ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75365 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120408

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא אתה נשמה מיוחדת אין ספק בכלל ריגשת אותי מאד אתה באמת גיבור אין הרבה אנשים כל כך כנים כמוך אם הקב"ה עזר לך לעבור את הניסיון הזה הוא יכול לעזור לך בכל ניסיון שיהיה בהמשך!!!
אני מאחל לך מעומק הלב שתזכה באמת להחלמה מלאה לחיים מאושרים לשלום בית לנחת מהילדים לרוגע לשלווה לטהרה לקדושה לאמת להיות קרוב לריבונו של עולם להיות ממש ממש מי שאתה באמת!!!
אני מסתכל על הניסיונות שלך ועל המלחמה שלך ואומר לעצמי אין לי שום זכות בעולם לוותר!!!
אוהב אותך מאד...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120409

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ריגשתם אותי מאוד... שניכם.. 
התביישתי שרשמתי את כל זה.. התביישתי בהתנהגות שלי והתביישתי לחשוף אותה בפני כולם...

פחדתי מהתגובות שיגיעו... 

פעמיים כמעט שמחקתי הכל..

רובינהוד מהתגובה שלך ירדו לי דמעות ..

תודה רבה לכם . פשוט תודה אמיתי כנה מהלב.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120410

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 26 ינו' 2020 11:50:

ריגשתם אותי מאוד... שניכם.. 
התביישתי שרשמתי את כל זה.. התביישתי בהתנהגות שלי והתביישתי לחשוף אותה בפני כולם...

פחדתי מהתגובות שיגיעו... 

פעמיים כמעט שמחקתי הכל..

רובינהוד מהתגובה שלך ירדו לי דמעות ..

תודה רבה לכם . פשוט תודה אמיתי כנה מהלב.

תודה לך.

אני חושב על מה שכתבת, ומבין שנח פה פחד עמוק שלי. שההתמכרות שלי תשפיע על אנשים נוספים מלבדי.
עוד פחד עמוק שיש לי, הוא שאשתו של גבר היום, מכור או חצי-מכור כמו רוב הגברים היום, תיגעל מהעובדה שבעלה צופה בפוי' או מתעסק כל כך הרבה בתאווה.
כי תכלס, אם אני מדמיין שאני אישה, והנפש שלי יותר מכוונת לרגשות ופחות מנוהלת על ידי הכוח העצום הזה של התאווה.
ואני יכול לדמיין שאני אישה, כי אני זוכר איך זה היה להיות בלי ההתמכרות שלי, ואני זוכר איך זה היה להיות עם כל הרגשות האלה, ואני מבין שזה בעצם חלק גדול מאוד מהחוויה של להיות אישה - שהתאווה היא חלק מהתחושות שיש לי אבל לא מהחשובות שבהם.

אז אם אני מדמיין את זה ככה, בעצם בימינו כל גבר שמתחתן זה בעצם אדם נקי שמתחתן עם אדם מכור ברמה מסויימת. אפשר לפשט את זה ולהגיד שזה בעצם נישואים היום - נישואים בין נקי ללא נקי.

וכמובן שאישה חווה חוויות מיניות ברמה מסויימת, אבל זה כלום ושום דבר ואפס מאופס לעומת הכמות האדירה של פוי' שצופים גברים, שאם זה לא היה פוי' אלא שיעורי תורה, הם היו גדולי הדור.

ובמצב כזה, אתה כבר לא יודע למה בכלל הנקי טורח להישאר עם הלא נקי.
ואתה פוחד שהוא נשאר לא בגלל שהוא רוצה, אלא בגלל שהוא צריך אותו מסיבות אחרות - למשל כלכליות וכדומה.

זה פחד שיש לי, אני שואל את עצמי - למה שאישה תרצה להיות איתי בכלל, אם אני אדם כזה שצופה בדברים כאלה ?
והתשובות לכך הם עצובות.
א. כי היא צריכה אותי כלכלית - תשובה עצובה.
ב. כי כולם ככה היום ואין הרבה ברירה - תשובה עצובה.

ואני לא רוצה שמישהי תישאר איתי בגלל סיבות כאלה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120419

היום ה-164.

"שחרר ותן ל-אל"

רוצה לשתף את השבת הזאת שעברה עליי. הקושי העצום כבר מיום חמישי.

הלכתי לישון בסלון... בבוקר שוב עצבים.. חזרתי מהתפילה ניסיתי ליישר את ההדורים, התחלתי שיחה עם האישה שהתגלגלה מהר מאוד למקום לא טוב ושוב עצבים וריבים.... דיבור לא יפה, מעיף חפצים... והכל מול הילדים

זה צרם לי ... עזבתי את הכל וחזרתי לאישתי ואמרתי לה שאני לא מצליח לבקש סליחה אבל אני רוצה להגיד לה שאני בחוסר שפיות טוטאלי ושתתעלם מהדברים שאני אומר ושאני לא שולט בעצמי...
המשך היום לקחנו את הילדים לתהילים בשבת. התעקשתי שהיא תבוא גם כי ידעתי שזה יעזור לנו ושנרגיש יותר טוב אח"כ. היא התרצתה ובאה. התחלתי להתנצל בלי סוף. בלי סוף.

אמרתי לה שאני מצטער.. אני מתבייש בעצמי... מתבייש באיך שהתנהגתי...

שאני מסתכל במראה רואה את הפרצוף שלי ומתבייש...

כל השבת אמרתי לה את זה בלי הפסקה. כל היום.

היא קיבלה.

מוצאי שבת שוב חוזר חלילה...

אבל הפעם, הרמתי עיניים לשמיים ואמרתי לאבא שבשמיים- אני מבין אבא. אני מבין את המסר שאני צריך ללמוד. שאתה מנסה ללמד אותי. אני חייב להוציא את המחלה מהבית שלי מהיחסים שלי עם אישתי מהרצון להשתמש בה כמו שהשתמשתי באוננות עד היום. כי זה יעשה לי רע ואתה יודע שזה יעשה לי רע ואתה החלטת שזה יגיע כעת כי זה הכי טוב לי.

עזור לי רק לקבל אבא רק לקבל. לקבל שאם לא ייצא היום - הכל טוב וזה רצונך.

זה שיעור שאתה מעביר אותי היום. שאני אדע שאני צריך להתמודד ולקבל את העובדה שאני צריך לדעת לחיות בלי מין בכלל גם לא מאישתי !

אם יהיה - מצויין בונוס, אבל אני צריך לחיות את החיים מבחינתי כאילו אין יותר מין לעולם וזה בסדר ואני יכול לחיות ככה! זה התובנה שצריכה להיות לי בראש עמוק תמיד.

הספונסר שלי תמיד אמר לי את זה וסירבתי לקבל את זה ... וקיבלתי שיעור מאלוקים ומהילדים שלי אחד על אחד.

הרדמנו את הילדים. כולם נרדמו. גם התינוקת. השעה הייתה 9. אישתי רצתה שנשב קצת במרפסת לסיגריה ושאחרי זה נאכל סעודה רביעית.

משהו בי רצה להגיד לה - כל הילדים ישנים, יש לנו הזדמנות...

אבל לא. אמרתי אני לא אומר את זה בחיים. 

הסתכלתי לשמיים ואמרתי רצונך ייעשה ולא רצוני.

ישבתי עם אישתי במרפסת קרוב לשעתיים. דיברנו וצחקנו והשלמנו באמת. התנצלתי שוב מעומק הלב.ישבנו לאכול סעודה רביעית. נהנינו. סיימנו - והתינוקת התעוררה.

קיבלתי את זה באהבה, הלכנו לישון. לא היינו ביחד.

