ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 51512 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 6 חודשים #140734

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3065 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
טהרני כתב on 28 דצמ' 2021 06:56:

העניין של לפרט או לא לפרט הוא יותר עניין של גישות ואולי גם של תקופות בהחלמה ופחות קשור לנושא הדתי. החבר אסירותודה בזמנו כתב כאן פוסט על זה שיש לו אנשים שאיתם הוא משתף הכל לפרטי פרטים והוא פשוט חייב את זה, והוא בהחלט אדם דתי. הנקודה העיקרית היא האם השיתוף נעשה מתוך גישה של כניעה, כדי להשתחרר, או מתוך ניסיון להתענג גם תוך כדי החלמה על תיאורים עסיסיים של התאווה.

הנה למשל דברים של ר' אלימלך מליזעסק שסובר שכדאי לפרט (מתוך צעטיל קטן):
"לְסַפֵּר בְּכָל פַּעַם לִפְנֵי הַמוֹרֶה לוֹ דֶרֶךְ הַשֵׁם וַאֲפִילוּ לִפְנֵי חָבֵר נֶאֱמָן כָּל הַמַחְשָׁבוֹת וְהִרְהוּרִים רָעִים אֲשֶׁר הֵם נֶגֶד תּוֹרָתֵינוּ הַקְדוֹשָׁה אֲשֶׁר הַיֵצֶר הָרָע מַעֲלָה אוֹתָן עַל מוֹחוֹ וְלִבּוֹ הֵן בִּשְׁעַת תּוֹרָה וּתְּפִלָה הֵן בְּשָׁכְבוֹ עַל מִטָתוֹ וְהֵן בְּאֶמְצַע הַיוֹם וְלֹא יַעֲלִים שׁוּם דָבָר מַחְמַת הַבּוּשָׁה, וְנִמְצָא עַל יְדֵי סִיפּוּר הַדְבָרִים שֶׁמוֹצִיא מִכֹּחַ אֶל הַפּוֹעֵל מְשַׁבֵּר אֶת כֹּחַ הַיֵצֶר הָרָע שֶׁלֹּא יוּכַל לְהִתְגַבֵּר עָלָיו כָּל כַּךְ בְּפַּעַם אַחֶרֶת חוּץ עֵצָה הַטוֹבָה אֲשֶׁר יוּכַל לְקַבֵּל מֵחֲבֵירוֹ שֶׁהוּא דֶרֶךְ הַשֵׁם וְהוּא סְגוּלָה נִפְלָאָה".
נמצינו למדים, שאין כאן עניין של דתי או לא דתי...

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 6 חודשים #140752

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 29 דצמ' 2021 14:41:

טהרני כתב on 28 דצמ' 2021 06:56:

העניין של לפרט או לא לפרט הוא יותר עניין של גישות ואולי גם של תקופות בהחלמה ופחות קשור לנושא הדתי. החבר אסירותודה בזמנו כתב כאן פוסט על זה שיש לו אנשים שאיתם הוא משתף הכל לפרטי פרטים והוא פשוט חייב את זה, והוא בהחלט אדם דתי. הנקודה העיקרית היא האם השיתוף נעשה מתוך גישה של כניעה, כדי להשתחרר, או מתוך ניסיון להתענג גם תוך כדי החלמה על תיאורים עסיסיים של התאווה.

הנה למשל דברים של ר' אלימלך מליזעסק שסובר שכדאי לפרט (מתוך צעטיל קטן):
"לְסַפֵּר בְּכָל פַּעַם לִפְנֵי הַמוֹרֶה לוֹ דֶרֶךְ הַשֵׁם וַאֲפִילוּ לִפְנֵי חָבֵר נֶאֱמָן כָּל הַמַחְשָׁבוֹת וְהִרְהוּרִים רָעִים אֲשֶׁר הֵם נֶגֶד תּוֹרָתֵינוּ הַקְדוֹשָׁה אֲשֶׁר הַיֵצֶר הָרָע מַעֲלָה אוֹתָן עַל מוֹחוֹ וְלִבּוֹ הֵן בִּשְׁעַת תּוֹרָה וּתְּפִלָה הֵן בְּשָׁכְבוֹ עַל מִטָתוֹ וְהֵן בְּאֶמְצַע הַיוֹם וְלֹא יַעֲלִים שׁוּם דָבָר מַחְמַת הַבּוּשָׁה, וְנִמְצָא עַל יְדֵי סִיפּוּר הַדְבָרִים שֶׁמוֹצִיא מִכֹּחַ אֶל הַפּוֹעֵל מְשַׁבֵּר אֶת כֹּחַ הַיֵצֶר הָרָע שֶׁלֹּא יוּכַל לְהִתְגַבֵּר עָלָיו כָּל כַּךְ בְּפַּעַם אַחֶרֶת חוּץ עֵצָה הַטוֹבָה אֲשֶׁר יוּכַל לְקַבֵּל מֵחֲבֵירוֹ שֶׁהוּא דֶרֶךְ הַשֵׁם וְהוּא סְגוּלָה נִפְלָאָה".
נמצינו למדים, שאין כאן עניין של דתי או לא דתי...

אין מפה ראיה ברורה שיש לפרט את גודל המחשופים, צבע השער, צבע העור וכו', יתכן (ולענ"ד - ברור) שכוונתו לספר לחבר שיש לי מחשבות לעשות מעשים לא צנועים על אישה שראיתי, ושאני מהרהר במבנה הגוף שלה, לאו דווקא לתאר את כל גופה כמו בספר פורנוגראפי.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 6 חודשים #140755

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
"כל המחשבות וההרהורים"
"ולא יעלים שום דבר מחמת הבושה"
אבל נו, זכותך להבין כהבנתך. 

רק מציע שתנסה פעם אחת מתוך גישה של כניעה לשתף בפירוט ללא כל צנזורה. אני מאמין שתראה את הכוח של זה כפי שראיתי בעצמי. עשיתי את זה רק לאחרונה. אחרי יותר משבע שנים בלי אוננות. ובכל זאת הרגשתי כמה הכלי הזה חזק ועוצמתי. ממש "משבר את כוח היצר" כמו שהנועם אלימלך כותב.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 6 חודשים #140756

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 30 דצמ' 2021 14:18:
"כל המחשבות וההרהורים"
"ולא יעלים שום דבר מחמת הבושה"
אבל נו, זכותך להבין כהבנתך. 

רק מציע שתנסה פעם אחת מתוך גישה של כניעה לשתף בפירוט ללא כל צנזורה. אני מאמין שתראה את הכוח של זה כפי שראיתי בעצמי. עשיתי את זה רק לאחרונה. אחרי יותר משבע שנים בלי אוננות. ובכל זאת הרגשתי כמה הכלי הזה חזק ועוצמתי. ממש "משבר את כוח היצר" כמו שהנועם אלימלך כותב.

כן, אולי גם אכתוב ואתאר לפרטי פרטים את סרטי הפורנו שראיתי כיוון שאני מתאווה אליהם. בוודאי שהוא לא התכוון לזה. הוא התכוון שצריך לספר את ל המחשות וההרהורים שיש לך - אני רוצה לעשות עברה עם אשה, אני חושב על הגוף שלה וכו', זה מספיק עונה על הדיוקים שלך משם. גם לך.

למה שאעשה כך???  כניעה למי? לך?

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 6 חודשים #140759

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

לא בפורום. בשיחת טלפון לחבר.
הכניעה היא לא לי. מדובר בהכנעה של האגו. כשאני לא מספר הכל עד הסוף, כדי לא להביך את עצמי עד הסוף = "מחמת הבושה", אני מנסה לשמור על פוזה מסוימת בעיני עצמי. כשאני פותח הכל עם מישהו אחר, הגאווה - שהיא שורש כל המידות הרעות - נשברת, ויחד עמה גם התאווה.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 6 חודשים #140763

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 31 דצמ' 2021 06:56:

לא בפורום. בשיחת טלפון לחבר.
הכניעה היא לא לי. מדובר בהכנעה של האגו. כשאני לא מספר הכל עד הסוף, כדי לא להביך את עצמי עד הסוף = "מחמת הבושה", אני מנסה לשמור על פוזה מסוימת בעיני עצמי. כשאני פותח הכל עם מישהו אחר, הגאווה - שהיא שורש כל המידות הרעות - נשברת, ויחד עמה גם התאווה.

ברור לי שהתכוונת לשיחה לחבר...
כשאני מספר לחבר שיש לי הרהורים קשים על רצון לשכב עם נשים נאות שראיתי ברחוב זה מספיק בשביל האגו, לא צריך לכתוב ספר פורנו עם תיאורים מפורטים של מה שראיתי, לא רק בגלל שזה עלול להכשיל את החבר, אלא בעיקר כי אני שופך נפט על המדורה שבי. זו כוונת הספונסר של מתרפא ואני מסכים איתו.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 3 שבועות #142068

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ואהובים ! נכבדי הפורום ואורחים מזדמנים 

הרבה זמן לא נכנסתי לכאן, אסירות תודה שלאתר הזה תמיד שמורה פינה חמה בליבי.

השבוע התקשר אליי חבר מהפורום שלקח את המספר שלי כאן לפני יותר משנה. דיברנו, והוא הגיע לקבוצה. זכיתי לתת שירות.

נזכרתי בהרגשה.. מה זה לעזור למישהו.. להיות שם בשבילו להראות לו את הדרך הצעדים הראשונים. והתגעגתי לזה.

מקווה שתהיה לי הנכונות לחזור ולכתוב ולעדכן ולהתכתב בעיקר עם חברים חדשים שצריכים עזרה ומתביישים לבקש ואין להם כתובת. (עדיין)

אעדכן על מצבי, לפי זכרוני הלא ממש מבריק חחח
לפני כ-4 חודשים אני חושב הייתי בנקודת שיא בהחלמה שלי. חוויתי ניסים מאוד גדולים. מסרתי מסר שעד עכשיו יש לי אותו מוקלט של אותם רגעי שיא.

כעבור כמה ימים או שבועות התחילה התדרדרות, המחלה שלי (היצר..) בא לי בהפתעה ממקום שלא ציפיתי לו, מכיוון אישתי. 
אני לא רוצה לפרט בפרהסיה, אבל נכנסה לי שם תאווה ואישתי עשתה דברים של תאווה כלפיי גם כן, שלחה לי דברים של תאווה וכו', וגם אני פעלתי בדברים של תאווה כלפיה, ועשיתי דברים שלא עשיתי מעולם לפני כן, שהם היו בגדר לא שפויים ..

זה גרם לי לשגעון וטירוף. באותם הרגעים לא חשבתי שזה לא בסדר, כיוון שזה הדדי, וברצון, וזה בסדר סה"כ תאווה לאישתי נו נו...
אבל גיליתי בדרך הקשה שהמחלה שלי לא יודעת להסתדר עם תאווה בכלל, גם כשזה בתוך הבית כלפי אישתי.

ומשם התחילה התדרדרות והתדרדרות, והתרחקתי מפעולות התכנית, והתחלתי לפעול על תאווה עוד ועוד.. 
ראיתי כבר שהמצב מסוכן. זה הגיע לשיאו בערך לפני שלושה חודשים, הייתי לא מפוכח בעליל אחרי המון פעולות תאווה ולגימת תאווה ברשת ומחוצה לה, הייתי על סף נפילה ממש.. ושרדתי את היום איכשהו, הגעתי הביתה נקי והייתי אמור ללכת לקבוצה, אישתי הציעה שאצטרף אליה ואלך איתה לחתונה של חברה מהעבר. 
אני כבר לא הולך לאירועים של חילונים שלא בהפרדה, אישתי הייתה אמורה ללכת לבד לחתונה ואני לקבוצה, אבל אני ואישתי היינו כל כך בטוב בינינו ובתוך התאווה בינינו שהיא הציעה שנלך ביחד מקסימום נישאר רק לחופה ונברח.. 
וברוב אי-פכחותי באמת ויתרתי על הקבוצה והלכתי איתה לחתונה, מעורבת, של רוסיה ורוסי, ונשארנו גם לא רק לחופה, והיה שם פשוט מועדון חשפנות מה שהלך שם... והתגריתי עוד יותר והתפוצצתי כבר סופית וכשחזרנו הביתה התחלתי לפעול על תאווה עם אישתי ולגעת בה והיא הייתה נידה וכו' ולא זרמה...
ועם כל זאת הצלחתי לוותר נכנסתי למיטה התחלתי לגעת בה היא הורידה אותי ושוב ויתרתי עם כל הגירוי והטירוף והאלכוהול הלכתי לישון
התעוררתי באמצע הלילה עם זיקפה מטורפת וגירוי קישוי ניסיתי שוב איתה שוב לא הלך חזרתי לישון
ואז התעוררתי שוב פעם לפנות בוקר אחרי קרי לילה וחלום אירוטי ופשוט אמרתי לעצמי באותם רגעים - זהו, די, אני לא ממשיך ככה. אני עכשיו מאונן ונגמר סופית.
ופשוט הסתובבתי עם הבטן על המזרן, הזזתי קצת את הישבן וגמרתי. נפלתי. איפסתי.
ככה.. סתם בלי כלום. אפילו בלי פנטזיה בראש...

עברו עליי ימים מאוד לא פשוטים מאותו רגע אבל אסירות תודה שהמשכתי בחיבור. 
אחרי בערך שבועיים אני חושב, הלכתי עם אישתי לאירוע נוסף, הייתה אמורה להיות הפרדה ומחיצות, לא היה לא הפרדה ולא מחיצות היה רק בחורות ערומים זה כולירע...
שוב נתקפתי בתאווה מטורפת, שמרתי על העיניים אבל בכל זאת משהו נכנס וראיתי....
אישתי הייתה טהורה! ובדרך היה לנו איזה שיחה לא נעימה וכשהגענו הביתה מאוד רציתי שנהיה ביחד אבל היא דחתה אותי וסירבה.
אז פשוט הסתובבתי ואוננתי והאשמתי אותה.
זה הייתה הנפילה השנייה.

שוב היו ימים קשים מאוד מאז.. המשכתי להתחבר לעבוד תכנית לעשות מה שיכול אבל הפעולות על תאווה כל הזמן הגיעו .. עד שזה הגיע לשיאו, ולפני 39 ימים ביום ראשון שלפני 5 שבועות בעבודה התפרקתי, פתחתי פורנו ואוננתי עד לגמירה - מה שלא עשיתי מזה......... פווו..... הרבה מאוד זמן.
אח"כ כעבור שעה-שעתיים נכנסתי לאיזה משחק אירוטי מצוייר ואוננתי שוב.
ובלילה במיטה לפני השינה אוננתי שוב.
והאוננות השלישית הזאתי - האחרונה שלי פשוט הרגשתי ששברה אותי לרסיסים....

הרגשתי כאב חד- חזק.. לתוך הלב. כאב של חוסר שליטה. כאב של מה קורה איתי? למה זה קורה לי? לאן הגעתי? איך זה קרה?? איך חזרתי לנקודה הזאתי?? איבדתי שליטה על החיים שלי. כאב של איבדתי שליטה. שבא לי למות.

הסתובבתי לצד השני עצמתי עיניים ובדמעות וקול חנוק בקושי הצלחתי לדבר אבל סיננתי בשארית כוחותיי - אבא אני מתחנן.... תעזור לי אבא. תעזור לי אבא. ובכיתי בכרית.

קמתי למחרת בבוקר, ומאז התחלתי בעצם לחזור למקורות. לחזור לאותם פעולות שהצילו אותי מההתחלה.

היה קשה מאוד... הימים הראשונים שאחרי הנפילה והשימוש.... הסרטי פורנו שעוד רצו בראש.... השוטטויות.... הפנטזיות.... הבקבוקים החדשים שפתחתי.... סבלתי סבל נוראי וקושי אדיר...
אבל המשכתי לעשות את הפעולות. אותן פעולות ששמרו אותי נקי מאז ומתמיד. שהספונסר הראשון עוד אמר לי לעשות ביום הראשון שהתחלתי לעבוד איתו.

התחלתי להקפיד, ולהתמיד. כל יום. כל יום.
ובאסירות תודה מאז אני חי במוד של רק להיום. 
כל יום רק להיום.
יש ימים טובים מאוד עם ניסים גלויים, יש ימים יותר מאתגרים עם נסיונות קשים מאוד (ביום ראשון השבוע היה לי ניסיון שבחיים לא האמנתי שאני יוכל בכלל לעמוד בניסיון כזה.... לא היה הווא אמינה בכלל שאעמוד בניסיון כזה - ובכל זאת הוא קרה ובכל זאת באסירות תודה ענקית לאלוקים שמר אותי נקי ומפוכח)
אסירות תודה שרק להיום זה עובד לי. רק להיום. ואני אסיר תודה על כך !

מקווה קצת לחזור ולבקר יותר, אוהב אותכם מאוד תודה שאתם איתי בדרך !!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 3 שבועות #142070

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך! באמת התגעגעתי.
מצמרר לקרוא את דבריך. אבל ב"ה כמו שאתה מלומד בנפילות, אתה מלומד לא פחות בעליות ובתקופות נקיות ארוכות במיוחד. בעז"ה נעשה ונצליח.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 3 שבועות #142117

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 158 ימים
  • דירוג זהב

איזה ניסיון. טירוף!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 3 שבועות #142124

באמת מצמרר... מצפים לשמוע ממך עוד.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 2 שבועות #142200

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 548 ימים
  • דירוג פלטיניום

סיפור מדהים מאז שפירסמת את זה הייתי כאן כמה פעמים, מעניין שלא שמתי לב לזה.  

כן אין ספק שאנחנו יותר בעתיים, ומה שאצל אחרים זה בסדר, ואולי מצווה, אצלינו יכול להיות מאד רע. לכן מאד חשוב לשים לב כל פעם מאיזה מקום אנו עובדים.
סליחה שאני אומר אבל נראה לי מהסיפור שיש לך אשת חיל. 
כל הכבוד לך על החזרה לפעילות ולהחלמה, הקב''ה יתן לך כוח להמשיך. עוד ועוד. 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 2 שבועות #142205

המתרפא, התגעגענו!!!!!!!!
אתה בנאדם מדהים שעובר ניסיונות של מלאכים. אין ספק שיש לך השגחה פרטית צמודה.
אתה נשמה גבוהה וככל שהניסיונות של טומאה ככה פוטנציאל הקדושה...
אוהב אותך ושמח שחזרת 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 2 שבועות #142207

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתרפא. תודה שחזרת לשתף כאן. הכנות שלך היא מרפא לכולנו.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 1 חודש, 1 שבוע #142616

אין עליך, אני קורא קבוע שלך
שואב ממך המון כוחות
תדע את מעלותיך.
אוהב.

זמן ליצירת דף: 1.03 שניות

Are you sure?

כן