ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע בפעם הראשונה
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע בפעם הראשונה 14424 צפיות

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122936

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר שלי....

אוהב אותך. מאוד.

מבין את הפחד.. מבין. מאוד.

נתקל בזה המון כל פעם עם חברים חדשים. וגם אני בעצמי הייתי שם... פחדתי מאוד שאפגוש מישהו בקבוצות שאכיר או שיכיר אותי..

היום אני מבין גם אם אפגוש מישהו שאני מכיר.. הוא שם בדיוק עם אותה הבעיה כמו שלי.. אז מה הפחד?..

אבל זה בראש ועם הראש אי אפשר להתווכח..

לגבי זה שאת שם המשפחה של המשפחה שלך כולם מכירים התכנית היא אנונימית.. אז אף אחד בכלל לא נחשף לשם המשפחה.
וגם אם יהיה שם מישהו שאתה מכיר או שמכיר אותך.. מה הפאדיחה בזה? שהקב"ה שם לך מחלה שאתה חייב לטפל בה כי אתה לא מצליח לחיות איתה בשקר? אתה צריך לקבל על זה צל"ש אחי ולא ביזיון... זה כבוד ולא בושה!

כולנו כל מי שבקבוצות ובחדרים באים כדי לטפל במשהו שהורס אותנו ומחריב אותנו.
לא בחרנו להתמכר לזה...
לא בחרנו להיברא בכלל ולבוא לעולם הזה .. אבל זאת המציאות. ואין לנו ברירה אלא להתמודד עם זה..

או להמשיך.להשתמש ולהרגיש חרא בנשמה ולהרוס את החיים.. או להתמודד עם הבושה הפחד ולמסור את זה לאלוקים.

אני בא לעשות פעולה שהיא למעני ולמען אלוקים. יש מציאות שאצא שאני איפגע מזה?? אלוקים רוצה בטובתך אחי. תמיד. תזכור את זה בכל פעם שמתעורר פחד...

אוהב אותך ואתה מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי או בטלפון.

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122937

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה תודה תודה 
תודה על המילים, 
על ההבנה 
תודה 

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122952

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

וואלה סיפור סיפור נשמע שיש כאן.

שמע, אני מהדוגלים בשיטת הנחת.
התחלת עכשיו תהליך שפותח תיבה... קח אותו לאט לאט,
עוד יבוא יום שתזכה להצטער שלא עשיתה את זה קודם כי הייתה מרוויח כמה ימים נקיים.
אבל בעיני ריצת אמוק... לתוך התוכנית, לא משאירה הרבה חברים לאורך זמן... היא פשוט מסננת אותם.

תמשיך לבוא לשתף ולהשתתף, אתה תמצא את הכוחות, לא רק להיחשף, אלה להשתמש בשם הזה שבניתה או בנו לך בחיים האמיתיים שלך לטובת החלמה רבה של אחרים.
נראה שיש לך כישרון וכריזמה יוצאים מן הכלל...
אולי עוד תתן הרצאות מובנות על איך להצליח להתמודד.
אבל בעיני, הכל מתחיל לא לאט ובהתמדה, צעד אחד קטן שאפשרי להתמיד בו, לאורך שנים. יוביל אותך למרחקים הרבה יותר גדולים מריצת ספרינט...

אוהבים
בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122955

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

פשוט שמח מסכים איתך לגמרי...
כל הלחצים האלה שאתה מכניס לעצמך ללב רק גורמים לירידה תנשום אח יקר בנחת תתחיל לשתף פה ולהגיב קבוצות טלפוניות זה אחלה תקרא את הכלים תשתמש בהם תתמיד בזה תקופה ואם תראה שזה לא מועיל לך בכלל אז כבר תחשוב איך מתקדמים..
אוהבים אותך חבר!!!

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122969

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

תודה לכל המחזקים, 
מעריך כל אחד כאן שעולה וכותב ומשתתף, אני יודע מעצמי כמה זה קשה לפעמים לפתוח את עצמך למישהו אחר כשאתה עסוק בסבל שלך, ואני מעריך מעריך מאוד,
אני חושב שאני נכנס עכשיו לתקופת הכחשה קצרה,זאת אומרת בגלל שלא כל כך קשה לי בימים האחרונים להיות נקי, אז אני בראש אומר לעצמי, 'ראית כל מה שאתה צריך זה סינון טוב' ו'עם קצת כוח רצון תצליח' כמו שהייתי אומר בעבר,
ביום ראשון כאשר הייתי במצב שלא מצליח לשלוט על עצמי יושב בוהה בטלפון עובר מצ'ט לצ'ט כמו מסומם הייתי בטוח שאני מכור,
עכשיו אני לא כל כל כך בטוח, 
וברור לי שזה מהפחד,
הפחד של החשיפה ששמו לי  מול הפנים, גרם להגנות הישנות להכנס לפעולה, 
'מי אמר שה12 צעדים בכלל בשבילי' 'מי אומר שזה מתאים עם ההלכה' 'הביאו את זה מהנוצרים' וכו' וכו' וכו' 
מצד שני אין לי ספק שמאז שחשפתי את עצמי אפיךו דרך הכתיבה אני מרגיש שמשהו בריא קורה לי, משהו 'אמיתי' סוף סוף להוציא החוצה, ואין לי ספק שאם אשתתף פעם במפגש אני ארגיש את אפילו יותר, 
אז זאת התהייה וזאת השאלה,
מתכוננים לשבת לפני שבת יש יום שישי ארוך ושבת זה הרבה זמן, זה בשבילי בעיקר זמן של תסכול מהמשפחה שאני נמצא איתם, משפחת אשתי,
זה זמן של עצבים על הרדידות שלהם, על זה שכל מה שהם יודעים לדבר עליו זה כסף כסף ועוד כסף, 
ומי קנה בית גדול,ומי קנה רכב חדש, 
אני נסה להלחם בעצבים שלי, לנסות ללמד זכות לאהוב אותם בכוח, מלחמה מלחמה מלחמה, וכל המלחמה הזאת מתישה אותי נפשית, 
לפעמים אני חושב שאני חושב יותר מידי, פשוט תתן לדברים לעצבן אותך, למה אתה מנסה לא להתעצבן... למה אתה נכנס לוויכוחים עם עצמך לדיונים מתישים בתוך הראש שלך, תשחרר!

בקיצור מתפלל שהשבת לא תהיה מתסכלת מידי, כמח שאמרתי אשתי בנדה וליל שבת זה תמיד הזמן שלנו.... גם המזג האויר עכשיו קיץ ויש הרבה לא יהודים שעושים הליכות ליד איפה שאנחנו... והם נהנים בהחלט מבוא הקיץ סוף סוף,ירחם ה' עלי...
לגבי הסינון שלי לטלפון הוא מצוין ממש אני לא חושב שאוכל לפרוץ אותו, הבעיה היחידה היא שהסיסמא נמצאת באימייל של אשתי, הייתי שמח להחליף את מי שמקבל את הסיסמא למישהו אחר שאין לי גישה חופשית לטלפון שלהם, אם מישהו מתנב נא ליצור קשר. 
שבת שלום חברים חדשים שלי
שבת של 'שאו את ראש בני ישראל' כל אחד ואחד הוא אות בתורה וכל אות שחסרה פוסלת את הספר כולו! 
מדבר סיני,והר סיני אתמול ראיתי רעיון יפה,
מדבר סיני רמז על שפלות וענוה מדבר זה מקום שבו אתה תלוי לגמרי בבורא אין לך יכולת להתקיים בעצמך ואתה לא שווה כלום לבד,
הר מרמז על התרוממות עוצמה ושליטה,
התורה נקנית בשילוב הזה, בהר סיני במדבר סיני,
בהכנעה גמורה של המדבר, ובעוז ובטחון של ההר
שבת שלום 

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122994

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

האמת טיפה התאכזבתי שפתחתי את האתר וראיתי שאין תגובות לפוסט שלי מערב שבת.
אני יודע שזה לא נחמד לכתוב את זה אבל כיון שכל המטרה שלי בכתיבה היא לחשוף את עצמי באמת, ולכתוב את מה שבאמת בלב שלי אז אני אומר דוגרי, קצת נעלבתי שאין תגובות,
אני כמו ילד שרוצה שיחבקו אותו ובעיקר בעיקר שישמעו אותי, 
תשמעו אותי!
תקשבו לזעקה שלי,
השבת היתה די בסדר עליות וירידות.
בליל שבת החלטתי שאני לא שותה כי לפעמים אני טיפה טיפה משוחרר בלשון וזה לא טוב, בסוף שתיתי לא הרבה אבל מספיק בשביל שבטעות אמרתי משהו פוגע למישהו שמאוד התחרטתי עליו, 
חוץ מזה היתה שבת ארוכה ארוכה ארוכה אצלנו, ומלאה בבזבוז זמן, אנשים פשוט רוצים להרוג את הזמן במקום לנצל אותו וזה מעצבן אותי, מעצבן אותי ברמה שאני מרגיש רותח בפנים וזה תמיד המסלול הבטוח שלי לשימוש,,,
אני שמח להגיד שלמרות שהיו כמה וכמה נסיונות דוקא מצאתי את עצמי מתמודד לא רע, השתמשתי בטכניקה שראיתי כאן לנשום עמוק עמוק להרגיש את האויר נכנס ולזכור שזה ה' שמחיה אותי ומכניס בי אויר ואז שאתה משחרר לזכור שהוא זה שמנקה אותי מכל הרעלים,עבד דווקא לא רע,
היו לא קצת עצבים על כל מיני דברים שהתרחשו כאן אבל ברוך ה' לא ברחתי לתאווה, 
מוצאי שבת זה זמן קשה בשבילי על פי רוב, הנפילה הזאת מקדושת השבת לדיכאון של מוצ'ש תמיד קשה לי, מקווה שאעבור אותו בשלום,
שבוע שעבר מוצ'ש היה הפעם האחרונה שאוננתי, 
כן אני אומר את המילה הזאת, וזה מה שעשיתי מוצ'ש שעבר,
מאז אני חלק ממה שקורה כאן ומרגיש שהשינוי הכי גדול שקרה לי היא העובדה שהתחלתי לדבר לדבר ולכתוב,
מקווה שהלילה יעבור עלי בשלום 
שבוע טוב וחודש טוב

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 11 חודשים על ידי עשר שמעון.

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122997

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה שמעון על השיתוף. מזדהה מאוד עם האכזבה שלך על כך שלא מגיבים וגם עם שאר הקשיים שתיארת.

לגבי הפחד מחשיפה, אני בתוכנית כבר מעל שש שנים. בסך הכל אנשים שומרים על פרטיות, ולא ראיתי מישהו שנחשף מחוץ לתכנית, כולל אנשים ידועים בתחומים שונים, וכשאני אומר "ידועים" הכוונה היא בקרב הציבור החרדי.

הרוב הגדול והמוחלט של המשתתפים בתוכנית הצעדים בארץ בתחום הזה, הוא חרדי. אין שום התמכרות אחרת שרוב המשתתפים בתכנית הם חרדים.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122998

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

מבין אותך היטב ידידי
הכעסים כלפי אחרים הם לעיתים לא בשליטתינו, וגורמים לנו לברוח לשימושים.
כשאני כועס מאד, אני מנסה לרחם על הצד השני שמכעיס, אומר לעצמי שהוא חולה ולא אשם.
זה מקל עלי במקצת.
מאחל לך שתמשיך להיות איתנו בדרך להחלמה
שבוע טוב

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123028

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

עברתי קצת על ההודעות אחרונות שלך בפורום,
כל הכבוד על הדרך, זה תהליך, שמח שדיברת עם אסירותודה, אני מאמין במילה שלו,
תמשיך איתנו, אפילו אולי לקפוץ לקבוצות, מאוד ממליץ.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123039

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

שבוע, 
שבוע אני נקי (אני יודע שבאתר זה 6 כי הם סופרים מאז שנרשמתי אבל אני נקי שבוע),
אז מה? זה ממש לא פעם ראשונה שלא השתמשתי שבוע ממש לא וגם האמת זה לא היה קשה יותר מידי, היצר לא ממש הוציא את האלטלריה הכבדה עדיין,
אז מה ההבדל למה עכשיו אני מרגיש טוב יותר,וגם חושש יותר ,
אני חושב שבעבר הדגש אצלי היה על הנגטיב שבוע שאני "לא" משתמש, חודש ש"לא" ראיתי פורנו,
ואילו הדגש אצלי עכשיו הוא על החיובי,
שבוע שאני נקי!

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123040

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אוהבים~ תודה על הכנות.

אצלי העיסוק בכמות הימים שצברתי מובילה אותי לנפילה.
אני עדיין לומד להתרכז רק בהיום. כמה יתרונות לזה.

א- רק היום נשמע פחות קשה
ב- וזו הסיבה העיקרית אצלי, אם אני נופל ביום מסויים, אני יכול להמשיך ליפול בו כל היום... דבר שאני לא באמת רוצה, אבל אם התחרות היא על צבירת ימים נקיים, אז יום שפוספס אני חוגג בו. לכן מעדיך להתרכז רק בהיום, ואם נפלתי אני מתרכז רק בעכשיו.

בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123052

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על שבוע הנקיות!
תמשיך ככה

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123059

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

לילה טוב, 
עבר עלי יום מענין, אני חושב שנהייתי קצת אובססיבי לרעיון של הגמילה או ההחלמה איך שלא תקראו לזה,
אני מוצא את עצמי ממש יושב בשמור עיניך מצ'טט עם אנשים עובר על הודעות קורא אותם כמו זומבי, 
כבר כתבתי שזה מרגיש לי קצת כמו בריחה,
מצד שני אשרינו ומה טוב חלקנו אם זה הבריחה שלנו,
דיברתי היום אם אסירותודה החלטנו שאני מוריד פרופיל קצת, זאת אומרת כיון שהכתיבה בפורום טובה בשבילי אז אני ממשיך לכתוב, אבל בכללי צריך להרגע ללכת לאט לאט ולראות מה עובד, כמו שגם יעצו פה כמה חברים
מצאתי את עצמי היום כותב סוג של יומן היסטוריה מינית ותוך כדי הכתיבה זה הוציא ממני ממש  תובנות על עצמי, כמעט כמו טיפול פסיכולגי, אני מתלבט אם להמשיך. לא יודע אם זה טוב, זה גם לוקח ממני המון המון זמן,
הייתי כל כך מופתע כתבתי על הפעם הראשונה שראיתי פורנו, ויכולתי לראות את המראות שראיתי אז ממש קיימים מול העינים, כמו טיפול היפנוזי זה היה מפחיד כשקלטתי שמה שראיתי פשוט נצרב אצלי על ההארדרייב, קיבלתי קצת שוק, ראיתי בחיים שלי שעות ושעות של פורנו אבל את הסרט ההוא שראיתי בגיל 15 אני יכול לתאר פרט פרט, 
פחד
חוץ מזה מצאתי את עצמי שקוע רוב היום בשמור עניך ואסירותודה ואתם והאינסטנקטים שלי אומרים לי שזה לא בריא, 
אז אולי מחר לא אהיה פה כל כך הרבה רק לבדוק תגובות ולכתוב כתיבה יומית
ברוך ה' אני שבוע אתכם כבר מאז שכתבתי את הפוסט הראשון, שבוע של תובנות שבוע מעניין בהחלט, 
יש לי קצת נסיונות כאן, אני בקרבת הרבה נשים, הם לא "מושאי תאוה" פר אקסלנס אבל הם נמצאים איפה שאני לא מסתכל.
זה מאוד לא פשוט מצד אחד לא להסכל זה לא אופציה ולחשוב כל הזמן על זה ועל לא להחפיץ זה גם לחשוב, מצד שני להתעלם אי אפשר, 
בעיה,
אני לא זה שיש לו את הכח "אלמלא הקב'ה עוזרו אין יכול לו"
יצאתי לנסיעה מקודם באזור ממש לא שמור, וברוך ה הצלחתי להתרכז בנסיעה ובמוזיקה למרות שהיו לי הצצות קטנות אבל בגדול נלחמתי,
נמאס לי להלחם
אני רוצה טבעי
כמו שאמר דוד המלך 
"העבר עיני מראות שווא" !!!

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123060

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

עשר שמעון שלום
אל תילחם בתאווה, היא תמיד תנצח.
זה האבסורד, כדי להחלים צריכים להודות בכנות אמיתית, שאנחנו חסרי כח לחלוטין למול התאווה.
אצלי, כשכתבתי את ההיסטוריה המינית שלי ראיתי כמה חסר אונים אני , ובכל תקופה מידרדר וחוצה עוד קו אדום.
ראיתי איזה הרס השאירה התאווה אחריה.
בכל פעם שמגיע גל של תאווה אני מזכיר לעצמי את שובל ההרס שהיא משאירה, ואז עושה פעולות של התוכנית
מאחל לך יום נקי

תגובה: יאללה מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123065

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אחי על הכנות שבהודעה שכתבת ! כל הכבוד שאתה כנה לחלוטין!

כאן אף אחד לא שופט אותך. כאן אנחנו מציפים ומשתפים את פגמי האופי שלנו (או המידות הרעות אם תרצה) ומתפללים לוותר עליהם.

מאוד מזדהה עם מה שכתבת. אתה יכול להרגיש נורמלי לחלוטין.

מה שלא נורמלי ואמיץ זה שאתה משתף את זה בפני רבים! כל הכבוד.

ממליץ מאוד בחום להחליף מספרי טלפון עם חברי תכנית או פורום שאתה מתחבר אליהם ולהתחיל שגרה יומית של טלפונים אליהם כל יום שיחה קצרה. לשתף לדבר ולהתחבר.
ככה לא תירדם בשמירה.

אוהבים אותך והמון בהצלחה בדרך!!

זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן