ברוכים הבאים, אורח

אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם.
(0 צופה) 

נושא: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. 6460 צפיות

אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119068

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שלום לכולם,
מצד אחד מרגיש טוב עם כך שאזרתי אומץ ולראשונה פותח נושא בפורום לאחר לא מעט התלבטויות וחששות מהיחשפות. ממש מלחיץ אותי מהמחשבה שאולי יום אחד זה יתגלה לאנשים הסובבים אותי כמו אשתי או ההורים, אחים. דבר אשר לא יתרום מאומה מלבד בושה ובזיונות.
מצד שני, אני סובל מהבעיה של צפייה בתכנים מיניים ומגיע לידי פגם הברית כבר המון שנים ומאוד מתוסכל מכך עד כדי רצון לפעול בצורה קיצונית כמו לנטרל בכלל את האפשרות להיות מגורה (מאוד לא רוצה אך מרגיש ממש חסר אונים. מה גם לא יודע איך לעשות את זה והמחשבה על זה מפחידה אותי).
בכל אופן, אני שמח שבכל זאת החלטתי לכתוב על כך אך גם באופן מבוקר מהסיבה שכבר ציינתי שמאוד חושש שבאיזו צורה זה יתגלה. מקווה שזה ישתחרר.

קצת רקע על עצמי, בעל תשובה כבר למעלה מ- 6 שנים, נשוי נישואים שניים עם ילדים מהאישה הקודמת ומאשתי היום. מתמודד עם הבעיה מאז גיל צעיר, קרוב ל 15 שנים.
לאחר החזרה בתשובה גיליתי עד כמה פגם הברית פשוט הורס לי את החיים. על כך שאני לא מסוגל לשלוט בזה גם אם אלחם בכל הכוח תמיד זה יבוא לי בסיבוב על ידי תרגיל מתוחכם של היצר שמפתיע אותי כל פעם מחדש, על חוסר אונים והרגשה של "סמרטוט" לאחר מעשה.
התקופה הכי יפה שהייתה לי אי פעם הייתה חצי שנה של נקיות בה הרגשתי תחושה מדהימה שלא חוויתי מעולם ואליה אני משתוקק כל כך וצריך את עזרתכם כאן להחזיר את עצמי להיות שפוי. מדהים לראות אנשים עם ימי נקיות של שנים. מקווה שאגיע לכך גם אני.

שיהיה בהצלחה 

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי משתמש1.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119071

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי !

אני מאד מזדהה עם החוסר אוהים שלך !

אני גם חשבתי שאצטרך ליסוע לאיזה אי בודד ושרק ככה לא אתמודד עם שוטטות וכו' או שאצטרך לוותר על משקפיים לכל החיים כי אם יש לי משקפיים אני חייב לצאת לשוטטות וכו'. את הכל ניסיתי...

הנס קרה כאן.

ממליץ לך בחום להשיג את הספר הגדול ואת הספר הלבן להתחיל לקרוא ולהבין מה התכנית אומרת ודורשת ממך.

צצחיל גם להתצטרף לקבוצה הטלפונית אפילו אם אתה בהתחלה רק מקשיב ולא מדבר.

אני חששתי מהיחשפות מסתמא עוד יותר ממך ואני עדיין חושש לזה, אבל בכל זאת זה לא מנע ממני מלקחת ספונסר שידעתי שאין סיכוי שהוא קשור איכשהוא אלי או למשפחה שלי וכו'.

עשית כבר צעד ענק שהתחלת לשתף, כל הכבוד !!

אוהב אותך !

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119073

• משתמש1
  • דירוג זהב

תודה רבה קדושת!
מאוד מחזק לקרוא את שכתבת כאן. התחושה הזו שאני לא היחיד בכל הטירוף הזה מאוד מחזק במיוחד מאנשים שכבר עברו כברת דרך בכל נושא ההחלמה.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119084

• משתמש1
  • דירוג זהב

שלום לכולם,
היום זה היום ה-2 שלי לנקיות ואני ממש תאב לפגום. ממש קשה לי ואני לא יודע איך להתמודד עם זה.
הבעיה היא שלרוב זה מגיע לאחר מעט שעות שינה כמו הלילה.
ממש ממש קשה לי להחזיק את עצמי ברגעים אלה וצריך את תמיכתכם!
הראש שלי כל הזמן במחשבות אולי להציץ מעט ב-יוטיוב בסרטונים של נשים בביקיני כאשר אני יודע מראש לאן זה יוביל! נמאס לי להתמודד עם זה. זה כ"כ מתסכל.
מה עליי לעשות? זה תוקף אותי במקום העבודה ואין לי כ"כ חשק לעבוד בגלל העייפות הזו.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119085

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום משתמש1

כל הכבוד על הכנות והשיתוף. כמוני כמוך, מכור.

גם אני חששתי מאד להיחשף, מה יגידו אם יתגלה הסוד הנורא שאני מכור למין? לקח לי כ 30 שנים להבין שאין לי ברירה אלא להיחשף כדי להציל את עצמי מזרועות התאווה.

אולי אוכל לעזור בכך שאקצר לך את השנים של הסבל שאתה עתיד לעבור עם התאווה.

תוכנית SA היא תוכנית שמצילה חיים.

אני נקי היום 125 יום רק בזכות התוכנית ומה שהיא מציעה.

אפילו שיתפתי את הבוס שלי בעבודה, שלא הבין איך אני אדם שונה לחלוטין בחודשים האחרונים, והשמים לא נפלו.

מציע לך להגיע לקבוצה חיה באזור שלך, להקשיב למכורים נוספים כמוך, שרק הם יכולים להבין אותך.

בהצלחה רבה

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119086

• משתמש1
  • דירוג זהב

כבר במשך שעתיים או יותר מחפש משהו שיגרה אותי ועושה את זה בעדינות מירבית תוך כדי שכנוע עצמי שלא יקרה מזה שום דבר וגם אם כן אני לא אתן לזה להוביל אותי לפגם בברית. כמה עלוב זה יכול להיות.
פשוט כבול בשרשראות התאווה. לא מצליח לצאת מזה.
העייפות הזו גומרת אותי. השעמום הזה משגע אותי.
עוד מעט אני יוצא למנחה ואני ממש מתבייש בכלל לגשת לשם ולהתפלל. אני מרגיש כזה רמאי ושקרן. איך אני יכול לבקש בכלל בקשות מהשם לאחר שאני במזיד הולך נגד רצונו, "ולא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם". מרגיש כ"כ שפל ועלוב.
יותר מזה, בזמן התפילה אני מתוודה על המעשה שנעשה קודם לכן ומוסיף שלא אחזור על כך בלי נדר כש-במודע אני בטוח שזה הדבר הראשון שאעשה כשאהיה ממול המחשב.
מה עליי לעשות? מה הסיכויים להפסיק את זה? ברגע שזה מתחיל בראיה קטנה ולא משנה איזו הפסקה אני אעשה וכמה אני אתגבר, אם לא היום אז מחר ואם לא מחר מתישהו השבוע זה יקרה.
כ"כ מתוסכל וחסר אונים.
אנא השם תעזור לי!

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119087

• משתמש1
  • דירוג זהב

אני חייב לציין שלאחר התגובה האחרונה שכתבתי, השתחררתי מעט מהתאווה והייתה הרגשה טובה בעת כתיבתה ובנוסף לאחר התפילה (למרות שהתפילה לא הייתה מי יודע מה).
הבעיה שהדחף שוב חזר ואני מנסה איכשהוא לדחוק אותו ע"י שוטטות בכל מיני אתרי חדשות חרדים או שוטטות בפורום. אין לי כוחות לזה. יש לי עבודה לעשות ואני לא מרוכז ללא חשק לעשות דבר.
מה עושים?

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119089

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי חבר יקר. 
אני מאוד מזדהה עם הבעיה. אני גם יכול לספר לך שהיום אני לא במצב הזה. אני נקי בחסד אלוקים ללא מלחמות ודרמות בחיים שלי. 
אני מאחל לך גם. 

אני יכול להרחיב הרבה באישי. 

יום שפוי ונקי. 

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119090

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

הפתרון שמצאתי,
צעדים קבוצות, ועוד פעם צעדים וקבוצות
ממליץ מאוד לנסות,
אשמח להיות לעזר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119095

• משתמש1
  • דירוג זהב

תודה רבה נתן ואבי על העצות.
התכתבתי על כך עם נתן בעניין הצעדים ואני מתקשה מאוד לעשות את זה.
אני מתכוון שזו פעולה שצורכת לא מעט זמן להעלות את הדברים על כתב, פעולה שכבר עשיתי בעבר במשך תקופה לא קצרה לפני מספר שנים אך גזלה ממני לפחות שעה ופעמים גם שעתיים. אין לי את הזמן הזה.
אני גם לא יכול להעלות על הדעת שאשתי תדע על זה מכיוון שזה רק יחמיר את המצב. כרגע היא לא מודעת לכך ומעדיף שגם לא תדע מה-היכרות שלי איתה ועל האופן שזה ישפיע עליה ועל המערכת יחסים.
לכן אני מאוד מודאג איך בכל זאת להתגבר על כך.
יותר מזה, לא חשבתי שאשתף זאת כאן אך אלו נישואים שניים. בנישואים הראשונים האישה ידעה על כך וזה פגע קשות במערכת יחסים עד לכדי גירושים. היא לא הייתה מוכנה לקבל את זה. בנישואים האלו אני לא מוכן להרשות לעצמי את אותו הדבר מכיוון שזה כבר ירסק אותי. אני מאוד רוצה לשתף את אשתי בדבר אך אני יודע שזה יגרום יותר נזק מאשר תועלת. אני מאוד מתוסכל מהמצב הזה. ההתמודדות הזו מאוד כבדה עליי. ברגעים אלו ממש בזמן שאני כותב את הדברים הללו אני מרגיש ממש קושי לנשום. קשה לי ממש.
יותר מופתע מהדברים שאני כותב לכם פה שמעולם לא חשבתי שאכתוב כך בפורום. הדברים ידועים למספר אנשים שאני יכול לספור אותם על כף יד אחת ותו לא.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119097

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
גם אני גרוש ונמצא בפרק ב.
אתה לא חייב, וזה גם לא נכון להתוודא בפני אישתך על התמכרותך.
לומדים את זה בצעדים.
כל דבר בזמנו.
אותי תוכנית 12 הצעדים הצילה.
ממליץ לך מאד לנסות

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119107

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאוד מזדהה עם מה שאתה כותב משתמש... מאוד מאוד מאוד מרגיש כאילו כפיל שלי הגיע לכאן וכותב במקומי...

תקרא קצת את הפוסטים הראשונים שלי ושל שאר החברים כאן ותגלה כמה דמיון יש בינינו בצורה מבהילה ומפחידה...

אשמח לדבר איתך בטלפון ולנסות לעזור, יש כמה דברים שלי עזרו שעשיתי ושאני עדיין עושה...
אני לא יצאתי מזה עדיין.. לא יודע אם אפשר בכלל לצאת מזה אבל באסירות תודה אלוקים אוהב שמר אותי נקי כנגד כל הסיכויים 98 יום שזה בדיוק 98 יום מעבר למה שאני יכול לבד!

לפני שהגעתי לכאן, מאות פעמים אחרי נפילות הייתה לי את ההתלבטות הזאת אם להתפלל מנחה או לא... לא הרגשתי ראוי להיכנס לבית השם בכלל עם כל המחשבות והזבל שיש לי בראש ובתחתונים...

והרבה פעמים באמת לא הלכתי להתפלל וגם היום אני כבר כמה ימים לא הולך להתפלל מנחה כי אני מרגיש שזה מכביד עליי וזה בסדר.. למדתי לקבל את זה שזה בסדר שאני חולה וחייב להתמקד קודם כל בהחלמה שלי.

באמת ממליץ לך ללכת לקבוצת SA גם לי היה את הפחד אל מול האישה וגם אצלי התעוררו בעיות של איך אני יכול לכתוב כתיבה יומית או בפורום או לדבר בטלפון עם אנשים בלי שאישתי תגלה... הספונסר שלי הנחה אותי לדבר עם חברי תכנית ולשאול אותם איך הם הסתדרו עם זה וללמוד מהם וכך היה...

בסופו של דבר דיברתי עם אישתי וסיפרתי לה על ההתמכרות שלי והיא קיבלה בע"ה בהבנה והעריכה אותי שאני מנסה לטפל בעצמי ולא ממשיך לברוח לשם כי הבעיה הכי גדולה של ההתמכרות שלנו זה ההתדרדרות...

היום זה פורנו.. מחר זה צ'אטים ולאט לאט בסוף מגיעים ליחסים מחוץ לנישואין ובגידות ושקרים וזונות ומשכב זכר ומשכב חיות ופדופיליה ושמעתי היום מחבר תכנית שכשזה מפסיק להספיק מגיעים גם לסמים כדי להעצים את החוויה ובסוף מתים...

אני החלטתי לנסות ולטפל בזה לפני שזה מגיע לשם... לפני שאני הורס את החיי נישואין שלי והחיים של הילדים שלי והכל מתפורר לי בין הידיים ואסירות תודה שהגעתי לSA ממליץ לך בחום גם כן.

גם אני כמוך עדיין לא מבין את כל הצעדים והכתיבות והקשר בינהם לבין תאווה רק לאחרונה מתחיל לשקוע אצלי אבל זה מה שהבנתי צריך להמשיך לבוא ולשמור על ניקיון והדברים מגיעים...

אוהבים אותך מאוד ותרגיש חופשי ליצור איתי קשר בפרטי ונשוחח בטלפון בשמחה! זה מה שלי עזר כשהגעתי חדש.

אוהבים

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119108

• משתמש1
  • דירוג זהב

תודה רבה ניסן ומתרפא.
אני שמח לקבל מאתכם תגובות, באמת. אני לא אשקר אם אומר שאני מחכה לתגובות מכל אחד מכם. כ"כ קשה לי להתמודד עם זה לבד מכיוון שזה לא מרפה אלא מחמיר מרגע לרגע. לאחר השיתוף אתמול הרגשתי כ"כ טוב ועם מצב רוח מרומם מאוד. תחושות כאלו שאני לא לבד וזאת לאחר הסתכלות בנושאים שחברים אחרים פתחו בפורום. התמודדויות אותם גם אני עובר ביום יום. אך כל זה חלף הבוקר לאחר ראיה של בובה קטנה וחושפנית שמונחת בשולחן אחד העובדים במקום העבודה. מרגע זה והילך ובדרכי למשרד עולות לי מחשבות השם ישמור. מה שמדהים וש-קורה לי בכל פעם מחדש זה כל מיני מניעות בדרך למעשה הקוטעות את קו המחשבה החולה שלי. כמו אנשים שעוצרים אותי בדרך לשאול שאלות, עצירה להתפנות, ועוד דברים אשר מרחיקים אותי ומאפשרים לי לעצור לרגע ולבחור האם אני באמת מעוניין באותו המעשה או לא. האם יש בכוחי להחליט החלטה ולא לעשות את זה או להמשיך ולהיגרר אחר התאוות שלי. יותר מזה, גם לאחר שכבר אני שוחה בתוך הזוהמה הזו וזה משתלט עליי עד כדי כך שאני הופך ל"זומבי" כפי שחברים אחרים בפורום מתארים, גם אז יש כל מיני מניעות שעוצרות אותי לחשוב ו"לחשב מסלול מחדש". פתאום האינטרנט לא עובד, המחשב נתקע, אנשים מתקשרים בין אם זו האישה, ההורים, חברים לעבודה, צריך להתפנות באופן דחוף. ההחלטה הזו ברגעים אלו היא אפילו יותר הרסנית מכיוון שאם קודם זה היה בשוגג ע"י איזה גירוי שיהיה, הרי עכשיו לאחר שניתנה לי ההחלטה לאחר אותן מניעות שכביכול פתחו לי "חלון זמן" לחשוב על כך (גם אם מדובר בחלון זמן קצר) זה כבר הופך להיות במזיד ובידוע לי איזה נזק ייגרם לי לאחר המעשה. כבר ברגעים אלו עולות המחשבות איזה נזק ייגרם לי באופן אישי, עם האישה, הילדים, בעבודה. ובנקודה זו ממש מתחילה המלחמה עם היצר. מלחמה בה אין לי את הכלים להתמודד מולו. מכאן כבר היצר מהתל בי בכל מיני תחבולות שרק הוא יודע ואלוף בהם איך בכל זאת להוביל אותי לאותו מעשה מכוער. ולאחר המעשה, הצרות מתחילות להגיע. סכסוך עם האישה, בעבודה, כל מיני תקלות לא צפויות בבית, וכהנה וכהנה. לאחר מכן תחושות של אשמה, למה עשיתי את זה, למה זה היה טוב, מה הרווחתי בזה, אני הורס את החיים שלי במו ידיי. מחשבות טורדניות שמעסיקות אותי כל אותו היום והימים שלאחר מכן. כל עוד אני בתוך המחשבות האלו אני מוצא את עצמי ממשיך לפגום בעיניים ולאחר מכן בברית. כל זה עד לאחר שאני מקבל איזו סטירה ממישהו או ממשהו שקרה ואז מתאפס על עצמי. לפעמים זה קורה לאחר זמן קצר, ולפעמים לאחר תקופה ארוכה בה אני ממש לא אני וללא רצון לעשות שום דבר. פשוט כלום.
אני כותב את הדברים האלו והידיים רועדות.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119111

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני אוהב אותך אחי ואתה לא לבד ...

כולנו פה כמוך, חלק יותר חלק פחות.. אני אישית ממש ממש כמוך 

שוב קורא את מה שאתה כותב ומתרגש - זה ממש כאילו אני כותב ...

מזדהה ב100% עם כל שורה ושורה שאתה כותב.

גם אצלי זה ככה. בדיוק ככה.

לגבי אותו "חלון זמן" שאתה מכנה אותו, יש תוסף הגנה למחשב שנקרא PLUCKEYE שכתבתי עליו כאן:

https://gye.org.il/forum/18-%D7%A8%D7%A2%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%99%D7%98%D7%95%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/118936-%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%94-%D7%A9%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%9D

זה בדיוק מטרת התוסף הזה. לאפשר לך חלון זמן של לחזור לעצמך ולהירגע לפני שאתה נכנס ...
אתה מגדיר כמה זמן אתה צריך...
ממליץ לך מאוד להוריד אותו, שים על זמן המתנה של 15 דקות, ככה אם תרצה לפתוח פורנו תצטרך לפחות לחכות 15 דקות. 15 דקות שלמות שבהן תוכל להתחרט.
וגם בצורה הזו כל גלישה תמימה שלך באינטרנט לא תהפוך לאוננות כי אתה לא רואה תמונות ופרסומות ושאר מרעין בישין...

ממליץ בחום. ושוב מוזמן לדבר איתי בפרטי בצ'אט בטלפון מה שתרצה, אני פה אחי.
ואני פה לעזור לך בשביל עצמי.. כי זה בסופו של דבר כל המטרה של 12 הצעדים.. להגיע לצעד ה-12 ולעזור לאחרים.

תגובה: אפשרי בהחלט אך לא לבד. מבקש את עזרתכם. לפני 4 שנים, 4 חודשים #119112

• משתמש1
  • דירוג זהב

הפעם זה כבר קושי בנשימה מתוך התרגשות. תודה רבה מתרפא
זה בהחלט יכול לעזור במחשב בו אני משתמש בעבודה.
הבעיה לצערי שיש לי גישה למחשבים נוספים במקום העבודה כך שבמקרים קיצוניים תמיד יכול להשתמש במחשב אחר ולכן לא תמיד יכול לעזור.

תודה רבה על ההצעה לדבר בפרטי. אשמח לשוחח איתך.

זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן