ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75515 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118392

• aviyodea
  • דירוג זהב

מתרפא אהוב

ריגשת!!

חושבים שמוותרים על חיים ומקבלים חיים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118398

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים תודה רבה

היום ה-52 לניקיון...
תקופה לא קלה עוברת עליי.. לא קלה בכלל

ת'אמת שאני תמיד זוכר שהתקופה הזאת של החגים היא תמיד הייתה קשה במיוחד... והיו בה המון המון נפילות תמיד.. מצד אחד הקדושה הגבוהה שמגיעים אליה בחגים ובתפילות וככה מצד שני גם הנפילות היו חזקות וכואבות תמיד...

אז כן אני עובר תקופה לא קלה, האובססיה משתוללת המחשבות והתאוות משתוללות, לסיים את זה, להשתמש, להיכנס לאתרים לעשות דברים לא טובים... אין יום שהאובססיה לא מנסה לזרוק מחשבות לתוך מוחי העייף...

אני פשוט מרגיש כבר חולשה בימים האחרונים חולשה פיזית.. אין לי כוח לתפקד כל כך.. יום שישי פתאום הלכתי לישון צהריים 3 שעות קמתי ממש לפני שבת זה לא משהו שאני עושה בד"כ אני ישן צהריים רק אם אני חולה או לא מרגיש טוב ...

והאמת שכן.. ממש ממש לא הרגשתי טוב ופשוט רציתי שהזמן יעבור בשינה לא היה לי כוח להיאבק במחשבות ובפנטזיות יותר ..

אני מתפלל לקב"ה שיעזור לי, אני עושה כל מה שאני יכול, שיעזור לי מהצד שלי לעשות ויתורים כואבים כמו ה-2 שעשיתי היום בבוקר בדרך לעבודה ובמעלית, ומהצד שלו שתרד האובססיה שתעזוב אותי קצת שאוכל לנשום אוויר...

כל הזמן אני מתעצבן ומתבאס דווקא מהכיוון של אישתי, היא כאילו שוכחת שאני חולה כי עוברים כמה ימים בלי שאני הולך לקבוצה או משהו כי חג וכאלה, ואז אני בא ללכת תמיד היא מגיבה כאילו אני הולך לשיעור תורה או לחברים או משהו כזה... 
ובא לי להגיד לה נשמה שלי אין לי ברירה אני לא מצליח להתמודד עם כל המחשבות הטינופת שרצות לי בראש כל הזמן בלי הספקה מחשבות זבל מהמיץ של הזבל על כל הדברים הלא טובים שאפשר לדמיין... ואני לא מצליח לשלוט במחשבות האלה זה המציאות...

רוצה למסור את זה לקב"ה... אין לי כוחות יותר להתמודד מול זה.. מול זכרונות העבר של דברים שעשיתי ומול פנטזיות עכשיות ורצונות של דברים של תאווה היום על כל בחורה שנייה שראיתי ברחוב והייתה קצת לבושה פחות מאחרות ונצרבה לי בתוך הדיסק של השכל וקופצת למחשבות פשוט מתי שבא לה...

אוהבים

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 6 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118401

• aviyodea
  • דירוג זהב
 52 ימים!!

'ב"ן פורת יוסף'

כל הכבוד לך חבר יקר ואהוב!!!

אל תוותר, ה' נלחם לך עד היום 52 ימים ברציפות, אל תוותר על לוותר!!

תמסור לו את הכל, אפי' כמה פעמים ביום, ואם צריך גם לכרוע. לי זה עוזר סמוך עליך, וסומך על אבא שיעזור לך

אוהב אותך אחי הגיבור!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118406

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא היקר !

אל תדאג, ימים אלו יעברו ותתנקה עם הזמן מכל הלכלוכים שלכלכו את העיניים ואת הנשמה העדינה והמבריקה שלך !

התהליך התחיל, רק תמשיך אחי היקר !! תתרפא ואל תתרפה !! 

אוהב אותך מאד ומחכה ליום שנתראה כבר באמת !!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118415

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

כן מאוד רוצה לפגוש אותך יעקב... מאוד מאוד...

אז זהו היום ה-53.. גם הגיע.. לא מרגיש מיוחד מאתמול ..
עדיין בגדול תקופת נכאים כזאתי... נורא שפוף חסר חשק ועייף...

אפילו כבר יורד לי החשק לשתף כאן... בעסה...

החלטתי שזה יום של ויתורים.. יום שאני לא מסתובב בו ולא נכנס לאתרים ולא כלום.. ו-וואללה מבעס לי לגמרי..
מרגיש כמו תינוק שלקחו לו את הסוכריה על מקל...
לא יכול עם ולא יכול בלי

תקוע באמצע איפשהו.. מחפש משמעות לחיים...

שיבוא כבר משיח... אמן.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118488

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך. 

מאחל לך תקופת חגים מלאת סיפוק וחופש מהתאווה. מאחל לכולנו. 

יום שפוי ונקי.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118515

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מתרפא, הכתיבה שלך כובשת (גם את היצר שלי...) ומרתקת. קורא אותך בשקיקה אחרי ליל הושענא רבה בלי שינה ומצטרף לדברי כל האומרים שאתה כותב אותי ואני מרגיש את עצמי בתוך כל הסיטואציות האלה. תמשיך לכתוב ולהזכיר לי שהתכנית עובדת ועד כמה אני צריך אותה. אשמח להיות איתך בקשר טלפוני.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118534

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים ! תודה רבה טהרני שמחתי מאוד לקרוא את ההודעה שלך 

הבעסה שכבר אני מרגיש שזה תקליט שחוזר על עצמו ואז אני מתבעס וכבר לא רוצה לכתוב יותר ...
וגם בטלפונים לחברים ולספונסר והכל... מרגיש שזה חוזר על עצמו ומתחיל להימאס לי מזה ואני יודע מה יקרה אם אני אפסיק.........

שיתוף של היום... 

אז לא הייתי כאן בערך שבוע וחצי? 

היום ה-68 לניקיון.
ישתבח שמו לעד.
שרדתי את כל התקופה הזאתי... נקי.. תודה לאל. לא השתמשתי.
בשבוע וחצי האחרון תקופת כיפור - סוכות, כמעט ולא היו גם פעולות תאווה מתוכננות לשמחתי
כן היו מבטים ברחוב פה ושם על בנות שעברו שכבר לא יכלתי שלא להסתכל... אבל לפחות לא הלכתי מיוזמתי לסיבוב שוטטות במקומות הומי פריצות וכאלה

מעידה אחת הייתה אחרי ריבים מטורפים שהיו עם האישה בלילה לפני אחרון של סוכות... שנכנסתי לאתר לא טוב... בערך לחמש דקות וברחתי...
אבל זה הכניס לי דמיונות לראש ופנטזיות שחזרו היום לצערי... לא כ"כ יודע איך להתמודד איתן

אז נגמרו החגים... הקדושה שעטפה ואפפה אותי כל הזמן הזה, והיעדר השגרה, והשגרה הכן נחמדה יותר של סוכות (החג האהוב עליי באופן אישי וכך הבנתי גם על רוב בני ישראל) הילדים למטה משחקים עם הילדים של השכנים, אווירה שקטה רגועה אין פחד אין בעיות פרנסה אין כלום הכל נעלם רק אנחנו והסוכה האוכל החברים... ישתבח הבורא... שבוע של קסם שבוע של גן עדן בלי דאגות (כמעט...)

ועכשיו זה נגמר... 

אני סובל בד"כ מתסמיני שביזות יום א' והפעם זה שביזות כפולה ומשולשת... גם אחרי שבוע וחצי של חופש והחגים והקדושה וגם החזרה לעבודה והכל... בא לי להתפרק לרסיסים... אני בקושי מטורף... קשה מאוד להתמודד...
המחשבות רצות בראש... מחשבות של תאווה... זכרונות פנטזיות... 
לא מצליח להוריד את העיניים מבנות... מפחד שתיכף ממש אני הולך לחפש את זה בסיבוב שוטטות

פתחתי את החסימה על האינטרנט, היא תיפתח בעוד כ3 שעות, במטרה לגלוש ולראות כל מיני תכנים מיניים שהתגעגתי אליהם...

מקווה שיקרה נס בשעות הקרובות שיגרום לי לסגור את זה חזרה..

יודע שאם אני אספר ואשתף את זה בשיחת טלפון עם חברים זה יוכל לעזור ורוב הסיכויים שאני אסגור חזרה את החסימה אבל לא מצליח לעשות את זה ....

אוהבים 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118539

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר, אני איתך בדרך.
התכנית לפעמים משעממת, אבל זה גלגל יומי, כל יום לחזור שוב על הפעולות של התכנית, ואלוקים יהיה איתך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118544

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר !

אוהב אותך מאד מאד !!

תודה רבה שחיזקת אותי היום !

כ"כ רציתי לראות אותך היום... אבל אני בטוח שנמצא זמן אחר יותר מתאים !!

רק הערה קטנה בבקשה. הספונסר שלי לימד אותי שכדאי להסתכל ע ראיה חיובית. זאת אומרת במשרום לחשוב, יתכן מאד שמחר אנני אפול או מחרתיים, יותר כדאי לומר "אני בעזרת ה', מכחו ולא מכחי, לא אפול גם מחר אם כך רצונו".

היה רק הערה, אתה לא חייב לקבל. 

אוהב אותך מאד !

תודה שאתה איתי בדרך בלב ובנפש !!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118547

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

מתרפא, דבר ראשון: גרמת לי לשמחה בכך שנכנסתי לפורום וראיתי את השם שלך תחת 68 ימי נקיות.

דבר שני - הכתיבה שלך מאוד יפה.. מאוד מזדהה איתה ...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118559

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה חברים ! כרגיל אתם מגיבים ומעודדים ומפרגנים והתגובות שלכם מאוד מעודדות ומשמחות אותי !

היום ה-69 לניקיון לפי האתר (ה-70 בפועל)

קשה מאוד. קושי עצום.

יורד למטה לעשן ולדבר בטלפון ונתקל בבנות ששכחו להתלבש בבוקר והכל בחוץ לראווה.... וקשה לי לא להסתכל ואני מסתכל ולוגם אותם בלי הפסקה ומאבד את השפיות ורוצה להשתמש עוד יותר...

אעדכן שאתמול בסוף ביטלתי את הפתיחה של החסימה, היום בבוקר פתחתי את זה שוב, בשעה 13:50 זה היה אמור להיפתח והייתי אמור להתחיל לגלוש באתרים מלוכלכים, לשמחתי שיחת טלפון עם חבר שלא היה לו שום סיכוי להשפיע עליי כן השפיע... ביטלתי את הפתיחה והחזרתי את החסימה (כך שאצטרך לחכות שוב 4 שעות אם ארצה...) עשר דקות לפני שזה נפתח ...

הצלחתי לוותר תודה לקב"ה.

עכשיו הולך להתמקד בפעולות חיוביות. הולך להתפלל מנחה. אח"כ לאכול שקשוקה במקום שאני מאוד אוהב ללכת אליו (לפנק את עצמי קצת) ולשמוע מסר במהלך האוכל (הכי אוהב לשמוע מסרים)

ובע"ה בתקווה שהקב"ה יעזור לי, לוותר, רק להיום, על מבטי תאווה, על שוטטויות, על אתרים לא טובים. על פנטזיות ומחשבות תאווה. אמן !

אוהב אתכם וצריך אותכם ! תודה!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118562

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

וואוו וואווו ועוד ווואוווו !!!

כל הכבוד על הויתור העצום הזה !!

תאמין לי רק מכורים יכולים להבין מה המשמעות של כזה ויתור ענק !!

אני גאה שיש לי חבר כמוך !!

עם הזמן אתה מוציא את עצמך מהבור העמוק ומגיע לאור האין סופי !!

תודה על הכל אחי היקר !!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118567

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרפא יקר אני רואה את הנס שלך כל יום מחדש, רואה את הכוח לוותר מבוקר ועד ערב. 

לא ברור מאליו בכלל , שמח על המספר שהגעת אליו רק להיום , ותזכור שזה רק מספר. 

אסור להפסיק להשקיע תמשיך בדרך ותצליח. 

אוהבים אותך ובהצלחה בהמשך. 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118568

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

ככתוב לנו ושתף אותנו יותר בפעולות שלך ועל הויתורים. 

זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן