ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 74847 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #118972

אוהבים! תודה לך על השיתוף הזה
מזדהה מאוד עם העניין של האובססיה.. מוצא את עצמי מלא מעמים קולט מושא תאווה, מוריד את העניים ואחרי עשרים שניות מסתכל אולי בכל זאת..

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #118975

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב מתרפא יקר !

איזה יופי הויתורים האלה !!

תדע לך שכל ויתור כזה, מחזק מאד מאד את ההחלמה ואת המודעות שאפשר לחיות בלי זה ושאכן אפשר לוותר על זה !

אני בטוח שתחזור הביתה מאושר מזה שהצלחת לוותר על זה !!

בהצלחה בעבודה החדשה !!

אוהב אותך מאד !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #118982

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

מתרפא, יש משהו בכתיבה שלך שאני מאוד מתחבר אליה, זה כאילו אני נמצא בתוך הסיטואציה עצמה וגם מתחבר לבעיות ולקשיים שאתה עובר.. רק רציתי להגיד שאתה נותן לי כוחות גם בתקופת שפחות הולך..

שבוע מעולה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #118996

• aviyodea
  • דירוג זהב

מתרפא יקר,

כל הכבוד לך!! כל הכבוד זה כלום לעומת מה שמגיע לך.

אולי אני קצת יאכזב אותך בתגובה שלי אבל חשוב לי לומר לך מה אני מעריך בך..

ממש מעריך את המאמצים והכוחות האדירים שהשקעת כדי לא ליפול, אתה עשית את עצמך כאחד שנותן כל כוחותיו לאביו, נתת מללללא ממה שיש בך רק כדי להחזיק מעמד בסערת המחשבות והתאוות שרודפת אותנו.

אני לא מעריך את ה90 יום הנקיים, אני מעריך את ה90,000 מאמצים ותפילות ושיתופים ופעולות שעשית בכל הדרך הזאת!!! את הכוח הענק הזה שיש בך להילחם עד הסוף!!
זה מרגש ומשמח!! 
אם תיראה את זה ככה, תוכל לחיות עם הבנה שיש לך אבא שעושה ניסים כ"כ גדולים ונוץתן לך המון, ובפעם הבאה שתרד על הברכיים תזכור שאתה מבקש ממי שיודע לתת הממממון....

זכור 'מי שעשה ניסים בימים ההם יעשה ניסים בזמן הזה'!!!

אוהב ומאחל סייעתא דשמיא גדולה, אל תרפא מהפעולות כלל, וכך תתרפא!!
מאחל לך שתרגיש שהרופא שלך, רופא כל בשר, נמצא לצידך, ומסייע לך ברפואה שלך!!

אוהב המון,
אביודע

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי aviyodea.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119016

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים! תודה רבה אבי.. לא יודע למה חשבת שאתאכזב מהתגובה שלך ממש לא התאכזבתי

היום ה-94.

התחלתי היום עבודה חדשה, בשעה טובה.
עזבתי את מקום העבודה ששיעמם לי בו למוות וחזרתי למקום העבודה הקודם שעזבתי לפני כשנה. זכרתי ששם לא היה לי משעמם ומאוד אהבתי את העבודה עצמה, השיעמום הבדידות החברתית והקירבה לאיזורי השוטטות שלי הפכו להיות האויב הכי גדול שלי כך שאני שמחתי מאוד בהחלטה להיפטר משלושתם.

הגעתי לעבודה עם חברים יקרים שאני מאוד אוהב ומעריך, רחוקה קצת מתל אביב מאיזורי השוטטות שלי כך שלצאת באמצע יום עבודה לסיבוב שוטטות דיי יורד מהפרק, וגם אני יותר יכול להתעסק בעבודה להנות ממנה ולא להיות משועמם.

קמתי עם קריז מטורף בבוקר... תאווה שיצאה מכלל שליטה.. 
נורא ניהל אותי כל השגרה שהשתנתה לי, הדרך שנעשתה יותר ארוכה, המקום בו הייתי יושב ומדבר בטלפון, כל ההרגלים מהשלושה חודשים האחרונים.. נתקפתי חרדה ממש... לא מצאתי את הידיים והרגליים...

בנוסף שכחתי שבחברה הזאת יש בנות צעירות ומושכות איתי במשרד.. 
וכמובן שגם למטה ברחוב יש טונה של פריצות.. מה לעשות אי אפשר באמת לברוח מזה הרי...

המחלה שלי ישר לקחה אותי לעובדה שאני מקבל מחשב חדש ללא כל תוכנת הגנה עליו... הדבר הראשון שהייתי צריך לעשות זה להתקין את התוסף שלי - pluckeye, אבל לצערי לא הצלחתי...
שקעתי בעומס העבודה פספסתי שיחות וקבוצת בוקר ולקראת אחה"צ מצאתי את עצמי לבד בחדר אחרי שכבר כמה פעמים הצלחתי לוותר ולא להיכנס לאתרים לא טובים...

בסוף נשברתי ונכנסתי..
הרגשתי איך בבת אחת כל האנרגיה שהגעתי איתה נשאבת ממני ואני הופך להיות זומבי שוב.. 
בזבזתי כשעתיים בגלישה באתרים האלה היום.. הדלקתי את עצמי עוד יותר והכנסתי את עצמי עוד יותר לקריז..

אם להיות כנה אני לא רואה איך אני עובר את הימים הבאים בלי שימוש...

כנראה שהגעתי לקצה גבול היכולת שלי... והמחלה מתחילה לנצח אותי ולמשוך אותי חזרה למטה.

אין לי כוחות להתפלל.. אין לי נכונות לוותר.. אני חסר אונים לגמרי מול בנות שאיתי במשרד... חשוף לגמרי מולן.. ללא הגנה...

אם לא יקרה משהו מיוחד מחר אני לא יודע אם אצליח לעבור אותו בנקיות. זאת האמת. מרגיש שאיבדתי שליטה לגמרי ויצאתי מאיזון.. המטוס מתרסק מאבד גובה בצורה דרסטית מסתחרר ואין לי כל שליטה על ההגאים...
יודע שבעצם אף פעם לא הייתה לי שליטה עליהם.. רוצה לתת לקב"ה לנהוג...

זה נראה שהדרך היחידה שאני אוכל לא להשתמש זה אם אמות

מתפלל לאלוקים בנוכחות כולכם... עזור לי אבא.. כי אבדתי לגמרי.. 
תן לי כוחות להתפלל אלייך.. תן לי כוחות לבקש ממך לתת לי כוחות לוותר..
פקח לי את העיניים לראות שאני יכול בלי.. שעדיף בלי..

תרים אותי אבא כי אני נופל...

אמן.

שלכם, בסבל נוראי וייאוש אמיתי... מתרפא.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119018

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר !

איזה צעד 1 יפה כתבת ! כמעט בכיתי ! אני לא מאמין שעם כזו הרגשה של חוסר אונים יש סיכוי שתפול או שתמעוד חס ושלום !

ה' כ"כ גאה בך, שמח איתך, משתתף בקושי שלך ... !!!

הייתי איתך היום משך כל היום, גם מחר אהיה איתך בעזרת השם !!

חיבוק ענק !!!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119035

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא היקר, אוהב אותך מאוד, לא שופט אותך, תאמין לי אני יודע מה זה קריזים של תאווה, אני מרגיש שאתה נלחם,
יש דרך של כניעה , מורידים את הראש, ונותנים לתאווה לעבור מעלינו, אני מאמין שהספונסר וחברים מהקבוצה יכולים לעזור לך להבדיל בין כניעה למלחמה,
באהבה אין סופית חבר לדרך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119042

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה שוב! אוהב אתכם תודה על התגובות

היום ה-95
0 ימים נקיות מפעולות תאווה

נס ששרדתי את אתמול.. נס ששרדתי את היום (שעוד לא נגמר...)

אני לא מצליח להפסיק עם אתר מסויים שאסור לי להיכנס אליו... שמכניס לי פנטזיות ודמיונות וסרטים לראש..

זה יושב עליי וטוחן אותי מרגע שאני נכנס לעבודה בבוקר ומתיישב על המחשב...

וזה חופר וחופר וחופר... בלי הפסקה
בסוף זה מכניע אותי
בסוף אני נשבר

ואז האתר הזה מכניס אותי לקריז ואני מת להשתמש ושוכח את הכל שוב....
שוכח לאיזה מקומות רעים זה מביא אותי שוכח את כל הפלוסים שיש בלהיות נקי

אני חושב שאני לא באמת "נקי"

בוודאי הרבה אנשים שמחוברים כאן לא מבינים בכלל איך רשום לי רצף נקיות 95 יום כשאני כותב שהייתי באתרים אסורים...

זה המקום להסביר שאני בתכנית SA והגדרות הנקיות שאני מתכוון אליהם הם של שם.

לפי הגדרות האתר כאן או PA או SAA אני לא נחשב נקי ..

וזאת בדיוק הנקודה. אני נקי כלומר 95 יום לא נגעתי בעצמי בכלל ולא הוצאתי זרע לבטלה אבל אני כן עשיתי ועושה כל הזמן פעולות של תאווה ולכן רק מקשה על עצמי וגורם לעצמי לסבל.

חייב לעלות על דרך איכשהו ולהתנתק גם מפעולות התאווה האלה.. חייב!

אוהב אתכם תודה שאתם מלווים אותי בדרך...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119045

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר !

אתה לא קולט שהמצב שלך היום הוא באמת מצב נפלא ביותר ביחס למה שהיה בהתחלה.

אמנם לא שפיות מוחלטת אבל נקיות הראויה באופן יחסי לשם הזה !

כאן תכנית של התקדמות ולא שלמות !

אתה בדרך הנכונה !

אוהב אותך מאד, נדבר מחר בלי נדר !

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי Kdouchat.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119050

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

מתרפא יקר!! אני עוד חדש באתר, אבל אני חייב להודות שמשהו בך נגע בי, סגנון הכתיבה שלך, השיתוף...אני מרגיש שאני ממש חווה את הדברים איתך.
אני לא מכיר איתך אבל רק מהכתיבה שלך רואים שיש לך נשמה ענקית!! 
ובעז"ה אני מאחל לך למצוא את נקודות האור שבך ואת כל הכוחות העצומים שיש לך כדי להגיע לנקיות אמיתי וטהורה!!

אוהב אותך!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119099

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-97.
0 ימי נקיות מפעולות תאווה.

השבוע הזה היה כולו עבורי שבוע מאוד מאוד קשה.

השיגרה שלי השתנתה בבת אחת בהרבה אופנים, נולדה לי בת נוספת, התחלתי עבודה חדשה, נעשיתי קצת חולה (גרון ואסטמה) וכל יום היה רחוק מאוד מלהיות יום שיגרתי

פספסתי את קבוצת הבוקר הטלפונית שלי כמעט כל יום השבוע...

נכנסתי מאוד ללחץ בגלל העבודה החדשה, העובדה שאני צריך להוכיח את עצמי ולהביא תוצאות ומהר.

לא מצאתי את הרגליים והידיים מבחינת ההחלמה והפעולות, לא הצלחתי לעשות כלום והמשכתי להתנתק יותר ויותר כל יום שעבר.

נאחזתי חזק בעבודה, בלהתקדם ולהגיע למשימה הראשונה, רק בזה הצלחתי להיאחז..

ואז ברגעים ה"מתים" של המנוחה הרגעית מה שהשתלט זה התאווה. לגמרי.

העובדה שקיבלתי מחשב חדש פתוח בלי התוכנת הגנה שלי עליו, והעובדה שאני לא יכול להפעיל אותה עדיין כי היא מתנגשת לי עם כל מיני דברים שאני צריך להתקין פשוט גרמה לאובססיה שלי לטחון לי את הראש כל רגע ורגע להיכנס לאתרים שאסורים לי.
ובהיעדר פעולות כמו שצריך היא אכן השתלטה בסוף.

כל יום השבוע היה גדוש בפעולות תאווה, כולל היום.
לא הצלחתי להתנתק מזה ולא הצלחתי לצאת מהמעגל הזה.

תכננתי כבר את השימוש שלי היום.. לא ראיתי מוצא החוצה ממנו.

באסירות תודה הדבר היחידי שכן הצלחתי לעשות זה שיחות טלפון.
דיברתי עם הספונסר, הסברתי לו את המצב. הוא דיבר ודיבר ודיבר ואמר לי לעשות כל מיני פעולות ופשוט בנקודה מסויימת אמרתי לו אחי אני מצטער אני לא כאן הראש שלי בתאווה ובשימוש הקרב ובא... אני לא יכול לעשות את הפעולות שאתה אומר לי. אני מבין שאני צריך וצריך לעשות גם אם אני לא רוצה אבל פשוט לא יכול...

עוד שיחה לחבר ועוד שיחה לחבר.. וכלום לא משתנה..

שיחת טלפון אח"כ לחבר תכנית ותיק ויקר שלי, שוטף אותי, כן עוזר לא עוזר, שוטף עוד, ועוד, ועוד.. בסוף פתאום זה קורה.
מרגיש את המשב רוח של ההתרוממות.. הרצון.. האמונה שאפשר... שלא מאוחר מידי.

שם חסימה על המחשב סוף סוף !! עם זמן המתנה של שעה בינתיים. מתחייב להתקשר באם פתחתי את זמן ההמתנה. מחליט לוותר רק להיום על התאווה, על השוטטות ועל השימוש. מחליט לנסוע לקבוצה במקום. 
ויוצא שזאת אחת הקבוצות הכי מחברות שהייתה לי !

אסירות תודה גדולה לאלוקים ולחבר שבי שדרכו הקב"ה עשה לי את הנס היום.

לא יודע מה יהיה מחר... אבל מה שבטוח שאת היום עברתי!! רק להיום יום אחרי יום.

אוהבים!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119101

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לך על השיתוף ! מזדהה איתך !

ותודה לשבי שבזכותו נשארת נקי עוד יום !

אוהב אותך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119116

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-98.
יום 1 נקיות מפעולות תאווה.

כמה שאני אסיר תודה היום... שביום לא קל בכלל, אסירות תודה לא פעלתי על תאווה היום... כמה שזה לא היה פשוט לי.. כמה פעולות של חיבור מהבוקר... אסירות תודה לאלוקים על היום הזה!

התחלתי את היום באיחור, אני לא מרגיש כ"כ טוב, בעיות נשימה, אסטמה שהסתבכה קצת לא נושם טוב כבר שבועיים וזה הלך והחריף.. עכשיו גם הגרון כואב מאוד.. קשה לישון קשה לקום.. הכל בעצלתיים...
בחמישה ל10 דיברתי עם חבר תכנית שאמר לי לשבת לכתיבה יומית להצטרף לקבוצה הטלפונית.. אמרתי לו אחי תראה מה השעה ועוד לא הנחתי תפילין אפילו!... 
יש לי לחץ עצום להגיע לעבודה כי זה עבודה חדשה ולא נעים להגיע מאוחר על ההתחלה... אז אני לא יכול לשבת לכתוב או לדבר בטלפון בקבוצה הראש לא פנוי

הוא הסביר לי שאם אני לא מקצה עכשיו חצי שעה לזה, אני כל היום לא אעבוד בכלל...
ואם אשב חצי שעה "אפסיד" מהעבודה, אחרי זה אוכל באמת לעבוד ולהיות מועיל כל היום.
הוא צדק.
אסירות תודה שזה בדיוק מה שעשיתי. שמתי בצד את העבודה מסרתי לאלוקים את החששות שלי והפחדים והלחץ והרצון להרשים, וישבתי לכתוב כתיבה יומית אחרי כמעט שבוע שאני לא כותב.
עליתי לקבוצת הבוקר שלי אחרי שבוע שאני לא שם. אסירות תודה- כל היום נראה אחרת...

היה קשה עדיין הייתה תאווה.. אבל אסירות תודה שהצלחתי לא לפעול עליה כלל היום. אני שמח.

בלילה יצאתי לקניות לאושר עד והמחלה אמרה לי ללכת לסיבוב שוטטות.. אבל בזכות העובדה שכל היום הייתי מחובר הקב"ה נתן לי את הכוחות גם ברגע הזה להתחבר. להתקשר. לשתף. לוותר.
תודה אבא יקר. תודה שהגעתי לרגע הזה עכשיו לשים את הראש על הכרית ללכת לישון ולדעת שהיום הייתי 100 מבחינת פעולות תאווה.

התקנתי נטספארק במחשב בבית. זהו- המחשב בבית כבר לא אובססיה בשבילי כמה שאני רגוע ושמח...
לא מפחד יותר שאישתי תצא מהבית.. לא מפחד שהיא רדומה ואני בסלון ליד המחשב.. אךך איזה צעד מבורך ואיזה הרגשה נפלאה!!

חבל שלא עשיתי את זה כבר מזמן!!!

לילה טוב ומבורך לכולם- תודה רבה לבורא עולם!

אוהבים.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119120

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אחי על כל מה שעשית.

למה אתה מתכוון כתיבת בוקר ? מה אתה כותב ? (מכתב לאבא, אסירויות תודה, פחדים ?), מה עוזר לך בכתיבה להתחבר ?

אני מאושר ומנשק לך את היד (אפילו את הרגליים אם אתה מרשה ) על האומץ להתקין את התכנה בבית שלך. זה פשוט ויתור אדיר שיעזור לך המון המון בסייעתא דשמיא !

כל הכבוד ! מחיאת כפיים ! 

אוהב אותך מתרפא היקר !!

מקווה שגם מחר ילך לך כל כך טב ורפואה שלמה !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 4 חודשים #119125

מתרפא יקר!!
השלמתי כמה ימים ברצף של קריאה, והתרגשתי עם דמעות בעניים
ממש ראו את התהליך.. את הנסיון, את ההתלבטות אבל בסוף אחרי שלא וויתרת (או למען האמת, אחרי שכבר ויתרת) ראית את האור
והנה אתה ממשיך בדרך המדהימה הזו של ההחלמה

אוהב אותך מאוד וצריך מאוד, מחכה כבר להתקשר אליך נורמילי!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

זמן ליצירת דף: 0.84 שניות

Are you sure?

כן