ברוכים הבאים, אורח

סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. 814 צפיות

סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120047

• אור לנתיבתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 33 ימים
  • חבר חדש

אהלן כולם:smile:.
פעם ראשונה שאני כותב כאן. ב''ה אני נקי כבר תשעה ימים בחסדי ה'. אבל כל זה בזכות הישיבה שאני לומד בה. למעשה כבר הגעתי לשיאים מאוד גבוהים של ימים נקיים גם ללא האתר, אבל תמיד הגיעה נפילה מתישהו. לכן הבנתי שזה משהו יותר שורשי שצריך עבודה פנימית ושיתוף וכו', עבודה שתביא את הרצון למקום טהור יותר. אני כותב עכשיו כי סופש מגיע ואני חוזר הביתה. לצערי בבית שלי יש הרבה דרכים ליפול ואני מפחד להגיע למקומות לא רצויים. בסה''כ כל הבית מסונן לכאורה חוץ ממחשב אחד שאין לי כ''כ גישה אליו. אבל למרות זאת אני מפחד כי קרו מקרים כ''כ הרבה פעמים. אז אני מתפלל לקב''ה שיהיה טוב ושאעבור אותו באותה התעלות של השבוע וחצי האחרונים. לסיום אשמח לדעת מה הדבר שהכי עוזר לכם בכלל לא לקבל רצון רגעי לחטוא? לדוגמא לי הרבה פעמים עוזר שיש לי סדר יום עמוס ואין לי פנאי לחשוב על דברים אחרים. 
תודה על הזכות להיות כאן!

תגובה: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120048

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אור לנתיבתי כתב on 08 ינו' 2020 17:52:

אהלן כולם:smile:.
פעם ראשונה שאני כותב כאן. ב''ה אני נקי כבר תשעה ימים בחסדי ה'. אבל כל זה בזכות הישיבה שאני לומד בה. למעשה כבר הגעתי לשיאים מאוד גבוהים של ימים נקיים גם ללא האתר, אבל תמיד הגיעה נפילה מתישהו. לכן הבנתי שזה משהו יותר שורשי שצריך עבודה פנימית ושיתוף וכו', עבודה שתביא את הרצון למקום טהור יותר. אני כותב עכשיו כי סופש מגיע ואני חוזר הביתה. לצערי בבית שלי יש הרבה דרכים ליפול ואני מפחד להגיע למקומות לא רצויים. בסה''כ כל הבית מסונן לכאורה חוץ ממחשב אחד שאין לי כ''כ גישה אליו. אבל למרות זאת אני מפחד כי קרו מקרים כ''כ הרבה פעמים. אז אני מתפלל לקב''ה שיהיה טוב ושאעבור אותו באותה התעלות של השבוע וחצי האחרונים. לסיום אשמח לדעת מה הדבר שהכי עוזר לכם בכלל לא לקבל רצון רגעי לחטוא? לדוגמא לי הרבה פעמים עוזר שיש לי סדר יום עמוס ואין לי פנאי לחשוב על דברים אחרים. 
תודה על הזכות להיות כאן!

כן מה שאתה מתאר תיארו הרבה אנשים שהלכו למקומות דומים לישיבה, כמו מכינה, ישיבה גבוהה, צבא. זה מקום עם מעט פרטיות, ואם יש לך מזל גם בלי אינטרנט. וזה ברכה גדולה למי שנאבק עם התמכרות.

מה זה מסונן לכאורה ? תרצה לפרט ?
אולי הידע הטכני שלי בסינונים יכול לעזור לך הרבה יותר מכל מה שאגיד.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120049

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא ובהצלחה !

עבורי הרצון לחטוא תמיד שם לצערי  
גם אם הוא נח ממני לתקופה הוא תמיד חוזר מתישהו.

עוזר לי בעיקר שיחות טלפון עם חברים כמוני באותה סירה, וכתיבה יומית כל בוקר.

המון בהצלחה !

תגובה: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120051

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואי אחי אני ממש איתך באותה צרה.. 
אני החלטתי לחזור השבוע הביתה בשישי למרות שבדרך כלל אני חוזר בחמישי בערב לצמצם את האפשרות ליפול..
אני מציע לך לא להימרח בבית תארגן מפגש עם חברים טיול או יציאה עם אחים לאיזה מקום נחמד וכמובן צא ללמוד בבית מדרש הקרוב לביתך זה יכניס לך את הישיבה קצת הביתה.. תקום בזמן לתפילה קימה מאוחרת גורמת הרבה פעמים לעצבות שמביאה לידי הנפילה.. תעשה ספורט לפחות פעם אחת..
הכי חשוב זה הסינון לא משנה כמה תעשה כדי שהרצון לחטוא לא יגיע בסוף אם הוא יגיע הסינון זה מה שיכול להציל אותך דבר עם רוביןהוד הוא באמת נראה מבין בזה..
שיהיה המון בהצלחה אחי היקר אוהבים איתך!!
בעזרת השם נזכה לסופש נקי מלא בטוב ואושר!!

תגובה: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120111

• אור לנתיבתי
  • חבר חדש
אחים שלי,  תודה רבה חיזקתם אותי! ב''ה הקב''ה שלח לי הרבה ניסים וסיעתא משמיא ואני נקי ב''ה. אומנם אחרי 10 ימים עוד שני ימים נראים בקטנה, אבל אלה היו יומיים שנתנו לי הרבה תקוה להמשך כי הם היו בבית ולא בישיבה ולמרות זאת צלחתי אותם. תודה לך ה'!! 
אין מילים שיכולות להצליח להודות לו באמת.
חזק חזק ונתחזק!
שבוע טוב לכולם!

תגובה: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120112

• אור לנתיבתי
  • חבר חדש

אז זהו שקשה לי עם זה. אני מאמין שכל אדם יכול לשנות את הרצונות שלו ולגרום לשינוי שורשי שיביא אותם לשאוף לדברים הרבה יותר גבוהים מאשר הנאה עצמית ורגעית. לכן אני רוצה לעבוד על הרצון שלי מאוד. 
אני חושב שבעזרת סדר יום של לימוד תורה + תפילות מעומקא דליבא+ חשיבה וניתוח עצמי מול המציאות +עוד דברים שנסתרים ממני ואגלה אותם בע''ה, אפשר לשנות את הרצון הזה ולצאת מכל מחשבה והירהור. 
אני מאמין שכל אדם יכול לעשות זאת כי בסוף הנשמה שלנו זכה ואלוקית. ובסוף  כל מטרתנו בחיים היא להצליח לחשוף אותנו כמה שיותר לנשמות שהקב''ה חילק לנו, ומתוך כך להגיע לטהרת הרצון בפרט וטהרת החיים כולם בכלל. לכן יש תקוה לשינוי אמיתי. 
מסכים? 
שבוע טוב אח יקר

תגובה: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120114

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב נשמה יקרה!! אשריך איזה כיף לשמוע .. גם לי ברוך ה' היתה שבת נקייה למרות שהייתי בבית ולא בישיבה..

תגובה: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120115

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

לפני קצת יותר מחצי שנה.. אחרי עוד סבב של נפילות מטורפות שהגיע אחרי פרק זמן יפה (יחסית לאותה תקופה) ללא נפילות, אחרי ששוב איבדתי את התקווה שהייתה לי שיש לי סיכוי לצאת מזה.. החלטתי שאני לא מתבאס יותר מנפילות. כי זה לא עוזר לי ובכל מקרה אני נופל וזה רק גורם לי ליפול יותר...
החלטתי שאני לא מתבאס יותר. שיש בורא לעולם והוא יצר אותי כזה ושאני לא מתקרב אפילו ללהצליח בכוחות עצמי..
כל נותר לי הוא להתעלם מזה, ולפעול במישור של התפילה.
גמרתי בליבי שאני ללא קשר לאם נופל או לא אני מתפלל כל הזמן נונסטופ בלי הפסקה, בבוקר, בכל תפילת שמו"ע, בכל פתיחת ההיכל, בכל התבודדות בכל נסיעה בכל רגע שיש לי אפשרות בקיצור אני מתפלל ומבקש מהקב"ה שייקח לי את התאווה ממני.
כי הוא יכול.. ואמנם אני מבקש משהו שהוא בגדר נס.. אבל איך אומרים - הייפלא מהשם דבר? הקב"ה יכול לקחת לי את התאווה ברגע ושזה לא יעניין אותי.
וכך התחלתי לעשות.. ואת האמת שלא הפסקתי עדיין מאז ואני ממשיך להתפלל לזה יום יום עד היום.. גם שהגעתי לתכנית sa מאז ולמדתי שהנפילות שלי הן לאו דווקא בגלל התאווה..
האמונה בקב"ה היא משהו שליווה אותי כל החיים עוד הרבה לפני שחזרתי בתשובה. ידעתי שיש בורא לעולם שיכול לעשות הכל ואנחנו רק צריכים לבקש מספיק.

אמר אחד מגדולי הדור אני לא זוכר מי (נראה לי רבי נחמן) מקום שיש בו חוסר זה או כי לא התפללו מספיק או שלא התפללו בכלל.

אני עדיין מאמין ויודע בתוכי שהקב"ה יכול ברגע לקחת ממני את התאווה.. ואני ממשיך לבקש את זה כל יום.. אבל אני מבין היום שהקב"ה רוצה ממני יותר מרק תפילה.
הוא רוצה שאני אעשה פעולות. הוא רוצה שאני אתאמץ. מאוד! חשוב לו המאמץ הזה ממני. והוא רוצה שאני אעזור לאחרים שעוד לא מצאו את הדרך (וגם אעזור לעצמי למצוא את הדרך על הדרך)

אני בורח לתאווה לפעמים אחרי שראיתי מראה לא צנוע שזיעזע אותי.. כן.. אבל לא רק. אני בורח לתאווה כי אני לא מצליח להתמודד עם קשיי החיים. ועל זה אני צריך לעבוד ואת זה אני צריך ללמוד לקבל.

אוהבים!

תגובה: סופ''ש מגיע.. ואיתו הפחדים. לפני 4 שנים, 2 חודשים #120131

• יאירי
  • רצף ניקיון נוכחי: 31 ימים
  • חבר חדש

יש לי בעיה כזאת- אני סופ"ש בבית. הייתה אפילו מחשבה ממש לא להיות בבית בקושי אבל ההורים ממש רוצים וממש זקוקים לי מסיבות כאלה ואחרות....
עכשיו, בשבת בערב אני יוצא ללמוד ו/או להיות עם חברים וכשאני חוזר הביתה והכל חשוך אני פשוט נכשל
בנוסף יש סיכוי מאוד גדול שאני אכשל במוצ"ש אם אני אשאר ער אחרון- ולהגיד ללכת לישון יותר מוקדם לא ממש מרגיש מתאים לי וגם אני לא ממש מצליח להביא את עצמי לזה. אשמח לשמוע עצות ורעיונות

:pinch: אזהרה: ספוילר!
:pinch: אזהרה: ספוילר!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן