ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75396 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127184

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים תודה רבה לכם !

אסירות תודה שהעניינים נרגעו. באמת תודה לאלוקים אוהב אין לי עוד מילים להגיד חוץ מתודה.

המשכתי לנסות בכוח לעבוד, להתמקד במשימה, התפללתי לאלוקים לעזרה שם כי זו הבעיה הכי גדולה שלי הקושי בעבודה שגורם לי לרצות לברוח.

בכלל אסירות תודה שאלוקים שמע את התפילה שלי אתמול בלילה שהתחננתי לקום בריא היום וללכת לעבודה..

ידעתי שלא אשרוד עוד יום כזה בבית.. אז אסירות תודה שכבר הרגשתי יותר טוב והלכתי לעבודה.

באמת התפללתי וניסיתי להתמקד בעבודה ואלוקים עזר לי והתקדמתי. והתחלתי להתקרב לפיתרון המיוחל.

לא פעלתי על תאווה היום בכלל, בינתיים. וזה נס גדול ולא מובן מאליו.
ניסיתי בכל הכוח להמשיך את היום כרגיל מתוך אמונה שזה ייקח זמן אבל בסוף זה יעבור וזה בינתיים עובד.

עוד שעה בערך אני מוסר ציון דרך שנה בקבוצת הבית שלי של רביעי ואני מאוד מתרגש לקראת המסר כך שהראש כבר דיי נמצא במקום אחר.

מתפלל לאלוקים שיעזור לי הלאה. גם בערב. גם בלילה. גם מחר.
שיעזור לי לוותר על הרצונות שלי שקשורים בתאווה. לוותר על הרצון לדמיין ולפנטז ולהשתמש רק להיום.
לשים את הראש על הכרית בלילה ולהגיד תודה לבורא עולם ששמר עליי נקי.

בינתיים בשעה האחרונה השתפר המצב ואני כבר מרגיש יותר טוב. 

אוהב אותכם חברים ותודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127192

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-377.

ספירה משנית - 24 שעות ללא כניסה לאתרים או שוטטות.

אסירות תודה לאלוקים על נס גדול שעשה איתי היום. אסירות תודה שלא רק שלא עשיתי שום דבר ממה שהראש החולה שלי רצה שאעשה, אלא לא פעלתי על תאווה כלל.

אסירות תודה על יום נקי לחלוטין מפעולות תאווה, ועל חסד גדול וסיעתא דשמיא בעבודה. בהבנה של המשימה. בהבנה של הקוד. בהתקדמות. בהבנה של מה שצריך לעשות ואיפה וחתירה לפיתרון.

אסירות תודה על מסר ציון דרך שנה שהעברתי ושבאו 14 אנשים לשמוע. ושהתרגשתי והרגשתי שאני תורם. ממקומי הקטן.

אסירות תודה על מחמאות, שפע מחמאות מכל עבר. חיזוקים. הזדהות. 

אסירות תודה שהלכתי לשיעור תורה אחרי הקבוצה אחרי חודש ללא לימוד תורה! כמה זה היה חסר לי!

תודה אלוקים שעשית עימי היום נס גמור ולא נתת לי ליפול.

אוהבים.

אז נכון להיום (ב-24 שעות האחרונות) :

פעולות: כתיבה בפורום. כתיבת צעדים. קבוצה חיה. מסירת ציון דרך שנה. שיחה עם הספונסר. 5 שיחות טלפון עם חברי תכנית.
מספר מעידות: 0
קושי: 4

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127193

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד מתרפא היקר !!

אתה ממש מתרפא עם הזמן !

ריגשת אותי ושוב מזל טוב על השנה !!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127211

• Onhorseback
  • דירוג כסף

נכנסתי בטעות לאתר , מיד נזכרתי במסע שלך. 
אתה השראה יוצאת דופן . 
תמשיך ללכת , בשבילך ובשביל כולנו .

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127215

אח יקר ואהוב! כיף לשמוע שטירוף של הקריז עבר יחסית..

תודה על השיתופים שלך, הם עוזרים לי ואני מאמין לעוד הרבה כאן בהתמודדות. אתה מקור ההשראה להרבה מאיתנו:)

ואשריך על הלימוד תורה אחי! 
 אני אצרף לכאן דברים על הלימוד התורה כנגד התאווה שנתקלתי וכדאי לחזק את הנקודה הזאת אצלנו:

העצה הטובה ביותר היא לעסוק בתורה. ואם הולך ברחוב ואין בידו ספר ישנן משניות במחשבתו, כנא' בזוהר הקדוש "אמר רבי יוסי כד חמי בר נש דהרהורין בישין אתיין לגבייה יתעסק באורייתא וכדין יתעברון מניה. ואמר רבי אליעזר כד ההוא סטרא בישא אתי למפתי ליה לברנש יהא משיך ליה לגבי אורייתא ויתפרש מינה (23). וכן אמרו חז"ל באבות דר' נתן "ר' חנינא סגן הכהנים אומר, כל הנותן דברי תורה על ליבו, מבטלין ממנו הרהורי חרב, הרהורי רעב, הרהורי שטות, הרהורי זנות, הרהורי יצר הרע, הרהורי אשת איש, וכל שאינו נותן דברי תורה על ליבו נותנין עליו כל זאת.

ואמרו בזאת רז"ל, בזמן שעוסקים בתורה ובגמילות חסדים יצרם מסור בידם. וכן פסק הרמב"ם אין התאוה מתגברת על האדם אלא בלב פנוי מן התורה, ובודאי אם יהיה שקוע בקדושת התורה, יתבטל ממנו יצרו וילך לו, כנא' "אם פגע בך מנוול זה מושכהו לבית המדרש, אם אבן הוא נימוח ואם ברזל הוא מתפוצץ".

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127225

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על הדברים! מאוד מאוד מחזק אותי לשמוע!!

אכן כנראה שבאמת מגיע השלב שעליי להכניס את דברי התורה עכשיו בחזרה לחיים שלי, בלב שפנוי כרגע ועומד ריק.. עכשיו אולי יש אפשרות שבאמת אוכל להנות מלימוד התורה ולמלא את ליבי בה! ולהינצל מן ההרהורים.

אוהבים!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127238

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
לשוב הביתה כתב on 27 אוג' 2020 08:19:

תודה על השיתופים שלך, הם עוזרים לי ואני מאמין לעוד הרבה כאן בהתמודדות. אתה מקור ההשראה להרבה מאיתנו:)

אני אצרף לכאן דברים על הלימוד התורה כנגד התאווה שנתקלתי וכדאי לחזק את הנקודה הזאת אצלנו:

העצה הטובה ביותר היא לעסוק בתורה. ואם הולך ברחוב ואין בידו ספר ישנן משניות במחשבתו, כנא' בזוהר הקדוש "אמר רבי יוסי כד חמי בר נש דהרהורין בישין אתיין לגבייה יתעסק באורייתא וכדין יתעברון מניה. ואמר רבי אליעזר כד ההוא סטרא בישא אתי למפתי ליה לברנש יהא משיך ליה לגבי אורייתא ויתפרש מינה (23). וכן אמרו חז"ל באבות דר' נתן "ר' חנינא סגן הכהנים אומר, כל הנותן דברי תורה על ליבו, מבטלין ממנו הרהורי חרב, הרהורי רעב, הרהורי שטות, הרהורי זנות, הרהורי יצר הרע, הרהורי אשת איש, וכל שאינו נותן דברי תורה על ליבו נותנין עליו כל זאת.

ואמרו בזאת רז"ל, בזמן שעוסקים בתורה ובגמילות חסדים יצרם מסור בידם. וכן פסק הרמב"ם אין התאוה מתגברת על האדם אלא בלב פנוי מן התורה, ובודאי אם יהיה שקוע בקדושת התורה, יתבטל ממנו יצרו וילך לו, כנא' "אם פגע בך מנוול זה מושכהו לבית המדרש, אם אבן הוא נימוח ואם ברזל הוא מתפוצץ".

זה עזר לך? השקעתי עשרות אלפי שעות בלימוד תורה, ולא הרגשתי שזה כל כך עזר לי בעניין שלשמו התכנסנו.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127240

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 27 אוג' 2020 11:16:

לשוב הביתה כתב on 27 אוג' 2020 08:19:

זה עזר לך? השקעתי עשרות אלפי שעות בלימוד תורה, ולא הרגשתי שזה כל כך עזר לי בעניין שלשמו התכנסנו.

בתור אחד שלמד המון תורה בעצמו, אני יכול להגיד לך שהתורה לא מועילה בכלל למנוע ממני לגשת לפוי' (פורנו) וליפול.

התורה נועדה למשהו אחר לגמרי - ליצור מוטיבציה בשבילי להתרחק מהפוי' מלכתחילה.

אפשר לדמות את זה לאשתך - אשתך לא עוזרת לך כלל להתרחק מהפוי', כי היא לא מבינה איך לעזור לך, אבל החיים שלך עם אשתך נותנים לך את המוטיבציה להסתכל מעבר להנאה הרגעית ולשאוף ליותר.

ובזה הכוח העצום של התורה נמצא.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127244

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 22 ספט' 2019 08:07:

בדיוק קראתי אתמול בעלון משכן שילה, שחסיד אחד אמר לאדמו"ר שלו שהוא כל תפילת הבוקר מוטרד ע"י מחשבות זרות ומה עליו לעשות?

אמר לו האדמו"ר (שכחתי מי, נראה לי שזה היה רבי חיים מצנאז (הדברי חיים) אבל אני לא בטוח) שצריך לבדוק באיזה מחשבות זרות מדובר ומה הן אותן מחשבות.

הוא אמר, אם אדם קם בבוקר מוקדם, טובל במקווה לומד דף גמרא ואז הולך להתפלל בנץ, אם עולות לו מחשבות זרות הרי שלא מובן למה, אבל אם הוא קם ב7, שותה קפה קורא עיתון מפטפט עם השכן ואז הולך לתפילה, התפילה היא הדבר הזר למחשבות שלו ולא להיפך...

אני חושב שזה המפתח לשאלה הזאתי של לימוד התורה ככלי עזר להתרחקות מן ההרהורים...

הכל תלוי מאיזה מקום אני בא..
אם אני הולך לשוטט בתחנה מרכזית או גולש בפורנו ואז רץ לבית המדרש כדי שלימוד התורה ישכיח לי כל מה שעשיתי ושאצא מבית המדרש אדם חדש... כנראה פספסתי משהו....

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127245

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-378.

ספירה משנית יומיים ללא שוטטויות או כניסה לאתרים.

אסירות תודה על יום נקי.

היה קצת קשיים בבוקר, מחשבות וכמה מושאי תאווה שראיתי בדרך לעבודה.. אבל אסירות תודה שיתפתי השתחררתי והתמקדתי בעשייה בעבודה ובהתקדמות במשימה.

בערב בחזרה הביתה שוב היה קושי.. ראיתי מושא תאווה מאוד רצינית ממש לפני הרמזור של הבית.. כבר התכווננתי לעשות פרסה ולעבור לידה שוב ואז התפללתי לאלוקים שיעזור לי לוותר על זה רק להיום.
אסירות תודה שלא פעלתי על זה בסוף אבל העוד מראה ועוד מראה הזה מצטברים ונהיה לי קשה להתמודד.

מסיים יום נקי וחלק א.ת בלי פעולות תאווה.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

פעולות: כתיבה בפורום. 8 שיחות טלפון עם חברי תכנית.
לא כתבתי היום.
מספר מעידות: 0
קושי: 2

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127266

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

מזדהה עם ההצטברות. אוהבים

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127292

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-379.
ספירה משנית 3 ימים.

יום לא קל.. הרבה מושאי תאווה.. הרבה מבטים.. מעט מאוד ויתורים.

בדור, בקניות, בסופר, ברחוב, בדרך ל ומ.. ושוב נסענו לנמל עם הילדים ולפני כן לקניון גבעתיים ובכל המקומות פריצות מטורפת.. מושאי תאווה ברמות שאני לא יכול לתאר אפילו.. ולגמתי מלא מלא מבטים..

קשה לי.. קשה לי מאוד בימים האלה.. קשה לי לוותר על המבטים על המושאי תאווה שמתלבשות בצורה כל כך חשופה ונראות כל כך טוב..

וזה מתסיס לי את המוח ומדליק לי את התאווה והרצון להשתמש ניצת..

מתפלל לשפיות.. מתפלל לשבת טובה מחוברת ומפוכחת ללא תאווה או מחשבות תאווה. 

רק אלוקים יכול לעזור לי.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

פעולות: כתיבה בפורום. 3 שיחות טלפון עם חברי תכנית. קבוצה טלפונית.
לא כתבתי היום.
מספר מעידות: 2
קושי: 4

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127299

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 28 אוג' 2020 10:36:

חזק וברוך מתרפא יקר - כל הכבוד על הויתורים, כה יתן ה' וכה יוסיף.

טהרני ורובינהוד היקרים - בקשר ללימוד תורה - יש כאלה שזה עוזר להם הרבה - כמוני למשל -  אדם ללא אינטרנט נגיש, שלא יכול לראות פורנו מתי שבא לו (דהיינו לא נמצא - על פתח בית זונות...), בימים שאני לומד חזק - גם אם אני בקריז - הוא מתמוגג, ולפעמים הוא בכלל לא מגיע.

קיצור, יש ויש. וברור שמי שאין תכלית לחייו - דהיינו - חי רק חיי עבודה ומשפחה - ללא תורה וללא איזו מטרה - יש יותר סיכוי לקריזים הולכים ותכפים... כי יש יותר מידי זמן פנוי, אין כ"כ עול על הכתפיים - וזה מה שהמוח של המכורים יודע לייצר בזמנים פנויים.
בהצלחה רבה בעז"ה

דווקא הרבה פעמים בישיבה או בכולל אין הרבה עול כמו במסגרת משמעותית ומחייבת של עבודה. יותר קל לתקוע איזה תירוץ לחברותא וללכת להשתמש, מאשר לתקוע תירוץ לבוס בתקופת לחץ בעבודה.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127330

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

רוצה לשתף חוסר אונים מול פנטזיות ומשיכה מטורפת למישהי פה מהשכונה שלנו..

מדובר בבחורה חרדית נשואה שבעלה ואחים שלו מתפללים איתי בבית הכנסת (ולתקופה מסויימת גם היינו חברים קרובים של אחד האחים והתארחנו אצלהם כמה פעמים) 

תמיד אני ואישתי קראנו לה "המתלבשת" או "המתוקתקת" כיוון שהיא תמיד לבשה בגדים צמודים ומרהיבים, שמה כיסויי ראש מרהיבים איפור מייקאפ לבוש צמוד משקפי שמש ענקיים תמיד הייתה נראית כמו דוגמנית להלבשה חרדית.. 

תמיד היה לי חוסר אונים מולה והשתדלתי לברוח מלהיות בנוכחותה, אתמול פגשנו אותה בגן שעשועים מתחת לבית שלנו כשהיא יושבת בלבוש מאוד צמוד שמבליט את גופה המושלם.. ולהפתעתנו ללא כיסוי ראש...

היא תמיד הייתה סנובית כזאת ומרוחקת... מרוממת מעם כזאתי.. אישתי הייתה מדברת איתה שלום שלום ומה המצב אבל אף פעם לא זרמו ממש לשיחה ואתמול המצב היה שונה.. היא כאילו הייתה פתאום ממש ממש פתוחה.. דיברה איתנו ממש בפתיחות ועל זה שנמאס לה מהכיסוי ראש ושחברות שלה זה התחיל אצלהן בזה ובסוף הגיע לגירושין...

כמובן שהסתכלתי עליה לא פעם.. לגמתי אותה כמה פעמים.. ובשונה מפעמים אחרות היא ישבה לידינו ודיסרה איתנו וככה ממש הסתכלתי לה בעיניים והיא בניגוד לעבר הסתכלה בחזרה ישר לתוך העיניים שלי.. מה שלא קרה כמעט אף פעם בעבר תמיד שנינו היינו נמנעים מהמבט הזה...
ואתמול זה היה כאילו נפגשנו עם אחותי.. שום מחסומים שום הימנעויות.. פשוט דיברה עם אישתי ואיתי כשאני פה ושם זורק איזה מילה..

היא אמרה כמה שהיא אוהבת להיות עם אנשים ולהיפגש עם אנשים גם בשבתות ובעלה לא כל כך בעניין והיא מבואסת מזה וכשדיברנו על זה שבעבר היינו חברים של אח של בעלה ואישתו והיום כבר לא אז היא אמרה "אז אולי תהיו חברים שלנו עכשיו?" והציעה שנבוא לבקר ונלך ביחד בסוכות ובשבתות וכו'.. ושהיא רק מקווה שבעלה יזרום..

אישתי כמובן שיבחה אותי בקטע הזה כמה אני אוהב להתחבר לאנשים וכו'...

היו לי פה גם רגשות מטורפים של מציאת חן בעיניה... שהיא מקנאה באישתי שיש לה בעל כזה שאוהב להיות עם חברים... ובכלל בעלה והיא דיי בנפרד כל הזמן.. בעלה צדיק כזה כל היום יושב ולומד והיא אוהבת להסתובב ולטייל אז כל הזמן היינו פוגשים אותה בפארק או בגני שעשועים כשאנחנו ביחד כל המשפחה והיא תמיד לבד...

הראש שלי מספר לי שהיא מקנאה באישתי ובי.. ועכשיו כשהיא פתאום פורקת עול ומדברת איתי ומסתכלת עליי.. זה הזדמנות טובה לפתח איתה קשר..

בכלל המחשבה שנתחיל לבלות ביחד איתם מסעירה אותי ונוצר בי רצון אדיר להרשים לעשות רושם ולמצוא חן בעיניה לגרום לה להתאהב בי.. בחורה כזו שהיא שיא מושאי התאווה עבורי ממש שלמות...

והפנטזיות על זה הגיעו ואני פשוט חסר אונים שם..

אני מוצא את עצמי ממש ממש מרוגש.... מתרגש ממש מלחשוב על זה מלדמיין את זה.. מלהיזכר בסיטואציה של אתמול שהיא ככה ישבה בפארק בלבוש שעבור חרדית הוא נחשב חושפני... ועם שיערה החשוף (שהיה גם מושלם אגב...)

והראש מספר לי ששימוש איתה יהיה נגיעה בגן עדן ממש.. ושאני פראייאר אם אני לא עושה מהלך.. (בחיים לא עשיתי מהלך אני לא מהאלה שעושים מהלך בכלל אבל זה לא משנה לראש שלי כנראה...)

אסירות תודה שבערב שישבנו אני ואישתי היא פתאום אמרה רגע אולי זה לא כדאי כל כך שנתחבר אליהם בגלל המחלה שלך כאילו? סה"כ היא אישה מאוד יפה ומושכת.. בטח יהיה לך קשה מבחינת מבטים והכל..

לא הכחשתי אסירות תודה.. אמרתי לה כן יש בזה משהו.. במיוחד עכשיו שהיא בטח תתחיל להתלבש חשוף והכל..

רוצה למסור את הפנטזיות והמחשבות האלה לאלוקים. מתפלל לשפיות ולמסור לו את רצונותיי. לברך אותה שיהיה לה טוב שתתחבר שוב לבורא עולם. שיהיה לה שלום בית אמיתי ונחת מהילדים! שתהיה מאושרת שלווה ושלימה. אמן.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #127332

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על הכנות.
תנסה לדמיין מה יקרה במידה ותתקרב אליה , תממש את הפנטזיות, ולאחר מכן תאלץ להתמודד עם המציאות הכואב שהיא נשואה ואתה נשוי לאנשים אחרים.
כמה כאב תרגיש
כמה תשנא את עצמך על מה שעשית לאשתך.
לעיתים קשרים מחוץ לנישואים נגמרים באסון , בריבים, בגירושין. ואז נשארים לבד.
מה שעוזר לי מאד זה לקרוא שוב את הצעד הראשון שכתבתי ובו המון דוגמאות לכך שקשרים מחוץ לנישואים הובילו רק למקום אחד - מקום רע מאד. טוב לא יצא מזה.
הקריאה הזו מזכירה לי שוב ושוב שהשימושים הם פתרון למצוקותינו, אבל פתרון רע מאד

זמן ליצירת דף: 0.92 שניות

Are you sure?

כן