ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 27837 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים, 1 שבוע #127962

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין גבול לנסיונות שאנחנו עוברים.
מה שלי עוזר זה לדמיין את מה שיקרה במידה ואמעד.
איך ייראו חיי? הרס וחורבן.
במידה ואמעד, אבגוד, אחרי תקופה קצרה זה ייהפך לעול, כובד עצום על הלב והמוח.
הפחד להיתפס, הבריחה מהמשפחה וחוסר תשומת לב לילדים ולאישה, תתחיל שנאה עצמית, אשמה, לא אוכל להסתכל לאישה בעיניים ובטח לא להיות איתה באינטימיות.
בשביל מה אני צריך את זה?
סבלתי מספיק
למה להרוס שוב את חיי?
זה בד"כ מספיק כדי לגרום לי לסגת מכוונה להשתמש
שתהיה שנה טובה לכולם

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128013

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 528 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ואהובים ! 

תודה רבה על התגובות האחרונות של לפני שבוע. 

אני רואה ששבוע שלם לא הייתי כאן ולא רשמתי. אעדכן במה שהתרחש עד כה, אנסה לקצר למרות שזה מרגיש כאילו חיים שלמים עברו עליי בשבוע הזה....

קודם כל אסירות תודה ענקית לאלוקים על ראש השנה הכי קדוש ומחובר שהיה לי בחיים. ממש הגעתי גבוה מאוד מבחינה רוחנית, דרך ניסי ניסים שעשה לי אלוקים (נכנסתי פתאום למניין סגור של הרב בישיבה ליד הבית עם תלמידים שלו, התפללתי איתם כל החג קבוע, קמתי בנץ יומיים, לא ישנתי כל החג גם לא אחה"צ, למדתי, השקעתי, קראתי תהילים, הייתי עם הילדים והיו לי 0 פעולות על תאווה 0 מוחלט)

הגעתי לקדושה מאוד מאוד גבוהה בחג הזה שלא הגעתי לעולם... וזה לא שתכננתי... וגם זה לא בא ממקום של "חייב" אלא ממקום של באמת רציתי! וזה היה פשוט פשוט מדהים.

אחרי החג ממש מרוב הקדושה הזאתי וגם הפסקת העישון הייתי פשוט בעננים. אבל בצאת החג התחילה לקנן בי הבעסה מהעובדה שאני לא יכול לעשן יותר..
במהלך היום חשבתי שאני כבר יכול להתנתק לחלוטין מהתכנית, שאני כבר לא צריך אותה...
הייתי במצב כל כך חזק ומחובר, שגם שעברו לידי בנות ערומות פשוט סובבתי את הראש וחשבתי (הייתי באשליה) שזהו, שמוח שליט על הלב - שהראש שלי כבר יודע לפרש שבחורה חצי ערומה אני לא רוצה להסתכל עליה בכלל..

בערב יום שני הלכתי עם אישתי והילדים לגינה ואח"כ לפארק, טונה של מושאי תאווה סביבי והתחלתי לאבד את זה. מסתכל לא מסתכל... מחפש לא מחפש... בורח אבל לא בורח.... 
וכל אחת מגיעה יותר מושלמת מהשנייה... התחלתי לאבד את זה לחלוטין.

בבוקר אתמול עוד נסעתי לעבודה כשמחשבה רצה לי בראש שאני לא צריך לעלות לקבוצה הטלפונית בבוקר יותר... כי זהו אני כבר לא אשתמש יותר בחיים הרי...

ראיתי מישהי בלובי של הבניין בעבודה שגמרה אותי לחלוטין. אז פשוט התחלתי להתבונן בה בלי הפסקה ללגום אותה. אני חושב שהיא קלטה גם שאני מסתכל עליה והלכה.. ואז הלכתי לחפש אותה וראיתי שהיא עברה לשבת בלובי ה-2 של הבניין.... כנראה כי לא היה לה נעים שאני מסתכל עליה...

וזהו, כל היום אתמול היה מלא מלא מלא בפעולות על תאווה. ממש הגדשתי את הסאה. כל היום במחשב דרך איזה משהו שהיה פתוח לי חיפשתי סרטוני תאווה ביוטיוב בלי הפסקה... שעות על גבי שעות
בסוף שיחת טלפון עם חבר יקר שדאג לי וכרעתי על הברכיים ורציתי לוותר
סגרתי את הפלאקי את האתרים שהיו פתוחים לי והתחלתי לנסות לעבוד.

כשיצאתי הביתה מהעבודה שוב איבדתי שפיות. נסעתי לחוף הים הרצליה - תל אביב, לטיילת, אלנבי רחובות במרכז תל אביב איפה שכל הפריצות ושוטטתי ושוטטתי ושוטטתי בלי הפסקה כשאני לוגם מכל הבא ליד.

אחרי זה בערב הייתה קבוצה שבגלל הסגר עברה לזום ואני תכננתי במקום ללכת לקבוצה לסוע לשוטט במקום לא טוב עבורי.... שמוביל כמעט תמיד לנפילה. תכננתי את זה לפרטי פרטים איך ומה... והגיעה השעה ויצאתי לדרך ונסעתי לשם.
לא הצלחתי לוותר... לא הצלחתי לנשום... לא משנה מה פשוט לא הצלחתי לוותר...
אסירות תודה שחבר התקשר במקרה כי הוא קיבל איזה הודעה בוואצפ על הקבוצה בערב והטלפון שלי מופיע שם כאיש קשר... אז הוא התקשר לשאול משהו ושאל מה המצב ואמרתי לו על הפנים אחי אני נופל....

וזהו דיברנו ודיברנו ובאסירות תודה עליתי לקבוצה בזום... וחזרתי למתחת לבית שלי..
ואז לקחתי קורקינט חשמלי ונסעתי לשוטט בפארק ובגינות איפה שכל הבחורות עושות הליכה וריצה חצי ערומות ולגמתי עוד במשך חצי שעה ארבעים דקות ..... תוך כדי שאני בקבוצה בזום....

קמתי בבוקר עם רצון אמיתי להשתמש... וכוונות והכל.....

דיברתי עם הספונסר. דיברתי עם עוד חברים. לאט לאט חוזר לשתף הכל... למזלי הפלאקי כרגע סגור לגמרי בעבודה אז אין לי איך להגיע לתאווה למרות שלחצתי על הפתיחה שלו וצריך להמתין 24 שעות אז זה יקרה מחר ב-10 בבוקר הפלאקי ייפתח ואני מתחנן לאלוקים שייתן לי נכונות לוותר על זה ...

הראש כל הזמן אומר לי שבגלל שהמחשב חסום לחלוטין אז אני מוצא דרכים אחרות לא בריאות להשיג תאווה... מסתובב ברחובות עוקב אחרי בנות.... שכבר רואות אותי וקולטות אותי ולא נעים יזמינו לי משטרה בסוף..... והולך משוטט בכל המקומות האלה של הזונות רחוב ..... בקיצור... מחשבה מעוותת כשלעצמה לפתוח את האינטרנט כדי לגלוש לאתרי פורנו כדי שלא אצטרך לשוטט.... אבל אם אני פותח את הפורנו אני עלול ליפול....

אני לא בקו השפיות היום... ואני מתפלל לאלוקים בכל הכוח שיעזור לי ...

התפללתי שחרית במניין זה היום ה-3 ברציפות ואני אסיר תודה על כך... אבל הראש היה מלא בזבל כל התפילה...
אסירות תודה שלפחות ב"שומע תפילה" התחננתי לאלוקים שיעזור לי להשתחרר מכל הרעל שהכנסתי לגוף מבלי לפעול עליו....
שיעזור לי רק להוריד את הראש בימים הקרובים ולתת לזה לעבור ....

קשה לי כמו שבחיים לא היה לי קשה ... ודווקא בעשרת ימי תשובה .... הזוי ....
אני ממש חושב שהניתוק הזה מהפעולות, ניתוק של שבוע שלם, הוא זה שגרם לי להיזרק ככה לחלוטין מכל המדרגות ולחזור לנקודת ההתחלה...
הייתי אמור להיות כבר משומש... אני עדיין עלול להשתמש כל רגע ... 
המונה אמור ועלול להתאפס...

זה מה שהניתוק הארוך הזה עשה לי ... 
כל השבוע הזה לא עשיתי שום פעולה כמעט... התנתקתי לחלוטין.. לא כתבתי בפורום לא כתבתי לעצמי... לא התקשרתי לאף חבר ולא עניתי כשהתקשרו אליי... לא דיברתי עם הספונסר.... כלום....
חשבתי שאני לא צריך את זה. חשבתי שההתעסקות בזה גורמת לי להיות יותר חולה. כל מיני מחשבות שאני מבין היום שהן לא נכונות והן עצת היצר....

אוהב אותכם ותודה שאתם איתי בדרך !

אז נכון להיום (ב-24 שעות האחרונות) :

פעולות: כתיבה בפורום. כתיבה יומית. 5 שיחות טלפון עם חברי תכנית. קבוצה טלפונית. קבוצה חיה בזום. 
מספר מעידות: 10? לא יכול לספור כל היום היה תאווה אחת גדולה...
קושי: 10

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128015

• פלימו
  • רצף ניקיון נוכחי: 86 ימים
  • דירוג כסף

ככל שאדם גדול מחבריו יצרו גדול הימנו. בהרבה מקומות (מהר"ל, רבי נחמן ועוד רבים וטובים) מוזכר הרעיון שדווקא כשלאדם יש התעלות רוחנית, מתגבר כח היצר כנגדו מונע ממנו להיכנס למקום עליון יותר. הרבה פעמים אחרי התעלות של ראש השנה יכולה לבוא נפילה גדולה מהחזרה לשגרה, לחשוב שמה שהיה בראש השנה לא היה אמיתי. צריך לזכור שאתה האמיתי הופיע בראש השנה וכשחזרת לשגרה דווקא יצר הרע התגבר בך יותר. גם כן צריך לזכור שכל יום יצר הרע מתחדש ומתחזק על האדם, ולכן אסור לשכוח שהוא קיים ולזלזל בו יצר הרע של היום תמיד יהיה גדול מיצר הרע של אתמול.
שמח לראות שהצלחת לחוות התעלות רוחנית בראש השנה, ואני מאמין שבעקבות זה דווקא הגיעה הנפילה. אבל אל תתייאש, ודאי יהיה קידוש ה' גדול יותר אם תחזור בתשובה דווקא מהנפילה ושכרך גדול יותר. מאמין בך אחי!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128016

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
פלימו כתב on 23 ספט' 2020 11:05:

ככל שאדם גדול מחבריו יצרו גדול הימנו. בהרבה מקומות (מהר"ל, רבי נחמן ועוד רבים וטובים) מוזכר הרעיון שדווקא כשלאדם יש התעלות רוחנית, מתגבר כח היצר כנגדו מונע ממנו להיכנס למקום עליון יותר. הרבה פעמים אחרי התעלות של ראש השנה יכולה לבוא נפילה גדולה מהחזרה לשגרה, לחשוב שמה שהיה בראש השנה לא היה אמיתי. צריך לזכור שאתה האמיתי הופיע בראש השנה וכשחזרת לשגרה דווקא יצר הרע התגבר בך יותר. גם כן צריך לזכור שכל יום יצר הרע מתחדש ומתחזק על האדם, ולכן אסור לשכוח שהוא קיים ולזלזל בו יצר הרע של היום תמיד יהיה גדול מיצר הרע של אתמול.
שמח לראות שהצלחת לחוות התעלות רוחנית בראש השנה, ואני מאמין שבעקבות זה דווקא הגיעה הנפילה. אבל אל תתייאש, ודאי יהיה קידוש ה' גדול יותר אם תחזור בתשובה דווקא מהנפילה ושכרך גדול יותר. מאמין בך אחי!

תודה רבה חבר! מאוד ריגשת אותי!

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128017

אח....
מתרפא היקר...
התגעגעתי אליך...
ולפוסטים שלך...
כל פעם שאני נכנס לאתר אני קודם בודק מה קורה בשרשור הזה...
כדאי שתדע את זה...
אני רק רוצה לומר לך שאני זוכר ממש את הפוסט שכתבת לפני שנה...
זה מהזיכרון שלי כי לא היה לי כוח לדפדף לשם...
אתה כתבת שהיה לך ראש השנה הכי לא מחובר בחיים, ושבסוף נכנעת ''לדביל שיושב בפינה...'' (ציטוט שלך) ועשית איתו כוסית או משהו כזה...
ואילו השנה ....
איזה אושר!
איזה חיבור!
איזו התעלות!!
אשריך!!!
ואני ממש ממש מתחבר למה שכתב פלימו בענין הזה בשם המהר"ל שבעצם זה אתה האמיתי!!
זה אתה באמת!!!
רוצה להתעלות!
להתחבר!
להיות קרוב לאבא בשמיים כל כך אוהב אותך!!
אבל מה לעשות...
לא באנו לפה על מנת להתענג מזיו השכינה...
זה יהיה בעזרת ד ' בגן עדן... (עם עוד נותר סיכוי כזה בכלל...)
כאן באנו לעבוד...
ולכן זימן לך  (ולנו...) ד' יתברך שמו בחסדיו וברוב רחמיו, ( זה אתה לימדת אותי...) את היצר ....
על מנת שנדע למה אנחנו בורחים ולאיפה...
וכך נוכל להיות יותר טובים גם בשאר המידות והפגמי אופי שלנו...
אבל הכי הכי חשוב שתזכור ותחדיר לליבך...
ממש כמו שאנחנו אומרים "והשבות אל לבבך"...
שאתה האמיתי זה אדם רגוע, רוחני, שמח, עולה ומתעלה, עם המון המון חיבור לדברים שברוחניות.
ואין ספק שכל הנקיות הזו שאתה נמצא בה 400 + יום, היא היא זו שגם גרמה לך להגיע למקום שהגעת.
תיהיה חזק.
בשבילך.
בשבילנו.

אוהב.
תומך ומערך.
הלוחם613.

הלוחם613.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128023

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 109 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 23 ספט' 2020 08:57:

במהלך היום חשבתי שאני כבר יכול להתנתק לחלוטין מהתכנית, שאני כבר לא צריך אותה...
הייתי במצב כל כך חזק ומחובר, שגם שעברו לידי בנות ערומות פשוט סובבתי את הראש וחשבתי (הייתי באשליה) שזהו, שמוח שליט על הלב - שהראש שלי כבר יודע לפרש שבחורה חצי ערומה אני לא רוצה להסתכל עליה בכלל..
בבוקר אתמול עוד נסעתי לעבודה כשמחשבה רצה לי בראש שאני לא צריך לעלות לקבוצה הטלפונית בבוקר יותר... כי זהו אני כבר לא אשתמש יותר בחיים הרי...

וזהו, כל היום אתמול היה מלא מלא מלא בפעולות על תאווה. ממש הגדשתי את הסאה. כל היום במחשב דרך איזה משהו שהיה פתוח לי חיפשתי סרטוני תאווה ביוטיוב בלי הפסקה... שעות על גבי שעות

קשה לי כמו שבחיים לא היה לי קשה ... ודווקא בעשרת ימי תשובה .... הזוי ....
הייתי אמור להיות כבר משומש... אני עדיין עלול להשתמש כל רגע ... 
המונה אמור ועלול להתאפס...

אז נכון להיום (ב-24 שעות האחרונות) :

פעולות: כתיבה בפורום. כתיבה יומית. 5 שיחות טלפון עם חברי תכנית. קבוצה טלפונית. קבוצה חיה בזום. 
מספר מעידות: 10? לא יכול לספור כל היום היה תאווה אחת גדולה...
קושי: 10

ב

ז

מ

ן

קריז אנחנו בטוחים שניפול ושאין עוד תקווה - בדיוק כמו שבזמן טוב ונקי - אנחנו בטוחים שלא ניפול יותר...

ה' יעזרנו על דבר כבוד שמו

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128038

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לוחם יקר וחשוב !! הודעה אדירה! ומאוד מאוד מרגשת!

ממש ממש מחממת לי את הלב! בעיקר בימים האלה שאני מרגיש שהיצר דורס אותי עם משאית הלוך ושוב...

שוב יצאתי לשוטטות היום אחרי העבודה... שוב תוך כדי הקבוצה ולפניה ואחריה...

אבל אחרי הכל היה שיעור תורה שחיבר אותי ברמות מטורפות וחיזק אותי מאוד! שמעתי בשיעור בדיוק מה שהייתי צריך לשמוע.

למדנו הלכות תשובה של הרמב"ם.. הרבה הרבה דברים משם היו רלוונטיים עבורי היום. דווקא היום.

הולך לישון עם המון תאווה אבל רצון לוותר. מתפלל לאלוקים ממקום אמיתי ומכניעה אמיתית ליכולת לשחרר מכל המחשבות האלה.

אוהבים!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128039

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותךמתרפא! קראתי עכשיו את ההודעות האחרונות..

אני מאוד מזדהה, משהו בניגודיות של החיבור הרוחני בתקופה הזאת של השנה גם אצלי יוצר קשיים מאוד חזקים שבסוף מגיעים גם אחרי ימים של חיבור שיא.

אני ממש זוכר בפחד את הנפילה שהייתה לי שנה שעברה, היו לי קריזים חזקים לפני יום כיפור, יצאתי מזה, יום כיפור היה מחובר לאלוקים ברמות גבוהות ביותר ואז יום אחר כך פשוט התמוטטתי.

אני גם השנה שומע בראש קולות, להוריד את הקשר שלי עם התוכנית, היה לי חלום לא נעים בראש השנה שאני מסתובב עם חבר תוכנית שאני מאוד מחובר אליו והראש שלי פירש את זה שהקשר שלי עם חברים בתוכנית עושה לי רע וצריך קצת להוריד..
וזה בניגוד לכל היגיון והסקת הלקח מהשנה שעברה שאני דווקא צריך לחזק יותר את הפעולות בימים האלה! - היום אני מודה בשונה מיום רגיל לא עשיתי שום פעולת תוכנית! זה לא בריא לי זה מה שהיצר רוצה ובסוף כך יכול לגרום לי ליפול, מקווה מחר להתיישר חזרה.

כשאני חושב על אם לעזוב או להפסיק פעולות תוכנית אני צריך (ולפעמים כך עושה) לעצור ולחשוב האם זה עכשיו נכון? בדרך כלל התשובה שאני מקבל שאין בעייה גם לעזוב לגמרי את התוכנית, אבל לא עכשיו כשאני עדיין רגיש ושעדיין לא באמת השתחררתי מתאווה, נחכה ונראה שאגיע לשנה של מפוקחות שבה ארגיש משוחרר מהתאווה, מהאובססיה והכפיתיות ואם זה יגיע אז זה יכול להיותנכון, בנתיים רק להיום אני עדיין צריך את התוכנית לצאת מהבוץ שאני עדיין תקוע בו.

תודה על השיתופים.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128054

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

מדהים אחי! בדיוק המחשבות שרצו לי בראש...

מחשבות שעצם ההתעסקות בזה כל הזמן גורמת לי להישאר חולה ודבוק בתאווה..
שעצם זה שאני אומר כל הזמן שאני מכור לתאווה משאיר אותי מכור לתאווה.. כאילו סוג של ברית כרותה לשפתיים..  שאם אפסיק להגיד את זה או אתחיל להגיד אני מכור לשעבר או מכור בהחלמה אז דברים יקרו אחרת...

אני לא בטוח שזה הכל שטויות במיץ אבל אני כן בטוח שלפחות כעת זה עצת היצר או המחלה שרוצה אותי חזרה בשימושים. 

לא אשקר.. אני בימים קשים מאוד מבחינת תאווה אני סובל בגוף ובנפש.. רוצה להיכנס נקי לכיפור ורוצה להישאר נקי במהלך חג סוכות הקרוב הבעל"ט שהוא כמין גן עדן בשבילי כל שנה... 
אבל אני מאוד מודאג ממה שיהיה אחריו שכן הראש אומר לי שאחרי סוכות אם לא הגיע משיח אני חוזר להשתמש...

ואני יודע שכשיגיע הרגע אני אצטרך לעמוד בצומת הקשה הזאת ולהגיד לעצמי תרים טלפון לחבר לשתף במקום לפעול על תאווה..

ואני עוד יותר יודע שהרגע הזה ממש ממש לא חייב לחכות לאחרי סוכות.. הוא קורה כל רגע ורגע במהלך היום אפילו היום... 

מקווה שאלוקים ייתן לי את הנכונות להמשיך להיכנע ולוותר שם. ולא לפעול על תאווה בכלל למרות שאני מאוד מאוד רוצה ומחכה כבר לרגע שאסיים לעבוד כדי לסוע לשוטט שוב בדרך הביתה...

מתפלל לאלוקים לנכונות לוותר על זה...

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128055

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2530 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני חושב שלא להתעסק כל הזמן בתאווה לא סותר את תכנית הצעדים. לפחות לא בהמשך הדרך בתכנית. ברגע שאני פותר עם הצעדים את הדברים הקטנים שמציקים לי, אני הרבה פחות עסוק בתאווה.

ואם אני כל הזמן מוקף בנהרות גועשי תאווה כמוך, אולי זה סיפור אחר... מזכיר לי ספונסר שסיפר שספונסי שלו עבד בתחזוקה של... אתרי פורנו, ואותו ספונסר אמר לו שלדעתו הוא צריך פשוט להחליף עבודה. אני מאמין למשל, שלא טוב לאלכוהוליסט לעבוד בתור ברמן...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128056

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2184 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום מתרפא היקר
אני קורא את ההודעות האחרונות שלך ולא ממש יודע מה לכתוב,
איך לנחם, ואולי להקל מעט על ייסורי החלמה שלך.
פעם חשבתי שאני יכול לעזור, באמת, לכולם,
היום אני יודע שרק לאבינו מלכנו הכל יכול יש יכולת לעזור, לי, ולכולנו.
שולח לך חיבוק וירטואלי מעוד יהודי שגם מרגיש לעיתים קצת אבוד ומסוחרר.

אשתף רק שפעם בצעירותי 'התלוננתי' בפני מורה לחסידות שתמיד אחרי שאני יוצא מהמקווה לאחר כמה רגעים של תחושת טהרה וניקיון רוחני, היצר חוזר אליי בעוצמה יותר גדולה מלפני הטבילה, ושאלתי אותו האם לא עדיף לא לטבול כלל וזהו?... הוא ענה לי שאני צודק, אבל האפקט הזה לא נמשך לאורך זמן, עם הזמן התחדשות הייצר שהגיעה לאחר הטבילה פוחתת והולכת.
אני בטוח שזה קשור למה שאתה (ולמען הכנות גם אני) חווים עכשיו בעשרת הימים הכי קדושים שלנו בשנה, לאחר שנה שבה זכינו להחלים ולהתקרב 'רק להיום' למקור הקדושה והטהרה שלנו, ברור שתחושות והרצונות הישנים באים לדפוק יותר חזק בדלת התודעה שלנו.
מתפלל שנקבל מאבא הקרוב והאוהב שלנו שלווה וכח להתמודד
ולהמשיך לנסות להתקרב אליו עוד יום 'רק להיום'
באהבה
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128060

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה על התגובות חברים! מאוד מאוד מחזק אותי. מאוד.

ימים קשים ממשיכים לעבור עליי ושוב אני לא מצליח לוותר על הסיבוב שוטטות לפני ההגעה הביתה...

ושוב פועל על תאווה ומכניס עוד רעל... ועוד ועוד...

יש הרבה מה לשתף.. אבל אין כ"כ חשק וכוח.. וזמן...

נכנסתי לסחרור שאני לא יודע איך לעצור אותו.. אני מתפלל לאלוקים שזה ייעצר איכשהו לבד בימים הקרובים..

בשבת הקרובה.. בכיפור.. בע"ה..

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128066

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 109 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הכנות...

מחזיקים לך אצבעות...

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128145

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

יום 409 לנקיות מפ"ה
לא כ"כ מרגיש מפוכח בימים האחרונים בתקופה האחרונה.

הראש מפוצץ בטונות של פנטזיות.. מלא בדאגות פחדים וחששות כמעט מכל דבר ודבר..

מאיך יתנהל החג מאיך יעבור הצום מאם אישתי תתן לי לישון או לא מאם יהיה לי מקום בבית כנסת ואיך התפילה תהיה.. כמה אסבול.. כמה תאווה תהיה לי בראש כי בינתיים הראש מפוצץ תאווה וכל מחשבה שנייה היא על תאווה...

מוצא את עצמי נכנס למיטה ומפנטז בין אם זה בלילה ובין אם זה בשנת הצהריים של שבת... מפנטז מגיע לזיקפה מתחיל לגעת ללטף לשחק עד שעוצר כדי לא לגמור...
מרגיש שאני במצב לא טוב.. שאני עומד ליפול כל רגע. ש"גמרתי את הסוס".

מתפלל לפחות שזה לא יקרה עד אחר סוכות... אבל אלוקים הוא זה שקובע..

אין לי הרבה זמן לפעולות ולכתיבה וגם אין קבוצות בימים האלה בגלל הסגר..
אני כל הזמן כמעט בבית עם האישה והילדים אז אין כמעט זמן לפעולות החלמה ומצד שני כל יציאה מהבית עם המשפחה מלווה בטונה של מראות לא צנועים וכו'..

מתפלל לאלוקים לשפיות המצב מאוד קשה הייתי אומר שהוא אפילו קריטי.. ושמבחינת ההחלמה אני גוסס. פשוט גוסס. והנפילה.קרבה מאוד לבוא...

כבר כמעט נפלתי כמה פעמים מאז ראש השנה.. וזה לא מפסיק..

מתפלל לאלוקים שיעזור לי.. ולקבל באהבה אם אפול ואצטרך להתחיל מחדש. לקבל את עצמי ולאהוב את עצמי שכך נבראיתי. שאין לי שליטה על המחשבות או הרצונות.. שהעיניים לבד הולכות אחרי כל פיסת גוף חשופה של מישהי שנמצאית לידי או בתחום הראייה שלי...

גמר חתימה טובה לכולם וצום מועיל.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 חודשים #128146

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2530 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

וואו. להתחיל לגעת בעצמי זה בשבילי גבול מסוכן מאוד. מתפלל בשבילך שתהיה במקום טוב יותר מבחינת התאווה, וגם בשבילי. ומוסיף בשבילי תפילה לצאת מהדכדוך העמוק והסופני שאני שרוי בו בעת האחרונה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
זמן ליצירת דף: 0.94 שניות

Are you sure?

כן