ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: צריך עצות 905 צפיות

צריך עצות לפני 4 שנים, 9 חודשים #117382

היי, אני חדש פה , אני מנסה לחזור בתשובה לצערי הרב לפני שהתחלתי את תהליך התשובה נחשפתי לאתרי זימה, ואני יודע הפורנו והוצאת זרע לבטלה הגורם המרכזי לעיכוב התשובה. השאלה שלי היא האם להיכנס לאתר\פורם בתדירות גבוהה? אני פשוט מפחד שהעיסוק בהחלמה\בהתמכרות יביא אותי להרהורים 

תגובה: צריך עצות לפני 4 שנים, 9 חודשים #117383

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממליץ לך להיות כאן קצת. לרכוש כמה חברים. להכיר את האפשרויות ובעוד חודש (לדוגמה) לחשוב באיזו דרך אתה ממשיך להתקדם. אל תשתמש בפורום כפתרון אלא כהכוונה לבחירת דרך חדשה.

כל הכבוד שאתה חוזר בתשובה! תכיר בפורום הרבה אנשים דתיים שקשה להם עם שמירת הברית (פורנו והוצאת זרע) ובכל זאת הם מגדירים את עצמם כדתיים. הנחת העבודה שלנו היא שה' אוהב אותנו בכל מקרה. גם אם אנחנו עוברים עברות. בטח במקרה שלנו שממש קשה לנו להפסיק ואנחנו ממש רוצים, ה' אוהב אותנו בכל מקרה. המשך בדרך הזו. אל תתן למצוה הזו לעכב אותך מלהגדיר את עצמך בן של מלך. בן זה משהו שלא משתנה גם עם הוא עושה עברות.
אוהבים אותך גם אנחנו, אחינו.
כל טוב.
מוזמן לכתוב לי באישי אם בא לך (אני לא רואה כמעט את הפורום, אבל הודעות אישיות כן).

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: צריך עצות לפני 4 שנים, 9 חודשים #117386

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
ח.טוהר כתב on 30 יוני 2019 12:55:

היי, אני חדש פה , אני מנסה לחזור בתשובה לצערי הרב לפני שהתחלתי את תהליך התשובה נחשפתי לאתרי זימה, ואני יודע הפורנו והוצאת זרע לבטלה הגורם המרכזי לעיכוב התשובה. השאלה שלי היא האם להיכנס לאתר\פורם בתדירות גבוהה? אני פשוט מפחד שהעיסוק בהחלמה\בהתמכרות יביא אותי להרהורים 

אתה מגיע מעולם שלא רואה בצפייה באתרי זימה בעיה או בושה בדרך כלל, אז זה לא פשוט ישר להכניס אותך למים הקרים ולהכניס לך לתודעה רתיעה גבוהה מהנושא, אולי תאט קצת ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: צריך עצות לפני 4 שנים, 9 חודשים #117397

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי
אוהבים אותך. 
בהצלחה בהמשך הדרך, לאן שתפנה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות