ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 15533 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 6 ימים #125973

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר קבוע
אהלן מתרפא.

אני פשוט הקלדתי מה שיצא לי, 

זה פשוט צף לי מהמוח והלב ישר למקלדת!

אתה חזק!

אתה נדיר!!

תמשיך להצליח ולהיות מקור השראה לאחרים שנמצאים 'בחיתולים' של ההתמודדות!

אגב עשיתי שינוי השם...   ''כי לא יקרא עוד שמך בישראל אבי שמש, כי אם הלוחם 613 וחיה'' 

חחח.

המון אושר.

הלוחם.

הלוחם613.

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע, 6 ימים על ידי הלוחם613. סיבה: שגיאת כתיב

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 6 ימים #126015

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 362 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לוחם יקר ואמיץ!! או אבי שמש הנכבד

היום ה-349.

נורא ניהל אותי העניין של הצום.. לא הרגשתי טוב וכאב לי הראש.. שונא צומות.. מפחד מהם.. במיוחד מהחום הזה הבלתי נסבל והשעה הכל כך מאוחרתתת שהוא יוצא...

הייתי באינספור מחשבות תאווה היום.. הראש לא רק שאמר לי לוותר על הצום אלא אמר לי ללכת להשתמש..

אסירות תודה שעשיתי מה שיכלתי. שיתפתי וניסיתי לעבוד ולהתקדם במשימה בעבודה.

יש המון לחץ בעבודה לאחרונה ועם העזיבה של החבר הותיק הרבה נופל על הכתפיים שלי ואני חייב להוכיח את עצמי באמת בשביל החברה שנמצאי  במצב קשה.. מרגיש לבד מרגיש שכל העול על הכתפיים שלי.. 
וזה מאוד מנהל אותי ורוצה לגרום לי לברוח..

בבוקר היו 2 מושאי תאווה שראיתי שלגמתי בלי הפסקה.. אח"כ בעבודה ניסיתי להימנע ממבטים על 2 עובדות שבאו חשוף.. רוב הזמן הצלחתי..

לפני הצום ממש הייתי בעצבים וחוסר סבלנות.. 

אסירות תודה שאיך שנכנס הצום נסעתי לבית הכנסת וכבר בדרך ראיתי איך אני מוותר על מבטים מוריד את הראש.. לכבוד קדושת היום..

צומות עושים לי טוב בהקשר הזה.. התאווה יורדת ואני מרגיש ממנה חופש.

מתפלל לאלוקים לעלות על גל של החלמה מכאן ולצאת לדרך טובה כי עד הרגעים האחרונים לפני כניסת הצום הראש עוד אמר לי להשתמש ולגמור עם זה..

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך !!

לניתוח הסטטיסטי של היום:

אז נכון להיום (ב-24 שעות האחרונות) :

פעולות: פגישה עם הספונסר, שיחות עם חברי תכנית בתדירות בינונית. קבוצה חיה. קבוצה טלפונית.
מספר מעידות: 1
קושי: 5

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 5 ימים #126024

• הלוחם613
  • חבר קבוע

שלום לך מתרפא...
בעצם...
אסור להגיד שלום, אנחנו עדיין בעיצומו של תשעה באב...
אני ככה יושב על הרצפה ועובר על היומן שלך,
ועשיתי לעצמי סימניה בראש, שביום התשעים שלך כתבת איזה שהיא תובנה שמאוד התחברתי אליה, רק באותו רגע לא היה לי כח לקרוא, והיום ... ככה עם כל ההתחזקות של תשעה באב ואהבת חינם, אמרתי זה הזמן לקבל תובנה מאדם שאני כל כך מעריך ואוהב!!
גללתי ...
ומצאתי בעמוד 8 בשרשור שלך, שם אתה כותב על היום ה - 90 שלך...
שם הבנתי שבעצם יש תשובה לשאלה באמונה ששאלתי את עצמי... יותר נכון... את אבא שבשמיים, ותך כדי שאני קורא את הפוסט של אני מרגיש כאילו זה... זה ממש... ממש תשובה משמיים!
השאלה שלי הייתה פשוטה:
אבא שבשמיים!
מה אתה רוצה ממני?  מה?  בא תגיד לי מה!  אני לא מבין? אני עשיתי את זה שאני יהיה חרמן?
אני רציתי לצלול לתוך כל הזוהמה הזו??!!  לתוך כל הטינופת?!
לא !!!
אני לא!  לא רציתי, לא רוצה ולא ירצה!
אז מה החכמה הגדולה???
אתה נותן לי הורמונים?  - נותן!
אתה נותן לי חרמנות? - נותן!
בסופו של יום בראת אותי יצור מיני? - בראת!
אז למה אתה בא אלי בתלונות??
אני אשם???
אז מה תגידו לי עכשיו כולם?   
כן. נכון. אלוקים נותן לנו התמודדויות ואנחנו צריכים לעמוד בהם....
באנו לעולם כדי להתמודד...
אלו הם החיים עצמם, במהותם...
וכו' וכו'...
אתם יודעים למה זה לא מקובל אלי?
כי זה שונה! זה לא אותו דבר!
למה?
כי זה לא משהו שאני פיתחתי, זה לא לדוגמא שנאה שאני פיתחתי למישהו, זה לא משהו שקשור אלי \ להתנהגות שלי, זה משהו ש... פשוט ככה נבראתי!!  ככה כולנו נבראנו!! נבראנו עם הורמונים! נבראנו כך שנשים רוצות להיות יפות וסקסיות ואנחנו מהטבע שלנו צורכים את זה!

אז אבא, מה אתה רוצה ממני???

אבל מתרפא יקר שראיתי את מה שכתבת הבנתי שאני טועה,
נכון, אלוקים נתן לנו והטביע בנו טבע והורמונים שיכולים להציף אותנו בשנייה אחת של אי שימת לב, אבל החכמה שלנו, ההתמודדות שלו, המלחמה שלנו, היא לא לשלוט בזה, היא לא להילחם בזה - כי זה פשוט גדול עלינו, המלחמה שלנו זה פשוט לא להגיע לזה, לא לתת לעצמנו ליפול לכעס, פחד, חרדות, שאז אנחנו מנסים לחפש את עצמנו - את הפורקן שלנו שם.
זה כל הענין של   ע כ ב '' ר ,  להקפיד לנהל חיים מסודרים, חיים של סדר יום, לא סתם של שוטטות ו'מילוי' זמנים מתים.
זה מה שכתבת שם ביום ה 90 שלך.
זה מה שקיבלת במתנה מאבא ליום ה - 90.
התובנה האדירה הזו!!
שלפעמים לא המלחמה היא ניצחון, אלא דווקא ההימנעות ממנה.
וכבר כתב ר' נחמן:  שבאמת אין אדם שיכול לעמוד בניסיון זה, אלא רק ע''י תפילה.
ולכא' זה כוונתו:  שהניסיון עצמו קשה מאוד ואי אפשר לעמוד בו, רק צריך תפילה שפשוט לא נגיע לזה .

אוהבך בלב ובנפש.
אח יקר ואהוב שלי.
אהוב למטה.
אהוב למעלה.
הלוחם.

הלוחם613.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 5 ימים #126026

• הלוחם613
  • חבר קבוע
הנה ציטוט שלך ממה שכתבת בשרשור אחר אתה היית אז ביום ה-75:

כמו שקראתי בספר מדהים שנקרא "כל משבריך" של הרב יעקב ישראל לוגאסי, בקטע הזה של מי שנופל בעוון הנורא הזה, והוא מסביר שם שצריכים להבין שבמלחמה מול היצר אין לנו סיכוי כי הוא ענק ואנחנו קטנים, והוא אומר שהדרך זה לברוח ממנו ולא להיכנס לקרבות כי בקרבות אין לנו סיכוי...

מטורף!!
​מסכים עם כל מילה!!

הלוחם613.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 5 ימים #126029

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 51 ימים
  • דירוג פלטיניום

חזק מאוד הלוחם!!!
מזדהה מאד עם הדברים שכתבת...
אם אני רוצה לעבור את בין הזמנים הקרוב בנקיות אני צריך להפנים את הנקודה הזאת טוב טוב לא להגיע למצב של מלחמה להתרחק מכל תמונה סרטון ומבט שיעוררו את התאווה בבחינת "סור מרע" וכמו שאמרת לנצל את הזמן ללמוד לעבוד לטייל וכו' בבחינת "ועשה טוב"...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 5 ימים #126041

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

וואוווו וואוו וואו  !! 

תודה ענקית מכל הלב אח יקר ואהוב! תודה על המילים הכנות והחמות! תודה על העידוד!! תודה על הפירגון!! תודה על הקריאה! תודה שהמסע שלי והתובנות שלי נקראים על ידך ושאתה מוצא בהם עניין ועזרה ! פשוט תודה! זו זכות אדירה עבורי! אין לך מושג כמה אני מעריך את זה.

תודה!!

היום ה-350. 

אסירות תודה שעבר בסדר גמור תודות לצום. צומות עושים לי טוב בהקשר של תאווה..
הצום עצמו היה קשה לי.. כאב הראש והרגשתי עייפות וכבדות בלתי נסבלת.. אבל אני בטוח שאני לא יוצא דופן בזה..

מה שהיה מדהים היום ואני רוצה לשתף לגביו, בבוקר דיברתי עם הספונסר. אמרתי לו שאני מרגיש לא טוב בלב.. בפנים.. כי אישתי גם צמה והיא תקועה בבית עם 4 ילדים על הראש ואני בורח לי לעבודה .. אין כמעט אף אחד אני רוב היום נח בעבודה.. יושב במשרד בפנאן.. והיא בבית נטחנת...
וכואב לי שאני כזה אגואיסט ומרוכז בעצמי ודואג רק לעצמי עם הצום הזה ולא מסוגל לתת לה יד.... לא מסוגל אפילו להציע..

הוא הציע שאני אראה אם אני יכול לעזור לה.. וכתבתי על זה צעד 4. והתפללתי לאלוקים להשתחרר מזה..

סביבות השעה 4 אישתי שלחה לי הודעה היא ביקשה אם אוכל לחזור מוקדם כדי שהיא תלך לנוח קצת כי קשה לה...

ומרוב שאני אגואיסט ואפילו שידעתי והרגשתי רע שאני בעבודה והיא נטחנת התעצבנתי עליה!! והתחלתי לריב איתה... ולהרגיש לא טוב..

היא ויתרה.. ואז חבר יקר אמר לי תלך תעזור לה למרות שקשה לך.. אלוקים יודע.. הוא מסתכל.. אם תעזור לה אפילט שקשה לך בגלל הצום רק תחשוב מה זה יעשה בשמיים..

חזרתי מוקדם יותר ושלחתי אותה לישון שעה, לנוח. זה הרים אותה בצורה פלאית!

ואז המשכתי לבית הכנסת והשאר היסטוריה.

מרגיש טוב! מרגיש שהייתי בנתינה. לא בשביל לקבל חזרה... בשביל אלוקים.

ואישתי לא מפסיקה להרעיף עליי מחמאות...

תודה אלוקים שעזרת לי לעשות את הדבר הנכון היום. תודה שגרמת לה לשלוח לי הודעה ולבקש עזרה שלא הצלחתי לתת מעצמי למרות שראיתי שאני צריך.

אז נכון להיום (ב-24 שעות האחרונות) :

פעולות: קריאה בספרות, כתיבת בוקר, כתיבת צעדים, כתיבת צעדי 4, שיחות עם חברי תכנית בתדירות נמוכה. קבוצה טלפונית. שיחה לספונסר.
מספר מעידות: 0
קושי: 2

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 5 ימים #126044

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 27 ימים
  • דירוג זהב

איזה צדיק אתה אחי..ריגשת מתרפא! כיף שעזרת לאישתך!!
אוהב אותך אח יקר!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #126060

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אח יקר!

עוד דבר שרציתי לשתף לגבי אתמול.. בתשעה באב אני באופן קבוע כל שנה הולך להתפלל בבית כנסת מסויים שהוא לא בית הכנסת הקבוע שלי.
זה בית כנסת שממש שייך לאבא של חבר, הוא הגבאי הוא החזן הוא האחראי הוא פותח סוגר קובע הכל.. ממש סוג של One man show

והוא סוג של רודוויילר אמיתי הבנאדם.. כשהוא מתעצבן לא כדאי להיות בסביבה.. הוא מסוגל לצאת עלייך פתאום ליד כולם כשאתה עושה משהו לא בסדר או שמפריע לתפילה. אני לא נכנס בכלל לאם הוא צודק או לא אבל רק מתאר את המציאות.

יש לי פחד ממנו ובכלל מאנשים כמוהו בבתי כנסת. שהם גם בד"כ הגבאים. אני תמיד נרתע מהם נמנע מליצור קשר עין שלא ישימו לב אליי שלא יביישו אותי בפני כולם.
ואיתו ספציפית כמעט כל שנה קורה לי משהו. 

בין אם זה טינות שהוא לוקח את כל העליות והפתיחת היכל והוצאת ספר תורה הוא והבן שלו עושים הכל רק איפה שאין להם ברירה (למשל עליית כהן כשיש כהן) הם מחלקים.

שנים אני סוחב את הטינות האלה על האבא שלו.. שנים שאני מאחל לו רע בסתר ליבי ולא מבין איך הקב"ה נותן לבנאדם כזה שתלטן אנוכי ואכזר לנהל בית כנסת..

לפני שנתיים פתחתי את זה עם החבר שלי, הוא כמובן הגן על אבא שלו והציג את הצד שלו, לגבי העליות באותו יום של ט באב זה היורצאייט של אבא שלו (כלומר של הסבא של החבר שלי) לכן הם עולים את העליות של הקדישים והמפטיר וכו' ועל המזל זה יוצא לי דווקא כשאני בפעם היחידה שם אז זה כל מה שאני רואה, וגם לגבי התקיפות של אבא שלו הוא אומר שאין ברירה אחרת אנשים עושים שכונה והבית כנסת לא בית כנסת.. בסדר.. ניסיתי באמת לקבל את זה ועשיתי עבודה עצמית להימנע.

שנה שעברה בט' באב הוא התרעם עליי שאני מקנח את האף בבית הכנסת.. אמר לי תצא החוצה תקנח בחוץ זה חוצפה לקנח ככה את האף בבית הכנסת..

השנה שאני בתכנית ניסיתי לעבוד על זה. ניסיתי לקבל להתעלם לשים בצד את כל הטינות שעולות לי כלפיו ולשחרר. הנפילה האחרונה שלי הייתה בי"ד באב שנה שעברה.. 4 ימים אחרי אותה סיטואציה שהוא יצא עליי שאני מקנח את האף.

הבנתי השנה שאסור לי להיכנס לטינות שזה מביא אותי לשימוש בסוף.

אז היה לי קשה.. וגם הפעם כשהוא השתלט לחלוטין על הכל לא רק שסתמתי כי זה תמיד אני עושה אלא עשיתי עבודה על עצמי לקבל אותו. 

כשפתחו את ההיכל והוציאו ספר תורה הוא צעק על כולם שלא צריך לבוא לנשק תספר שכל אחד יישאר במקום שלו שאפשר לשמוע את הקריאה גם משם. (בגלל הקורונה) אבל כמובן שהוא והבן שלו עומדים שורה ראשונה.. מול ההיכל..

התפוצצתי בתוכי על החוצפה להגיד לכולם תישארו רחוק.. בטח תישארו רחוק קל לך להגיד כי אתה פותח את ההיכל והבן שלך מוציא את הספר תורה ואתם קרובים.. קל לך להגיד לכל השאר להישאר רחוקים.. אבל עבדתי על לקבל אותו לקבל את זה שיש לו ךגם אופי של שליטה עזות מצח וחוסר ראייה של עצמו. ושאני לא צריך להיות מנוהל מהפגמי אופי שלו.. שזה פוגע רק בי.

נמנעתי ככל האפשר מכל סוג של מגע או דיבור איתו. העיקר שלא ייצא עליי הפעם.

לפני תפילת ערבית התחיל ויכוח בבית הכנסת על שעת יציאת הצום.
לא דיברתי מילה ולא התערבתי כי פשוט זה לא משנה לי בכלל..

ואז החליטו על 19:56 לפי אור החיים. הוא התחיל להתפלל ערבית והבן שלו צעק לו "ראיתי עכשיו בלוח אחר שזה 20:09 אז בוא נעשה באמצע- 20:04" ויצא החוצה להביא משהו.

אבא שלו הסתובב אליי והתחיל לשאוג עליי (הוא חשב שזה אני אמרתי את זה) שאי אפשר לרצות את כולם והציג לי את הלוח זמנים של בית הכנסת ואמר לי הנה רשום 20:02. 

לא הגבתי בהתחלה.. כשראיתי שהוא ממשיך לדבר אליי אמרתי לו "אני לא אמרתי כלום" אבל הוא לא שמע בכלל והתחיל את התפילה...

הייתי בשוק.. איך כשאני כל כך מנסה ומשתדל להימנע מהבנאדם איך למרות הכל יוצא שהוא יוצא עליי אפילו שלא עשיתי כלום חחחחחחחח

זה מצחיק אותי עכשיו... אבל כמובן שבאותו רגע רציתי לקחת חרב ולדקור אותו שוב ושוב תוך שאני צורח את כל הקללות שקיימות בייקום..

לאט לאט נרגעתי. עשיתי עבודה להירגע. לקבל שזה רצון אלוקים. שזה בסה"כ מתנה עבורי- כפרת כוונות מהסוג הטוב ביותר - בזיונות.

סתמתי וקיבלתי באהבה. חבל אפילו שלא צרח עליי לצאת מבית הכנסת ולא לבוא יותר.. זה בכלל היה ביזיון וכפרת עוונות אמיתית

אז זהו אסירות תודה לתכנית שבאמת גם אשב לכתוב על זה צעדי 4 ולהבין איפה אני לא בסדר פה ולמה זה מנהל אותי וגורם לי להרגיש רע. אפילו שעכשיו אני כבר בסדר עם זה אבל עדייו צריך לדעת לקבל כאלה אנשים..

הוא צועק עלייך צורח עלייך משפיל אותך וכמה רגעים אחרי זה שוכח לגמרי... אבל אני נשאר בזה.. ימים שלמים ממשיך להיות מנוהל אז כנראה שמשהו אצלי סובל מיותר מידי גאווה אגו כבוד חוסר קבלת פגמי אופי של אחרים ואני צריך לעבוד על עצמי כי ראיתי במו עיניי צדיקים גדולים שביזו אותם כך ואף יותר מכך והם סתמו לחלוטין ואפילו לא הגיבו את מה שאני הגבתי..
וכמה שזה קשה - שם אני רוצה להיות. האמת? אין לי ברירה! שם אני חייב להיות! אחרת אמי נופל חזרה לשימוש.

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #126070

• הרוצה בחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 35 ימים
  • חבר קבוע

וואו אחי כל הכבוד לך!!
גם לי ממש קשה עם אנשים כאלה...
רק שאלה קטנה, למה אתה בא להתפלל שם אם זה לא טוב בשבילך? לא חסרים בתי כנסת...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #126072

מתרפא הגיבור!!
אני מעיד על עצמי שאני לא יודע אם הייתי מצליח לעמוד בנסיון הזה...
צריך כוחות נפש גדולים כדי לעמוד בנסיון כזה, זה ממש "הנעלבים ואינם עולבים..."

מתרפא היקר, עליך הכתוב אומר "וְאֹהֲבָיו כְּצֵאת הַשֶּׁמֶשׁ בִּגְבֻרָתוֹ"

זאת גבורה אמיתית!! 

אני מציע לך לא להכניס אותך להבא לסיטואציות כאלה, אולי כדאי להתפלל בבית כנסת אחר...

אבל בלי קשר תדע שיצאת גיבור

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #126074

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

וואו אחי תודה רבה על המחמאה תודה רבה! אני לא עולב בו חזרה בעיקר בגלל הפחד ממנו למען האמת.. אבל כן השינוי שאני רוצה לקבל זה לא רק לא לעלוב חזרה זה גם ככה המצב ברוב הפעמים.. אבל אני רוצה לקבל באהבה באמת את זה ולא ליטור לו בלב ולאחל לו רע.

לחוס לחמול ולרחם עליו שבדיוק כמוני הוא שבוי בפגמי אופי אחרים שלו...

כמו אמא שלי, אישתי, ועוד כמה אנשים בחיים שלי וגם הוא, שהפגם אופי המרכזי שלהם לפי דעתי זה החוסר מודעות לעצמם ולפגמי האופי שלהם לאיפה הם טועים למחשבה שרק הם צודקים ואי אפשר לשכנע אותם אחרת..

אני צריך לקבל את זה שבגלל שזה הפגם אופי שלהם אז אני לא יכול לשנות אותם אף אחד לא יכול לשנות אותם.. צריך להתייחס אליהם כאל בנאדם עם מוגבלות מסויימת בקטע הזה.

בדיוק כמו שחולה במחלת הטורט (שפתאום מקללים בלי שליטה) ואתה לא תכעס או תיפגע מבנאדם כזה.. אז זה גם סוג של תסמונת טורט אבל חלשה יותר אבל עם קצת יותר מודעות עדיין צריך לקבל את זה באהבה מתוך הבנה שהבנאדם שמולי חולה בדיוק כמוני במקומות אחרים הוא המחלה אצלו באה בקטע כזה...

לגבי לא לחזור לשם.. אין לי מושג למה אבל כל פעם בט' באב רק לשם אני מסוגל ללכת.. 
זה גם מסתדר לי עם המנהגים של ההנחת תפילין בשחרית ולא במנחה והאמת שאני כל שנה נזכה בזה רק כשאני שם בשחרית..

לא יודע אני אוהב להתפלל שם בצום זה עושה לי טוב וגם ככה קשה לי הצום אז לא רוצה להתרגל למקום אחר גם..

מנסה פשוט לעבוד על עצמי לקבל שאני אורח שם ואף אחד לא חייב לי כלום..

אוהבים אבל תודה!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #126078

• הלוחם613
  • חבר קבוע

שמישהו יצעק עלי ואני לא יגיב לו ??!!
ועוד כשאני בצום, כשכולי בעצבים ??!!
ועוד על לא עוול בכפי ??!!
ועוד שגם ככה כולם עצבניים עליו ואני בשנייה מכסח אותו עם אחוזי רייטניג גבוהים...
אתה לאחרונה מתגלה כאביר נפש!!
אין לי מושג מאיפה יש לך את כל הכוחות האלה!!
אין ספק שזו תוצאה של מלחמה עצמית כמעט שנה, שאתה מתחיל לקצור את הפירות.
אתה אדם טוב!
אתה קולט שמדובר פה במקרה של בר קמצא, שהוא העליב אותו מול כולם והוא שתק!!
ועוד מתי??   
בתשעה באב בעצמו!!!
''מגלגלין זכות על ידי זכאי''
כפשוטו.
תתפלל לאלוקים שבזכות זה יעזור לך במלחמה האישית שלך.
תומך.
מעריך.
הלוחם613. 

הלוחם613.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #126089

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

חחחחחחח

אוהביםםםם

אוהב אותך אחי תודה רבה, שוב, על המחמאות.

אני באמת לא חושב שזה עד כדי כך אדיר מצידי באמת שזה בנאדם שמפחיד לענות לו גם ככה.. אז הניסיון האמיתי הוא לא באמת אם להגיב או לא.. אלא הניסיון הוא מה שרץ בלב.

כן נעלבתי כן כעסתי לקח לי זמן מסויים של עבודה עצמית כדי להשתחרר מזה ולקבל את זה באהבה כמשהו שקיבלתי מאת הקב"ה.. 
אבל האמת שזה באמת בזכות התכנית שהבנתי שאם אני איכנס לטינה עכשיו זה הסוף שלי .. אין לי ברירה אלא להשתחרר.. אחרת אני הולך להשתמש..

גם עם החוסר ברירה הזה עדיין קשה לוותר ולהשתחרר מטינות לפעמים אבל אסירות תודה שאלוקים עשה לי את הנס הזה הפעם ואיפשר לי.

תודה רבה אוהבים! שבת שלום ומבורכת

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 3 ימים #126091

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים יקרים.

היום ה-352.

בד"כ אני לא נוהג לכתוב במוצ"ש אבל באמת שהייתה לי שבת לא פשוטה...

המון נגיעות באישתי נידה, רצון עז להשתמש.. אפילו איתה.. מזל שלי שאין מצב שהיא זורמת לכזה דבר למרות שפעם אחת בעבר כן הצלחתי לדרדר אותה לשם...

המון נגיעות בה בלילה... כשהיא רדומה.. התגריתי וכמעט שפגמתי בברית..
לא קמתי לתפילת שחרית התעוררתי רק לקראת השעה 10... ואז במהלך השבת התחילו לי כאבים מטורפים באיזור האשכים כאבים שהזכירו לי כאבים שהיו לי בעבר לפני שעברתי ניתוח בקע..

זה שיתק אותי למהלך 4-5 שעות במהלך היום שנזרקתי במיטה וכמובן שלא הפסקתי לפנטז ולגרות את עצמי ולהגיע לקישוי ונגיעות..

בנס לא נפלתי..

מתפלל לאלוקים לעזרה.. בד"כ זה לא קורה לי בשבת.. אבל הייתי ממש ממש מנותק השבת לצערי ורק חיכיתי שתסתיים..

מרגיש לא טוב רוחנית.. לא מחובר.. וכואב לי פיזית בגוף.. מתפלל לשפיות מתפלל שמחר יהיה יום שפוי.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 3 ימים #126095

• gidi
  • דירוג זהב

אוהב אותך אחי!
תהיה חזק ושאלוקים יהיה איתך!

מעריך אותך על הנקיות, אוטוטו שנה! לא משנה איך אם לפי הגדרות מסוימות או לא אתה כמעט שנה נקי משז"ל וזה מדהים!
מאחל לך שתמשיך ותצליח ושתקח את ההזדמנות להתחיל שנה חדשה עם ספירת נקיות *נוספת* חדשה ויותר איכותית (של מפוקחות) יחד עם התקופה (שאני אישית מאוד אוהב) המיוחדת של השנה להתחבר לאלוקים.

מנסה גם להשתמש בחתימה כדי לעשות סדר כמו אחרים 
מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
ההתלבטות שלי לגבי נישואים
יומן צעד ראשון

אחראים כללים: testchart1, למען הסדר הטוב
זמן ליצירת דף: 0.92 שניות

Are you sure?

כן