ברוכים הבאים, אורח

90 יום מתחילים להם.
(0 צופה) 

נושא: 90 יום מתחילים להם. 6673 צפיות

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 3 חודשים #131916

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

קדימה היקר , בהחלט אני צריך להחזיק חזק ! ,
היום ראש חודש , אחד הימים היותר מועדים אצלי לנפילה . 
היום ברוך השם התחיל בעשייה וללא שום מחשבה זרה או רצון להשתמש בדרך כל שהיא .
לאחר שיחה עם אחד החברים בתוכנית ספרתי לו על איזה בדיקה שניסיתי לעשות אתמול ולא הצלחתי לפרוץ אותה , החלטתי לנסות שוב לאחר השיתוף ואכן הצלחתי לפרוץ את הטלפון בצורה קשה .
התחלתי לבדוק את הדברים שיש לי למצוא שם במשך 15-20 דקות הספקתי לצפות בתוכן קשה שלא ראיתי המון זמן .
לאחר מכן יצאתי לתפילת מנחה וערבית ונשארתי לשיעור תורה שהתעכב ומפה לשם הגיעה השעה 8 ואני שוב מאופס ורענן . 
מחקתי את הפירצה ושלחתי הודעה לאחראי על הסינון שלי שיסגור את הפרצה הזאת אבל עדיין אין תגובה , בע"ה שעד מחר הסגה הזאת תסתיים .
בנתיים למרות שאני מרגיש מעולה כרגע ללא שום רצון להשתמש אני בטוח שיגיע רצון כזה לקראת השעות קטנות לפני השינה . 
לכן אני משתף , רוצה לוותר על זה מעכשיו ולא לבוא ידי ניסיון ולא ידי ביזיון .
להגדיל את הקודש על החול .
לא ליפול בראש חודש ! .
אוהב מאוד , אחת שאלתי .

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 3 חודשים #131917

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך אחי
כיף ומחזק לשמוע את המאבקים שלך.
מחזק את ידיך ורוחך להמשיך להלחם
בשמחה ועוז למען השפיות.
בכל הכוח!

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 3 חודשים #131930

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה חברים אהובים!

ב"ה הפירצה נחסמה ואני הולך לישון נקי . חסדי השם ממש.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 3 חודשים #131967

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחת שאלתי
אהבה ענקית - אני מעניק לך כאן חיבוק גדול...
אתה אח לדרך...
תודה על הכנות, הפתיחות...
הצלחה בהמשך הדרך...

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 3 חודשים #132431

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

אוהב מאוד קהילה יקרה ! ,

היום  נפלתי לאחר 18 ימים . 
זכיתי לשיחת עידוד מחבר יקר שהרים לי את מצב הרוח לאחר מכן .
אני בימים של חשבון נפש , לא הלקאה עצמית ! , אבל עדיין לאחר השיגים יפים וגדולים(שאולי גרמו לי לחשוב שאני איזה רמבו שניצח את התאווה...) אני בסבב הזה לא מצליח לשבור את תקרת הזכוכית של 30 הימים לצערי . 
ואני צריך להבין למה? למה אני לא מצליח לעבור את מחסום ה30 ימים , הרי שנרשמתי לאתר הגעתי ל45 ימים ולאחר מכן קרוב ל150 ימים ! מה קרה לי ? מה השתנה בי? לאן נעלם כוח הרצון ? האש הפנימית להצליח ? .

כרגע אני מבין שאני צריך להתמקד ב2 דברים - 
1. סגירת כל מקורות התאווה שיש לי , יש לי פירצה בטלפון בנטספארק ואני צריך לעבור לנתיב כי אין לי ברירה למרות שלא רציתי בזה ... אבל הנפילה הזאת היתה החותמת - אין לי פריווילגיה לשום אפליקציה שהיא לא 100 אחוז נחוצה עבורי בתחום העסקי . התקדמות נוספת שעשיתי היא הפעלת רמת הגנה גבוה משעה 10 בלילה עד 1 בלילה לאחר שכל ערב התעורר בי רצון ללגום תאווה . 

2. לשתף , מודה בחסרונותי - אני חלש בשיתוף (אולי מתוך גאווה) . 
היום לפני שהתחלתי לחפש מקורות תאווה עברה לי המחשבה , הנה יש לך הזדמנות- תשתף תרשום...
אבל היה לי מחסום , פחד , לא יודע איך להגדיר את זה .
שיתוף זאת הנקודה השנייה אני הולך לעבוד עליה בתקופה הזאת , לשחרר לפתוח הכל , גם אם החלטתי ליפול אני הולך לשתף את זה לפני .
3. אוהב אותכם וצריך אתכם איתי .

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 3 חודשים #132434

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מרגיש שעיקר המעלה זה לשתף. כשאתה מרגיש צורך, כנס לכאן. תראה כמה אנו עוזרים אחד לשני בזה שאנחנו נקיים. כל אחד מאיתנו צריך להיות נקי גם בשבילו, אבל גם בשביל השני. 
כל הכבוד לך, תמשיך הלאה, בסוף תצליח. 
לי מאז שאני כאן הרבה יותר קל. מזמין אותך למסיבה עוד יומיים שלושים ימי נקיות. 

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 3 חודשים #132443

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחת שאלתי! 
ה עתן לך כוח לנצל את הנפילה הזאת לנצל את ההרגשה לאתה מוכרח לעשות משהו ובעז"ה הנפילה תהפוך להתקדמות גדולה בהחלמה!! 
מזדהה בענין של השיתופים,  כמו שכבר אמרתי לך גם לי היה קשה מאוד, ועדיין קשה מאוד( בפרט בקבוצה...) אבל התחלתי במשהו קטן שיתוף קטנטן כזה ולאט לאט זה משתחרר ובספוף אני היום משתף לפעמים מרצון להשתחרר אני לפעמים נהנה מזה ממש,  מרגיש כמו אחרי מקלחת... נקי רענן ומשוחרר

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 3 חודשים #132455

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום
אוהב אותכם מאוד חברים יקרים !
אלי שומר, משתוקק ,ועשר שמעון חיזקתם אותי .

היום התחיל ברגשות מעורבים , לחץ בפרנסה ובזיווג אך לאחר כמה 2 שיחות עם חברים יקרים קיבלתי הרבה בטחון להמשך הדרך. פתאום הבנתי שהזנחתי מאוד את הבטחון שלי בשם יתברך וחזרתי ללמוד את שער הבטחון בספר חובת הלבבות. אין לי באמת מה לדאוג כי אני עושה השתדלות וכל השאר מאיתו יתברך .
היום הגיעו אלי משפחה וזה קצת ניהל אותי כי לא יכולתי לעבוד בזמן הזה ומצד שני חשבתי לעצמי כמה אני חי בשקר הרי אתמול בזבזתי שעות על התאווה ועכשיו המשפחה מגיעה ואני בוכה על שעה וחצי של עבודה . החלטתי לעבור למצב של נתינה ולשמוח ולשבת עם המשפחה ולא לעבוד מהחדר בזמן שהם מגיעים.

בסך הכל היום עבר מצויין , ללא נסיונות ברוך השם. אני מבין שאני צריך להוציא סכום כסף על נתיב אבל ברור לי שאני חייב את זה ואין לי ברירה אחרת. כל יום שאני לא מתקין נתיב אני מפסיד הרבה יותר כסף כי אין לי חיים בתוך התאווה.

אוהב אותכם .

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 2 חודשים #132567

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

אהלן חברים , 

לפני שבת קודש אני נכנס לעדכן שברוך השם אני חסמתי כמה וכמה דברים (לא אפרט בגלל שזה יכול להזיק לאנשים), בימים האחרונים הייתי בריצה מטורפת אל התאווה , נכנס מוחק מתחרט ושוב חוזר חלילה. 
היום בעזרה גדולה של השם יתברך נחסמה פירצה שהולכת איתי מהיום הראשון בפורום! . החלטתי לא לעבור לנתיב בנתיים בגלל ההוצאה הכספית אך לקחתי את כל החסימות שלהם וביקשתי מנטספאק לעשות אותו דבר והם הסיכמו. נכון שהשירות לא אותו שירות אבל כל החסימות האלו צריכות לסגור סופית את עניין התאווה דרך המכשיר החכם והמסוכן כי כמו היצר הרע , הטלפון גם הולך איתך לכל מקום ומזמין אותך ליפול.

אצרף חידוש יפה ששמעתי היום בבוקר בבית הכנסת,

***שאלה פשוטה , מדוע בני ישראל אומרים שירה דווקא לאחר חצית ים  סוף? הרי במצרים נעשו להם ניסים הרבה יותר גדולים! 10 מכות , הטבע כלי ביד ה' והם כבר ראו ניסים גלויים מה פתאום הם מתרגשים מים שנפתח ל-2? . 

התשובה היא מאוד קשורה אלינו , המכורים. הניסים הגדולים שנעשו במצרים קורים עדיין בתוך מציאות גדולה של חומר , בתוך העולם הזה ה' יתברך עושה ניסים בשביל שנצליח לצאת ממציאות החומר . הנס של כריעת ים סוף מסמל את היציאה מעולם החומר ולכן דווקא השירה נאמרה אחריו ולא אחרי כל מכה לא משנה כמה מדהימה היא.

אני חושב על עצמי כמה פעמים במהלך השנה הזו הייתי מול מחשב מגיע לפתוח אתר פ' ופתאום חבר תוכנית מתקשר אלי או שאני מקבל הודעה אישית כאן בקבוצה המדהימה . הדבר הזה בעיניי הוא נס , מעין זריקת חבל של ה' יתברך שאומר בוא עלה ונצא מכאן ביחד . 

אבל ממש אי אפשר לסמוך על ניסים אלו , וצריך לעבור שינוי אמיתי עד להחלמה המיועדת , שבה הנפש שלנו חופשייה מכבלי התאווה , נכון תמיד היא תעמוד בפינה ותחכה ... אבל מכור יודע שברגע שהוא בתוך גל או תקופה של נפילות גם בתוך הניצחונות הקטנים שבהם אנחנו מתגברים , מוותרים ומרגישים קרבת ה' גדולה , אנחנו עוד במצרים .. בתוך החומר , הקרב עוד לא נגמר ומחר הכל יכול לחזור לאותו ניסיון בדיוק . 

אני מאחל לנו , שנגיע לשלב במיוחל של יציאת מצרים הפרטית של הנשמה שלנו , שבהם גם אם יגיע נסיון לא נהיה כבולים תחת אזיקי התאווה וזכות הבחירה הפרטית שלנו תתחזק מאוד ותשלוט.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 3 שנים, 2 חודשים #132568

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאד אחת שאלתי...

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 2 שנים, 10 חודשים #137574

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

אהלן חברים יקרים,

אני מרגיש כבר הרבה זמן צורך גדול לספר את סיפור ההצלחה של הספירה הנוכחית.

עשיתי כמה שינויים וגם התחלתי ספירה חדשה משנית ששינתה את חיי.

אני צריך עוד לעבד את הדברים בראש בצורה מסודרת וארשום פוסט מסודר בע"ה .
 אשמח לחלוק מהנסיון שצברתי בחודשים אלו ולספר מה עזר לי ומה קידם אותי.
אם הדברים יוכלו לעזור אפילו רק לאדם אחד עשיתי את שלי.

אוהב אותכם מאוד ומעריך כל יום של נקיות.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 2 שנים, 10 חודשים #137575

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצפה בקוצר רוח אחי היקר.
אוהב ומעריך המון!

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 2 שנים, 10 חודשים #137621

מצטרף לדברים, גם אני מחכה. כשהתחלת לכתוב עוד לא הייתי באתר, אבל עכשיו עברתי על השרשור שלך. מדהים לראות איפה אתה היום!
אשריך וטוב לך!
יהי רצון שה' ייתן לכולנו עוד יום נקי ושפוי.

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 2 שנים, 10 חודשים #137667

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי אחת שאלתי מאחל לך תמשיך במסע המדהים שהתחלת... 
מחכים לשמוע תמיד על תובנות חדשות.. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: 90 יום מתחילים להם. לפני 2 שנים, 10 חודשים #137674

• אחת שאלתי
  • דירוג פלטיניום

האמת שאני בורח מכתיבת פוסט המון זמן , הפוסט על דרכי התמודדות שלי ומה עוזר לי להשאר נקי.
 אולי זה מפחד שפשוט הדברים יפסיקו לסייע לי או סתם מעצלות לשבת ולכתוב .

צום י"ז בתמוז אין זמן יותר טוב מהיום לחשבון נפש - אצרף את דבריו של המשנה ברורה "וכל אלו הימים, כל ישראל מתענים בהם, מפני הצרות שאירעו בהם, כדי לעורר הלבבות לפקח על דרכי התשובה, ויהיה זה זכרון למעשינו הרעים, ומעשה אבותינו שהיה כמעשינו עתה, עד שגרם להם ולנו אותן הצרות. שבזכרון הדברים אלו נשוב להיטיב" - אומנם אלו לא אותם צרות אבל בהחלט אני חושב שלכולנו אותה צרה ואנו צריכים כל יום להתקדם עוד שלב בדרך לנקיות.

* 125 ימים נקיים *
 - 59 ימים לספירה החדשה -

אתחיל בכך שוודאי לא כל מה שעובד לי במלחמה על הנקיות יעבוד לכל אחד שקורא את הפוסט כמו שלא כל שיטה שמוצעת בפורום מתאימה לאופי שלי . אך יש כמה דברים שוודאי עוזרים לכל מי שרוצה לצאת מתוך המעגל של הנפילות חלקם ברורים לרוב הציבור וחלקים עדיין לא מבוררים מספיק . 
אוסיף עוד שכל מה שארשום מצריך הליכה עם כל כוחות הנפש שלנו כדי להתצליח , וכל אחד שקורא את השורות האלו טמון בו  אותם כוחות נפש רק צריך להוציא אותם אל הפועל . העבודה היא יום יומית וברגע שעוצרים אותה אין ביטוח גם ל1000 ימי ניקיות ! .

אתחיל בדרך לספירה הנוכחית  - לאחר שהייתי בנקודת שיא של 149 ימים ונפלתי הייתי בגל נפילות במשך חודשיים בערך המון פירצות בטלפון , מלחמה יום יומית ונפילות חוזרות ובקצב של פעם בשבועיים. 

פנייה לשם יתברך תחנונים ואם צריך ירידה על הברכיים ממש , אבא אני רוצה לעשות את רצונך ! עזור נא לי ! זה חיצוני ממני איני רוצה את זה באמת . הייתי בתוך גל של קריזים עצבני כל הגוף דורש את שלו.
זה נותן שיחרור גדול וכוחות להמשך הדרך . כמובן שאם לא עושים בנוסף פעולות הדרך לנפילה תהיה קרובה מאוד .

לחפש מה מנהל אותי גם ברגעים של כתיבת שורות אלה אני משתדל לחפש כל רסיס של בעיה או לחץ שיש לי במהלך היום או השבוע  כדי לרוץ לשתף לחברים ולשחרר את הבעיה הזאת . גיליתי שאני יכול להיות מנוהל מכל שטות שיש ושיתוף לאחד החברים פותר לי את הלחץ שגורר לחיפוש תאווה ובריחה.

לשתף המון  אין דרך אחרת חוץ מענווה , אף אחד מאיתנו לא רוצה לספר על הזוהמה שעוברות לו בראש וודאי לא רוצה לחשוף את עצמו באותם רגעים שהוא ממש מול המחשב ורואה איזו תמונה מלוכלכת או במכשיר הנייד, אני נמנעתי מתוך כבוד וגאווה שלא לשתף את המצבים שאני חסר אונים בהם ומותקף ע"י גל אכזר של תאווה עד שקיבלתי על עצמי לשחרר ולשתף הכל ו"להשפיל את עצמי". 
ברגע שלקחתי על עצמי לשתף כל דבר קטן ( גם אם אני מרגיש חופר ולא שייך) לשתף לשתף זה גרם להמון שיחרור והציל אותי המון פעמים כך שנסללה הדרך לצבירת ימים נקיים . 

דרך השיתוף שבעיקר עזרה לי היא קבוצת Hangouts של מחלימים שהגעתי אליה דרך הפורום.
בקבוצה אפשר לשתף בזמן אמת ולקבל תגובה בזמן אמת , ברגע שאדם רושם לי אני איתך , שתף אותי מה קורה ואני מספר לו מה עובר עלי . לרוב הלחץ הגדול יעלם והתמודדות תקטן ! . הנה עברת עוד יום נקי.

הגנה טובה  רוב הבעיות שלי היו דרך הטלפון הנייד עם מערכת הגנת נסטספארק .כאשר הצלחתי לסגור פירצה מאוד גדולה שהיתה לי בטלפון - הצלחתי להשמר נקי ולהתחיל לצבור רצף של ימים ולעבוד יותר על השיתופים וההחלמה שלי. כל עוד שהיה לי את אותה פירצה גדולה לא הייתי יכול להשאר נקי יותר משבוע - שבועיים כי הייתי בורח אליה בשלב מסויים . אני באמת מאמין שאדם שבתוך גל עצבני של נפילות ,ללא חיסמה טובה של מקור הנפילה שלו( וכל אחד יודע מה המקור הזמני שהוא משתמש בו )קשה מאוד להתחיל ספירה כל שהיא .

בבית יש לי מערכת של רימון שרמת ההגנה משתנה לפי השעות שבני הבית נמצאים , כך למשל בשעה 10 בלילה רמת ההגנה עולה לרמה גבוהה ובשעה 4 בצהריים שבני המשפחה חוזרים היא יורדת למצב בינוני . כך שלמרות הקושי להתמודד עם כך שאני חוסם לכל בני הבית את האינטרנט הצלחתי להקטין את זמן הסכנה שלי מול המחשב לשעות שבני הבית נמצאים . נכון אין כאן ביטוח אבל בהחלט סוג של גדר שגם הצילה אותי מספר פעמים .

מכוון שיש לי מכשיר סלולרי סיני , לא יכולתי לעבור להגנה טובה יותר של חברת נתיב . אני ממליץ למי שיכול לעבור להגנה של חברת נתיב ( לקנות טלפון של סמסונג) ולעזוב את נטספארק בהקדם האפשרי .
אני הייתי בתקופה לחוצה בצד הכספי ולכן נשארתי עם נטספארק אבל החלטתי לנסות לסרס את כל האפליקציות . זה אומר חסימה של חנות ההורדות לגמרי ! חסימה של כל אפילקציות של גוגל ! בעצם להפוך את הטלפון למכשיר של ווצאפ וויז . 

כל הדברים שציינתי כאן עזרו לי במשך 60 ימים אך עם קושי עצום ורב , מה זה בעצם אומר? 
נשארתי נקי על הנייר אך המוח שלי היה מלא בזוהמה. הייתי מועד באופן תדיר , אם זה בטלפון או במחשב ואחר כך ההתמודדות היתה מאוד גדולה כדי לא ליפול , אפשר להגיד שכמה פעמים נעשה לי נס והייתי רגע לפני נפילה והצלחתי לסגת אחרונה בשניה האחרונה . 
אבל אם כך ציפיתי שתראה טבלת הנקיות שלי.? שכך אמור להראות יום נקי? איזו מן נקיות זאת?
הרגשתי שאני בעצם משקר לעצמי ע"י עדכון הימים בטבלה באתר ושאני לא נקי באמת . 

החלק הבא שאני עומד לרשום לדעתי מיועד לאדם שכבר הגיע לרצף נקיות של 30 - 40 ימים לפחות , 
כך לפחות אני יוכל להעיד על עצמי שלא הייתי בכלל יכול לחשוב על כיוון פעולה כזה בזמן שהנפילות עוד נגררות אחרת אחרי השניה .

השלב הבא לחיים תקינים - ספירת המנעות מפעולות תאווה .

אתחיל בלספר מה השתנה בחיי בתקופה שאני סופר את הימים ללא פעולות תאווה ואחר כך אספר איך אני מגדיר את הספירה הזאת לפרטים .

התחלתי לחיות מחדש , יש לי זמן ! אני יכול לעבוד ! אני רואה שיפור בכל תחומי החיים .
לא היו לי זמנים פנויים לעבוד , הייתי עבד של התאווה , אם היה לי זמן פנוי הוא היה מנוצל ע"י חיפוש פירצות או חיפוש תמונות חדשות או כל בדל תאווה שאני יכול להשיג גם אם זה מצריך שעה שעתיים של חיפוש רציני . 

פתאום יש לי זמן לעבוד כי הרי אסור לי לפעול על אותם חיפושים , התחלתי לעבוד יותר טוב ויש צמיחה בתחום העסקי , התחלתי לחפש ברצינות יותר שידוך - פונה לשדכנים ומדרבן אותם למצוא לי כלה .
מצאתי זמן להגדיל את לימוד התורה שלי , לעזרה למשפחה ועוד ועוד ועוד . 

את כל הגדרים שאני רושם כאן קיבלתי מחבר יקר שפתח את עיני והיה לי מורה דרך בכל התקופה הראשונה לספירה הציל אותי בכל אותם הימים הקשיים שנראו לי בלתי אפשריים והביא אותי אל השקט הנפשי .
 יש להדגיש שהימים הראשונים לספירה החדשה היו יותר קשים מכל הספירות נקיות באתר . ממש גלים של קריז מפחיד זרמים בכל הגוף - ממש מרגישים שהגוף מתנקה ,היו לי ימים שלא הייתי מסוגל לעשות שום דבר כי הייתי משותק מזה . אך ידעתי שאחרהם יגיעו ימים של שקט ושלווה אמתית . 
הימים הראשונים של הקריזים האלו הם כמו הר גדול שאנחנו צריכים לטפס עליו , זה נראה במהלך הטיפוס שאין להר הזה סוף ...  אבל האמת שאחרי שמגיעים לקצה ההר מתחילים ללכת במישור , הקריזים מגיעים פעם ל .... ורמת התמודדות הופכת לאפשרית וקלה . לשם דוגמא היום המעידות אצלי הם רק בתחום בהמחשבה !.

מהם הגדרי האיפוס של הספירה החדשה , 
א. אוננות .
ב. כל חיפוש בכל מכשיר דיגטילי לצורך תאווה ( טלפון , מחשב , טלווזיה וכו')
ג. מבטים ברחוב - לא יותר מ3 שניות כנגד בחורה שעוברת מולי ולא שחיפשתי למצוא אותה !. 
ד. אין אפשרות למבט שני ע"י כך שאני מסובב את הראש .
ה. במידה וחזרתי למבט הקודם (סעיף ג) מבט נוסף לא יותר מעוד 3 שניות . 
ו . מבט שלישי פסילה .

אלו הגדרים שהצליחו להציל אותי, אני חייב להגיש שאצל כל אחד הנסיון הוא שונה . אצלי בעיקר ההתמודות היתה מול הטלפון כי הייתי משקיע המון זמן במהלך היום על חיפוש תאווה . רק לאחר שהתחלתי לספור הבנתי כמה זמן הייתי מבזבז על כך .

ממליץ לכל אדם שהגיע לחודש או יותר ימים נקיים מנפילות להתחיל ולגעת בשורש . אני התחלתי לאחר שכבר הגעתי פעם אחת ל90 ימים נקיים אך זה לא נתן לי את הפיתרון שמקדם אותי אל חיים נקייים.

זהו , לאחר כל המגילה הזאת אני יכול לאחל לי ולכם - שנזכה לעוד יום נקי .
אסור להתעסק יותר מידי במספרים אבל כן לדעתי שכמה שמתמודדים יותר הנסיון נהפך ליותר קל באופן היום יומי. 

אוהב אותכם מאוד , אחת שאלתי . 

זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן