוחרר מזה בכלל וזה קשה רצח ליהיות גם זה וגם זה כמו חבל ברזל שלא משחרר אני מנסה לרוץ קדימה אבל יש לי שתי טון משקולת על הרגל בקיצור עכשיו שהבנתי למה אני לא יכולתי לכתוב עד עכשיו אני מקווה לכתוב כאן הרבה ולקבל עזרה מחברה שהתחילו בגיל שלי ואולי יעזרו לי שאני לא יסחב אם זה עוד שנים.. תודה רבה וסליחה על האורך נ.ב קראתי לחשבון גן נעול כי ככה אני מרגיש גן עדן...אבל נעול וגם כי באירוניה של ה ככה קוראים לי אוהב מאוד מאוד

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי גן נעול מעיין חתום.

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123586

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

אהלן. ברוך הבא.

אתה התחלת מגיל 12, זה הגיוני יותר, כי אתה הדור שלך מתחיל בגיל הרבה יותר מוקדם. לדור שלנו (בגילאים עשרים ומשהו) היה אינטרנט רציני רק בתקופת התיכון, אני חושב. 

אני עצמי התחלתי ליפול בגיל 17, אני מכיר פה אפילו מישהו שהתחיל ליפול בגיל 23. אבל אכן אתה צודק והרוב מתחילים בגיל 11-13 בערך לראות פורנו.

אתה בגיל צעיר, אתה יכול להשתנות. השאלה היא כמה אתה מוכן להשקיע בעניין.

לי יש את הדרך שלי שאני יכול להציע לך, אם תיקח אותה ברצינות היא תעזור. וזה דרך הסינונים.

אם אתה חושב שהדרך היחידה שלך ליפול, היא דרך המכשירים האלקטורניים שלך.
ואם אתה חושב שאין לך שום דרך לגשת למכשירים האלקטורניים של המשפחה שלך.

אז בעיקרון, אני יכול לפתור לך את הבעיה ב-100%. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להוריד ולהתקין את מה שאני אומר לך, ותוך שלוש ימים של התקנות, אין לך יותר פורנו במכשירים שלך, בוודאות.

אם אתה מעוניין ברצינות, תכתוב לי כאן מהו מערכת ההפעלה של המכשירים שלך (windows, אייפון, אנדרואיד, וכו'),
תכתוב לי אם יש בבית מחשב שנגיש לכולם וכמה הוא פרוץ.
וזהו.

בהצלחה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123591

תודה רבה המערכת היא אנדרואיד ואני רציני אבל יש לי סינונים על הפלאפון כאלה שהתקנתי בעצמי אפילו.. כי לא סיפרתי להורים שלי לא משנה כמה ניסיתי אפילו אחרי שנה של ניסיון לחסום דרך כל מיני אתרים ותוכנות תמיד מצאתי פירצה בגדר וזה היה בדרכ תוך מקסימום 10 דקות אתה חושב שכל הבעיה זה בההגנה?כאילו אם  תיהיה לי הגנה מספיק טובה אז זהו אין פורנו יותר כמו קסם?
ואין גישה למכשירים אחרים כי אני בפנימיה רוב הזמן

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123592

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר חדש וצעיר

מדהים אותי לראות שכבר בגיל כזה צעיר מישהו כבר מגיע למצב שהוא מבין שיש כאן משהו לא טוב ושהוא לא רוצה אותו וקשה לו להפסיק... פשוט מדהים אתה דוגמאת מופת לפי דעתי לכל הדור הזה...

לא מכיר עוד ילד בן 15 שאוזר את האומץ ונכנס לפורום של מכורים לפורנו.. כבר בגיל כזה צעיר.. ממש מההתחלה של זה... אשרייך!

אני חושב שאתה חוסך לעצמך המון שנים של סבל בעצם העובדה שהגעת כזה מוקדם..

ברוך הבא ושיהיה לך המון בהצלחה! מתפלל עבורך שבזכות הצעד האמיץ תזכה לעלות על דרך טובה, ויפה שעה אחת קודם.

אוהבים.

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123618

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה!!!
אני גם התחלתי בגיל צעיר 13-14 , שעוד האינטרנט בקושי זז והאתר שהייתי מגיע אליו היה ישראלי ... נו טוב . 
חייב לציין כמו שאמר מתרפא שעצם העובדה שהחלטת להגיע לכאן מראה על אישיות מיוחדת ! זה לא דבר ברור. 
ממליץ להתחיל בסינון טוב כמו שאמרו מעלי - זה סינון מציל חיים  ,תקרא עליו את התגובות בפורום . 
מאחל לך הצלחה רבה - בן אדם עלה למעלה עלה!.

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123624

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
גן נעול מעיין חתום כתב on 07 יוני 2020 03:55:

תודה רבה המערכת היא אנדרואיד ואני רציני אבל יש לי סינונים על הפלאפון כאלה שהתקנתי בעצמי אפילו.. כי לא סיפרתי להורים שלי לא משנה כמה ניסיתי אפילו אחרי שנה של ניסיון לחסום דרך כל מיני אתרים ותוכנות תמיד מצאתי פירצה בגדר וזה היה בדרכ תוך מקסימום 10 דקות אתה חושב שכל הבעיה זה בההגנה?כאילו אם  תיהיה לי הגנה מספיק טובה אז זהו אין פורנו יותר כמו קסם?
ואין גישה למכשירים אחרים כי אני בפנימיה רוב הזמן

בדיוק, סינון הוא כמו כפתור קסם כזה שכתוב עליו "תלחצו עליי ואין יותר פורנו". ואז אתה לוחץ עליו ואין יותר פורנו.

אבל אני בטוח שתסכים איתי, שאם אתה נחוש ב-100% להסתכל בפורנו, אתה תצליח, למשל - אם תגנוב מהארנק של ההורים שלך 1000 שקל ותקנה פלאפון חדש, תוכל להסתכל שוב בפוי' (פורנו).
אבל ברור שאתה לא תעשה את זה, כי רוב האנשים לא עושים דבר כזה.

הסינון נועד להפוך את הגישה לפוי' מרמה של "קל מאוד להשיג אותה" ל "קשה מאוד להשיג אותה וצריך להתאמץ מאוד".

הנה מה שאתה צריך לעשות:

1. זה אפליקציית החסימה החדשה שלך בפלאפון.

gye.org.il/forum/18-רעיונות-ציטוטים-וקישורים/122213-סקירת-האפליקציה-Lock-me-out

אם האפליקציה לא עובדת לך טוב. תגיד לי.

2. זה מידע חשוב איך להפסיק את מנגנון שמירת הבטרייה של הפלאפון שלך מלכבות את האפליקציה שלך:
(ואל תשכח לחסום את האפשרות לגשת להגדרות הפלאפון דרך האפליקציית חסימה (מסעיף 1), אחרי שסיימת את סעיף 2)

https://dontkillmyapp.com/

3. האפליקציה שלך נשמרת על ידי סיסמא, אבל מי ישמור על הסיסמא בשבילך ? בשביל זה יש את ה lockbox, תקרא:

gye.org.il/forum/18-רעיונות-ציטוטים-וקישורים/119866-יש-לי-אתר-שיכול-לשמור-ולשחרר-את-הסיסמאות-שלכם-!

4. סעיפים 1-3 הסבירו לך איך אתה יכול לגרום לפלאפון שלך להיות לא נגיש בכלל לאינטרנט.
אבל מה אם אתה רוצה אינטרנט, אתה רק לא רוצה גישה לתמונות ולסרטונים הלא צנועים שם ?

בשביל זה יש את pluckeye באנדרואיד: זאת אפליקציה שמאפשרת לך לגלוש באינטרנט בלי שום תמונות ובלי שום סרטונים בכלל.
אין שם סיסמא, אתה פשוט קובע לאפליקציה "זמן המתנה", וכל פעם שאתה רוצה לשנות משהו באפליקציה הזאת, אתה תצטרך להמתין את "זמן ההמתנה", אתה יכול לקבוע אפילו חודש זמן המתנה.

gye.org.il/forum/18-רעיונות-ציטוטים-וקישורים/122241-מדריך-pluckeye-ב-android

הנה התהליך בקצרה:
1. תיצור סיסמא ב https://www.random.org/strings/
2. תכניס אותה ל https://lockbox.pluckeye.net/login
3. תתקין את האפליקצייה lock me out (אל תעשה כלום, רק תתקין).
4. תדאג בהגדרות הבטרייה שהאפליקצייה לא תתכבה לעולם.
5. תוריד את pluckeye  לאנדרואיד דרך כאן:
https://www.pluckeye.net/android.html
(אל תורידו אותו מגוגל פליי, הוא לא עובד משם)
6. תחסום את כל האפליקציות שמאפשרות גישה לאינטרנט + את הגישה להגדרות. דרך lock me out
7. תשתמש בסיסמא שלך מסעיף 1 כדי להגדיר ש lock me out חסומה לשינויים.
8. תמחק את הסיסמא מכל מקום אחר, ותזכור שהיא שמורה לך ב lockbox. (שמסעיף 2).
9. תלך ל  pluckeye ותגדיר זמן המתנה - כמה שבא לך.
10. סיימת.

בסוף התהליך:
א. כל האפליקציות שלך שניגשות לאינטרנט חסומות דרך lock me out. (כולל google play כמובן).
א.א. ההגדרות שלך גם חסומות באותו אופן.

ב. lock me out חסומה לשימוש ונעולה בסיסמא.
ג. הסיסמא נעולה ב lockbox.
ד. האינטרנט חסר תמונות וסרטונים לחלוטין, דרך pluckeye.

וזהו.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123702

ממש תודה לכם..
תאמת לא הייתי בטוח שיגיבו בכלל עכשיו אני רואה שיש כאן קהילה(:היו תקופות שזה ניהיה סיוט מתמשך פשוט אני גם מסתיר מכולם וגם פוגע בעצמי וגם מתחיל לחשוב בצורה מעוותת היו לי ידידות שהכרתי אותם כמו אחיות שלי ופתאום התחלתי לחשוב אליהם....לא בצורה שרציתי או סתם ללכת ברחוב ולא ליהיות מסוגל להרים את העניים בלי שהם ימשכו למשהו(אני מזיז אותם אחרי שנייה אבל התמונה כבר בראש..)כל ההשפעות לוואי האלה מהפורנו עוברות מתישהו?מתישהו יהיה אפשר לפתוח דף חדש?או שזה ממשיך איך זה בכלל עובד?

ותודה רבה על החסימות אני יתקין בעזרת ה

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123704

• דרורR
  • רצף ניקיון נוכחי: 206 ימים
  • דירוג כסף
תשמור על קשר באתר:)

ממליץ לך גם להשיג את הספר "כוחו של הרגע הזה"
 גם להשתתף בתוכנית של פורטיפיי Fortify

כול יום, רק להיום. תנסה להתרכז ביום אחד כול פעם.
תעשה לעצמך טבלת מעקב ותתחיל לראות איך אתה מתקדם בדרך.
  ולפנות לבקש עזרה מההורים גם מומלץ:)

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123829

חח כן היה לי שבוע עמוס ברוך ה' היה לנו עבודה רצינית בביהס לא של לימודים של חקלאות זה פנימיה חקלאית וגם אירחתי  חבר בשבת שזה ממש הציל אותי כי חמישי שישבת זה הזמן הכי קשה לי ברוך ה' בפנימיה אני כל היום עושה דברים אנחנו קמים בבוקר מתפללים אוכלים יוצאים לעבוד אחכ לומדים ויש המון מה לעשות גם בערב חוגים סדנת נגרות וגיטרות אבל בשבת יש הרבה יותר חללים ריקים נוצר אצלי הרגל ליפול שמה כאילו ממש הרגשתי את הגוף שלי משתולל בשעות מסוימות ביום שבדרכ הייתי נופל בהם וישר הלכתי ליהיות אם חבר שלי כדאי להחזיר אלי את השפיות
ממש מודה לה על זה עכשיו אולי עכשיו הראתי לעצמי שקצת קצת אולי  זה אפשרי ברוך ה' תודה לה

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123830

ויש לי התלבטות..
אני גר במושב מעורב והתנועת נוער מעורבת וחילונית לגמרי..אני הולך לשם מגיך תעיר כי ממש כיף לי שמה וכן גן בגלל הבנות..בהתחלה זה לא היה בעיה כי היינו קטנים אבל לאט לאט גם בגלל שאני התחזקתי וגם בגלל שהפורנו התחיל יותר להשפיע על המחשבות שלי(כן אני יודע שזה אירוני שזה בא ביחד)אז התחיל ליהיות לי כל מיני שטחים אפורים כאלה שהגיש בנות התיישבו לידי או נתנו לי חיבוק וכאלה 
עוד איכשהו לפני שהתחיל ליהיות חם אז היה בסדר אבל עכשיו זה בכלל בעיה אם הלבוש וזה...
ועוד מעט יש קורס של 10 ימים שאנחנו יוצאים כדאי ללמוד ליהיות מדריכים וזה בערך הסיבה שאני בתנועה אני ממש חלמתי על ליהיות מדריך..
אבל עכשיו 10 ימים אם בנות שמילא זה היה רק מהישוב שלי אז הייתי מכיר אותם והם יודעות שאני לא ממש אוהב שהם יושבות לידי וכאלה אבל אם חבורת בנות מכל הארץ?!?ולישון לידן(לא באותו חדר מן הסתם זה היה ניגמר בתינוקות עוד 9 חודש) בקיצור מה נראלך שצריך לעשות?
כאילו אני יודע שזה כמו להיתקרב למדורה ולקוות לא להישרף אבל אני ממש רוצה ליהיות מדריך..
שבוע טוב לכל עם ישראל האהובים

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי גן נעול מעיין חתום.

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123832

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו ידידי הצעיר... כל כך נהניתי לקרוא.. את 2 ההודעות

איך נהניתי מהדילמה הזאת...

כל החיים היא מלווה אותי..
במיוחד בתקופה האחרונה..

כל החיים התאווה ניווטה את ההחלטות שלי.. החל מאיזה תור בסופר לעמוד לאיזה כיתה להירשם.. לאיזה חוף ים ללכת ולאיזה מדינה לטוס...
בהמשך כשניסיתי להפסיק היא גם ניווטה אותי.. כגון החלטות מעין אלה שלך..

הרצון לעשות משהו.. אבל הידיעה שזה כרוך בתאווה...

לפני חצי שנה היה טיול מהעבודה שלי יומיים לבית מלון בים המלח.. רק העובדים.. בלי בני זוג..

כמובן שלא שייך לי בכלל ללכת.. חרדי נשוי +4 מה לי ולטיול יומיים בית מלון בים המלח עם כל הפרוצות מהעבודה...
אבל כולם הלכו.. כולם..
גם הדתיים בחברה.. גם החב"דניק שצוות לידי...
כולם..

מה רק אני לא אלך??... מה זה באמת עד כדי כך חמור??

התאווה התחילה לדבר ובלי ששמתי לב בכלל אני יושב עם אישתי לשיחה בערב ואומר לה שיש טיול ו-וואללה בא לי ללכת...

אישתי למזלי ברוב חכמתה לא ניסתה להניא אותי או להתווכח.. היא אמרה לי להפתעתי אני לא אגיד לך לא ללכת.. תעשה מה שאתה רוצה.. אבל אתה יודע שזה יהיה ניסיון קשה עבורך שמה..

כמובן שאני יודע... רציתי להגיד לה..
במקום זה נתתי תירוצים שאנחנו לא עם הבנות כל היום וכשהם יילכו לבריכה או לים אני לא אצטרף וכו'...

אסירות תודה שבסוף עשיתי את ההחלטה הנכונה וויתרתי על השטות הזאתי..
אמנם הפסדתי שם כביכול מהיתרונות של טיול עם החברה.. מה גם שנצרכתי להגיע למשרד ולעבוד .. לבד.. 
אבל זאת הייתה החלטה נכונה כי יכול להיות שהייתי נופל שם או כמה ימים אח"כ ומאבד את ההחלמה שלי..

מה שלא תחליט אוהבים אחי! 
הספונסר שלי תמיד אומר לי שאם יש התלבטות כזאתי לשאול את עצמי 3 שאלות:

1. האם זה הכרחי? האם אני באמת חייב את זה?
2. האם יש ברירה אחרת? דרך אחרת להשיג או לעשות את זה?
3. האם אני במצב נפשי טוב ועל קרקע יציבה ואוכל לעמוד בזה?

אם אחת התשובות היא לא.. אז אני צריך לוותר על זה.

אוהבים מקווה שעזרתי !

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #123836

• דרורR
  • דירוג כסף

למה אתה רוצה להיות מדריך?

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #124033

ברוך ה יום 11 זה לא הרבה אבל זה יותר ממה שהייתי חודש
אולי זה בגלל הגיל אבל אני מרגיש שאני לא רק מתמודד אם תאווה לפורנו שיש לי עוד  משהו כל הידידות ובנות לא נראלי בקטע  מיני(לא מפורש  לפחות תת מודע אני לא יודע)היום סתם  אני וכמה חברים  ישבנו  ובאו בנות וביקשו אש והרגשתי שעשיתי את זה לא כי אני נחמד...לא יודע למה תחושה בלי הסבר  זה כאילו קשור לתאווה אבל לא ישיר...לא יודע קשה להסביר
ובתנועת נוער שלי הכל מעורב ועכשיו קיץ בכלל אני נתקל בזה כל הזמן..וזה עוד במקרה הטוב לא כשאני יושב שעות איתם ובתקופות רעות גם מפנטז אחכ..
הפורנו קשור לכל זה נראלכם?או שזה סתם הגיל?ומה אני עושה אן זה?

תודה רבה לכולכם ושיהיה לכולנו בסד

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #124180

יום 15 ברוך ה
חמישי שישי ושבת עברו עליי  באיזה שהיא שלווה כזאת  ברוך ה הייתי אחרי טיול שעשה אותי עייף שזה גם עזר לתחושה הזאת נראלי..
ובשבת הגוף שלי התעורר פתאום
כאילו הגוף שלי רק חיכה לרגע הנכון ושמר כוחות 
במוצש אחרי  שחשבתי שעברתי את היום הגיע ההתקפה 
פתאום היו לי  מחשבות כאלה שנראלי שלכולנו יש אותם...
בוא קח את הפלאפון רק משהמשהו רך קצת בקטנהבקטנה מה קרה
ומשם זה מן הסתם מתדרדר ומתרדר
ברוך ה נשבר לי הפלאפון בטיול אז השתמשתי בפלאפון חלופי מהתקופה הפרה היסטורית בערך
אז לא היה בוא אינטרנט משהו אז יצאתי מהמקלחת והלכתי לטבלאט של אח שלי כמו איזה זומבי מפגר
בלי שום מודעות התחלתי לגלוש באיפה שתרצו...הכל קל כבד במשך כמה זמן....
ואז(סליחה על הבוטות)בסוף אחד הסרטים השחקן סיים את מה שסיים ואני הייתי קרוב..(שוב סליחה)
ואז נעצרתי שנייה..
וראיתי פתאום רגע קדוש מאוד מאוד מאוד של יצירת חיים פשוט מחולל עד אפר
וזה שקרי כל כך וכל כך רחוק מהדבר האמיתי שזה  מה שעצר אותי וממש היה לי תחושת גועל שנייה לפני נקודת האל חזור...שאין מצב שרגע כזה קדוש מחולל ככה בבוטות כזאת וזה מה שהביא אותי בחסד ה לכתוב כאן
אני לא יודע עד כמה הרגע הזה יעזור לי בחופש הגדול שמתחיל לי עכשיו(יש?) אבל זה ברוך ה משהו
דרך הגב יש רעיונות עצות משהו כדי להקדים תרופה למכה בחופש הגדול?זה החודשים הכי קשים בשבילי מאז ומעולם

יהי רצון שתזכו לחזור בתשובה שלמה אמן
שבוע טוב אהובים 

תגובה: יש מצב שאני שקרן.. לפני 3 שנים, 10 חודשים #124230

• דרורR
  • דירוג כסף
מה שעוזר לי.
זה להיות בקשר אישי עם חברים שמתרכזים בפיתרון האמיתי של הבעיה וגם מוכנים לרדת לשורש הדבר.

''אין הדין נמתק אלא בשורשו''

אישית זה לא עזר לי רק להתכתב עם אנשים דרך הפורום.  (תבדוק עם  עצמך, מה עובד לך ב90 יומים שאתה עובר)
   אולי תמצא מישהו שזה כן עובד לו , והוא יוכל להדריך אותך.
 '' אין חכם כבעל ניסיון ''
לי עוזר ללמוד ממישהו שסובל ומתמודד עם התמכרות לתאווה, שמצליח להישאר נקי. מה שבטוח שלבד לא הצלחתי.
   גם מה שלמדתי על עצמי, שאין אצלי - רק קצת תאוווה. - קצת תמיד נמשך להרבה.

מקווה שתצליח לעלות על דרך ותמצא פיתרון וחברים שילוו אותך.  לא כדאי ללכת בה לבד!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.83 שניות

Are you sure?

כן