ברוכים הבאים, אורח

90 יום מתחילים להם.
(0 צופה) 

נושא: 90 יום מתחילים להם. 6642 צפיות

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 10 חודשים #124113

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על ההגעה ל 30 יום, לא מובן מאליו בכלל.
רצון ליפול לשימושים יגיע מדי פעם, החשוב הוא לקיחת האחריות ועשיית הפעולות
כדי למנוע את הנפילה.
עשית פעולות ולקחת אחריות על חייך, לכן מגיעו לך שאפו גדול.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 10 חודשים #124117

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על החיזוקים.
בע"ה שנעלה כולנו במעלות הטהרה והשם יתברך יסייע בידנו להצליח .

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 10 חודשים #124287

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, תמשיך לשתף, כייף לקרוא.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124452

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים 

* יום 40 למסע *
40 ימים ליציאת מצרים הפרטית שלי ... 
השבוע לא עדכנתי בפורום,
זה היה שבוע מאוד קשה עבורי עם הרבה ראיות במחשב והרגשה איומה.
אך מצד שני זה היה שבוע שלקחתי בו החלטות חיובות לגבי המשיך המאבק שלי בבעיה.

לאחר שהצלחתי לחסום היטב את המחשב הנייד שלי בעזרת התוסף פלאקי . פשוט הפסקתי לגשת אליו - כמו זומבי נגשתי למחשב השני שנמצא בבית שלי . לאחר כמה ראיות לקחתי על עצמי בתפילת מנחה למצוא ספונסר שיהיה חלק מהתהליך שלי (והשם וזימן לי ספונסר מהר מאוד ונראה שיש חיבור טוב ב"ה). בהמשך לאחר יום שכלל ראיה נוספת התקשרתי לאינטרנט רימון להעלות את רמת הגנה לכל הבית בשעות שאני יודע שיש לי איתם בעיה . 

היתה שיחה קשה עם אינטרנט רימון שהוציאה ממני צדדים לא טובים בהחלט . הנציג לא הסכים לבדוק במחשב שלו מה היתה הפניה אחרונה שלי שעדיין פתוחה ורצה שאפרט בדיוק מה הבעיה . לאחר שלא הסכמתי ודרשתי ממנו לבדוק בהסיטוריה מה הפנייה שעדיין פתוחה הוא אמר לי שאין לו כוח ושאני מוזמן לבוא לגבעת שמואל כדי לחפש לבד במחשב את הפנייה הנכונה (אפשר לחשוב שיש לי שם עשרות פניות פתוחות) הייתי בדיוק לאחר ראיה במחשב והייתי טעון בעצבים מפה לשם הוא קיבל מטר של צעקות ממני על כך שאני משלם כבר חודש על שירות שבכלל לא עובד והוא חצוף . לאחר מכן התלוננתי עליו לשירות הלקוחות ונרגעתי . 

אומנם בשבוע הזה לא פגמתי בברית אבל כן הגעתי למחוזות שלא הייתי צריך להגיע אליהם . המצב שנוצר רצף של כמה ימים שבהם יצאה לי לראות תכנים במחשב החזיר אותי ממש לתחושות והתסכול של השנה האחרונה ואני ממש לא מעוניין לחזור לשם ! התחלתי לקרוא בספר להבן ומצאתי את עצמי מזדהה עם כמה מהסיפורים שמובאים בהתחלת הספר . השנה האחרונה ההתמכרות לא נתנה לי להתקדם בחיים ופשוט היתה מעצור עבורי.

בעזרת השם אני סמוך ובטוח שאני יוצא כאן לדרך חדשה , לא פשוטה אך מה שמגיע בקלות גם הולך בקלות ואני מעוניין לרכוש כלים לחיים . השם תכנן לי מסלול שאני צריך לעבור בו לזכך את עצמי , את המידות שלי , ואת הביטחון שלי בו יתברך ואני מרגיש שאני עובר תהליכים גדולים בכל הקשור לנושאים אלו . 

מתפלל לשם יתברך שיעשה עמי חסד בשבוע הזה ובכלל.
אוהב אותכם קהילה יקרה !

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124453

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו!

אח יקר ואהוב. נהניתי פשוט מכל מילה!!

איזה פוסט מחלים כל הכבוד!!

כל הכבוד על הצעדים שעשית ושאתה עושה.. אין לי ספק שאתה תצליח ובגדול.

זה לא דרך קלה.. אבל יש בך את הרצון האמיתי והכנה לעשות אותה.. וזה מגיע אצלך מהתשובה האמיתית שעשית.. אני גאה לראות את זה זה מדהים בעיניי...
סה"כ אתה לא נשוי.. רווק.. לא פוגע באף אחד יותר מידי עם הנפילות שלך... ועדיין אתה עושה כל מה שאתה יכול כדי להפסיק עם זה.. זה ממש מושא להערצה עבורי.. יישר כוח!! והמון בהצלחה בדרך.

אוהבים

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124458

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום אחת שאלתי היקר !

גם אני מצטרף לקודמי. אתה פשוט עושה דרך מדהימה. אל תסתכל על המעידות. בהתחלה חייבים להסתכל על ההתקדמות... 40 ימים נקיים, זה ממש טוב.

אוהב אותך וצריך אותך !

שיהיה לנו שבוע טוב ומבורך !

מקווה שתצליח לשתף אותנו יותר השבוע.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124461

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אחת שאלתי כתב on 27 יוני 2020 20:59:

שבוע טוב חברים 

* יום 40 למסע *
40 ימים ליציאת מצרים הפרטית שלי ... 
השבוע לא עדכנתי בפורום,
זה היה שבוע מאוד קשה עבורי עם הרבה ראיות במחשב והרגשה איומה.
אך מצד שני זה היה שבוע שלקחתי בו החלטות חיובות לגבי המשיך המאבק שלי בבעיה.

לאחר שהצלחתי לחסום היטב את המחשב הנייד שלי בעזרת התוסף פלאקי . פשוט הפסקתי לגשת אליו - כמו זומבי נגשתי למחשב השני שנמצא בבית שלי . לאחר כמה ראיות לקחתי על עצמי בתפילת מנחה למצוא ספונסר שיהיה חלק מהתהליך שלי (והשם וזימן לי ספונסר מהר מאוד ונראה שיש חיבור טוב ב"ה). בהמשך לאחר יום שכלל ראיה נוספת התקשרתי לאינטרנט רימון להעלות את רמת הגנה לכל הבית בשעות שאני יודע שיש לי איתם בעיה . 

היתה שיחה קשה עם אינטרנט רימון שהוציאה ממני צדדים לא טובים בהחלט . הנציג לא הסכים לבדוק במחשב שלו מה היתה הפניה אחרונה שלי שעדיין פתוחה ורצה שאפרט בדיוק מה הבעיה . לאחר שלא הסכמתי ודרשתי ממנו לבדוק בהסיטוריה מה הפנייה שעדיין פתוחה הוא אמר לי שאין לו כוח ושאני מוזמן לבוא לגבעת שמואל כדי לחפש לבד במחשב את הפנייה הנכונה (אפשר לחשוב שיש לי שם עשרות פניות פתוחות) הייתי בדיוק לאחר ראיה במחשב והייתי טעון בעצבים מפה לשם הוא קיבל מטר של צעקות ממני על כך שאני משלם כבר חודש על שירות שבכלל לא עובד והוא חצוף . לאחר מכן התלוננתי עליו לשירות הלקוחות ונרגעתי . 

אומנם בשבוע הזה לא פגמתי בברית אבל כן הגעתי למחוזות שלא הייתי צריך להגיע אליהם . המצב שנוצר רצף של כמה ימים שבהם יצאה לי לראות תכנים במחשב החזיר אותי ממש לתחושות והתסכול של השנה האחרונה ואני ממש לא מעוניין לחזור לשם ! התחלתי לקרוא בספר להבן ומצאתי את עצמי מזדהה עם כמה מהסיפורים שמובאים בהתחלת הספר . השנה האחרונה ההתמכרות לא נתנה לי להתקדם בחיים ופשוט היתה מעצור עבורי.

בעזרת השם אני סמוך ובטוח שאני יוצא כאן לדרך חדשה , לא פשוטה אך מה שמגיע בקלות גם הולך בקלות ואני מעוניין לרכוש כלים לחיים . השם תכנן לי מסלול שאני צריך לעבור בו לזכך את עצמי , את המידות שלי , ואת הביטחון שלי בו יתברך ואני מרגיש שאני עובר תהליכים גדולים בכל הקשור לנושאים אלו . 

מתפלל לשם יתברך שיעשה עמי חסד בשבוע הזה ובכלל.
אוהב אותכם קהילה יקרה !

עוד יום מחורבן בשירות הלקוחות של אינטרנט רימון ונטספארק.
לא הפתעתי אותי בכלל.

אתה בטח חושב שכל החברות ככה, אתה בטח מרגיש שאתה צריך להתרגל ליחס כזה כי "ככה זה", ואני כאן כדי לעצור אותך ממש כאן ולהגיד לך - שזה ממש לא אמור לקרות, ויש אנשים שם בחוץ שמוכנים לעבוד קשה ולעשות הכול כדי שתקבל סינון ובצורה נוחה ונעימה בלי תסכול.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124484

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

תודה לכל החברים , אוהב אותכם!

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124510

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

משתף אותכם המסקנות שלי לגבי מחר בבוקר :
הבחנתי בכמה שעות "מתות" על הבוקר שגורמות לי לצרות. 
החלטתי מחר בבוקר בלי נדר להתקשר לחבר מהפורום כדי לפתוח את היום בדריכות חזקה.

מעוניין בנוסף להתחיל ספירה משנית על המנעות מראיה . היום גם פגמתי בראיה אז בע"ה מקווה להתחיל החל ממחר .

באמת שאין לי כוחות וסיכוי להצליח ללא עזרת השם יתברך , אז אתפלל לשם שיהיה עמי מחר ברגעים הקשים ויתן לי את הכוח לוותר.

תודה.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124773

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום
45 יום נגמרו בנפילה.
מאפס .

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124774

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום
45 ימים ... 
לא זמן קצר ! אומנם זה כואב ליפול אחרי מספר הימים הזה .
אבל אין לי את הזכות לרחמים עצמיים עכשיו .

אני חושב על הימים שלפני , השבועות הקשים הנפילות היום יומיות , התסכול, העצב .. היום אני במקום אחר .

מקווה להיות חזק לקראת שבוע הבא . להתחיל להתמקד בצעדים ולהקפיד על הפעולות שכל כך עוזרות ושלא עשיתי אותם בזמן היום.

השם - אנא ! אני חסר אונים ללא העזרה שלך. תן לי את הכוח להשתנות.

אוהב אותכם - ממשיכים הלאה.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124775

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!

לא להיכנס לעצב, לנסות ללמוד מזה את הלקח ולהמשיך הלאה, להסתכל על הצד החיובי וההתקדמות הכוללת בהחלמה- זה מה שאני נוהג לעשות לאחר נפילה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124783

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי!

את מה שרציתי לומר כבר אמרתי לך בטלפון..

נפילות הן חלק מהתהליך אחי לא קרה שום דבר. מפה תלמד תפיק לקחים ותעמוד חזק ואיתן יותר בפעם הבאה!

אוהבים

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124789

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על החיזוקים ! בע"ה צריך לדאוג שלא תגיע קטסטרופה שבוע הבא...

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 9 חודשים #124799

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

האמת , כבר שכחתי כמה העצבות הזו נוראה....

זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן