ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75460 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128038

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לוחם יקר וחשוב !! הודעה אדירה! ומאוד מאוד מרגשת!

ממש ממש מחממת לי את הלב! בעיקר בימים האלה שאני מרגיש שהיצר דורס אותי עם משאית הלוך ושוב...

שוב יצאתי לשוטטות היום אחרי העבודה... שוב תוך כדי הקבוצה ולפניה ואחריה...

אבל אחרי הכל היה שיעור תורה שחיבר אותי ברמות מטורפות וחיזק אותי מאוד! שמעתי בשיעור בדיוק מה שהייתי צריך לשמוע.

למדנו הלכות תשובה של הרמב"ם.. הרבה הרבה דברים משם היו רלוונטיים עבורי היום. דווקא היום.

הולך לישון עם המון תאווה אבל רצון לוותר. מתפלל לאלוקים ממקום אמיתי ומכניעה אמיתית ליכולת לשחרר מכל המחשבות האלה.

אוהבים!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128039

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותךמתרפא! קראתי עכשיו את ההודעות האחרונות..

אני מאוד מזדהה, משהו בניגודיות של החיבור הרוחני בתקופה הזאת של השנה גם אצלי יוצר קשיים מאוד חזקים שבסוף מגיעים גם אחרי ימים של חיבור שיא.

אני ממש זוכר בפחד את הנפילה שהייתה לי שנה שעברה, היו לי קריזים חזקים לפני יום כיפור, יצאתי מזה, יום כיפור היה מחובר לאלוקים ברמות גבוהות ביותר ואז יום אחר כך פשוט התמוטטתי.

אני גם השנה שומע בראש קולות, להוריד את הקשר שלי עם התוכנית, היה לי חלום לא נעים בראש השנה שאני מסתובב עם חבר תוכנית שאני מאוד מחובר אליו והראש שלי פירש את זה שהקשר שלי עם חברים בתוכנית עושה לי רע וצריך קצת להוריד..
וזה בניגוד לכל היגיון והסקת הלקח מהשנה שעברה שאני דווקא צריך לחזק יותר את הפעולות בימים האלה! - היום אני מודה בשונה מיום רגיל לא עשיתי שום פעולת תוכנית! זה לא בריא לי זה מה שהיצר רוצה ובסוף כך יכול לגרום לי ליפול, מקווה מחר להתיישר חזרה.

כשאני חושב על אם לעזוב או להפסיק פעולות תוכנית אני צריך (ולפעמים כך עושה) לעצור ולחשוב האם זה עכשיו נכון? בדרך כלל התשובה שאני מקבל שאין בעייה גם לעזוב לגמרי את התוכנית, אבל לא עכשיו כשאני עדיין רגיש ושעדיין לא באמת השתחררתי מתאווה, נחכה ונראה שאגיע לשנה של מפוקחות שבה ארגיש משוחרר מהתאווה, מהאובססיה והכפיתיות ואם זה יגיע אז זה יכול להיותנכון, בנתיים רק להיום אני עדיין צריך את התוכנית לצאת מהבוץ שאני עדיין תקוע בו.

תודה על השיתופים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128054

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

מדהים אחי! בדיוק המחשבות שרצו לי בראש...

מחשבות שעצם ההתעסקות בזה כל הזמן גורמת לי להישאר חולה ודבוק בתאווה..
שעצם זה שאני אומר כל הזמן שאני מכור לתאווה משאיר אותי מכור לתאווה.. כאילו סוג של ברית כרותה לשפתיים..  שאם אפסיק להגיד את זה או אתחיל להגיד אני מכור לשעבר או מכור בהחלמה אז דברים יקרו אחרת...

אני לא בטוח שזה הכל שטויות במיץ אבל אני כן בטוח שלפחות כעת זה עצת היצר או המחלה שרוצה אותי חזרה בשימושים. 

לא אשקר.. אני בימים קשים מאוד מבחינת תאווה אני סובל בגוף ובנפש.. רוצה להיכנס נקי לכיפור ורוצה להישאר נקי במהלך חג סוכות הקרוב הבעל"ט שהוא כמין גן עדן בשבילי כל שנה... 
אבל אני מאוד מודאג ממה שיהיה אחריו שכן הראש אומר לי שאחרי סוכות אם לא הגיע משיח אני חוזר להשתמש...

ואני יודע שכשיגיע הרגע אני אצטרך לעמוד בצומת הקשה הזאת ולהגיד לעצמי תרים טלפון לחבר לשתף במקום לפעול על תאווה..

ואני עוד יותר יודע שהרגע הזה ממש ממש לא חייב לחכות לאחרי סוכות.. הוא קורה כל רגע ורגע במהלך היום אפילו היום... 

מקווה שאלוקים ייתן לי את הנכונות להמשיך להיכנע ולוותר שם. ולא לפעול על תאווה בכלל למרות שאני מאוד מאוד רוצה ומחכה כבר לרגע שאסיים לעבוד כדי לסוע לשוטט שוב בדרך הביתה...

מתפלל לאלוקים לנכונות לוותר על זה...

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128055

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני חושב שלא להתעסק כל הזמן בתאווה לא סותר את תכנית הצעדים. לפחות לא בהמשך הדרך בתכנית. ברגע שאני פותר עם הצעדים את הדברים הקטנים שמציקים לי, אני הרבה פחות עסוק בתאווה.

ואם אני כל הזמן מוקף בנהרות גועשי תאווה כמוך, אולי זה סיפור אחר... מזכיר לי ספונסר שסיפר שספונסי שלו עבד בתחזוקה של... אתרי פורנו, ואותו ספונסר אמר לו שלדעתו הוא צריך פשוט להחליף עבודה. אני מאמין למשל, שלא טוב לאלכוהוליסט לעבוד בתור ברמן...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128056

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום מתרפא היקר
אני קורא את ההודעות האחרונות שלך ולא ממש יודע מה לכתוב,
איך לנחם, ואולי להקל מעט על ייסורי החלמה שלך.
פעם חשבתי שאני יכול לעזור, באמת, לכולם,
היום אני יודע שרק לאבינו מלכנו הכל יכול יש יכולת לעזור, לי, ולכולנו.
שולח לך חיבוק וירטואלי מעוד יהודי שגם מרגיש לעיתים קצת אבוד ומסוחרר.

אשתף רק שפעם בצעירותי 'התלוננתי' בפני מורה לחסידות שתמיד אחרי שאני יוצא מהמקווה לאחר כמה רגעים של תחושת טהרה וניקיון רוחני, היצר חוזר אליי בעוצמה יותר גדולה מלפני הטבילה, ושאלתי אותו האם לא עדיף לא לטבול כלל וזהו?... הוא ענה לי שאני צודק, אבל האפקט הזה לא נמשך לאורך זמן, עם הזמן התחדשות הייצר שהגיעה לאחר הטבילה פוחתת והולכת.
אני בטוח שזה קשור למה שאתה (ולמען הכנות גם אני) חווים עכשיו בעשרת הימים הכי קדושים שלנו בשנה, לאחר שנה שבה זכינו להחלים ולהתקרב 'רק להיום' למקור הקדושה והטהרה שלנו, ברור שתחושות והרצונות הישנים באים לדפוק יותר חזק בדלת התודעה שלנו.
מתפלל שנקבל מאבא הקרוב והאוהב שלנו שלווה וכח להתמודד
ולהמשיך לנסות להתקרב אליו עוד יום 'רק להיום'
באהבה
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128060

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה על התגובות חברים! מאוד מאוד מחזק אותי. מאוד.

ימים קשים ממשיכים לעבור עליי ושוב אני לא מצליח לוותר על הסיבוב שוטטות לפני ההגעה הביתה...

ושוב פועל על תאווה ומכניס עוד רעל... ועוד ועוד...

יש הרבה מה לשתף.. אבל אין כ"כ חשק וכוח.. וזמן...

נכנסתי לסחרור שאני לא יודע איך לעצור אותו.. אני מתפלל לאלוקים שזה ייעצר איכשהו לבד בימים הקרובים..

בשבת הקרובה.. בכיפור.. בע"ה..

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128145

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

יום 409 לנקיות מפ"ה
לא כ"כ מרגיש מפוכח בימים האחרונים בתקופה האחרונה.

הראש מפוצץ בטונות של פנטזיות.. מלא בדאגות פחדים וחששות כמעט מכל דבר ודבר..

מאיך יתנהל החג מאיך יעבור הצום מאם אישתי תתן לי לישון או לא מאם יהיה לי מקום בבית כנסת ואיך התפילה תהיה.. כמה אסבול.. כמה תאווה תהיה לי בראש כי בינתיים הראש מפוצץ תאווה וכל מחשבה שנייה היא על תאווה...

מוצא את עצמי נכנס למיטה ומפנטז בין אם זה בלילה ובין אם זה בשנת הצהריים של שבת... מפנטז מגיע לזיקפה מתחיל לגעת ללטף לשחק עד שעוצר כדי לא לגמור...
מרגיש שאני במצב לא טוב.. שאני עומד ליפול כל רגע. ש"גמרתי את הסוס".

מתפלל לפחות שזה לא יקרה עד אחר סוכות... אבל אלוקים הוא זה שקובע..

אין לי הרבה זמן לפעולות ולכתיבה וגם אין קבוצות בימים האלה בגלל הסגר..
אני כל הזמן כמעט בבית עם האישה והילדים אז אין כמעט זמן לפעולות החלמה ומצד שני כל יציאה מהבית עם המשפחה מלווה בטונה של מראות לא צנועים וכו'..

מתפלל לאלוקים לשפיות המצב מאוד קשה הייתי אומר שהוא אפילו קריטי.. ושמבחינת ההחלמה אני גוסס. פשוט גוסס. והנפילה.קרבה מאוד לבוא...

כבר כמעט נפלתי כמה פעמים מאז ראש השנה.. וזה לא מפסיק..

מתפלל לאלוקים שיעזור לי.. ולקבל באהבה אם אפול ואצטרך להתחיל מחדש. לקבל את עצמי ולאהוב את עצמי שכך נבראיתי. שאין לי שליטה על המחשבות או הרצונות.. שהעיניים לבד הולכות אחרי כל פיסת גוף חשופה של מישהי שנמצאית לידי או בתחום הראייה שלי...

גמר חתימה טובה לכולם וצום מועיל.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128146

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

וואו. להתחיל לגעת בעצמי זה בשבילי גבול מסוכן מאוד. מתפלל בשבילך שתהיה במקום טוב יותר מבחינת התאווה, וגם בשבילי. ומוסיף בשבילי תפילה לצאת מהדכדוך העמוק והסופני שאני שרוי בו בעת האחרונה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128148

מתרפא.. אתה תעשה 120% מאמץ והשם יעשה הטוב בעיניו...

רק רוצה לומר שאני די חדש פה ואתה אחד האנשים שהכי נותנים לי כאן השראה, כי זה ברור כמה זה קשה לך וכמה נסיונות יש לך ובכ"ז אתה מעל שנה נקי!
אתה דוגמא חיה ליכולת להצליח בסיעתה דשמיא ושאפשר להתרפא...

שתדע שאתה ממש עוזר פה לזיכוי הרבים...
גמר חתימה טובה לך ולכולם!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128150

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתרפא!
אני מאמין באלוקים שיכול להושיע אותך ובך שאתה יכול להשתנות ולעשות.
מתפלל שתנצל את יום כיפור- היום הקדוש שמסוגל לחולל פלאים ותהפוכות, היום השטן לא שולט ותצליח לחולל מהפך נוסף לשנה מחוברת נקייה ומפוקחת במיוחד.

גמר חתימה טובה!

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128152

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אמןןןן

תודה רבה לכם! מאוד!

גמר חתימה טובה.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128184

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים, וגמר חתימה טובה לכולם.

היום ה-411 לנקיות.

אסירות תודה, הייתי במצב מאוד מאוד קשה עד ממש לכניסת יום כיפור.. ממש ממש עד הרגע האחרון במקלחת האחרונה שלפני הצום כבר מצאתי את עצמי מלטף את האיבר להנאתי ותוך כדי גדילתו עד שחשבתי ממש לאונן ורצו לי מחשבות בראש של לאפס וכו'..
וזה לא פעם ראשונה שזה קרה.. זה ליווה אותי כל השבוע הסיטואציות האלה.. במיטה בלילה בבוקר בצהריים בשבת... מלא פנטזיות בלי הפסקה עד שלא יכלתי לצאת מזה וכבר גמרתי בדעתי שאחרי סוכות אני הולך להשתמש שוב ולהיעלם לתקופה ..
וכמובן שאי אפשר באמת לדחות את זה לזמן מסויים כי הראש אומר אם כבר תעשה אח"כ אז למה לא עכשיו ??

מרגיש שעברתי המון תהפוכות... מראש השנה הקדוש ולימים נוראיים שאחריו שהיו ממש נוראיים עבורי... הגיע יום כיפור הזה שנכנסתי אליו דיי בלחץ ובפחד... וממש עד הרגע האחרון של כניסת כיפור עוד הייתי מפוצץ במחשבות תאווה...

אסירות תודה שנכנסתי לכיפור והתחלתי להתפלל בעיקר בעיקר על המצב הזה.. על העובדה שאני לא רוצה ליפול אבל רואה את זה מגיע בלי יכולת לעשות שום דבר..
עיקר התפילות שלי היה על גאולה (משיח) ועל הנושא הזה של עזרה מול היצר הרע והתאווה.

היה לי קשה מאוד ביום כיפור עצמו, חזרתי משחרית עם כאב ראש נוראי שרק הלך והתגבר והפך למיגרנה מטורפת שלא יכלתי לתפקד ממש החזקתי את הראש ונאנקתי מכאבים עד שבסוף כעבור כמה שעות נשברתי ולקחתי כדור.
פעם ראשונה בחיים שזה קורה לי ...

ואסירות תודה שבאמת בזכות התכנית, הצלחתי להתמודד ישר עם המחשבות של היצר שנכנסנו לי, שהנה גם ככה שברת את הצום, אז תפסיק כבר לצום בשביל מה לצום גם אל תלך להתפלל... יותר טוב... לך לשוטט ותאונן ולך תשתמש בתאווה ואישתך תחשוב שאתה בבית הכנסת וכל מיני מחשבות כאלה זדוניות שהוא הכניס לי לראש... אבל אסירות תודה שבזכות התוכנית לא נכנסתי להלקאה עצמית... וידעתי להגיד לעצמי שאלוקים אוהב אותי. ושזה היה רצונו. אחרת הוא לא היה שולח לי כזה כאב ראש אדיר שהרצון שלי באמת היה לנגוח בקיר כדי שיהיה את הכאב של המכה מהקיר שהוא יהיה פחות מהכאב שבתוך הראש...

אסירות תודה שהייתי מאוד מחובר בכיפור, ובתפילות. ולא, לא יצאתי כמו בראש השנה שיצאתי בהרגשה שהנה זהו אני לא צריך תכנית יותר ולא צריך חברים יותר...
להיפך, יצאתי בהרגשה שהכל מאת השם, אבל אני צריך וחייב לעשות כל מה שביכולתי. ושאני יודע שיהיו גם רגעים קשים. וברגעים האלה אני צריך את החברים. את הקבוצה. את הטלפונים. את התכנית. את הצעדים.

קצת מתקשה בימים האחרונים כי הספונסר דיי נעלם לי בשבועות האחרונים אז אני דיי בלי ספונסר... צריך לדבר איתו ולראות מה קורה ולאן זה הולך... נראה לי שהבנאדם בעצמו לא כ"כ רוצה יותר להיות ספונסר ואין לו זמן ואני סתם נופל עליו .. 

עוד דבר, חזרתי לעשן במוצאי כיפור.

הרגשתי שההימנעות הזאת מהסיגריה פשוט גורמת לי לדברים לא טובים.. גם הבעסה שאני לא מעשן שאני צריך להתמודד איתה וגורמת לי לרצות לברוח משיעמום לדברים אחרים (ולא טובים)
וגם העובדה שמסתבר שעישון קצת מוריד את החשק המיני ...
כבר כמה ימים אחרי שהפסקתי לעשן התחלתי לחוות כל מיני תופעות וגירויים שלא הרגשתי המון שנים... וכמעט שהגעתי לאוננות ככה סתם עם עצמי בלי פורנו בלי כלום רק בגלל הזיקפה וההשתפשפות של האיבר במכנסיים... (כמו שחבר פה ציין שקורה לו)
אז זה דברים שלא קרו לי שנים! ופתאום מצאתי את עצמי שם כמעט כל יום במצב הזה ....

אז אני זוקף את זה לזכות העישון ! העישון סיגריה פוגע באון הגברי ללא ספק ובחשק המיני !

וכרגע אני צריך את הפגיעה הזאתי חחחחחחחח

אחד הדברים ההזויים שאי פעם מישהו יכתוב אני בטוח ....

זהו בקיצור, מתחילה שנה חדשה, תיכף סוכות שזה ה-חג בה' הידיעה... גן עדן עלי אדמות עבורי של שבוע ...

מתפלל לאלוקים שיעזור לי לא לחסום אותו, להישאר מחובר, להישאר במחשבות טובות ובפעולות, ולהימנע מלפעול על תאווה. כי בשניות אני מתדרדר חזרה למטה למקום ההוא שהייתי לפני כיפור... שהחלטתי שאחרי כיפור אני משתמש... או אחרי סוכות.... או גם וגם ....

אוהב אותכם ותודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128188

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אלוקים אוהב אותנו ומדבר אלינו כל הזמן בדרכים שונות, לפעמים זאת ממש צעקה או ההרגשה שהיינו צריכים לחוות- ממש הצלה.
ולפעמים בכל זאת אני פשוט אוטם את האוזניים ומתרכז בדברים אחרים ולא מקשיב למסר.

הייתה תקופה שהתחלתי פעולות על תאווה וישר באותו רגע התחילו לי כאבי בטן מטורפים כמה ימים שחילצו אותי מהבו שנפלתי אליו.
שנבין ונזכה לעשות את הדבר הנכון.

אוהבים

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128189

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני תמיד מתבלט האם להיות "עסוק" תמיד פותר שזה לא פיתרון אלא בריחה.

חזיתית אי אפשר מול היצר הרע...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 6 חודשים #128217

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג כסף

מתרפא היקר!
אני שמח שחזרת אלינו!
אני עוקב אחריך...
באדיקות יש לומר...
מאד שמח שאתה מחובר והקריז הגדול של הימים הנוראיים (תרתי משמע...) עברו...
אני עדיין חושב שכל הענין עם הסיגריות הוא לא רלוונטי לעכשיו...
אחי, עזוב!!
שחרר!!!
יש לך דברים יותר חשובים על הראש...
אמנם כדאי לך להוריד את המינון...
אני למשל הייתי מעשן מגיל 14, בערך... 10 סיגריות ביום...
מישהו פעם אמר לי שבגיל כזה הריאות עדיין לא סיימו להתפתח...
אבל עדיין אני ישראלי...
חחח...
ותראה לי ישראלי ישיבע בוחער שלא מעשן מגיל 14...
זה אנחנו... חחח...
אגב: נזכרתי בבדיחה, "רק ישראלי שתגיד לו :"אחי, תיזהר מהקיר, השנייה צבעתי אותו." - יהיה חייב לבדוק את זה...
עוד אחת:  רק ישראלי יבדוק אאודי R8 עם בעיטה בצמיגים...
חחחח....
בכל אופן ...
אני בשנה האחרונה לאט לאט הורדתי את המינון...
והורדתי...
והורדתי...
דחיתי פה סיגריה ושם סיגריה...
והיום אני מעשן אולי אחת ל3 ימים או לשבוע!!
ו...
כן... כן...
אני יודע ש'אלן קאר' טוען שאתה רק מזיק עם אתה עושה ככה וכו' וכו'
תכלס עלי זה עבד!
ואתה יודע למה?
כי לא אמרתי לעצמי את המשפט הכל כך מלחיץ הזה:
"היי חברים הפסקתי לעשן"
"ועכשיו תמחאו לי כפיים" - חשבתי לעצמי בטיפשותי.
הההלללווווו!!
זה לא מעניין לאף אחד את התחת, עם הפסקת או לא,
זה פשוט עוזר לך לפרוק את הלחץ שיש במשפט הזה!!
ותו לא!
אז זהו...
שאני לא אמרתי לעצמי את המשפט הזה...
והנה אני עדיין 'מעשן'...
אבל בתכלס...
ב 8 חדשים האחרונים שזה 240 יום !!
קניתי אולי 3 קופסאות (שהם 60 סיגריות) שמתוכם חילקתי מלאאאא, (באופן יחסי... חחח...) כי בתכלס אני לא מעשן... ומה כבר יש לי לעשות איתם...
אז זה מה שיש לי לומר בנושא.
אני מחכה לך כאן כל יום.
תכתוב יותר.
תשתף.
זה עוזר לי!
מאד!
אוהבים.
הלוחם613.

הלוחם613.

זמן ליצירת דף: 1.21 שניות

Are you sure?

כן