ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע הראשון שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מתחיל את המסע הראשון שלי 1558 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 1 חודש #120961

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחד הכלים הכי חזקים שהכרתי בתכנית זה ה "רק להיום"

אנחנו לא יכולים לחשוב על מחר... כי היצר צודק... מבחינה הגיונית אנחנו מחר ניפול ואם לא מחר אז מחרתיים... ואם כבר מחרתיים אז למה בעצם לא עכשיו כבר?

אני יכול לנסות לוותר רק להיום. מחר נשאיר למחר. ההתמקדות שלך צריכה להיות אך ורק בלהיום.

רק להיום אתה יכול להישאר נקי? זאת כל המשימה. רק להיום אתה יכול לוותר על התאווה? מחר תלך.. אבל היום יום אחד בלבד אתה יכול? בלי קשר לכמה ימים עברו מאז השימוש האחרון...

כל יום הוא רק להיום. כל יום ויום. אחרת לי לפחות לא היה סיכוי..

אוהבים!

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 1 חודש #120979

• יוסףצ
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • חבר חדש

חבר יקר אוהבים אותך!

אני גם חדש פה יחסית, וגם אני בחסד השם הגעתי לפה וקיבלתי פה תמיכה וכלים כיצד להתמודד..
גם שאני הגעתי לפה וקיבלתי תמיכה מאנשים זה עזר.. והרגשתי שהופה הנה אני עולה על הגל של הנקיות ויש אחרי זה הגיע היצר ונפלתי פעם.. פעמיים.. ונכנסתי ליאוש כאב ועצב רב, הבנתי שזה לא פתאום ככה אני עולה על הגל, אלא יצר ה"מחלה" הזאת תמיד יגיע, 
התייעצתי פה עם אנשים ובדקתי בעצמי איפה החולשות שלי ומתי אני נופל, ראיתי שאני נופל בימים שאני בבית לבד, ובמיוחד שלא הייתה לי הגנה באינטרנט, פשוט התחלתי את היום ונפלתי, 
התחלתי לנסות "לברוח" מהבית בימים שאני צריך להיות לבד בבית, אך גם זה לא עזר לפעמים, כי לפעמים ה"מחלה" ניצחה..

גיליתי שקודם כל אני צריך לסלוח לעצמי אם נפלתי ובמיוחד לשמוח, כי עצב מגיע אבל עצב יכול לגרום לעוד נפילה ואת זה רציתי למנוע, הבנתי שזה שאין לי סינון אינרטנט פשוט גורם לנפילה להיות עם 100% הצלחה
וברוך השם בחודש האחרון התחברתי לאינרטנט רימון שאין לי גישה לסיסמה ואין לי אפשרות לשחזר סיסמה בשום אופן, גם על המחשב וגם על הסלולרי, וברוך השם אני נקי היום 20 יום.
הצעדים פה שאנחנו עושים לאט לאט עוזרים לתווך ארוך,

אני מוכן לדבר איתך עם תרצה ולעזור לך ביחד שנצעד, אתה לא לבד נשמה
אוהבים!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן