ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע הראשון שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מתחיל את המסע הראשון שלי 1580 צפיות

מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120850

• אריאל123
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • חבר חדש

אהלן
די חדש פה באתר אבל ההתמודדות עם היצר ישנה
אני מאוד מבולבל ומיואש,נפלתי כל כך הרבה פעמים אחרי כל כך הרבה הבטחות ורגעים שהייתי בטוח שהנה אני יוצא מזה!
ואז מגיע הרגע הפתאומי הזה שזה חזק יותר ממני.. מגיעה הנפילה הייאוש והבאסה שעוטפים אותי באותו רגע למרות שאני יודע שה’ אוהב אותי ושצריך להמשיך הלאה ולא להתקע.
וזה בדיוק הסיבה למה אני עושה את היומן מסע הזה ומנסה שוב למרות שכבר 7 שנים שאני במאבק הזה... 
בורא עולם אני לא מוותר למרות שאתמול הבטחתי שאני אשתדל יותר ונפלתי היום שוב... פעמיים. אבל אני לא מוותר... ממשיך הלאה... כואב... מעצבן.. מתסכל.
אבל אני רוצה אותך, רק אותך... 
תעזור לי.

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120852

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר והאהוב כל כך מבין אותך ואת הכאב והצער הכרוכים בהתמודדות המרה הזאת גם אני כמוך שש שנים ניסיתי להפסיק בכל דרך ולא הצלחתי כרגע אני מחובר לאתר בעיקר לפורום ובינתיים זה די עוזר לי בסייעתא דשמייא גדולה..
אם בא לך נשמח אם תכתוב איך הכל התחיל מה עבר עליך בשנים האחרונות איך ניסית להפסיק..
מציע לך לקרוא את המדריך של שמור עיניך ולראות באיזה כלים אתה מעוניין להשתמש תקרא קצת בפורום על ההתמודדות של כולנו זה טוב ומראה שאתה לא לבד כולנו חווים את אותו קושי..
שיהיה לך המון בהצלחה צריך עקשנות גדולה מאד בעבודת ה' לפעמים רק אחרי שנים מצליחים לצאת מזה אל תתייאש כל עוד הנר דולק אפשר לתקן..
אוהב אותך!!!

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120854

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי אריאל
אתה לא יכול להיאבק בהתמכרות כמו שאני לא יכול, זה חסר סיכוי לחלוטין.
הפתרון היחיד הוא להודות שאתה חסר אונים ( = חסר כח) למול התאווה, להרים ידיים בכניעה.
זה מה שעזר לי להתחיל בהחלמה, אותה הודאה שהשימושים הרסו לי את החיים לחלוטין, במשך עשרות שנים.
לי ההודאה הגיעה לאחר שהגעתי לתחתית, סבל בל יתואר, בו בת זוגתי דיברה אלי בשקט, עם דמעות, ואמרה לי שהיא כבר לא יכולה להמשיך איתי. היא סובלת מאד ומרימה ידיים. הקשבתי לה, לא יכולתי להוציא מילה מהפה, ובפנים משהו השתנה בי.
גם אני הרמתי ידיים ונכנעתי, הפעם באמת.
לכל אחד מאיתנו המכורים מגיע הרגע הזה, צריך להמתין לו.
גם כשתפסו אותי בוגד עם אישה אחרת זה לא שינה בי כלום, רק אותה שיחה כנה של בת זוגתי.
מאחל לך שגם לך יגיע הרגע הזה בו תתחיל לצעוד בדרך להחלמה. הכלים שנותנת תוכנית 12 הצעדים מאד מאד עוזרים להחלמה.
בהצלחה

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120857

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא ידידי היקר.

מאוד מזדהה עם התחושות ועם מה שעברת. מאוד!

גם אני ניסיתי להפסיק מאות פעמים במשך ה10 שנים האחרונות (והעליתי הילוך מאז שהתחתנתי) ושום דבר לא עזר..
הגעתי כבר להבנה והפנמה שאני מזה לא אוכל לצאת.. התפילות והבכיות הכנות לאלוקים התחלפו בבקשות מאלוקים אוהב לסיים את חיי מתוך ייאוש אמיתי והבנה שאני לא יכול עם ולא יכול בלי אז כנראה שאני לא יכול בכלל.

באסירות תודה אלוקים אוהב שלח אותי לאתר הזה ולתכנית sa ושומר עליי נקי בחצי שנה האחרונה מה שבחיים לא האמנתי שיקרה.

מאחל לך ומתפלל עבורך שתמצא גם כן את הדרך! ושתחזק אותנו ותתחזק מאיתנו ושהנס ימשיך לקרות לי ויתחיל לקרות גם לך.

אוהבים אותך ותמשיך לבוא!

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120859

• תורה תבלין
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר קבוע
ברוך הבא חבר יקר!
הסיפור שלך דומה מאוד לסיפורים של כולנו.
המחלה שלנו אוהבת חושך שמה היא יכולה לחיות ושמה אנחנו לא יכולים לראות מה היא באמת.
שיתוף חברים בטלפון ובאתר מוציא אותה לאור ואז אני מגלה כמה לא שווה להרוס את החיים בשבילה.
מאחל לך חיבור נכון לכוח עליון - אלוקים/חברים בתכנית /ספונסר.
כי לבד אנחנו לא יכולים
אוהב

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120862

• אריאל123
  • חבר חדש
יהודי מתוק כתב on 17 פבר' 2020 22:42:

אחי היקר והאהוב כל כך מבין אותך ואת הכאב והצער הכרוכים בהתמודדות המרה הזאת גם אני כמוך שש שנים ניסיתי להפסיק בכל דרך ולא הצלחתי כרגע אני מחובר לאתר בעיקר לפורום ובינתיים זה די עוזר לי בסייעתא דשמייא גדולה..
אם בא לך נשמח אם תכתוב איך הכל התחיל מה עבר עליך בשנים האחרונות איך ניסית להפסיק..
מציע לך לקרוא את המדריך של שמור עיניך ולראות באיזה כלים אתה מעוניין להשתמש תקרא קצת בפורום על ההתמודדות של כולנו זה טוב ומראה שאתה לא לבד כולנו חווים את אותו קושי..
שיהיה לך המון בהצלחה צריך עקשנות גדולה מאד בעבודת ה' לפעמים רק אחרי שנים מצליחים לצאת מזה אל תתייאש כל עוד הנר דולק אפשר לתקן..
אוהב אותך!!!

תודה על התגובה אח שלי, קודם כל איך התחיל כל הסיפור? לפני 7 שנים בכיתה ז' (אני בן 20 כרגע) למדתי בישיבה תיכונית, הייתי יושב עם חברים בהפסקות הרבה בחוץ, מדברים, צוחקים ופתאום אחד החברה הציע לכולם ובמיוחד לי לבוא לראות איזה סרטון "מעניין" אני כמובן תמים ולא ידעתי בכלל על המושג פורנו או על זרע לבטלה הלכתי בתמימות ישר אל המלכודת, שאני חושב על זה אני ממש מתבייש בעצמי איך יכולנו ככה לשבת ולראות ביחד את הדבר המגעיל הזה? באותו זמן גם לא ידעתי שזה אסור מהתורה, ומאז אני לא מפסיק לצפות, השיא ברצף שלי הוא 16 יום לפני חצי שנה בערך... ומאז אני בכאב מטורף על הנפילה כי לפני זה לא הצלחתי אפילו שבוע.. לא הלכתי לישיבה, המשכתי למסלול י"ג י"ד אבל התחזקתי מאוד, בבטחון ב"ה וגם במלחמה הזאת הבנתי יותר דברים על בורא עולם, וגם אני קובע לימוד גמרא כל יום (מנסה כמה שיותר). ההתמכרות שלי לפורנו היא בתי נסבלת ובגללה
עלה לי רעיון וזה אני אשמח אם תגידו לי אם שווה לנסות:
לעשות 40 יום שאין בעיה לפול בזרע לבטלה אבל אסור לי לראות פורנו
ואחר כך לעשות עוד 40 יום שאני שומר גם תברית
יכול להיות שזה יעזור להפטר או למגר את ההתמכרות של הפורנוגרפיה? אשמח לתגובה...

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120869

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

חזק וברוך אח יקר!!
גם אני לא יודע לענות אם זה רעיון טוב או לא אני אישית תמיד ניסיתי להפסיק לגמרי אבל ראיתי שכתוב במדריך באחד הכלים שמי שהוא מכור יכול לנסות להפחית את הצריכה ולאט לאט להגדיל את ימי הנקיות באמת לא יודע מה יותר טוב ומה נכון בשבילך..
רק מצטרף למשתוקק ומחזק את ידך אתה גיבור גדול אני לומד בישיבה זה הרבה יותר פשוט אשריך על הלימוד גמרא.. תמשיך לשתף זה פשוט מדהים איך זה מסדר את הדברים והופך אותם ליותר מובנים ומתוך כך יותר קל להתמודד איתם..
 ה' יברך אותך!!!

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120871

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי !!

תודה על השיתוף והכנות.

לא חושב שאתה צריך לכעוס על עצמך או על הילד שחשף אותך לזכ כי זה היה מגיע בשלב כלשהו גם ככה... פשוט אלוקים בחר בו שיהיה זה שיחשוף אותך לזה ויש לזה סיבה שאנחנו קטנים מלהבין...

לגבי ההימנעות מפורנו בלבד וכן הרשאה של אוננות, אני לא מדבר מצד הדת בכלל אלא אך ורק בתור מכור ובתור איך זה יעזור לי להחלמה, אני באופן אישי ניסיתי זאת אינספור פעמים ולא הצלחתי...
קבעתי שאני מרשה לעצמי אוננות אחת ל4 ימים בלי פורנו. זה לא עבד.. ירדתי לאוננות אחת ביומיים. לא החזיק. אוננות פעם ביום.. אחר כך לצפייה בסרטונים מגרים אך לא פורנו, לא עבד.. תמיד התדרדרתי הלאה והגעתי אל המקום שלא רציתי להיות בו.

אז אני כן חושב שזה טוב בשבילך (שוב מצד המחלה בלבד לא מצד הדת) לנסות רק לאונן בלי פורנו. לי זה לא עבד תמיד התדרדרתי חזרה ל"מקורות" חחח
אבל אם זה יצליח לך ובשלב הבא תוכל גם להמעיט את האוננות - מצויין. זה גם יכולה להיות אסטרטגיה..
תמיד אפשר לנסות ואם זה לא עובד ללמוד מזה.

סתם בתור תוספת היה שלב גם בחיים שהחלטתי שאני לא מפסיק ולא נמנע אלא  מפסיק להתבאס מזה ולכעוס על עצמי ומקבל את זה באהבה ובשמחה ורק מתפלל נונסטופ שאלוקים ייקח את זה ממני.

גם השלב הזה התרסק והתפרקתי לחתיכות...

אבל אני שמח שניסיתי. כי זה קידם אותי עוד שלב להבנה אמיתית של החוסר אונים שלי מול התאווה ושאני לא יכול לחיות עם שום צורה של תאווה בחיי...

אוהבים.

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120872

• Yoshafat
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

אהלן גבר,  גם אני פה לא המון זמן. ממליץ על ייעוץ במקביל, ובכלל לדעת שיש תקווה אמיתית, ובמקביל קשיים אמיתיים, צריך לצלול לתוך העניין  ולקחת את זה כפרוייקט. אני היום על ארבעים ומשהו ימים נקיים וכמעט ששברתי את הכל הבוקר. איך שהוא השתמשתי בכל הכלים שעמדו לרשותי מהאתר הזה ומהייעוץ שלקחתי, והצלחתי לצאת בשן ועין. בהצלחה מרובה, חשוב להישאר בשמחה, לא כמליצה אלא כהכרח להצלחה.

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120875

• אריאל123
  • חבר חדש
מתרפא כתב on 18 פבר' 2020 13:09:

אוהבים אחי !!

תודה על השיתוף והכנות.

לא חושב שאתה צריך לכעוס על עצמך או על הילד שחשף אותך לזכ כי זה היה מגיע בשלב כלשהו גם ככה... פשוט אלוקים בחר בו שיהיה זה שיחשוף אותך לזה ויש לזה סיבה שאנחנו קטנים מלהבין...

לגבי ההימנעות מפורנו בלבד וכן הרשאה של אוננות, אני לא מדבר מצד הדת בכלל אלא אך ורק בתור מכור ובתור איך זה יעזור לי להחלמה, אני באופן אישי ניסיתי זאת אינספור פעמים ולא הצלחתי...
קבעתי שאני מרשה לעצמי אוננות אחת ל4 ימים בלי פורנו. זה לא עבד.. ירדתי לאוננות אחת ביומיים. לא החזיק. אוננות פעם ביום.. אחר כך לצפייה בסרטונים מגרים אך לא פורנו, לא עבד.. תמיד התדרדרתי הלאה והגעתי אל המקום שלא רציתי להיות בו.

אז אני כן חושב שזה טוב בשבילך (שוב מצד המחלה בלבד לא מצד הדת) לנסות רק לאונן בלי פורנו. לי זה לא עבד תמיד התדרדרתי חזרה ל"מקורות" חחח
אבל אם זה יצליח לך ובשלב הבא תוכל גם להמעיט את האוננות - מצויין. זה גם יכולה להיות אסטרטגיה..
תמיד אפשר לנסות ואם זה לא עובד ללמוד מזה.

סתם בתור תוספת היה שלב גם בחיים שהחלטתי שאני לא מפסיק ולא נמנע אלא  מפסיק להתבאס מזה ולכעוס על עצמי ומקבל את זה באהבה ובשמחה ורק מתפלל נונסטופ שאלוקים ייקח את זה ממני.

גם השלב הזה התרסק והתפרקתי לחתיכות...

אבל אני שמח שניסיתי. כי זה קידם אותי עוד שלב להבנה אמיתית של החוסר אונים שלי מול התאווה ושאני לא יכול לחיות עם שום צורה של תאווה בחיי...

אוהבים.

תודה אחינו אני חושב שזה משהו שאני אנסה,בינתיים אני אתמקד באתגר ה90 יום כאן, רק חייב להגיד שאני מבסוט שאני התחלתי לכתוב כאן, כל התגובות והחיזוקים של כולם עוזרים באמת, תודה לכל אחד ואחד פה בעזרת ה שנצליח!

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120878

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה משתוקק על התיקון כן זאת הייתה כוונתי.

ברור שהכוונה בלנסות להימנע רק מפורנו היא בשלב הראשון על מנת להתחיל תהליך גמילה מדורג..

לרגע לא תמכתי ו/או אני תומך באוננות באופן אישי אני חרדי וכמובן שהמטרה הסופית שלי הייתה ותמיד נשארה להיגמל מזה לחלוטין...

מה שניסיתי לומר כאן זה שגם אם הייתי חילוני, ולא היה מפריע לי לאונן בלבד, לא הייתי מצליח גם ככה.. כי תמיד התדרדרתי הלאה חזרה לפורנו.

אוהבים!

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120881

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

אריאל שלום
אני היום בן 51, מכור לתאווה מגיל 13.
השימושים הרסו לי את החיים, וכמעט גרמו לי לאבד את האישה שאיתי, אותה אני אוהב אהבת נפש.
במהלך השנים ניסיתי הרבה מאד דרכים להיגמל מההתמכרות, אבל לצערי התאווה הייתה חזקה מדי, לא יכולתי לה.
תוכנית 12 הצעדים של SA היא הדבר היחיד שעבד עבורי. הגעתי לתוכנית, התחלתי להשתתף בקבוצות חיות, לעשות מה שאומרים לי כמו רובוט.
בשלב מסויים, אחרי כחצי שנה, באורח פלא, התחלתי להיות נקי.
הפעולות, כפי שקוראים להן בתוכנית הן פשוטות מאד, אבל עוצמתיות כנראה יותר מהתאווה.
אני לא מסוגל להתמודד מול התאווה, אני חסר אונים לחלוטין מולה. רק כשהודיתי בזה באמת, בתוך תוכי, התחלתי בתהליך ההחלמה.
מאחל לך שתהיה חלש כמוני למול התאווה ( אבסורדי, נכון? ), ותתמסר לתוכנית 12 הצעדים. גם אם זה לא יקרה בעת הקרובה, עצם הידיעה שיש לך לאן לפנות כבר מחזקת מאד
בהצלחה רבה

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120886

ברוך הבא חבר יקר,
אני ניסיתי הרבה אופנים להפסיק להשתמש, היתה גם תקופה שניסיתי לאונן רק עם פורנו, ואז הפסקתי לראות פורנו וחשבתי שאני גם לא יאונן, ועוד כל מיני אופנים ולי זה לא עזר. אין לי מושג מה יעבוד לך ומה לא יעבוד לך, בכל אופן מה שעובד לי זה התוכנית הנפלאה של 12 הצעדים.
בכל אופן תמשיך לבא לכאן לשתף ולכתוב, ובעז"ה לאט לאט תתקדם ומאחל בשבילך למצוא כאן את הפתרון שאני מצאתי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120909

• אריאל123
  • חבר חדש

אז הגעתי ליום השני, גבולי עם השלישי
אבל בתכלס, אני כבר לא מתרגש מזה, לפחות לא עכשיו, למרות ששלושה ימים זה מטורף! זה כנראה בגלל שהתרגלתי כבר ליפול...
היה לי הרבה פעמים שהתחזקתי כל כך ואמרתי לעצמי הנה זה נגמר אני עולה על הדרך הנכונה!! פיתחתי את השיטה! ניצחתי!!!
איזה ניצחתי ואיזה נעליים..... נפלתי כמו חמור, לפחות חשבתי ככה פעם היום אני כבר מבין שזה הרבה יותר מהתמודדות זה ממש אתגר, היה לי יחסית שלושה ימים קלים, אני כבר מכיר את היצר שלי,כל פעם שאני מוצא משהו חדש (כמו האתר הזה) הוא נותן לי להתלהב ולהרגיש שאני מצאתי מפלט, ואז הוא מנחית עליי מכה, אני ממש מפחד מזה,  גם מתחילות לי הרגשות לא טובות וקשיים שזה גם שיטה מאוד יעילה של היצר, להפיל עליך לחצים ורגעים קשים ומיד אחרי זה מייעץ לך לפרוק קצת עצבים באיזה אתר... מה אכפת לך? זה ישחרר אותך קצת... תראה איזה קשה היה בעבודה היום ובלימודים זה יעשה לך רק טוב!! ומיד אחרי שנופלים מרגישים הכי גרוע בעולם יותר מלפני הנפילה... 
היום היה לי בקטנה התמודדות אבל נזכרתי באתר וביומן שאני מנהל כאן, ועלו לי מלא מחשבות מצד אחד מי אמר שזה יצליח? אני כנראה אפול עוד יומיים או משהו מצד שני הרבה מחשבות של לא לוותר ולתת עוד פוש, האתר באמת עוזר ונותן הרגשה שונה שלא הייתה לפני זה,  דבר אחד שמעציב אותי זה חוסר ההתלהבות שיש לי עכשיו אחרי יומיים מתחילים להרגיש את הלחצים שנוצרים ודחף לפרוק ואני רק בשלושה ימים! מה יהיה עוד בהמשך?? 

אני בדיוק הגעתי לנקודה שאני מסתכל על מה שכתבתי למעלה ואני אומר לעצמי בואנה גם לכאן ליומן שלי היצר הגיע? כאילו הכתיב לי מילים בראש 
אז אני נותן הכל עכשיו בורא עולם בשבילך!רק בשבילך! רוצה להיות נקי ולהרגיש טוב
נמאס להיות בטומאה ובצד הרע רוצה להיות טהור ולידך! תודה שהבאת אותי לאתר הזה ולכתיבה אני מרגיש שזה עוזר ונותן כוחות 
תן לי עד סוף היום להשאר נקי תשמור עליי אוהב אותך אבא!

תגובה: מתחיל את המסע הראשון שלי לפני 4 שנים, 2 חודשים #120949

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלהן חבר, סיפור דומה לכולנו פה.
אני בעד לבדוק להפסיק בהדרגות את התאווה,
מנסיון שאני מכיר, יכול להיות שבן אדם רגיל זה יכול לעזור, אבל מכור צריך להפסיק לגמרי, אין אמצע, אז קדימה תבדוק את עצמך, אנחנו פה בשבילך,
נשמח לתת פידבק, רק אל תעזוב אותנו באמצע, שתף תתחבר לכאן, ובהמשך תראה לאן החלמה שלך מובילה אותך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.90 שניות

Are you sure?

כן