ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 6536 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120831

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 234 ימים
  • דירוג פלטיניום

היום ה-185.

סוף סוף זוכה קצת לשבת ולשתף...
יום משוגע היום בעבודה.. לא מוצא פנאי כמעט לכלום.. והניתוק הזה לא עושה לי טוב.

אז רוצה לשתף שהלכנו שבת להתארח אצל חמתי, ומבחינתי יש לי קצת בעיה שם עם גיסתי הצעירה, רווקה יפהפיה, אמנם זה בית חרדי כן והיא מתלבשת בצניעות אבל היא מתלבשת יפה והיא ממש יפה ויש לי אובססיה מנטלית כלפיה.

ההימנעות מהמבטים החזיקה בדיוק חצי שעה לתוך הקידוש.. ואז כבר נשאבתי לתוכם..
כל פעם שהיא קמה הלכה עברה לידי.. גרר מבטים ודמיונות ונהיה לי פשוט רע.
אנחנו גם ישנים בחדר שלה במיטה שלה.. וכשאנחנו שם שבת אישתי בד"כ לא מצטרפת אליי כך שלא היינו ביחד באותו לילה וגם לא אתמול (מוצ"ש) וכבר ממש מצאתי את עצמי נזרק לתוך דמיונות ופנטזיות ולא מצליח לוותר עליהם אלא נאבק בכוח במחשבות שייצאו לי מהראש... קרוב אבוד מראש.

כבר ראיתי איזה יום הולך להיות לי היום... בבוקר אחרי ששמתי את הילדים בגן שאלתי את אישתי אם היא רוצה להיות ביחד.. היא אמרה שלא בא לה, התרגזתי, פחדתי, נכנסתי למחשבות.. מה אעשה עכשיו?.. איך אעבור את היום הזה?..
הרגעתי את עצמי ואמרתי זה רצון השם. תציע לה שוב בצורה יפה ונחמדה, ברמיזה, אם היא תזרום סבבה ואם לא אז תקבל את זה שזה רצון השם.

הצעתי בעדינות והיא זרמה. אסירות תודה.

אז זה עזר לי והרגיע אותי.. אבל האובססיה המשיכה לתקוף במהלך היום (כמובן..)
היה עומס מטורף של עבודה (עד עכשיו) כך שלא ממש הצלחתי להתחבר היום לעשות טלפונים או לכתוב..

כשהלכתי להתפלל מנחה עברה לידי מושאת תאווה חזקה במיוחד.. מצאתי את עצמי נשאב לזה.. רוצה ללכת אחריה לעקוב אחריה ללגום ממנה עוד, ניסיתי להתחמק מ-2 החבר'ה מהמשרד שבאו איתי, אבל אם לא עזבו אותי.. אמרתי להם שאני צריך ללכת רגע לקיוסק כדי להתנער מהם, והם באו איתי לקיוסק... חחחח

אסירות תודה על כך.. אני בראש שלי רציתי לחזור ללכת אחרי המושא תאווה הזאת..

אח"כ מצאתי את הזמן שאין לי לצאת מהריכוז העצמי ולעזור לחבר שנתקע עם הפלאקי שלא עובד לו, אסירות תודה לאלוקים אוהב ששלח לי את ההזדמנות הזאת שזה מה שעזר לי לצאת מהריכוז העצמי ומתוך האובססיה, פלוס שיחה נכנסת מהספונסיי שלי, וקצת חזרתי להתחבר.

יורד עכשיו לעשות עוד שיחה - שתיים לחברי תכנית, ואסירות תודה שגם יש לי את הקבוצה החיה היום בערב.

קיבלתי תזכורת חזקה מאוד, כמה זה לא משנה כמה ימי נקיות יש לי, התאווה שם חיה ובועטת ורק מחכה להזדמנות להתפרץ..
מפחיד אותי מה יהיה בקיץ... שכל בחורה שנייה ברחוב תהיה כמו זאתי שראיתי היום

אני לא מוכן לזה.. ולא ערוך לזה.. מרגיש חסר כלים וחסר אונים...
מתפלל לאלוקים לשפיות..
לעבור רק את היום הזה. אמן.

אוהבים אותכם, ותודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120832

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 45 ימים
  • חבר ותיק

אוהבים אותך !!

כל כך מזדהה עם החוסר אונים שלך גם מול השינה במיטה של גיסתך, ועם הפחד של ימות הקיץ !

אבל צריכים לזכור ולא לשכוח את הצעד ה2 והיינן שלה' יש את הכח לעזור לנו גם בימות הקיץ !

בהצלחה אחי !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120843

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • דירוג זהב

כל הכבוד, גיבור כארי, בהצלחה רבה בהמשך... כשתגיע ל200 יום תעשה מסיבה...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120845

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג כסף

וואלה אהבתי את הרעיון לעשות מסיבה בדיוק כמו שעושים סיום מסכת..
זה לא צריך להיות בכלל עם עוד אנשים מסיבה פעם עצמך אתה משקיע ומכין עוגיות לוקח איתך פק"ל קפה מתבודד באיזה פינה יפה בשטח וחוגג עם ריבונו של עולם את ההצלחה שלך מודה לו על כל העזרה ומתפלל לעוד המון הצלחה...
תצליח מתרפא אוהב!!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120848

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים תודה!

כרגע זה לא נראה באופק שתהיה מסיבה של 200 תנו להגיע ל187...

היום ה-186.

נכנסתי לתקופה קשוחה. קשוחה מאוד. גל קשה פוקד אותי מהיום בבוקר..

המחלה משכיחה ממני את הסבל שעברתי משכיחה ממני את כל הרע.. ומזכירה לי את הכיף והטוב בשימושים.
משקרת לי ואומרת שאני יכול להשתמש פעם אחת אחרי חצי שנה ולא יקרה לי כלום.. משכנעת אותי רק לראות רק להציץ רק לדמיין רק להסתובב קצת.. טיפה.. ללגום..

הייתי בקשיים היום וחוסר אונים מול מבטים על בנות ברחוב ובמשרד.. 

ספונסיי שהתקשר וסיפר על הנפילה שלו אתמול שהצליחה להדליק אותי ולהזכיר לי נשכחות... 
התעלמתי מהכאב שהוא מספר וחווה התעלמתי מהרצון שלו למות התעלמתי מכל הדברים הרעים ומצאתי רק את המילים שלו שאמרו כמה זה עוזר לו להתנתק מהסבל ומכאב החיים...

מפחד שלקחתי ספונסיי מוקדם מידי.. שאני לא יציב מספיק בשביל זה..

אחרי יום שלם שאני מתחבט עם עצמי לפתוח או לא לפתוח לקראת הערב נשברתי ופתחתי את ההגנה במחשב שלי ליוטיוב אינסטגרם ולפייסבוק כדי לבדוק איזה בחורה מהעבר.. נצרכתי להמתין שעה עד שהאתרים ייפתחו (תוסף הגנה פלאקי) ועשר דקות בלבד לפני שהם נפתחו התקשר חבר תכנית ושיתפתי אותו שעוד עשר דקות אני ביוטיוב פתוח ופייסבוק ואינסטגרם .. זה נתן לי את הנכונות לוותר. אסירות תודה שויתרתי עשר דקות לפני שזה נפתח..
אבל זה מחכה לי שוב מחר...

כל רגע שאישתי עוזבת אותי עם הפלאפון שלה לבד האובססיה מתחילה.. 

מתפלל לאלוקים לשפיות.. לנכונות לוותר. לנכונות לעשות את הפעולות.. לכתוב להתקשר ולשתף. לקחת את האנטיביוטיקה שלי כי אחרת אני מתדרדר במיוחד שהימים נהיים חמים ויותר ויותר חצאיות מתחילות לצוץ מסביב......

חסר אונים לחלוטין מול התאווה.

אוהב אותכם ותודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120853

• יהודי מתוק
  • דירוג כסף

אוהב אחי!!
אני באמת רוצה להבין והכל מאהבה איך זה שיש לך אפשרות לפתוח את האינטרנט?הפלאקי הזה לא באמת עוזר.. ולמה אשתך לא שמה סינון בפלאפון?
באמת לא מבין איך אפשר להצליח כשיש לך אפשרות לראות את כל הזבל והרפש הזה.. 
אני ממש לא אוהב לתת מוסר לאנשים אבל באמת שאני אוהב ומעריך אותך ובגלל זה אני לא מבין אותך..

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120856

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

באהבה אחי !

א. מדובר על המחשב בעבודה, אני לא יכול לשים סינון שיושב על האינטרנט כמו רימון למשל כי זה לא הרשת הביתית שלי ולחברה יש נהלים..
אני לא יכול לשים נטספארק כי זה לא מחשב וינדוס זה מחשב מאק ואין להם תמיכה בזה כרגע..
הפתרון היחידי שמצאתי באסירות תודה ענקית זה הפלאקי הזה..
אחרת זה פשוט למצוא מקצוע אחר ולשם עוד לא הגעתי.

ב. לגבי הפלאפון של אישתי כמו שאתה בוודאי מבין אנחנו חוזרים בתשובה.. זה לא ממקומי או ביכולתי להכריח את אישתי לעשות דברים שהיא לא רוצה.
לה אין סיבה להיות עם טלפון כשר לכאורה (פרט להוראה של גדולי הדור כמובן שכרגע היא מרצונה בוחרת להתעלם) 

את האמת שיש פתרון דיי פשוט ל2 הבעיות אבל אני לא עושה אותו מסיבה פשוטה שאפרט בסוף..

אני יכול להגדיל את הזמן המתנה בפלאקי ל4 שעות או 6 או אפילו 8.. (או כמו חבר אחר כאן בפורום ששם זמן המתנה של שבוע...)
זה בוודאי יבטל כל אפשרות מצידי לצפות..
ואני יכול גם להגיד לאישתי שתשנה את הסיסמאת כניסה שלה באייפון כך לא אוכל לפתוח אותו...

העניין הוא שאני חולה ואני תמיד יכול לקנות סמארטפון יד שנייה ב200 שקל ולגלוש כאוות נפשי...

אז כמו שאמרו פה קודמים וגם אני בינהם חסימות הן הכרחיות אך לא מספיקות..

אני לא רוצה לתלות את עצמי אך ורק בחסימות כי תמיד אוכל לעקוף אותם בחמש דקות לרדת למטה לקנות מכשיר פרוץ וזהו..

אני מעדיף שההתמודדויות שלי יהיו בשטח שאני מכיר עם פתיחה של הפלאקי ותקווה שאתעשת במשך זמן ההמתנה ואבטל את הפתיחה (כפי שקרה לא פעם..)

ברגע שזמן ההמתנה יהיה גדול מידי עבורי אני אפנה לערוץ אחר על מנת להשיג את הסם ושם אני לא יודע איך אני אתמודד...

נשמע מוזר?.. מסכים לחלוטין אבל המחלה שלי מאופיינת באי שפיות אמיתית כפי שהצעד הראשון הוכיח לי...

אני משתמש באותה אי שפיות שלי נגד המחלה - רוצה לראות תאווה במחשב? אין בעיה- רק תחכה שעה אחת.
בתקווה שבתוך שעה אעשה טלפונים לחברים ואמסור זאת לאלוקים ואצליח לוותר רק להיום.

אוהבים ותודה על השאלה!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120863

• המשתוקק
  • דירוג זהב

ב"ה 187 יום! אנחנו אחריך, תחשוב עלינו... רוח המפקד...
חזק ואמץ - אבל - חזק חזק חזק חזק............
אשריך, גיבור.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120868

• יהודי מתוק
  • דירוג כסף

וואו אחי תודה על התגובה המפורטת באמת עכשיו הדברים קצת יותר מובנים..
אני אגיד לך את האמת אני קצת מסתפק על מה שאמרת ודאי שאי אפשר לסמוך רק על חסימות כי מי שרוצה תמיד יכול לטפס על הגדר שעל הגג וליפול למטה, בלי שינוי פנימי אמיתי כמו שאתה עובר בצורה מעוררת השראה בחצי שנה האחרונה הדברים לא מועילים לחלוטין אבל לדעתי אם אפשר להאריך את הפלאקי הזה(חחח מצחיק השם הזה) אז למה לא? החסימות והגדרות לא נוגדות את העבודה הפנימית שלנו אני לא יודע מה הגבול של החסימות כי כמו שאתה אומר תמיד תוכל ללכת ולקנות פלאפון יד שנייה ואולי נפקיד את כל הכסף אצל אשתך בכספת עם מנעול וקוד חחחח ברור שזה לא הגיוני וטיפשי לגמרי, צריך לחיות בנורמליות ולא בשיגעון כזה אבל מה הגבול לדעתך? למה בכלל לשים חסימה אם תוכל לעבור אותה?
לכן לפחות בשבילי אני יודע שאם יהיה לי מכשיר פתוח התוצאות יהיו לא משהו...
שוב חוזר כבר על מה שאמרתי לא בא לתת לך מוסר ולהקשות עליך אוהב אותך מאד לומד ממך המון רק מנסה לברר את הדרך הראויה אשר נלך בה ובעזרת ה' ורק בעזרתו נגיע אל הניצחון!!! 
כל הישועות אחי אהובי!!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120877

• המשתוקק
  • דירוג זהב

מתרפא יקר - ניכר שאתה עובר ימים קשים מאוד...  קטונתי מלתת לך עצות, תמצא מה מאיר לך. 
אתה אדם גדול - אז תעשה הכל שלא ליפול בבור קטן
לכל דבר בעולם הזה יש סוף, לבתים, לעצים ולבן אדם... יהיה גם סוף לימים הקשים...
בתקוה לשמוע ממך בשורות טובות, אין עליך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120880

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

עזוב כנראה שזה הכל סתם המחלה מדברת שלא רוצה לנעול את הגלישה לגמרי באופן מוחלט בלי קשר לפחדים של לרוץ לקנות פלאפון פרוץ...

והיום קיבלתי הוכחה לזה

היום ה-187

היום קיבלתי תזכורת כואבת להיותי מכור...
הרגשה ממש ממש לא טובה כבר מהבוקר... 
עייפות.. דכדוך.. עצבות.. חוסר חשק.. כבדות..
התנתקות. מהתכנית מחברים.
קושי לשתף. חוסר רצון לשתף. חוסר רצון לדבר וחוסר רצון לוותר.

אחרי ששיחה בלילה שלשום שנכחתי בה, על טרנסג'נדרית שהתאבדה לא מזמן מאוד סיקרנה אותי וניקרה במוחי ללא הרף, אחרי שאתמול קראתי עליה באינטרנט (מבלי לראות תמונות) אבל סקרנותי לא נתנה לי מנוח, פתחתי את התוסף הגנה שלי ליוטיוב פייסבוק ופורנוגרם (אינסטגרם..) חיכיתי שעה וצללתי במרץ לראות תמונה של המדוברת וסרטונים ביוטיוב שמתארים את מותה וכו'.

משם כמובן שהמשכתי לצפייה בתמונות לא צנועות של מושאי תאווה שלי למשך כחצי שעה בערך.

הרגשתי רע. רע מאוד.. קיבלתי בחילה.. הרגשתי עוד יותר רע ממה שהרגשתי לפני כן..
זה לא הרגיע אותי ולא עזר לי להתחמק מהתחושות הלא טובות שיש לי בעבודה בימים האחרונים..
הרגשתי פשוט ממש ממש רע.

עזבתי את זה ויצאתי וסגרתי חזרה את האתרים האלה. לא יכולתי לצפות בזה עוד...

מתפלל לאלוקים לשפיות.. לרצון להתחבר לשבת לכתוב לשתף... 
לעבור את הימים האלה בשלום. בנקיות.

מאפס את הספירה המשנית של שוטטות ואתרים.

אוהבים!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120885

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1833 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

אוהב אותך חבר מאד יקר, זה המחלה שלנו והכל הכל בסדר, אתה כנה ואתה משתף ואתה פונה לעזרה, כל מה שנשאר לך זה קבלה של המחלה, מאחל לך הרבה הצלחה ועוד יום אחד נקי ושפוי, ותזכור שאלוקים אוהב אותנו ויכול להשאיר אותנו נקיים גם כשקשה לנו וגם במצב הזה.
ואגב בענין החסימות אני לא בא לומר לך מה לעשות אם כן לחסום יותר או לא וכו' וכו', אבל רק אספר לך שהבוקר שיתף אותי חבר שיש לו בבית רק מייל כשר והוא חשב שהכל יהיה בסדר ושלחו לאשתו כמה תמונות במייל והוא פעל שם על התאווה..

לילה טוב
וכל טוב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120887

מתרפא יקר!!! באמת שכואב לי לשמוע...תהיה חזק אחי

מתפלל עליך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120889

• ScripLY
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש

מתרפא..תחזיק חזק מאחל לך הצלחה רבה!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 2 שבועות #120895