ברוכים הבאים, אורח

90 יום מתחילים להם.
(0 צופה) 

נושא: 90 יום מתחילים להם. 6582 צפיות

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 8 חודשים #124802

robinhood כתב on 20 מאי 2020 21:16:

טהרני כתב on 20 מאי 2020 20:41:

ושמור עיניך פתוח בנתיב?

לא יודע.

לשמור עיניך יש דלת אחורית עבור כל המסננים שלא מאשרים את הכניסה מהדלת הראשית.

בעבודה יש לי מחשב שלא ניתן לעקוף שום חסימה אלא צריך להגיש בקשה (לא אנונימית) והנציג בודק ומחליט ובמידה והוא אכן "מכשיר" את האתר זה יעבוד רק מה"מכשיר" בעבודה אז ברור שלא אבקש פתיחה לגהינום. וגם אם כן - הם מיד ידעו ובמקום לאשר הם ישלחו הודעה לבוס שלי שהם לא יכולים לאשר "מבואות-המטונופות" ואז גם הוא ידע מי הוא העובד המסור שלו... 

אתרא קדישא הדין אכן חסום אך מנהל שמור עיניך שלח לי קישור לכתובת משנית וזה אכן עובד (עם סיסמא נוספת לאתר עצמו בנוסף לסיסמא האישית לשם משתמש)

לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 8 חודשים #124855

שבוע טוב .
שבת עם הרבה מחשבות , הרבה תפילות לשם יתברך שלא אפול שוב לתהום שהתחלתי בה את המאבק.

ערב שבת בלילה אני מתעורר מחלום לא בריא - עוד שניה קרי . בכל הכוחות שיש לי בגוף עצרתי את הפליטה הרעה הזו תוך כדי שאני מתחנן לה' שזה לא יקרה . הצלחתי !.

שאר השבת עברה באופן נהדר עם שיעורי תורה והרבה קודשה.

מתפלל לשם יתברך לעוד יום נקי , לימים עם יותר עשייה ומשמעות כי זה חלק גדול עבורי בדרך לנקיות.

שבוע מבורך לכולם!.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 8 חודשים #124944

המשתוקק כתב on 05 יולי 2020 10:32:

אחת שאלתי כתב on 02 יולי 2020 11:55:
45 יום נגמרו בנפילה.
מאפס .

הספירה הזו נגמרה, אבל הימים נשארים לעד...
נפילה רק אחרי 45 יום זו דווקא סיבה לשמחה....
יהיה טוב אחי בעז"ה

אמת, 
אני יושב וחושב על כך , כמה הזדמנויות יותר טובות היו לי ליפול בתוך ה45 ימים האלו . 

הצעות מאוד מאוד מפתות. הנפילה היתה ברגע קטן של חולשה אך לפניה היו ויתורים ענקיים . בהחלט יש לי מקום להיות שמח.

היום היתה לי מעידה , לאחר שעתיים שפשוט היה לי קשה לתפקד! חוסר ריכוז קשה וכאבי ראש . הגוף רוצה את במנה היומית.

העברתי את הפרטים לחסימה של נטספאק מקווה לטוב. 

הצלחה וברכה לכולם!

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 8 חודשים #124964

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
המון בהצלחה בע"ה, שתמצא את השיחרור מתאווה ותגיע לחיים מלאים בלעדיה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 8 חודשים #125172

היום השביעי !
בחסדי השם בלבד הגעתי אליו.
מלחמה במבוך המכורים כמה ימים.
בכי .
יאוש.
וחזרה לתקווה.

ברוך השם אני מקווה להמשיך לעלות בדרך הנכונה .
השם איתי בכל רגע ועוזר לי, אני רק צריך לדעת לשחרר .

תודה על התגובות ,
אוהב אותכם!

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 8 חודשים #125175

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי !!

שאלוקים ייתן לך שחרור מלא ממבוך המכורים הזה.. ובכלל ממבוך החיים והרדיפה אחרי הזנב של עצמנו!

אוהבים

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 7 חודשים #126209

אהלן חברים , יום 33 .
לקחתי קצת הפסקה מהפורום בתקופה האחרונה .. שאלתי את עצמי האם זה באמת עוזר לי ? האם הפורום הוא רק קרש מקפצה ? אין לי תשובות טובות זה מה שבטוח .

כרגע לאחר שבוע דיי רגוע אני נכנס לגל קטן - מחשבות ומעידה עם המימר טלוויזיה . יהיה טוב בע"ה . 

אני מתקרב ל40 ימים לנקיות וזה מועד לפורענות . ממש אותם סימפטומים - תחושה שזהו אני דיי בסדר , מצד שני משהו מתחיל לבעבע יותר גנבת מבטים ברחוב דבר שלא הייתי עושה לפני כן.
ובפעם הקודמת לקראת 40 הימים זה גם התחיל לקרות.

המטרה שלי מכאן היא לא לחזור על אותם טעויות , לדעת שאני לא החלמתי ועדיין המאבק שריר וקיים . 

מודה לשם יברך על עוד יום נקיות , אוהב אותכם .

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 7 חודשים #126227

תחזיק חזק אחינו! בע"ה תצלח את הגל כמו שצריך ללא מעידות!
בהצלחה:)

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 7 חודשים #126228

לשוב הביתה כתב on 05 אוג' 2020 05:34:

תחזיק חזק אחינו! בע"ה תצלח את הגל כמו שצריך ללא מעידות!
בהצלחה:)

אמן! תודה רבה על הברכה .
יש עלי פשוט לחץ חזק לפעול בנושא ... המחשבים חסומים ואין איך לצרוך את זה . 
בע"ה שאחזיק את הימים האלו ואנקה את הגוף מהרעל הזה .

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 7 חודשים #126931

90 ימים עברו להם
אכן , לא הצלחתי להיות נקי 90 ימים . אבל עדיין נפילה אחת במהלך 90 ימים לעומת נפילות יום יומיות במהלך שנה זה המון עבורי. 

אומנם אני מעדתי במחשבות וצפייה במחשב בתוכן מיני במהלך ה90 ימים האלו , אך אני יודע שאני בתהליך של התקדמות כל יום ותחושת הנקיות שווה הרבה מאוד!.

אומנם זה לא באמת 90 ימים נקיים - אבל תדעו שיש תקווה ! הגעתי מיאוש גדול , מחסור כוחות לעצור את הגלגל הנורא הזה שמשחיט את הנפש יום יום והצלחתי לעשות שינוי.שאדם נמצא בתוך הבור כל התקדמות לעבר הפתח העליון שממנו מגיע אור זך ונעים היא ענקית.

שאני עושה חשבון נפש אוכל להגיד שהדברים שעזרו לי ביותר הם :
1. שיחות יומיות לחברי הקבוצה .
2.לקיחת ספונסר3.לקיחת 90 הימים באופן רציני והבנה שכל יום הוא בפני עצמו.

נשאר להמשיך ולהתקדם , כי אין זמן לנוח - פעולות פעולות פעולות.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 7 חודשים #126933

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אחי יישר כוח והמון בהצלחה בהמשך!!

אוהביםםם

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 7 חודשים #126939

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד חבר יקר!
מעריך את הדרך שלך, הרבה הצלחה בע"ה.
אוהבים

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 7 חודשים #126940

תודה רבה חברים אהובים !

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128226

- 90 ימים של נקיות -

טוב אז לרגל ההגעה ל90 ימים , החלטתי לעצור את מרוץ החיים ולכתוב קצת .
מספר הימים הנקיים בסך הכל הוא 135 ימים , הרצף הנוכחי הוא 90 ימים .

שאני רואה את המספר 90 ימים של נקיות אני נזכר בדיוק ביום שבו הגעתי לאתר שמור עינייך.
את היאוש , את חוסר האונים , את ההחלטות שזהו אני לא נופל יותר בפורנו והנה שוב נפלתי לאחר חצי שעה, את חוסר השליטה העצמית וחסר כוח הרצון שמזמן נהפך למילה חסרת משמעות .

ארשום כמה דברים שאני חושב שעזרו לי להגיע למספר זה .
1)באופן כללי לא אדם של כתיבה , ובכל זאת עשיתי מאמץ גדול ופחחתי יומן מסע על היום הראשון .
אני חושב שזה הצעד מתבקש מכל מי שמעוניין לעשות שנוי , ההתחלה היא קשה , קשה מאוד ! ושיתוף המצוקה והחום של חברי הפורום עוזר מאוד . 
2)מצאתי חברים מהפורום שאיתם התחלתי לדבר באופן יום יומי , לפעמים שיחה אחת ביום ולפעמים יותר אך שמתי לב שבהרבה מצבים שכבר הייתי עם המחשב פתוח על אתר פו' והנה הטלפון מתקשר , הקב"ה שואל אותי מה הרצון הפנימי האמיתי שלי . זה קרה לי לפחות 4-5 פעמים.
3)להציף את הבושה , למדתי לספר גם אחרי מעידה וצפייה בפו' להרים טלפון לחברים ולהודיע מעדתי . זה קצת מפוצץ את הבלון סביב זה .
4)לקחתי ספונסר , אומנם אני לא מתמיד מספיק ולא עומד בכללים הנוהגים אך הסמכות הזו עוזרת ומסייעת גם בנושא עצות וגם בנושא החלטות , איך קמים, איך מתקנים ואיך עובדים על 12 הצעדים .
5)להיות עסוק כמה שיותר בזמנים המועדים - עבודה היא תרופאה נהדרת עבורי . 
6)חיבור לשם יתברך - תפילה בכל הרגעים של חוסר האונים , תפילה על כל צעד בחיים שאני הולך לעשות , לתת לשם מקום בחיים . לדבר עם השם לפני כל צעד ולהגיד לו שאני יודע שהכל בידיים שלו אני עושה השתדלות ולשחרר באמת - שאתה מגיע לתחתית השם קורא לך, בטח בי ! הרי כוחי ועצום ידי לא עזרו לי עד עכשיו .. איני יכול לבד בלי העזרה של השם יתברך ! . אני חושב שאחד המסלולים שעברתי כאן זה קניית מידת הביטחון בשם . ביטחון בשם צריך להרגיש ולא רק לחשוב וזה אחד הגילוגלים שהמסע הזה תרם לי .

זה כרגע מה שעולה לי בראש . 
אני כולי תקווה שאמשיך בדרך הזאת , כרגע אני מרגיש שיש בי צורך לשחרר מכל האובססיה לנושא ולשמר את הדברים הקיימים  . לפעמים אני מרגיש שכאשר אני נותן לבעיה במה יותר מידי גדולה היא לוקחת את כל ההצגה . זאת כמובן לא עצה לאף אחד ורק תחושת הלב .

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 6 חודשים #128227

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד! אוהבים.
אכן פעולות חשובות ויפה שלמדת ואתה מקפיד לעשות!
תצליח בע"ה

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

זמן ליצירת דף: 0.88 שניות

Are you sure?

כן