ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 74901 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118569

• aviyodea
  • דירוג זהב

מתרפא צדיק!!

נשמה טהורה היית חסר לי כל התקופה הזאת.. כ"כ שמח לשמוע ממך

כ"כ שמח שאתה בדרך ומוותר עוד ועוד, ככל שאתה מוותר יותר, יותר קל לך לוותר..

אוהב אותך בטירוף...

מתחנן אליך להמשיך ולא לעצור, להסתכל אחורה לזכור את כל הקשיים וההצלחות כל הוויתורים והסיעתא דשמיא הגדולה שה' נתן לך..

אתה עוזר לי מאוד!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118577

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים מכל הלב !
שמח מאוד לראות שאתה עם 29 יום אבי ! מאוד מאוד שמח !

לצערי זה לא הולך ונהייה קל יותר

היום ה-71 לניקיון (70 לפי האתר)
אמשיך מאתמול, בסופו של דבר ויתרתי וסגרתי את האינטרנט כמו שאמרתי, אבל אח"כ לקראת שעה 5 נשברתי טוטאלית... ונסעתי לסיבובים של שוטטות....
הסתכלתי והסתכלתי ולגמתי ולגמתי ונטרפה דעתי....
נסעתי משם ישר לקבוצה, היה לי מאוד חלש בקבוצה, לא התחברתי, לא הצלחתי להתחבר, לא הצלחתי להתרגש ולא הצלחתי לצאת מהקריז... נסעתי לשיעור תורה שהתברר לי כשהגעתי שהוא התבטל בגלל בין הזמנים מה שהשאיר לי שעה שלמה פנוייה ללכת ולשוטט עוד ....

זה תוקף אותי בכל הכוח ואני חסר אונים לחלוטין... זה המשיך לתקוף גם כשחזרתי הביתה, הלכתי לישון עם זה בלילה וקמתי עם זה בבוקר...
עד הרגע שסגרתי את העיניים כשנרדמתי ומהרגע שפתחתי אותם כשהתעוררתי, עוד לפני שאני קם מהמיטה ועוד לפני שאמרתי "מודה אני" כבר הסרטים חזרו לרוץ בראש...
איך אני משתמש היום, איזה פעולות תאווה אני יכול והולך לעשות מבלי להשתמש.. 
לא שולט בעיניים שלי בכלל... לא מצליח לעשות פעולות של ויתור.. לא מצליח לעשות פעולות החלמה, לא מצליח להתחבר... נשאר מרוחק ומנותק... מתחיל להעלים דברים ולא לשתף אותם עם אחרים, לשמור אותם בסוד, בחושך, רק לעצמי..
כל היום המוח רק מתעסק בלתכנן איך אני צופה ובמה, איפה לשוטט, לאן ללכת, ממש יושב ומתכנן את הנפילה הבאה לפרטי פרטים, מתי היא תקרה, איך.. מה אעשה ואיך אעשה...

וכמובן שהמעידות מגיעות בזו אחר זו.

שעות שאני מבלה בצפייה בסרטונים אירוטיים מהבוקר, משוטט ברחובות ומקומות הומי פריצות לוגם מכל הבא ליד... שוב .. ושוב.. ושוב.

מרגיש חלש וחסר אונים, חסר עמוד שדרה, פחדן, מוג לב, רואה את הנפילה באופק... מרים דגל אדום.. למי? לעצמי?.. אני יודע שאני אשב ואכתוב על הימים האלה כשאפול כי מהשלב הזה כבר ידעתי שזה יגיע... אלא אם כן יקרה נס...

לא מצליח להתפלל.. לא רוצה להתפלל...
מתחנן לאלוקים שיעזור לי מול זה, שייקח את זה ממני, רק להיום... שבסופו של יום אניח את הראש על הכרית בלילה ואדע שאני נשארתי נקי... רק להיום.. אמן

הלכתי בבוקר להתפלל למרות שממש ממש לא היה בא לי.. רציתי לחכות שאישתי תצא לשים את הילדים בגן ואז להיכנס למחשב ולגלוש לכל אתר שעולה על רוחי לנצל את השעה הזאת.. אבל הכרחתי את עצמי ללכת להתפלל ...
קפץ לי משפט שפעם חבר אמר לי, שחז"ל אמרו שיש תקופות אהבה ותקופות שנאה, ושאנחנו צריכים גם בתקופות השנאה להשתדל להמשיך עם הפעולות היומיומיות שאנחנו עושים בתקופת האהבה.. אז רציתי לאמץ את זה והלכתי לתפילה בכוח.
בתפילת עמידה בשומע תפילה שלא כמו תמיד לא התחננתי להשם או בכיתי, הרמתי מבט לשמיים ואמרתי בטון רציני ולא מתחנחן ולא מתבכיין, אבא, תשמע, אין לי סיכוי היום. אין לי סיכוי באף יום אבל במיוחד היום אין לי סיכוי. אני אפילו לא מצליח להתפלל כמו שצריך. זה בידיים שלך אבא. אם אתה לא מחזיק אותי היום לא ליפול אני נופל. זה הכל.

וזה עזר להפתעתי.. האובססיה נרגעה פתאום, המשך התפילה היה מקסים. חזרתי הביתה יצאתי לעבודה התקשרתי לחבר תכנית לפתוח מעגל שאני לא משוטט אלא נוסע ישר לעבודה ותוך כדי הנסיעה לעבודה כשהחבר איתי על הקו ואני משתף אותו בכל מה שכתבתי עד עכשיו ראיתי פתאום מישהי, מושא תאווה מאוד מאוד גדול שלי הולכת על המדרכה לצד הכביש וזהו.. מסך שחור ירד עליי... התחלתי לגמגם לו בטלפון, נקטע לי כל חוט המחשבה.. לא יכלתי לעשות כלום מלבד לעצור בצד ולהסתכל עליה ולסוע אחריה וללכת אחריה וללגום אותה כל סנטימטר מהגוף שלה. איבדתי את זה לגמרי.

משם טסתי לעבודה, לשלוש שעות של גלישה בסרטים אירוטיים... לא יודע איך עוד לא השתמשתי... אני משומש פצצות... ירדתי למטה, הרמתי טלפון לספונסר אמרתי לו שאני בקטסטרופה טוטאלית באיבוד שליטה לחלוטין שאני עומד להשתמש כל רגע...
עצם הפריקה הזאת קצת עזרה לי, והוא נתן לי כמה פעולות לבצע שהחלטתי שאני עושה.
לא הספקתי והתקשר אליי חבר תכנית מאוד קרוב, פרקתי לו את כל מה שעל הלב שלי. הוא הסביר שגם הוא באותו מצב בדיוק ולכן הוא התקשר.
דיברנו יותר מחצי שעה בטלפון. 
עשינו משהו חדש שלא עשיתי לפני כן עם חברים (שכלל תיאור בפרטי פרטים של מושא התאווה שראיתי וכדומה) פרקתי מהלב את הכל כולל הכל. את כל מה שראיתי את מה שמדליק אותי ומה מדליק אותי ומה ראיתי ואיך ראיתי ומתי ומה הפנטזיה שלי אומרת לי.
הרגשתי נבוך והיה לי קשה אבל עשיתי את זה. תודה לאלוקים ששלח לי אותו שהוא אמר לי לעשות את זה ושהוא מוכן לשמוע ושזה בסדר מבחינתו.

פרקתי את הכל לפרטי פרטים כמו שבחיים לא פרקתי, ותודה לאל זה עזר לי.
עכשיו אני מתמקד בלהמשיך את היום הזה בלי פעולות תאווה. להישאר נקי עד הלילה. רק להיום.

ולהתמקד באמת בצעד הראשון לא כסתם כתיבה מטופשת... אלא באמת להבין, שלי אין שליטה על החיים שלי. הבחורה הזאת שראיתי, שפילפה אותי על כל השכל, זה אני זה המחלה שלי וזה בסדר אני צריך לקבל את זה. לא צריך להילחם בזה. צריך רק לעשות את הפעולות של התכנית ולהתחבר לאלוקים. איך? לא יודע עדיין, אבל כמו שהוא אמר, אני חדש בתכנית, אז אני לומד. ואלמד.

עם קצת אופטימיות, מסיים כמה שעות קשות מאוד עכשיו מול המחשב.
חסמתי חזרה את כל האתרים האלה כך שגם אם ארצה שוב אצטרך לחכות שוב 4 שעות..
אני מתפלל לאלוקים שיעזור לי וייתן לי כוחות לא לחזור ולשוטט למטה או ברחובות היום בכלל. אמן

תודה לכם אוהב את כולכם.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118578

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני נורא מזדהה עם התחושות הקשות האלי שיש לך ברגעים אלה !

פשוט, אין לי מילים. כל הכבוד שאתה לא נכנע לתאווה אלא להרב"ה.

בשיא שיא הקריז להצליח להרים טלפון לספונסר ולעשות כאלה ויתורים זה ממש נפלא ביותר ומחזק מאד מאד !!

תודה רבה על השיתוף, זה מחזק את כולנו !!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118587

• aviyodea
  • דירוג זהב

אתה כ"כ אהוב על הקב"ה שהוא עוזר לך ברמות מטורפות!!!!!

גאה בך, שמח בך!! ומודה לאבא שנותן לך הרבה כוחות.

תדע לך שבנקודות החלשות שאתה מפרט אני רואה סייעתא דשמיא ענקית, בכל נקודה ונקודה...

פשוט תודה גדולה לאבא על הנס שהנקודות נשארו נקודות ולא יותר מזה..

אוהב אותך אחשלי הגיבור

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118614

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים שאתם עוקבים ומגיבים ומפרגנים !
וחלקכם גם בטלפון כל הזמן אומרים לי תיכנס תרשום תשתף אל תיעלם - תודה רבה זה תורם לי המון המון !

היום ה-74 לניקיון

לא כתבתי כבר כמה ימים, אז אסכם בקצרה ואגיד שהשבוע האחרון היה ממש גיהנום עבורי וקשה מאוד.
היה לי קשה מאוד להתחבר לא התחברתי נשארתי מנותק, שמתי את ההחלמה שלי בהקפאה והפסקתי עם הפעולות וראו את התוצאות בשטח במיידי....
בשישי החלטתי שאני חוזר להתחבר ולעשות פעולות כי אחרת אני מתרסק למטה, ובאמת עד כניסת שבת היה קשה והייתה תאווה ונשים בשוק בקניות וכאלה ושלחתי מבטים והתגריתי אבל עוד פעולה ועוד פעולה ועוד שיחת טלפון ובסוף לקראת שבת הרגשתי שזה "עוזב" אותי סוף סוף, והשבת הייתה מצויינת נקייה וקדושה ברוך השם תודה לאל !
אתמול קמתי עם ראש נקי, לקראת אחה"צ לקראת השעה 3 שוב התחילה האובססיה לתקוף, החזקתי עד שעה 5 ולא יכלתי יותר לשבת, ידעתי שבשעה 18:30 יש לי קבוצה, מה שאומר שעה וחצי שאני צריך למצוא מה לעשות ואין לי כ"כ מה לעשות...
אמרתי אני יורד למטה ונוסע לסיבוב שוטטות, לפני כן אני עושה טלפון לחבר תכנית וקורא 15 דקות בספר הזוהר, אם זה יעזור וייקח ממני את האובססיה והאטרף לסיבוב שוטטות יופי אם לא אני נוסע אין מה לעשות..

ואז שמתי לב שיש גם עניין של לבחור את החבר שאליו אני מתקשר... אני יודע שיש חברים שיש להם יותר יכולת להשפיע עליי לא ללכת ודווקא בחרתי להתקשר לאחד שהוא לא כזה, אבל דווקא זרמנו בשיחה כמעט 20 דקות, אח"כ ישבתי לקרוא בזוהר 15 דקות וממש ממש לקראת סיום הקריאה בחצי עמוד האחרון כשאני בראש שלי תיכף מסיים ולא קרה הנס ואני תיכף נוסע לשוטט הגיעה חתולה והתיישבה עליי... אמרתי אוקיי יכול להיות שזה סימן מאלוקים, ואז ממש אחרי חצי דקה התקשר אליי חבר תכנית לשתף ושיתפתי אותו והייתי עוד 20 דקות איתו על הקו, ואז פתאום הספונסר שלי התקשר אליי (שהוא אף פעם לא התקשר אליי עד היום) וגם איתו דיברתי ואז ככה כבר נרגע הרצון ללכת ולשוטט.

אציין שהחתולה ישבה עליי (ואני גמרתי בליבי שאני לא מוזיז אותה עד שהיא לא קמה ממני אני לא זז מהספסל) והיא קמה בשעה 18:10 כדי להשאיר לי בדיוק 20 דקות לסוע לקבוצה

כשהחתולה ישבה עליי היא גם פתחה כל הזמן את ספר הזוהר שהיה לי ביד.. מה שהיה מוזר.. היא סה"כ רצתה להתגרד בספר אבל יצא שהיא כל הזמן ממשיכה לפתוח אותו... אז פתחתי וקראתי קצת זוהר בקול שהיא תשמע חחחחח אולי זה גלגול לכו תדעו...

בכל אופן שרדתי את זה, הגעתי לקבוצה, ואין על הקבוצה של יום א פשוט אין.
היה שם מסר שהעביר בחור שמאוד תפסתי ממנו, וממש הביא אותנו לידי דמעות...
סיפר על העבר הקשה שלו, לאן המחלה לקחה אותו, לחוסר אונים, להרגשה הנוראית לדברים הנוראים שהוא עשה ... ופשוט ירדו לי דמעות... זה גם הזכיר לי לאן אני לא רוצה בשום פנים ואופן לחזור, וגם הראה לי שיש תקווה באופק !

יצאתי משם בנאדם אחר, מעודד, מרומם, אופטימי, מוותר !
רק להיום.

היום קמתי "בריא" חחחח
כל מחשבת תאווה שקופצת לראש ישר מועפת החוצה, כל בחורה שברחוב הראש מסתובב אוטומטית לצד שני לפעמים אפילו סיבוב שלם עם כל הגוף...

אני שמח, טוב לי ככה, אני יודע שרוב הסיכויים שזה לא יימשך לנצח... אבל אני מרשה לעצמי להנות מאפילו כמה שעות כאלה שהקב"ה נתן לי. מאחל לעצמי שזה יהיה השכר על כל הנסיונות הקשים והויתורים הממש קשים .. שיעזור לי, שיירגע לי, כל מי שאי פעם אמר לי שאין דבר כזה שייקחו ממני את התאווה ושאין טעם להתפלל לזה... אז הנה, יש רגעים שעות וימים כאלה שהתאווה לא שולטת בי ואני לא אובססיבי אליה ואני מצליח ממש בקלות לא להסתכל בכלל ולא ללגום ולא לעשות שום פעולות תאווה...
ואני יודע שהקב"ה הוא זה ששולט בלב שלי ונותן לי את היכולת להיות ככה, כמו עכשיו. ואני מתפלל אליו שפשוט יעשה לי ככה תמיד. כל יום ויום.

ואז אני אוכל להגיד שהבראיתי.

"כל כך יפה שזה כואב"

בדרך הביתה אתמול מהקבוצה ראיתי בחורה בתחנת אוטובוס, ממש ממש יפה כמו מלאך ולבושה בצורה חשופה ויפה שהיא ממש מושא תאווה עבורי, קלטתי אותה באונס, לא תכננתי להסתכל ולא לראות היא פשוט הופיעה מולי וכמובן שהזזתי מיד את העיניים, אבל כשראיתי אותה - כאב לי. הרגשתי כאב.

עלה לי לראש שזה בעצם מה שעובר עליי בד"כ וזה מה שהיה קורה לי תמיד.
הייתי רואה מישהי ממש ממש יפה ומושא תאווה עבורי, וזה היה כואב לי וצובט לי בלב - כי אני חומד אותה ורוצה אותה והיא לעולם לא תהיה שלי, וזאת צביטה של תאווה וקנאה ורגשי נחיתות ביחד, והצביטה הזאת הכאב הזה זה מה שהיה מוביל אותי עד היום לשימושים.

אז אני רוצה להזכיר לעצמי, זה בסדר שזה כואב. ככה השם ברא אותי וככה הוא ברא אותה. זה לא אומר שאני צריך ללכת ולהשתמש. 

תודה שאתם איתי - אוהבים.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118619

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118620

• aviyodea
  • דירוג זהב

קראתי ואהבתי!!!

חיים בנס ומתרפאים בנס..
יש ניסים גלויים יותר ויש פחות, אצלך זה יותר

זה יכול לחזק את העוצמה של הבקשה מה',
כי אתה יודע שזמנים כאלה היו לך כבר ויכולים להמשיך ולקרות שוב.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118622

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אני רוצה לשתף שוב, הפעם דווקא עכשיו באמצע היום, מה שלא עצרתי לעשות אתמול... ששוב מתחיל קושי

שוב היום התחיל מושלם, המחלה הייתה "רדומה" לא הרגשתי אותה ויתרתי בקלות על מבטים ובחורות חצי ערומות ברחוב ולא ללגום מבט בהן וכו'

והנה מגיע אחה"צ... אוכלים ארוחת צהריים, שמנת עבית כסית ובעטת בכל מה שבדרכך...
עייף ושמן מהאוכל.. מוצא את עצמי שוב התאווה מתעוררת מתחילה להרים ראש...

שוב קשה מול מבטים.. קשה לוותר עליהם.. פתאום דברים עוד יותר קשים עוברים מולי ...

עושה פעולות.. מתקשר.. 
בע"ה מקווה שזה יעזור ושלא אסע לסיבוב שוטטות כי נראה שזה הכיוון

אני אעשה מה שביכולתי.. מקווה שזה ייצא לי מהראש הג'וק הזה
אמן
אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118623

• aviyodea
  • דירוג זהב

זה שאתה מתרפא ושה' מרפא אותך לאט לאט וביציבות, בזה אין ספק..

מה שרציתי לחדש לך זה שאתה נותן לי כוחות, ועוזר גם לאחרים להתרפא!!!

כל הכבוד לך, אתה עושה את שלך וה' עושה את שלו!!!

הרבה הצלחה, ורפואה שלימה לכולנו

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118625

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר !!

אני מש מזדהה ! גם לי יש ימים כאלה שאני מצליח לוותר בקלי קלות ואני יודע שזה נס אדיר...

וימים שלא מצליח לוותר !!

כנראה שזה התהליך ושעם הזמן יהיו יותר ימים של ויתור בקלות והאובססיות יהיו יותר קצרות ופחות חזקות.

אמן !

אוהב אותך מאד !
 אתקשר אילך עוד כמה דקות בעזרת השם !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118636

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

שכוייח על הנחישות ועל הפעולות שאתה עושה. 
זה רק מוכיח לנו שזה עובד,  אוהבים. 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118637

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים יקרים אוהב אותכם וצריך אותכם לא מתבייש להודות בזה !

היום ה-75 לניקיון בס"ד..

אז אתמול, שוב, ירדתי למטה שעה וחצי לפני הקבוצה, אמרתי אני לא שולט כבר במחשבות ובתאווה אני רוצה ללכת לשוטט אבל לפני כן אני עושה טלפון לחבר תכנית וקורא 15 דקות בספר הזוהר ואם זה יעזור יעזור אם לא אני ממשיך לשוטטות ואז לקבוצה

בחסדי השם, התקשרתי לחבר תכנית, פרקתי, התיישבתי לקרוא את הזוהר, ממש בפסקה האחרונה התקשר אליי חבר תכנית, המשכתי לדבר איתו ולספר לו ולשתף והוא גם שיתף את עצמו, וככה כבר גמרתי בליבי 70% שאני נוסע לקבוצה ואני פשוט אגיע 45 דקות לפני הזמן ואשב אקרא קצת מהספרות של SA.
צעדתי לקטנוע שלי כשבדרך שוב האובססיה תוקפת ואומרת לי - טוב לפחות לך תעשה שם סיבוב קצר יש לך 45 דקות זה המון זמן.. תעשה סיבוב 15 דקות ואז תגיע חצי שעה לפני הזמן וזה בסדר.. ואז בדיוק אני פוגש חבר תכנית שבדרך לקבוצה גם כן, על האופניים שלו, אסירות תודה שראיתי בזה נס משמיים וזה לקח ישר את המחשבה הזאת שהתפרצה ואמרתי זהו אני נוסע ישירות לקבוצה

נסעתי לקבוצה, ישבתי בחוץ, קראתי קצת מהספרות ונהניתי מאוד !
הקבוצה הייתה מעולה ! באמת ! עשה לי מאוד מאוד טוב וחיבר אותי מאוד 

חזרתי הביתה, בערב אישתי הייתה צריכה ללכת לאנשהו לשעה שעתיים ולי היה שיעור תורה אז היא הביאה בייביסטר שתשמור על הילדים וכאן 2 נקודות שרציתי לציין

קודם כל, היה רגע שאישתי כבר הייתה חייבת לצאת ואני עוד הייתי עסוק בלהלביש את הילדים ואז הקטנה נדבקה אליי לא נתנה לי ללכת והבייביסטר הגיעה כבר... אז יצא מצב שאני כביכול איתה לבד בבית.. והיא בחורה צעירה ונאה יחסית אבל ברוך השם בחסדי השם הראש שלי אפילו לא הלך לכיוון של מחשבות עליה או הסתכלויות או כלום, אירגנתי אותם כמה שיותר מהר לא נתתי לראש לחשוב על כלום ופשוט ברחתי החוצה ברגע שיכלתי אז אסירות תודה ראשונה לקב"ה.

אסירות תודה שנייה שזה ממש ממש לא מובן מאליו, ירדתי למטה יצאתי לשיעור וכשהגעתי התברר לי שהשיעור בוטל כי עדיין בין הזמנים...

אז פתאום מצאתי את עצמי עם חלון זמן של שעתיים שבו אישתי חושבת שאני בשיעור תורה והיא בעצמה עסוקה בשעות הקרובות כך שאף אחד לא יחפש אותי ... ובעבר זה היה בשבילי מתנה משמיים חלון זמן שכזה שבו יכלתי לעשות פעולות תאווה אבל אסירות תודה באמת שאני חושב שבזכות החיבור הגדול שעשיתי במהלך כל היום, וגם 7 ויתורי הסתכלויות שהיו לי במהלך היום (שהתחלתי לספור בעצת חבר מהפורום) הקב"ה זיכה אותי שאפילו לא אצטרך לוותר הפעם אלא אפילו לא תעלה לי מחשבה של לנצל את זה לדברים של תאווה ובאסירות תודה ישר הרמתי טלפון לחבר ועוד חבר ועוד חבר עד שמצאתי חבר שרצה לשבת ללמוד איתי

הרבה זמן מאז שלמדתי גמרא, אני כבר קרוב לחודשיים מתעסק אך ורק בהחלמה, בקבוצות, בטלפונים, בפגישות עם הספונסר, זה מעל הכל וככה זה קצת דחק החוצה את השיעור גמרא שלי הקבוע וכבר חודשיים שלא הייתי בשיעור ואתמול סוף סוף ישבתי ולמדתי על חשבון הזמן הפנוי שלי במקום תאווה למדתי תורה ונהניתי מכל רגע !

אסירות תודה לקב"ה שזיכה אותי לזה ממש רציתי לברך שהחיינו גם היום בבוקר....

קמתי המשך ישיר של אתמול. עזות דקדושא מה שנקרא... רצתי ישר להתפלל בחשק ומרץ ואהבה, נהניתי מהתפילה התחברתי מאוד ! וזכיתי ל-4(!!!) שיחות טלפון מחברים אחרים על הבוקר עוד לפני שהתיישבתי לעשות את הכתיבה היומית שלי !!!

זה מתנה גדולה שהקב"ה נתן לי היום, אני מרגיש מאוד מאוד מחובר, עשיתי גם אני עוד 2 שיחות ועוד קבוצה טלפונית והיום התחיל בחיבור ענק.

אני לא באופוריה חס ושלום, אני לא חושב שהחלמתי וזהו הכל עבר.. אני יודע שזה יום רגוע פשוט לעומת ימים אחרים שהם קשים - יש גם ימים כאלה ואני רוצה פשוט להנות מהיום הזה לפחות מהכמה שעות שזה ככה כי הכל יכול להתהפך בעקבות ראייה אחת לא במקום ואני מודע לזה .

בינתיים אני עומד על 5 ויתורי הסתכלויות (בבחורות יפות וחשופות שראיתי ממבט ראשון) ו-2 ויתורי בדיקות (כלומר אפילו לא מבט ראשון) ו-0 הסתכלויות (מבט שני והלאה)

אוהבים ותודה רבה לכולכם !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118647

• aviyodea
  • דירוג זהב
אוהב אותך חבר יקר!!!

עוד פעולה ועוד פעולה עוד פעולה.... כ"כ כיף לקרוא את זה!!!

שיהיה המשך הצלחה רבה!!! 

שה' ילווה אותך עוד יום אחר יום, ותיזכה לראות תמיד גילוי פנים ולא הסתר פנים...

זה נכון אנחנו חיים בנצחון על התאווה אך ורק בנס!!! 

מכתב לאבא..

אבא היקר, תזכה את מתרפה הצדיק, הבן האהוב שלך שנלחם בכל כוחו, תזכה אותו למתנות של קדושה, תזכה אותו בהחלמה שלימה בקרוב ממש..

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118655

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שוב תודה לך על השיתופים המעניינים ומלאי תוכן ואמונה טהורה בהקב"ה.

אני מאד מאד אוהב ומתחבר לאנשים שבזכות התכנית מתקרבים לה'. אישית התכנית נותנת לי המון המון בקשר שלי עם הקב"הף ולא רק עם "כח גדול" וכדו'.

בהצלחה אחי !!

כבר מחכה לשמוע ממך מסרים של החלמה. בכתב יש בשיתופים שלך המון החלמה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 5 חודשים #118666

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם, שוב, חברים יקרים !

היום ה-76.

מדהים אותי כל פעם מחדש כמה אני נזרק מלמעלה למטה ומלמטה למעלה...

אני למטה כרגע.. ולא בא לי לכתוב אפילו לצערי ..
עוד פעם לתאר איך שוטטתי... עוד פעם לתאר איך הסתכלתי על ההיא ברחוב והתאוויתי ונכנסתי ללופ אינסופי של בעסה ושנאה עצמית ורצון להשתמש ...

די.. לא יכול לכתוב יותר.. נשבר לי מזה..

האינטרנט פתוח פתחתי אותו היום בבוקר, ואני גם ככל הנראה בדרך לסיבוב שוטטות (ה-3 היום)
זאת האמת. לא מצליח לעשות פעולות לא מצליח להתקשר..

אנסה לעשות לפחות טלפון אחד למישהו.. כמו שחבר טוב אמר לי - אם אתה משתמש או לא, אם אתה מועד או לא, זאת לא השאלה, השאלה אם אתה עומד בפעולות ועושה שיחת טלפון לפני. זה הכל.

אז אני מתפלל לאלוקים שיעזור לי, ורק ייתן לי את הכוח לעשות את השיחת טלפון , בזמן הנכון, לבנאדם הנכון. אמן .

מחר אשתדל לפרט יותר על היום המנחוס הזה... למרות שמראש אני מזהיר - לא יהיה שם משהו שלא שמעתם כבר בעבר

זמן ליצירת דף: 0.97 שניות

Are you sure?

כן