היום בבוקר קמנו כל הבית באווירה ממש ממש טובה. ממש. הייתה שמחה אמיתית בבית.

התארגנו בשמחה. לקחתי את הילדים לגן בשמחה.

שמחתי. שמחתי באמת.

אישתי עדיין רוצה אותי אפילו אחרי כל החרא שהעברתי אותה....

היא סולחת לי.. היא אוהבת אותי...

זכיתי בפיס...

מקווה שהצלחתי לתרום למישהו..

תודה רבה שאתם איתי בדרך ! 

אוהבים

מתרפא היקר,

קראתי בשקיקה את כל השיתוף שלך זה פשוט מדהים, וציטטתי כמה משפטים מתוכם.

קודם כל אסירות תודה על הכנות שלך, ודבר שני, אני רואה כאן ממש פעולה של החלמה לבא ולהודות ולומר אני צריך לבקש סליחה ואני לא מצליח, ושאני לא בסדר, אם אנו פועלים על המחלה שלנו אז לא היינו מוכנים לעולם לומר שאני לא בסדר. זה פשוט מדהים המתנה הזו של התוכנית, ואסירות תודה על הסיום של הסיפור. אבא אוהב מלמד אותנו בכל מיני דרכים איך להתקדם ואיך לצמוח, ודוקא במקומות האלה יש לנו את האפשרות לצמוח, וכשאני רואה שאתה חווה את זה בצורה בריאה ומחלימה זה ממש אסירות תודה.

וגם בהחלט תרמת לי ולשאר החברים כאן.

מאחל לך שתמשיך לצמוח.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120420

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה שוב מקרב לב! 

אני כתבתי את הפוסט הזה פעמיים במוצאי שבת, ובסוף מחקתי. פחדתי.. התביישתי.. לא כ"כ ראיתי איך זה יכול לתרום..

שמח שבסוף החלטתי לכתוב.. בזכותכם בזכות התגובות שלכם.. זה נותן לי הרבה ביטחון להמשיך ולכתוב ושיש לי קהל וקהל אוהד.. תודה לכם.

כאב לי היום במשך כל היום.. לא הייתה תאווה.. היא לא הגיעה היום מרוב שהייתי מדוכדך.. כשהמשכתי להיזכר בדברים שאמרתי ובאיך שהתנהגתי... לא מבין למה התנהגתי ככה ואיך לא הצלחתי לעצור את זה...

אני מפחד.. מפחד מעצמי.. מפחד לאבד שליטה לגמרי..

הבעיה שלי בזמן האחרון היא לא תאווה.. היא אני עצמי..

זה כבר לא השאלה אם להשתמש או לוותר.. זה שאלה איך אני מצליח לשמור על שפיות כי אני באמת הרגשתי שאני צריך להתאשפז...

הרגשתי בכל התהליך שהיה מיום חמישי שאני מסתכל על עצמי מהצד תוך כדי שאני מתנהג כמו בהמה ופשוט לא הבנתי למה אני מתנהג ככה מה קרה לי...
למה אני לא מצליח לעצור את זה ולהירגע? למה אני פוגע ככה באישתי בילדים שלי בעצמי?

נתקפתי פחד שיש לי איזה מחלת נפש שהוסתרה עמוק בפנים כל השנים האלה עם השימושים ושהיא מתפרצת עכשיו כשאני מתחיל לעבוד על עצמי ולחיות חיים רוחניים יותר ועובר סוג של טיפול פסיכולוגי שהוא התכנית הזאת..

זה היה המשבר הראשון שלי הרציני
בכל תקופת ההחלמה שלי, ובכלל
בשנים האחרונות או מאז שאני
זוכר את עצמי..

מתפלל לאלוקים לשפיות.. שיעזור לי לעבור את התקופה הזאת.. יום יום, רק להיום.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך. תודה ענקית מכל הלב.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120422

קראתי עם דמעות בעינים
הרגשתי את עצמי בסיפור שלך,, אמנם לא צרחתי מבחוץ, אבל מבפנים
אנחנו בתקופה כזו מעצבנת שבמצטבר בחודשים האחרונים היינו מותרים אולי שבוע וחצי.
מחכה בקוצר רוח, ומתאכזב בסוף, בדר"כ ביום השביעי.
אני כל הזמן מרגיש שזה בגללי.
עזרת לי למקד את ההרגשה
אין עליך
מחזיקים לך אצבעות.
תודה ענקית.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120423

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה מתרפא יקר !

כתבת מאד יפה ומחזק ! אל תדאג מהמחר, אותו הקב"ה שעזר לך הפעם לחזור לשפיות יעזור לך גם כן הלאה להישאר שפוי. מהכשלון הזה אתה בטוח למדת המון כניעה, המון המון, המון ענווה, וזה מה שאנחנו צריכים !

אז אסירות תודה לאבא היקר שמלמד אותנו איך לחזור לשפיות.

הפוסט שלך מאד מזכיר לי פוסטים שקראתי מהחבר אסירותודה, שהיום נקי 16 שנה נראה לי, והוא מספר כאן בפורום על הטעויות הענקיות שהוא עשה בתחילת ההחלמה. ואתה רואה, איפה הוא נמצא היום ברוך ה'.

אה בדרך המלך מתרפא היקר !

גאה לזכות להיות החבר שלך !

חיבוק !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120426

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

מתרפא יקר תהיה בטוח שהרבה אנשים כאן קראו את זה עם דמעות בעניים (אני ביניהם)

וואו פשוט אין לי מילים, אני קורא והלב שלי יוצא אליך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120446

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

צמרמורת... 
חיבוק ענק אח יקר. 

אני לא יכול להגיב על הכל. אבל מברוק. אנחנו לומדים מתוך הטעויות של עצמנו איך להתנהג. כאשר שגינו, הודינו בכך מיד. לא זה בעיה לשגות. זה די צפוי שזה יקרה אפילו כשזה מאוד מביך וכואב. 

תגובה לא מקיפה... 
חיבוק.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120453

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-165

אסירות תודה לאלוקים על יום שפוי מחובר נקי ומפוכח ללא פעולות תאווה ועם הרבה נתינה.

הייתי בשיא הלחץ היום כמה פרוייקטים שכבר סיימתי איתם שחיכו רק לחותם הסופי פתאום חזרו אליי בבית אחת לכמה תיקונים מה שיצר לחץ כביר

חבר שהסתבך עם ההתקנה של הפלאקי ביקש עזרה שאתחבר אליו למחשב מרחוק ואתקין לו ועם הכלום זמן שהיה לי כל כך הבנתי את חשיבות הדבר עבורו וגם עבורי להיות בנתינה ומצאתי את הזמן לעשות זאת. 

זה לא עבד התוסף לא עבד אצלו וחסם לו את כל החיבור לאינטרנט וכבר ממש הרמתי ידיים והתבאסתי אחרי כל ההשקעה זה לא עובד כאב לי עליו וכאב לי על עצמי .. מאוד..

כדי לבטל את הפלאקי ולהחזיר לו את החיבור לאינטרנט אמרתי לו להריץ פקודה מסויימת הוא הריץ וזה לא עבד הפלאקי פשוט חסם לו את כל האינטרנט ואז אמרתי לו להריץ פקודה שתוריד את הפלאקי לשלב 1 הוא הריץ ולא חזר האינטרנט ואז אמרתי לו שוב להריץ את פקודת התיקון ופתאום הכל עבד...

לא הבנתי איך הכל עובד פתאום וראיתי שהוא טעה בפקודה האמצעית כך שלמעשה הוא פשוט הריץ פעמיים את הפקודה הראשונה ובפעם הראשונה היא לא עבדה ובפעם השנייה כן... 

זה פעם ראשונה שאני נתקל בדבר כזה בעולם התוכנה.. אני רגיל שמחשב זה לא בנאדם אין לו קריזים ומצבי רוח או שמשהו עובד או שהוא לא עובד.. אבל פשוט היה פה השגחה פרטית ובפעם השנייה שהרצנו את אותה הפקודה שלא עבדה בפעם הראשונה פתאום באורח נס הכל התחיל לעבוד ..

ראיתי את ההשגחה הפרטית שוב.. ואני מודה לאלוקים שזכיתי להיות בנתינה ולעזור לחבר טוב שלא הצליח להתקין את זה. מזכיר לעצמי שפעם בקלות הייתי מבזבז הרבה יותר זמן על תאווה.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120473

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לך. 
תמשיך עוד יום 1 מחובר. קרוב לה'.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי נתן 01. סיבה: מלל

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120532

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-168.

אסירות תודה לאלוקים אוהב על פעם ראשונה בחיים שאני עובר שבוע שלם בשלום. 

כשאין לי מה לשתף זה אומר שהמצב הוא טוב.. ברוך השם

כל השבוע עבר מחובר נקי מפוכח ברוך השם ללא פעולות על תאווה. כן ראיתי בנות יפות וחשופות ברחוב כשיצאתי לאכול או להתפלל אבל באסירות תודה לא פעלתי על זה וזה לא חילחל אליי ולא רדף אותי אח"כ שעות כמו שבד"כ קורה..

אני זוקף זאת בראש ובראשונה לאלוקים אוהב, שעזר לי לעשות זאת דרך 4 קבוצות השבוע (ראשון שלישי רביעי והיום) קבוצת בוקר טלפונית שלא פספסתי אף יום השבוע, וחברי תכנית מדהימים שמלווים אותי כל יום כל היום בשיחות ושיתופים. תודה לכם.

אוהבים!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120536

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואיי, כייף לקרוא.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120619

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-172

אסירות תודה על עוד ימים מפוכחים ומחוברים.
התחיל אתמול קצת קושי במבטים, ודמיונות מחשבות ופנטזיות שקצת התחילו לעשות דרכן לכיווני, שוב, מזכיר לעצמי שאני חולה ושזה נורמלי למחלה שלי. המטרה שלי היא לשתף את זה, לוותר, להיכנע, למסור לאלוקים ולא לפעול על זה.

אם אני אפעל על זה אפילו בצורה הכי קטנה שיש, אם אפילו אצא לעשן ברחוב מקדימה במקום מאחורה מתוך ידיעה ששם יש סיכוי שאראה בנות, גם אם לא אראה כלום אני כבר אכניס לעצמי את הרעל של השימושים.. וזה יילך וייתפח וייגדל וירצה וידרוש עוד.

אסירות תודה שאתמול לא פעלתי על תאווה וגם היום בינתיים לא.

אתמול הייתי בקבוצה והגיע בחור חדש צעיר וביקש שאהיה הספונסר שלו.

התרגשתי מאוד מהעובדה שמישהו רוצה שאני הקטן אדריך אותו... ועם זאת גם פחדתי..
פחדתי שלא אצליח, שאיכשל, שאפחיד אותו, שאגרום לו לברוח, שהוא יגרום לי לברוח, שהוא ייפגע באנונימיות שלי, וכהנה וכהנה פחדים שנובעים מפגמי אופי שלי של חוסר ביטחון עצמי חוסר באמונה והערכה עצמית נמוכה.

מתפלל לאלוקים להשתחרר מכל הפחדים והדאגות, להבין שהוא זה שמנהל את העולם וקובע מה יהיה. לבוא ממטרה אחת של לעזור ולהעביר את המסר לחבר אחר וגם כדי להחלים הלאה.

רצונו בסוף ייעשה ולא רצוני.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 2 חודשים #120631

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה יקירי !

אני בטוח שתדע להעביר את המסר הלאה !

בהצלחה רבה !

זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן