ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 42735 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 2 שבועות #138586

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2804 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מתרפא, השלמתי עכשיו את מה שהחסרתי בחודשים האחרונים. אני חושב שבשנים האחרונות אין מישהו שכותב פה בקנה מידה כמו שלך, מכמה בחינות, ואני מאמין שהכנות הגדולה שלך עוזרת להרבה אנשים (וגם יש להודות מספקת פלפל ועניין. אם לא להשתמש, אז לפחות לקרוא את התיאורים המפורטים של מתרפא... ). אולי תנסה להסביר לספונסר מה אתה עושה כאן, למרות שקשה מאוד להסביר למי שלא היה כאן, ותשאל אותו על מידת החשיבות של זה.

אני דווקא הבנתי שלא התכוונת לעזוב, אלא לכתוב פוסט סיום למקרה ש... באמת יש כאן הרבה חברים שעזבו בשיא. הרבה מהם עדיין איתנו למיטב ידיעתי, וחבל שהם כבר לא פה, אם כי די טבעי. במיוחד לאור ההתנהלות הנוכחית הלא אינטנסיבית של הפורום. כבר אין כאן כתיבת מאמרי החלמה ותגובות וכדו'.

בעניין אחר: מאוד קינאתי בך על הסכומים שהתגלגלו לך ככה בקלילות על המקלדת. אני מרגיש שיש לי הרבה חלומות שכסף מונע ממני להגשים, וביניהם חלומות שיכולים לדעתי להועיל לאחרים. מנסה ללמוד ממך שכסף לא יעשה אותי מאושר. ומתפלל להאמין שאלוקים ישלח לי מה שצריך כדי להגשים את מה שאני באמת צריך להגשים, כפי שעשה איתי עד היום.

אוהב אותך מאוד, ומקווה שייצא לנו להיפגש באופן משמעותי יותר, לא רק כלאחר יד באיזה כנס המוני.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 חודשים, 2 שבועות #138596

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 1575 ימים
  • דירוג פלטיניום
אמת...

מגיע הרגע שזהו עוברים שלב, כמו כל דבר בחיים 

אני הייתי מאוד אובססבי למקום הזה , וכל פוסט שכתבתי , שמחתי לראות את התגובות, ממש מחייה ונותן כוח להחלמה.

וממש עם הזמן גלשתי לעוד מקומות מחלימים , וזה יצר לי נתק מהמקום הזה.

עדיין מחובר לכאן בקטנה אחת לכמה זמן , מרגיש צורך להיכנס מידי פעם לקרוא ולתחזק את ההחלמה שלי.

תודה לך מתרפא יקר.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 ימים, 8 שעות #139645

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך מאד מתרפא

שמחתי להשתתף [ועוד למסור מסר] 

בקבוצה שאתה מזכיר בה...

בזכותך אני בתוכנית ואין לי מילים

תודה, תודה, תודה

זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן