ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 15226 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #125784

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 357 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכל המגיבים.. תודה רבה המשתוקק.

לצערי קצת פחות במצברוח להגיב ולהיכנס לאי אילו דין ודברים.. אבל קראתי כל מילה ומילה. אולי אגיב מתישהו בהמשך שאמצא זמן או חשק..

היום ה-346
מאופיין בסבל. הרבה סבל.

הייתה שבת מאוד לא טובה.. פחות מהצד של פעולות תאווה אבל לא טובה מבחינה רוחנית.. לא היה לי מצברוח ונתקפתי דכאון כבד לקראת אחה"צ וכבר ראיתי את השימוש באופק מבלי יכולת לעצור אותו..
אני חושב שמה שהכי ביאס אותי זה שזה המצב.. אני סובל וזה ממשיך להגיע מכל פינה וזה לא הולך ונהייה יותר קל.. ואני ממש מבין שהשימושים היוו עבורי בריחה כדי לסמם קצת את ההרגשה הזאתי ואני רואה איך אני בלית ברירה מובל לשם שוב.. לא מצליח לוותר על הרצון הזה להשתמש ולגמור עם זב ולהרוויח לפחות שעה אחת של שקט... אפילו שאני יודע שהסבל של עכשיו לא מתקרב לסבל של אח"כ..

כמה פעמים אני קם בבוקר עם הדכאון הנוראי הזה.. ולרגע מהחוסר איפוס של הבוקר אני חושב שנפלתי אתמול ואיזה מועקה עצומה נכנסת לי פנימה... בא לי להקיא באותו רגע.. ואז אני מתאפס ונזכר שאני עדיין נקי.. וזה אולי הדבר היחידי הטוב שאני מרגיש באותם רגעים.. אבל גם זה מאבד את החשיבות.. ואני רוצה לברוח במודע לתוך השימושים בשביל חצי שעה של שקט מהסבל הזה שאני יודע שאח"כ אסבול הרבה יותר אבל פשוט רוצה שקט לחצי שעה...

הייתה לי שיחה לא קלה עם האישה במוצ"ש.. שגם קשורה לאיזשהי הערה שהיא זרקה לי בשבת על זה שאני רוצה ללכת לקבוצה במוצ"ש.. כאילו היא זרקה אני רואה שזה לא עובד בכלל אז אולי תפסיק עם הקבוצות האלה וזהו?

מרוב שהייתי בדאון אפילו לא היה לי כוח להתעצבן...

הרגשתי ואני עדיין מרגיש שיש לי משאית על החזה.. 

הראש אומר לי ללכת להשתמש כבר.. כמה אני סובל.. ללכת להשתמש לצפות בפורנו משחק מקדים כל החרא הזה למשוך את זה כמה שיותר כדי שיהיה לי שקט.. אבל עצם המחשבה על זה מבעיתה אותי..

אני יודע שאני אפול לשם בסוף... בסוף תמיד יש נקודה שבה אני לא יכול לשאת את זה ואני הולך להשתמש.. אני צריך שאלוקים יעשה לי נס..
אני מתפלל כבר שיעזור לי לפחות להתמודד עם הכאב והסבל הזה שאני מרגיש...

בשיחה עם אישתי בלילה עלה הנושא של הדכאונות שלי.. שאני בלי שליטה לפעמים קם ופשוט מרגיש חרא ובדכאון ושום דבר לא משנה לי ולא אכפת לי מכלום.. שיתפתי אותה שאני שוקל לפנות לטיפול פסיכולוגי אולי אפילו תרופתי.. שבעצם אני סובל הרבה יותר ממה שסבלתי בעבר כי בעבר הייתי בורח לשימושים ומקהה את החושים והיום אני לא בורח וכל החרא צף ועדיין לא למדתי איך לטפל בזה אז אני פשוט נתקע עם זה..

היא מצידה לא רק שלא הבינה ולא הזדהתה אלא אמרה שזה הכל עניין של בחירה.. שמי שבדכאון בוחר להיות בדכאון.. מי שעצוב בוחר להיות בעצב.. ושהיא אומרת על עצמה שאם היא מרגישה ככה היא ישר מרגישה שהיא פשוט כפויית טובה כלפי בורא עולם שהיא מרשה לעצמה להיות בדיכאון עם כל מה שהוא נתן לה בחיים...
ביטלה ככה בהינף יד את כל המחלות נפש שקיימות.. כולן מקורן בבחירה של האדם..
רציתי לירוק לה בפרצוף באותו רגע.. 
מי את שתחליטי דבר כזה בכלל?! מי?! 
ייחלתי לה שתסבול מכאלה דכאונות שלא תוכל להרים את עצמה מהמיטה שאלוקים יסלח לי.. רק על החוסר הבנה חוסר קבלה וחוסר הזדהות שהיא הראתה שם.. 
אני מסתכל עליה ולא יכול לסבול אותה.. והטינה הזאת מרסקת אותי.

ואז היא עוד נתקעה עם פרצוף מבועס של תשעה באב.. ולא אכלנו סעודה רביעית כי ירד לה החשק...

לה ירד החשק...

הספונסר שלי תמיד אומר לי משפט שאני צריך לשנן ולהפנים "עדיף לי למות מאשר להשתמש"

אמרתי לו היום אחי.. אתה צודק.. עדיף לי למות מאשר להשתמש ואני מייחל למות ואם אלוקים אוהב אותי שייקח אותי עכשיו כי נמאס לי מזמן לחיות ואין לי אומץ להתאבד...

אבל זה לא קורה!! אני לא מת!! אז מה נשאר לי?!?!?!

להשתמש....

אוהבים מתפלל לשפיות נמאס לי וכבר לא יודע מה לעשות...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #125786

• gidi
  • דירוג זהב
.

מנסה גם להשתמש בחתימה כדי לעשות סדר כמו אחרים 
מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
ההתלבטות שלי לגבי נישואים
יומן צעד ראשון

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע, 4 ימים על ידי gidi. סיבה: יצא פעמיים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #125787

• gidi
  • דירוג זהב

אוהבים אותך מתרפא!
מותר לנו להיות עצובים לפעמים אבל לא לשקוע בזה יותר מידי.
אני לא מבין בתחום אבל אם יש בעייה כזאת צריך לשקול באמת איזה טיפול כי הנפש שלנו היא דבר רגיש.

אני חושב שלפעמים בשביל עצמי עדיף לי הרבה יותר להתמקד ברצון ובחשק החזק להתחבר לאלוקים ולרוחניות שתמלא אותי ותיתן לי הרגשה טובה יותר מהרצון של פשוט לא להשתמש.
העיקר של המטרה שלי צריך להיות לא פשוט להפסיק להשתמש כי אין בזה הרבה טעם- עוד שימוש פחות שימוש, עברתי הרבה מהזבל הזה עכשיו אני צריך לעבוד על שינוי גישה ותפיסת חיים של מילוי חדש דרך משהו יותר איכותי.

הספונסר שלי אמר לי היום שותיקים בהחלמה מגיעים לרמה שהם מפחדים מליפול וזה משהו נצרך שאומר שאכן צעד ראשון עובד בצורה תקינה(אחרת משהו לא תקין שם), אבל זה לא נראה לי העיקר, העיקר הוא חיבור לאלוקים.
אני זוכר שיתופים שלך בתחילת הדרך בסגנון "יכול להיות שמחר אני אפול אני לא יודע וזה בסדר כי זה לא בכוחי וזה מה שאלוקים רוצה אבל רק להיום.."

קל לדבר קשה לישם.. מאחל לך הרבה מילוי רוחני שיביא לך אושר שימחה והקלה מכל הסבל הזה. אוהבים.

מנסה גם להשתמש בחתימה כדי לעשות סדר כמו אחרים 
מעניין אם זה יעבוד.
הפעם הראשונה שלי באתר
הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי
ההתלבטות שלי לגבי נישואים
יומן צעד ראשון

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #125791

• משתמש1
  • דירוג כסף

שלום עליך מתרפא.
מצער לקרוא את שאתה עובר. גם אני חוויתי תקופה דומה לשלך וזה באמת לא פשוט.
מצד שני, אני מאוד מזדהה עם דבריו של המשתוקק. אני חושב שהוא קלע בנקודה ואי אפשר להתעלם ממנה. ראה דבריו מודגשים מטה.
לפי דעתי, המחשבה ללכת לאיש מקצוע כפי שהעלית אל מול אשתך מאוד תעזור לך. זה לא סותר את הקבוצות ואת הטלפונים שתעשה עם חברים. יש אנשי מקצוע חרדים שמכירים את הבעיה ויודעים לטפל בזה. יש לך מודעות מאוד גדולה לעצמך שמאוד תעזור לך למקד את הטיפול. ותהיה בטוח שהתאווה זו לא הבעיה אלא משהו אחר ועמוק שאתה סוחב איתך כל השנים ואתה לא מטפל בו ויחד עם אותו איש מקצוע תוכל לעורר את זה בעזרת כל מיני אירועים לא נעימים ביום יום וגם אחרים אשר קרו בעבר ולהם מכנה משותף שזו בעצם הבעיה איתה אתה צריך להתמודד כדי להפסיק את המעגל הזה שאתה נמצא בו.
זה שווה את ההשקעה ואני בטוח שתצא מזה תועלת ובמיוחד שאתה באמת רוצה לצאת מזה ולא למרוח את הזמן לשווא.

חשבתי שיהיה לך איזה נס...   כמו שהיה לך הרבה פעמים - שפתאום התעוררת מאיזה משהו וסגרת את הפלאקי שעה לפני שהיה אמור להיפתח...
אולם נוכחתי לדעת - שה' עושה ניסים - אבל לא תמיד... 
זה גורם לי להאמין שבהחלט יתכן שאתה עלול לקום ולהשתמש - ולא בטוח שה' יעצור אותך כמו שהוא עצר אותך כ"כ הרבה פעמים במשך קרוב ל350 יום בערך...

כשיש סדרה של ניסים - היתרון שבזה שלא נופלים,
החיסרון שבזה - שהכל כבר נהיה פחות מסוכן, גם הפתיחת פלאקי וכל דבר... מסוכן   אבל פחות מפעם...  כי כ"כ הרבה פעמים לחצנו על הפתיחה שלו - ובסוף לא קרה כלום...   זה בתת מודע ככה.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #125792

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 24 יולי 2020 08:06:
לא כתבת לפני יומיים שזו תהיה רק "גיחה אחת אחרונה"?   חחחחחחחחחחח   ככה הראש של המכורים עובד...
לדעתי - כמו שבמילון של התכנית יש כל מיני מילים שכל הזמן משתמשים בהם = אסירותודה, פונה לכח עליון, אוהבים.... וכו'
כך צריך להוציא מהמילון את המילים "אחת אחרונה" - זהו צמד מילים מסוכן, שקרי, שמתעה אותנו שוב ושוב.

חשבתי שיהיה לך איזה נס...   כמו שהיה לך הרבה פעמים - שפתאום התעוררת מאיזה משהו וסגרת את הפלאקי שעה לפני שהיה אמור להיפתח...
אולם נוכחתי לדעת - שה' עושה ניסים - אבל לא תמיד... 
זה גורם לי להאמין שבהחלט יתכן שאתה עלול לקום ולהשתמש - ולא בטוח שה' יעצור אותך כמו שהוא עצר אותך כ"כ הרבה פעמים במשך קרוב ל350 יום בערך...

כשיש סדרה של ניסים - היתרון שבזה שלא נופלים,
החיסרון שבזה - שהכל כבר נהיה פחות מסוכן, גם הפתיחת פלאקי וכל דבר... מסוכן   אבל פחות מפעם...  כי כ"כ הרבה פעמים לחצנו על הפתיחה שלו - ובסוף לא קרה כלום...   זה בתת מודע ככה.

כשאני מתבונן בקורות חיים שלך  ובנסיונות שאתה עובר - אין ספק שההתמכרות שלך כ"כ קשה...  כזאת קשה - שאני לא יודע מי מחברי האתר חווה כזאת התמכרות...   מי יכול בכלל להכנס לנעליים שלך?  מי יכול?
בוודאי שלא אני.

אני יכול רק להתפלל עליך, ולנסות לכתוב כמה דברי עידוד.
ולהאמין - שאתה תהיה חזק למרות הכל בעזרת ובישועתו

תודה רבה אחי! השם יהיה בעזרך גם כן !
עכשיו מצאתי את הפנאי קצת לשבת ולהגיב.

אמרתי שזו תהיה גיחה אחרונה אבל לא נכנסתי בסוף.. כשאמרתי שזו תהיה גיחה אחרונה התכוונתי בדיוק לפעם הזאת של יום חמישי שבה באמת נכנסתי...
אבל כן, כמו שאתה אומר זה אף פעם לא גיחה באמת אחרונה .. כמו שאף שימוש הוא לא באמת שימוש אחרון.. חוץ מהשימוש האחרון

לגבי הנס.. נכון.. אלוקים עשה לי המון ניסים.. אבל ביום חמישי לא איפשרתי לו פשוט.. כמעט ולא התקשרתי לשתף וגם מי שהתקשרתי אליו נבחר בקפידה כאחד שלא ישפיע עליי לוותר.
לא התקשרתי לספונסר. לא התקשרתי לחברים ותיקים שידעתי שיכולים להשפיע עליי לוותר..

כתבתי רק כדי לצאת ידי חובה .. לא עשיתי כמעט פעולות של ויתור.. ציפיתי לנס שיגיע ככה משום מקום מעצמו והפעם הוא לא הגיע ונכנסתי.
מה שכן הנס אולי שאחרי שעה נגעלתי וסגרתי את זה חזרה בפעולה לא שפויה שאח"כ הצטערתי עליה..
והנס העוד יותר גדול שמאז ועד עכשיו זה נשאר סגור..

אם עוד פעם אחת אני אפתח את הפלאקי ואמתין את ה-24 שעות וייכנס שוב לאתרים, אני יעלה את זמן ההמתנה ל36 שעות. בלי נדר. 

אחרי חודשיים שהפלאקי על זמן המתנה 24 שעות זה פעם ראשונה שחיכיתי את כל ה-24 שעות האלה ונכנסתי... אז בסדר.. יש התקדמות לאט לאט

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #125793

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
gidi כתב on 26 יולי 2020 12:51:

הספונסר שלי אמר לי היום שותיקים בהחלמה מגיעים לרמה שהם מפחדים מליפול וזה משהו נצרך שאומר שאכן צעד ראשון עובד בצורה תקינה(אחרת משהו לא תקין שם), אבל זה לא נראה לי העיקר, העיקר הוא חיבור לאלוקים.

תודה רבה אחי על המילים והחיזוק! 
מה שרשמת כאן מאוד מאוד עודד אותי... כי אני כבר כמה זמן בהרגשה שמשהו בצעדים לא נתפס אצלי נכון שלא עשיתי אותם נכון אולי .. מרגיש שהם לא באמת השפיעו עליי ...
אבל לפחות הצעד הראשון שלי נעשה נכון חחחחח

כי כן, יש לי פחד ממש בעתה מליפול... פחד פחדים... מלחזור לשם לנקודה הזאת של הייאוש והרצון למות ואי יכולת להתאבד וכו'...
להרגשה הזאתי שהרגשתי לרגע כשהתעוררתי שלשום בבוקר וחשבתי לרגע שנפלתי... פחד פחדים מלחזור לשם... מודה...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #125794

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה משתמש1. תודה רבה. בהחלט שוקל את זה. הספונסר גם אומר שהוא ממש לא נגד.. הוא פשוט חושב שקודם כל כדאי לבצע את התכנית והצעדים בה כמו שצריך כי היא נותנת מענה לדברים האלה, וברגע שאני לא מתייחס לצעדים ברצינות ולא כותב כל יום וכו' אני פשוט מפספס את זה וחבל ...
זתומרת הוא אומר שכדאי קודם כל לנסות באמת את התכנית והצעדים ורק אם ארגיש שהם לא עוזרים לי אז ללכת לטיפול כי אחרת פשוט חבל על הכסף כשאפשר לקבל את זה בחינם ....

היה לי יום מחריד.. כמובן.. מחשבות בלי פוסקות על תאווה.
עשיתי כתיבת בוקר, מסודרת. כתבתי צעדים. כתבתי צעדי 4 על אישתי הדברים שהפריעו לי בה.
עשיתי שיחת טלפון בבוקר לספונסר. נכנסתי ללו"ז של עבודה שכלל הרבה פגישות ודיבורים, ותוך כדי גם שיתפתי חברים בטלפון.
לפני שעתיים בערך הלו"ז נגמר, ניסיתי לעבוד וראיתי שאני לא מצליח להתרכז...
הראש לא מפסיק לשגע אותי כל 10 שניות מחשבה אחרת על איך להיכנס לאתר הזה איך לבדוק את האתר הזה איך לבדוק פירצה פה פירצה שם לקנות טלפון ללכת לשוטט ללכת לפה לבוא לשם לגעת דרך המחשב של ההוא לעשות סיבוב במשרד להסתכל על ההיא אינספור מחשבות של תאווה ואני כבר יודע שבסוף זה מכריע אותי ואני נשבר ופועל על תאווה.

עצרתי, עזבתי את המחשב נסעתי עם הקטנוע ישבתי מול הים והתחלתי להתקשר.
החלטתי שאני מתקשר בלי הפסקה, עד שאו שהחשק יעזוב אותי ואני יוכל לחזור לעבודה, או עד שייגמרו החברים ברשימה. אם הם ייגמרו אני אלך להשתמש. אני יודע שאני את שלי עשיתי. יש לי שליטה רק על הפעולות. נמאס לי להיות קורבן. מסרתי את זה לאלוקים אני עושה מה שאני יכול מה שביכולתי והוא יעשה את השאר. אני עושה את הפעולות אין לי שליטה על התוצאות את התוצאות אני מוסר לאלוקים.

זהו אחרי בערך שעה וחצי שבהן עשיתי משהו כמו 23 שיחות (קצת פחות מחצי ענו) הרגשתי שאני יכול לחזור למשרד.. שחלק קטן מהסלע שישב לי על החזה השתחרר.

זהו.. אז עכשיו אני במשרד, מנסה לעבוד, להתקדם עם המשימה הבאה החדשה שקיבלתי. הפנים קדימה. עוד מעט מסיים כאן ועולה לקבוצה טלפונית. מתפלל לאלוקים שיעזור לי להישאר בשפיות ויעזור לי לוותר ויעזור לי להתמודד עם האי נוחות והסבל שאני חווה ומרגיש ולא לברוח מהם.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 4 ימים #125800

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2367 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

ממש מזדהה עם הפוסט של הסבל, ועם זה שדווקא ברגעים שאני הכי זקוק להבנה אשתי מתייצבת כנגד כל העולם הרגשי שלי ומבטלת אותו בהינף יד. מקווה שנמצא את הדרך לחיים טובים יותר.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 3 ימים #125809

• משתמש1
  • דירוג כסף

זתומרת הוא אומר שכדאי קודם כל לנסות באמת את התכנית והצעדים ורק אם ארגיש שהם לא עוזרים לי אז ללכת לטיפול כי אחרת פשוט חבל על הכסף כשאפשר לקבל את זה בחינם ....

דווקא בגלל שזה עולה כסף אנחנו לוקחים את זה יותר ברצינות.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 2 ימים #125879

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך מתרפא היקר.
כל הכבוד על המודעות העצמית והפעולות החשובות שאתה עושה.

"יגעת ומצאת - תאמין"!!!

מאמין שאתה תרגיש טוב בעז"ה בזמן הקרוב... יהיה טוב....

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 2 ימים #125906

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-348.

ספירה משנית 5 ימים ללא שוטטויות או כניסה לאתרים.

אתמול היה יום טוב.

התחיל רע, ריב נוראי עם האישה, יציאה מהבית בטריקת דלת ועצבים.
אבל תפסתי את עצמי בידיים... אמרתי לעצמי תשמע אם אתה לא נרגע מהטינות והכעסים והשנאה הזאתי עכשיו אתה בצרות צרורות אתה לא תשרוד עוד יום כזה.. אין לך ברירה.. תעשה כל מה שצריך כדי להשתחרר מהטינות האלה ולהירגע.

עשיתי טלפונים לחברים שיתפתי את מה שקרה בבוקר, כתבתי 2 צעדי 4 על אישתי, על דברים שקרו וגרמו לי לטינות, ניתחתי את פגמי האופי שלי בהם ולמה זה מנהל אותי כ"כ, התקשרתי לחבר לשתף איתו (צעד 5) כתבתי איך אני נראה ופועל עם הפגמי אופי ואיך בלי (צעד 6) והתפללתי לאלוקים להשתחרר מפגמי האופי האלה (צעד 7).

זה עזר, תוך חצי שעה הייתי בנאדם חדש. 
שלחתי לאישתי הודעה שאני מתנצל על מה שהיה בבוקר (שעד חצי שעה לפני כן אני הייתי בראש של גם אם היא מתה עכשיו ואני על הקבר שלה אני לא מתנצל מרוב העצבים שהייתי) והתחלנו פתאום לדבר דיבורי אהבה וגעגועים בכלל ...

אסירות תודה שזה קיבל תפנית לטובה. המשך היום היה טוב.

היום יום חדש, עובד, מתקשה קצת עם המשימה החדשה שדורשת המון מאמץ קריאה והשקעה והבנה של דברים וכו'.. רואה את עצמי כל רגע מנסה לברוח מהמשימה ומהעבודה.. רוצה לברוח לתאווה אבל המחשב סגור ברוך השם ללא פירצות נראות לעין כרגע ..

חסר אונים מול מישהי יפה במשרד שלבושה יפה וחשוף, חסר אונים מול מבטים עליה, מול רצון להביט עליה יותר נכון, מוותר המון היום על מבטים, אבל לפעמים גם לא..
מתפלל לאלוקים שיעזור לי שם בנקודה הזאת.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

החלטתי לתעד כל יום בסוף ההודעה מספר פרמטרים (לצורך מחקר עתידי וצרכי למידה על עצמי)

אז נכון להיום (ב-24 שעות האחרונות) :

פעולות: כתיבה יומית, כתיבת צעדים, כתיבת צעדי 4, שיחה לספונסר, שיחות עם חברי תכנית בתדירות גבוהה. קריאה בספרות.
מספר מעידות: 0
קושי: 4

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 2 ימים #125907

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • דירוג פלטיניום

קושי 4 - מתוך כמה?   :-)  חחחח

כל הכבוד על הכל!

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 2 ימים #125921

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 22 ימים
  • דירוג זהב

מדהים על ההתמודדות אחי!!
המון הצלחה בע"ה:)

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 2 ימים #125925

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 14 ימים
  • חבר קבוע
וואו !! 
וואו!! וואו!
אני לא מאמין אחי מה שאני קורא!!
אני כבר כמעט 3 שבועות נמצא כאן באתר ומשום מה רק היום אני פתחתי את השרשור שלך, את כל מה שאתה משתף בדרך ל90 יום, 
אני בהלם!! 
אני קורא את הכול הודעה אחרי הודעה כמו ספר מתח!!
איזה כתיבה!!
איזה כישרון!!
אני כרגע אוחז בפוסט שכתבת על היום החמישים, אשתי לא מבינה מה קרה שאני כל כך מרותק, (אני יסביר לה , אבל לא עכשיו אולי עוד תקופה, היא עדיין לא יודעת שאני מכור וכו'...)
אני מתחבר לכל מילה שאתה כותב!
אני מרגיש כל נימה שאתה משתף!!
אני חש כל הרגשה שאתה מציף!!!
ואני לא מצליח להירגע!!
מה?! 
יש אחד שהיה בתוך כל זה והצליח לצאת?!
מצליח להילחם?!
יצליח לנצח?!
כל כולי מתמלא תקווה שאכן כן... כנראה אפשר!  עם רצון טוב והכוונה טובה אני יוכל בסוף לנצח!
אשריך!!
בשבילי אתה באמת בין הגיבורים שאני מכיר!!
אתה אשכרה ''מתרפא''!
מה זה מתרפא?    
מתרפא!
מרפה!
רופא!
חיזקת אותי!
תצליח!
בהערכה!
אבי.
שלחתי לך הודעה באישי... אשמח לתגובתך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 שבוע, 1 יום #125955

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה אבי שמש היקר !! מאוד מאוד חיזקת אותי בתגובה שלך ! בעיקר מפני שאני אף פעם לא רואה ככה את הדברים כשמדובר בעצמי...

מאוד מזדהה עם זה, גם כשאני נכנסתי התחלתי לקרוא את המסעות של כל מיני אנשים (בעיקר זכור לי המסע של אבי גולן כאן בפורום) זוכר איך התקדמתי לאט לאט.. יום יום עם ההודעות.. צמרמורות אחזו בי לראות איזה דרך הבנאדם עושה / עשה !

תודה רבה על הפירגון ועל התמיכה האדירה! אני באמת לא יכול לזקוף זאת לזכותי...

אני מכור אמיתי.. מכור קשה.. עם כל המשתמע מכך.. כמעט 30 שנה של שימושים מכל הסוגים בעיקר בעברי.. אז לא פשוט לי בכלל להפסיק וזה עדיין תוקף אותי גם שאני כמעט שנה נקי..

באמת שזה הכל רק בזכות החברותא המדהימה הזאת.. הקבוצות הספונסר וכן גם החברים בפורום..

אני עדיין בתוך גל של תאווה שמאיים להטביע אותי כך שקשה לי כעת לנוח על זרי הדפנה.. באמת לא יודע מה יהיה מחר.. אבל רק להיום אני מתפלל לאלוקים שיעזור לי לוותר על כל פעולת תאווה ולסיים את היום הזה בנקיות.

אוהבים ושוב תודה! מאוד מאוד מעריך ומתרגש מההודעה שלך!!

אחראים כללים: testchart1, למען הסדר הטוב
זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן