ברוכים הבאים, אורח

אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם.
(0 צופה) 

נושא: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. 6484 צפיות

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119522

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה על תגובתכם חברים!
לאחרונה עברתי טלטלות לא פשוטות עם אשתי אשר גרמו להתנתק מכאן וכמעט גם לפרק את הבית.
עדיין עוקב אחר התגובות כאן בפורום אך ללא חשק כל כך להגיב. כל כך שקוע בעצמי ובצרות שלי.
כמו שניסן כותב, מרוב השימושים נעשיתי יותר ויותר אטום רגשית ומרוחק מאשתי ועם הזמן מרגיש שהניסיונות להיות קרוב שוב לאשתי הופכים להיות משימה בלתי אפשרית. אשתי כבר התייאשה ואני לעומת זאת מנסה בכל כוחי להחזיר את המצב להיות שפוי.
כמו שכתבתי קודם, ברוך השם בדרך נס האווירה מעט יותר טובה לאחר כל מיני התרחשויות לא צפויות ש-קרו לאחרונה אך עדיין רחוק מאוד ממערכת יחסים נורמאלית.
עם כל הבעיות שקורות בינינו עדיין אין מילים בפי להודות להשם על ההשגחה המדהימה הזו!
אני אומר זאת מכיוון ש-הסיבה לכך שאנחנו עוד יחד היא כתוצאה מכל מיני אירועים מצערים שקרו במשפחה אשר בכל פעם פתחו לי פתח לתקן את מעשיי ולשקם את המערכת יחסים עם אשתי. זה מדהים לראות בעין כיצד אנחנו מגיעים לשאול תחתית, ואז קורה איזשהו מקרה המזעזע את שנינו וגורם לנו להתאפס על עצמנו. בפעם הזו זה היה אירוע רפואי במשפחה אותו אני לא מאחל לאף אחד ואשר חיבר בינינו והכניס גם את המשפחה שלה לתמונה בניסיון לגשר בינינו. כמובן שאני לא שמח באירועים המצערים האלו וכמובן שהייתי רוצה לפתור את הבעיות אחרת.

בעניין התמונות שעולות וצפות לאחר נקיות, מסכים עם רובין לגבי השבועות הראשונים לאחר השימוש.
מצד שני, מסכים עם ניסן ומתרפא לאחר פרק זמן ממושך של נקיות ולצערי הראיה לכך (לפחות אצלי) שפעמים ובלילות אני חולם על האישה הקודמת מקיימים יחסים עד כדי התעוררות בבוקר עם קרי. החלום כ"כ ברור וממשי תוך משיכה לאיברים בגוף אותם אהבתי אצלה. זה דבר אשר לא מניח לי מאז הגירושין ובמיוחד לאחר זמן מה של נקיות. יכול להיות גם חודשים.
אני מאוד נמשך לאשתי ובעיניי היא הרבה יותר יפה מהאישה הקודמת, אך עדיין התמונות האלו לא מרפות ממני ובמיוחד לאחר פרק זמן לא קצר של נקיות. בכל זאת חיינו לא מעט שנים יחד.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי משתמש1.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119527

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
משתמש1 כתב on 11 דצמ' 2019 08:30:

תודה רבה על תגובתכם חברים!
לאחרונה עברתי טלטלות לא פשוטות עם אשתי אשר גרמו להתנתק מכאן וכמעט גם לפרק את הבית.
עדיין עוקב אחר התגובות כאן בפורום אך ללא חשק כל כך להגיב. כל כך שקוע בעצמי ובצרות שלי.
כמו שניסן כותב, מרוב השימושים נעשיתי יותר ויותר אטום רגשית ומרוחק מאשתי ועם הזמן מרגיש שהניסיונות להיות קרוב שוב לאשתי הופכים להיות משימה בלתי אפשרית. אשתי כבר התייאשה ואני לעומת זאת מנסה בכל כוחי להחזיר את המצב להיות שפוי.
כמו שכתבתי קודם, ברוך השם בדרך נס האווירה מעט יותר טובה לאחר כל מיני התרחשויות לא צפויות ש-קרו לאחרונה אך עדיין רחוק מאוד ממערכת יחסים נורמאלית.
עם כל הבעיות שקורות בינינו עדיין אין מילים בפי להודות להשם על ההשגחה המדהימה הזו!
אני אומר זאת מכיוון ש-הסיבה לכך שאנחנו עוד יחד היא כתוצאה מכל מיני אירועים מצערים שקרו במשפחה אשר בכל פעם פתחו לי פתח לתקן את מעשיי ולשקם את המערכת יחסים עם אשתי. זה מדהים לראות בעין כיצד אנחנו מגיעים לשאול תחתית, ואז קורה איזשהו מקרה המזעזע את שנינו וגורם לנו להתאפס על עצמנו. בפעם הזו זה היה אירוע רפואי במשפחה אותו אני לא מאחל לאף אחד ואשר חיבר בינינו והכניס גם את המשפחה שלה לתמונה בניסיון לגשר בינינו. כמובן שאני לא שמח באירועים המצערים האלו וכמובן שהייתי רוצה לפתור את הבעיות אחרת.

בעניין התמונות שעולות וצפות לאחר נקיות, מסכים עם רובין לגבי השבועות הראשונים לאחר השימוש.
מצד שני, מסכים עם ניסן ומתרפא לאחר פרק זמן ממושך של נקיות ולצערי הראיה לכך (לפחות אצלי) שפעמים ובלילות אני חולם על האישה הקודמת מקיימים יחסים עד כדי התעוררות בבוקר עם קרי. החלום כ"כ ברור וממשי תוך משיכה לאיברים בגוף אותם אהבתי אצלה. זה דבר אשר לא מניח לי מאז הגירושין ובמיוחד לאחר זמן מה של נקיות. יכול להיות גם חודשים.
אני מאוד נמשך לאשתי ובעיניי היא הרבה יותר יפה מהאישה הקודמת, אך עדיין התמונות האלו לא מרפות ממני ובמיוחד לאחר פרק זמן לא קצר של נקיות. בכל זאת חיינו לא מעט שנים יחד.

אם מישהו היה במשך שנים עם אישה - אני מניח שקשה יותר למחוק או לעמעם זיכרון כזה, היות והוא מכיל הרבה יותר מידע חושי במוח.
אבל הוא אפשרי לעמעום וערבול לדעתי, אתה פשוט צריך להתאמן על זה. תתחיל להעמיד פנים שאתה לא זוכר, ואתה באמת לא תזכור.

יש אנשים שיש להם זיכרון צילומי  - עבורם, לראות אפילו תמונת פוי' אחת ויחידה זה בעייה לנצח נצחים, תודה לאל אנחנו אנשים פשוטים ואין לנו זיכרון צילומי.

מצטער לשמוע על הבעיות בבית. נסה לחשוב על התקנת סינונים בבית, זה באמת עוזר.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119528

• משתמש1
  • דירוג זהב
תודה על תגובתך רובין.

אם הייתי יודע כיצד לעשות את אשר אתה מציע בעניין התרגול, המון בעיות בחיי היו נפתרות. אתה מכיר כזו דרך?

בעניין הסינון, הבעיה היא לא בבית אלא בעבודה. אין אפשרות לחסום במקום העבודה וגם אם כן, יש לי את הגישה לעוד מחשבים אחרים בארגון כך שזה לא יכול לעזור.

הטלפון ברוך השם חסום עם נטספארק וסיסמה שידועה ליהודי יקר כך שאין לי את האפשרות לפגום כלל וכלל. מה גם שחסמתי הכל מלבד טלפון, הודעות ומייל.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119529

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום רב

הבעיה הזו של הזכרון מהשימושים בעבר היא הקשה ביותר עבורי.

גם אני לא יודע מה לעשות כדי לעמעם את הזכרון.

למרות שאין לי זכרון פנומנאלי, אני זוכר כל פרט מהשימושים, גם אלו שהיו לפני מספר שנים. לא יודע מה הסיבה, אבל זה מה שקורה אצלי.

הבעיה היותר קשה אצלי היא שבזמן שאני מקיים יחסי אישות עם בת זוגתי אני חושב על הנשים מהעבר.

אנסה מה שהציע רובינהוד - לנסות לשכוח בכח, לתרגל שיכחה. אינני יודע איך לעשות את זה אבל אנסה בכל כוחי.

תודה לכם

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119531

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
ניסן כתב on 11 דצמ' 2019 14:58:
שלום רב

הבעיה הזו של הזכרון מהשימושים בעבר היא הקשה ביותר עבורי.

גם אני לא יודע מה לעשות כדי לעמעם את הזכרון.

למרות שאין לי זכרון פנומנאלי, אני זוכר כל פרט מהשימושים, גם אלו שהיו לפני מספר שנים. לא יודע מה הסיבה, אבל זה מה שקורה אצלי.

הבעיה היותר קשה אצלי היא שבזמן שאני מקיים יחסי אישות עם בת זוגתי אני חושב על הנשים מהעבר.

אנסה מה שהציע רובינהוד - לנסות לשכוח בכח, לתרגל שיכחה. אינני יודע איך לעשות את זה אבל אנסה בכל כוחי.

תודה לכם

חהחה בכוח זה לא יילך לך. תצטרך להיות קצת יותר חכם מזה.

תעשה את התרגיל הזה:
1. תזכור איזה אירוע, אירוע מיני שקרה לך, עכשיו תזכור כל מה שהיה בקשר אליו, אין צורך שתזכור הכול, אני רק רוצה שתדחוס את כל התמונות, קולות והתחושות מאותו אירוע למקום אחד.
2. עכשיו אני רוצה שתסגור את זה באמצעות כדור (זכוכית או כל כדור שקוף אחר שנוח לך, אני אוהב כדור מסתחרר של מים ) שמונח ביד שלך, אתה יכול להמשיך להסתכל. אבל עכשיו כל האירועים נמצאים באותו מקום.
3. תרגיש את המשקל של הכדור זכוכית שביד שלך, תרגיש את המרקם, תרגיש את הקולות ואת המראות ואת האורות שבוקעים משם. תמשש ביד שלך את הכדור, הגודל של הכדור תלוי בכמות הזכרון מהאירוע, הכדור שלי תמיד יוצא בגודל שאפשר להחזיק בין שני האצבעות כמו גולה.
4.עכשיו תשתמש בכוח המחשבה שלך להקפיא את זה - כלומר, תדמיין שאתה שולח קרח באמצעות המחשבה שלך ועוטף את הכדור, תעטוף אותו יפה בקרח.
5. תכניס את זה לכיס שלך. תשמור את זה שם. אתה לא חייב להיזכר בכל רגע ורגע שזה שם, אבל פשוט שיהיה לך בתודעה שזה שם בכיס. עד כדי כך שאם אתה שם את המכנס שלך בכביסה, אל תשכח "להוציא" משם את הכדור הזה.
6. תעשה הליכה ברגל מחוץ לבית שלך, ותבחר מתי להשליך את הכדור הזה לרחוב. תעשה את הבחירה שלך בנחת, ברגע שמתאים לך, אם לא נוח לך לזרוק את זה עכשיו, תזרוק את זה בזמן אחר.
7. תסתכל איך הכדור שלך קופץ או מתגלגל לאורך הרחוב, מה קורה איתו אחר כך תלוי במה שאתה רואה שקורה לו.

אם אתה עושה את התרגיל הזה וחש מתח או לחץ, אז אתה עושה את זה לא נכון, זה אמור להיות דווקא די כיף.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119535

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ואולי עלינו עכשיו על הסיבה שאתה לא זוכר בכלל תמונות משימושים שלך אחרי נקיות של שבוע

כנראה שהתרגיל הזה שהצעת זה הפתרון

אני אשתף שאני נולדתי וגדלתי בתור חילוני... היו הרבה נשים בחיי עד שהתחתנתי וחזרתי בתשובה..
אז זכרונות מצויינים לצערי קופצים לי מכל מיני שימושים שהיו לי בעבר.. כמו שאמרתי שימושים מלפני 20 שנה גם..

אני אפילו זוכר את הבחורה הראשונה שנגעתי בה.. ותתפלא אבל גם הזיכרון הזה לפעמים קופץ לי לראש בצורה מאוד לא מוזמנת ביחד עם מחשבה של "מעניין מה קורה איתה היום ואיך היא נראית, אולי איכנס לחפש אותה בפייסבוק?"

השימוש האחרון שלי היה לפני 118 ימים בדיוק ואני זוכר אותו במדוייק לפרטי פרטים...
זוכר איפה זה היה, את הבחורה שראיתי בסרטון ואת השם שלה, באיזה אתר זה היה, מה היה אורך הסרט, כמה זמן אוננתי, מה חשבתי מה דמיינתי מה פנטזתי... הכל..

והכי מצחיק שיש לי בעיית זיכרון בכלל... אני פגוע ראש מתאונת אופנוע וסובל משיכחה וזיכרון שמוגדר "בינוני עד חלש" וזה אחרי שיקום ועבודה של שנה במכון לשיקום קוגנטיבי... 
אבל מצחיק ומוזר שאת סצינות התאווה מהחיים שלי אני לא שוכח כל כך בקלות...

מקנא בך שאתה כן.. יכול לומר לך שהחיים שלי היו הרבה יותר קלים אם הייתי פשוט יכול לשכוח

אוהבים!

משתמש מאוד אוהבים אחי והמון בהצלחה שיהיה מחזיק לך אצבעות ומתפלל עבורך בע"ה!

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119545

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 11 דצמ' 2019 20:34:

ואולי עלינו עכשיו על הסיבה שאתה לא זוכר בכלל תמונות משימושים שלך אחרי נקיות של שבוע

כנראה שהתרגיל הזה שהצעת זה הפתרון

אני אשתף שאני נולדתי וגדלתי בתור חילוני... היו הרבה נשים בחיי עד שהתחתנתי וחזרתי בתשובה..
אז זכרונות מצויינים לצערי קופצים לי מכל מיני שימושים שהיו לי בעבר.. כמו שאמרתי שימושים מלפני 20 שנה גם..

אני אפילו זוכר את הבחורה הראשונה שנגעתי בה.. ותתפלא אבל גם הזיכרון הזה לפעמים קופץ לי לראש בצורה מאוד לא מוזמנת ביחד עם מחשבה של "מעניין מה קורה איתה היום ואיך היא נראית, אולי איכנס לחפש אותה בפייסבוק?"

השימוש האחרון שלי היה לפני 118 ימים בדיוק ואני זוכר אותו במדוייק לפרטי פרטים...
זוכר איפה זה היה, את הבחורה שראיתי בסרטון ואת השם שלה, באיזה אתר זה היה, מה היה אורך הסרט, כמה זמן אוננתי, מה חשבתי מה דמיינתי מה פנטזתי... הכל..

והכי מצחיק שיש לי בעיית זיכרון בכלל... אני פגוע ראש מתאונת אופנוע וסובל משיכחה וזיכרון שמוגדר "בינוני עד חלש" וזה אחרי שיקום ועבודה של שנה במכון לשיקום קוגנטיבי... 
אבל מצחיק ומוזר שאת סצינות התאווה מהחיים שלי אני לא שוכח כל כך בקלות...

מקנא בך שאתה כן.. יכול לומר לך שהחיים שלי היו הרבה יותר קלים אם הייתי פשוט יכול לשכוח

אוהבים!

משתמש מאוד אוהבים אחי והמון בהצלחה שיהיה מחזיק לך אצבעות ומתפלל עבורך בע"ה!

טוב אלו זכרונות די חזקים - זה אירועים די גדולים בחיים של חילוני - האישה הראשונה, החברה הראשונה, וכו'. זה כמו הבר מצווה של הדתי.

זה מעניין מה שאמרת על הפגיעת ראש שלך. אני חושב, שאם היה לי חס ושלום דבר כזה, הייתי מנצל את זה, על מנת להשתמש בזכרון המפורט שיש לך בתאווה, בשביל להצמיד אליו, המון המון פרטים שלא קשורים לתאווה שחשובים לעבודה שלך.
כלומר, אם תבקר בזכרונות שלך, ותוסיף להם שולחנות עבודה, פרטי עבודה, דברים שחשוב לזכור או לדעת, למשל אם תשתמש באורך הסרטון ותדון אם הוא מספר ראשוני ותוסיף כל פרט שאתה יודע על המספר הראשוני הזה, אז לאט לאט הזכרונות שלך יתמלאו במים וישקעו מרוב פרטים נוספים. שלא קשורים לתאווה.
או, שהזכרון הטוב שלך בתאווה, יזלוג לזכרון טוב בכל שאר הדברים.
אפשר לעשות המון ניסויים בראש שלך, אם יש לך את הרצון לזה. ואם אתה עושה את התהליך מהנה.
בעצם, התאווה היא סוג של אדם שתוקף אותך בחיבוק דוב, אז במקום להתרחק, תעשה לו חיבוק דוב חזרה ותתקע בו אלף פעם את הסכין, זה ישתיק אותו.

אין גבול ליצירתיות שאתה יכול לתחבל ולתחבל את המוח של עצמך.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119555

• משתמש1
  • דירוג זהב

רובין - זה מאוד מעניין מה שאתה כותב ונראה שיש לך ניסיון בדבר. האם מדובר באיזו שיטה מסויימת?

הייתי מאוד שמח לשכוח את הזכרונות האלו ולהחיות זכרונות אחרים חשובים בחיי.
לצערי, מרוב שימושים ולאורך שנים רבות אני כמעט וכבר לא מכיר את עצמי. זכרונות טובים ואירועים חשובים בחיי נשכחו ממני. מרגיש כאילו נולדתי מאז אותו היום בו גיליתי שיש לי בעיה עם התאווה. התאווה הזו השכיחה לי המון בחיי. ההרגשה הכי כואבת שאני מרגיש שאני כמו אדם ללא עבר מכיוון שתמיד הייתי מעמעם את החוויות הטובות עם אותה תאווה וכעת לא זוכר כמעט כלום.
פעמים שהמשפחה או חברים מעלים זכרונות מהעבר על כל מיני אירועים שהיו ושואלים אותי אם אני זוכר ואני לא זוכר כלום. כאילו לא הייתי שם כלל!

מתרפא - תודה רבה על המילים החמות!

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119559

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
משתמש1 כתב on 12 דצמ' 2019 10:03:

רובין - זה מאוד מעניין מה שאתה כותב ונראה שיש לך ניסיון בדבר. האם מדובר באיזו שיטה מסויימת?

הייתי מאוד שמח לשכוח את הזכרונות האלו ולהחיות זכרונות אחרים חשובים בחיי.
לצערי, מרוב שימושים ולאורך שנים רבות אני כמעט וכבר לא מכיר את עצמי. זכרונות טובים ואירועים חשובים בחיי נשכחו ממני. מרגיש כאילו נולדתי מאז אותו היום בו גיליתי שיש לי בעיה עם התאווה. התאווה הזו השכיחה לי המון בחיי. ההרגשה הכי כואבת שאני מרגיש שאני כמו אדם ללא עבר מכיוון שתמיד הייתי מעמעם את החוויות הטובות עם אותה תאווה וכעת לא זוכר כמעט כלום.
פעמים שהמשפחה או חברים מעלים זכרונות מהעבר על כל מיני אירועים שהיו ושואלים אותי אם אני זוכר ואני לא זוכר כלום. כאילו לא הייתי שם כלל!

מתרפא - תודה רבה על המילים החמות!

לא שיטה שאני מכיר, זה משהו שלמדתי לבד בדרך של ניסיון וטעיה.

נכון מאוד, אתה צודק, הזכרונות הטובים שלך כרגע חסומים ממך, וזה דבר טוב מאוד. גם אני חוויתי את זה המון פעמים.
המוח שלך בונה מערכת הגנה סביב הזכרונות הטובים שלך, וגורם לך לשכוח אותם, כי זה לא בריא לערבב אותם עם הזכרונות המגעילים או הדוחים של הפוי'.
לא בריא לערבב את הזכרון בו קטפת פרח כילד וקישטת בו את השיער של אימך, לבין זכרון של איזה סצנת פוי' כלשהיא.
לכן המוח שלך פשוט מסרב לזכור.

הדבר המדהים הוא שימים נקיים הם למעשה מסע חזרה בזמן במכונת זמן - לעבר העבר שלך, אתה תרגיש איך תחושות, זכרונות, רגשות, הבנות, יכולות וכו' - חוזרות אלייך בגלל הנקיות שלך.

שהייתי צעיר יותר כתבתי פה את התחושות שלי אחרי נקיות של ימים, זה היה מדהים, למשל החלומות שלי הפכו באופן הדרגתי ליותר ויותר נקיים - קודם ראיתי יחסי מין בחלום, אחר כך ראיתי יחסי מין בתוך מסך בחלום, אחרי זה התרגשתי מינית מכך שנכנסתי לחדר פרטי בחלום (שלמוח המכור שלי זה אומר שזה מקום שאפשר לאו' בו), את החלום הזה חלמתי בדיוק בערב של היום ה-90 לנקיות שלי. אחרי זה לא היה לי חלומות של תאווה בכלל.

יש לך שלוש דרכים לפתוח את הזכרונות הטובים שלך מחדש.
אחד זה להיות נקי.
שתיים זה לנסות להיזכר בכך במאמץ רב - אתה תזכור מעט זכרונות אם תתאמץ. אני לא ממליץ על כך.
שלוש זה לפתח אישיות שלא רואה בעיה בלזכור גם את הזכרונות הטובים וגם את הזכרונות של הפוי' ביחד, זאת דרך מסוכנת, תתרחק ממנה.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119561

• משתמש1
  • דירוג זהב

דווקא הייתה לי תקופת ניקיון של חצי שנה ואני לא זוכר שהייתי במקום הזה. אני זוכר שזו הייתה התקופה הכי יפה בחיי אך אני לא יכול להעיד שעלו זכרונות מהעבר כפי שאתה מתאר. אולי עלו ולא זוכר אותם ...
בכל אופן, מאוד מעורר השראה הדברים שאתה כותב כאן רובין.
הלוואי והייתה לי הסבלנות שיש לך לחקור את הנושא. לרוב אני מחפש קיצורי דרך ובמיוחד בתקופה בה הנקיות שלי קצרה.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119564

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אז ככה,
אני כרגע זוכר בלי את השימוש האחרון שלי מלפני 167 יום, אני חווה את זה המון פעמים ביום, אפשר להגיד שמתגעגע,

אבל יש כמה וכמה חברים שנקויים מעל חמש שנים שמשתפים שאינם זוכרים השימושים,
אז יש תקווה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119572

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
משתמש1 כתב on 12 דצמ' 2019 12:56:

דווקא הייתה לי תקופת ניקיון של חצי שנה ואני לא זוכר שהייתי במקום הזה. אני זוכר שזו הייתה התקופה הכי יפה בחיי אך אני לא יכול להעיד שעלו זכרונות מהעבר כפי שאתה מתאר. אולי עלו ולא זוכר אותם ...
בכל אופן, מאוד מעורר השראה הדברים שאתה כותב כאן רובין.
הלוואי והייתה לי הסבלנות שיש לך לחקור את הנושא. לרוב אני מחפש קיצורי דרך ובמיוחד בתקופה בה הנקיות שלי קצרה.

האמת היא שיש קיצורי דרך להגיע לרמת נקיות גבוהה יותר במוח בתקופה קצרה יותר.
אני מכיר שלוש.
ספורט.

אכילת אוכל שמגביר את ייצור הזרע - בגלל שיש הרבה זרע, יש הרבה לחץ להוציא אותו, מה שמאיץ את הרגע שיש לך ניסיון, ומאיץ את הרגע שאתה מתגבר עליו וממשיך הלאה.

עבודה מנטלית מאומצת - לימוד נושא חדש ומורכב בלחץ זמן, מנקה את המוח בצורה מהירה ביותר. אבל גם מביאה אותך מהר יותר לנקודה שבירה וניסיון, אבל גם מביאה אותך מהר יותר לרגע בו אתה נקי.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119575

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב
אני עושה ספורט באופן קפדני במשך רב חיי הבוגרים.
רובינהוד - אשמח באם תרחיב בנושא האוכל, אילו סוגי מזונות?
אם הבנתי ממך נכון אתה ממליץ להגיע ב 3 הדרכים שתארת לנקודת שבירה, ואז ההתגברות על נקודת שבירה זו מחזקת מאד.
מעניין מאד

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119578

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
ניסן כתב on 13 דצמ' 2019 05:37:

בוקר טוב
אני עושה ספורט באופן קפדני במשך רב חיי הבוגרים.
רובינהוד - אשמח באם תרחיב בנושא האוכל, אילו סוגי מזונות?
אם הבנתי ממך נכון אתה ממליץ להגיע ב 3 הדרכים שתארת לנקודת שבירה, ואז ההתגברות על נקודת שבירה זו מחזקת מאד.
מעניין מאד

1. אני מניח שתקרא באינטרנט אלו סוגי אוכל, אני לא מתיימר להיות מומחה בעניין.

2. נכון, כי בכל מקרה תגיע לנקודת שבירה - תמיד תגיע לנקודה שבה הלחץ לאו' יהיה פשוט בלתי נסבל. (אלא אם כן לא נגעת באצבע קטנה באיבר המין בהקשר מיני במשך תקופת הנקיות שלך, ואז לא יהיה לך  לחץ לאו' אלא פשוט תחושת חוסר נוחות גדולה ובלתי מוסברת שעליה הרבה יותר קל להתגבר)  אז מה שאני מציע זה פשוט לגרום לזה לקרות כמה שיותר מהר ולהמשיך הלאה.
כמובן, שאם אין לך דרך אפקטיבית להתמודד מול התאווה, אין טעם להחיש את הרגע שאתה מתמודד מולה.

3. אני שמח לשמוע שאתה עושה ספורט ! יש לך איזה תובנה בקשר להשפעה על הספורט על היכולת שלך להתגבר על התאווה ?
היה לי דיון ארוך עם זה בפורום עם אנשים, בהם דיברנו על זה שהספורט עוזר מאוד לחוזק המנטלי. אבל מצד שני היה את הבעיה שכושר גבוה מאפשר לך ליפול הרבה פעמים יחסית בקלות.
מה דעתך ?

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119586

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

היי
אני עושה ספורט כל יום, חדר כושר ושחייה לסירוגין.
בשעה בה אני מתאמן אני מנותק מהעולם, מהעבודה, מהבית, ממחשבות מטרידות.
שעה שהיא רק שלי.
מחכה לזה כל היום.
הספורט משכיח ממני את הקשיים ביומיום ומכאן מפחית את הרצון לברוח לתאווה כשקשה.
זה פתרון למצוקות, כמו ששימוש בתאווה זה פתרון למצוקות. הספורט הוא תחליף לתאווה בעיני

זמן ליצירת דף: 0.87 שניות

Are you sure?

כן