ברוכים הבאים, אורח

קשה לי - הגוף אומר את שלו...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קשה לי - הגוף אומר את שלו... 1564 צפיות

קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #116984

• מודרני-שנלחם
  • חבר חדש
  • נלחם בכל הכוח ולא נוטש את המערכה!

כבר שבוע נקי בחסדי ה'.
אבל גם לגוף יש מה לומר והאוננות מאוד קורצת לי, זה נמצא לי כל הזמן (כמעט) בראש, ואפילו התחלתי לחשוב "למה לא תוריד את האתגר לחוסר צפייה בתמונות וסרטים? רק אוננות "על ריק"? למה לא?".
זה סתם הטעייה אני יודע אבל קשה לי ואני מרגיש שאני צריך פריקת לחץ....... זה עובר מתישהו?
ה' זכרני נא וחזקני נא!

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #116988

בהחלט, זה עובר! (תראה כמה זמן כבר אני חופשי מזה לחלוטין בחסד ה' וברוך ה') אך כשפועלים נכון. 

אנו, דרך כלל, עשויים להיות אנשים שלא מספיק רגועים. כשנצליח להיות רגועים, קרי לקבל את מה שיש באהבה ובהשלמה - נעשה חופשיים גם מההתמכרות הזו. 
בלי לעשות את הדברים הנכונים - לא בטוח שיהיה ניתן לצאת מזה (אבל לפעמים אלוקים עושה ניסים בכל זאת). 

אוהב! 
תצליח!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #116989

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר, מוכר התחושה הזאת,
אבל יום יומיים זה יכול לעבור,
אני בימים כאלו מתגבר פעולות, קבוצות קשר עם חברים, עד שהקריז עובר,
הדרך להורדת אובססיה זה לא להשתמש, זה רק מגביר אובססיה מנסיון.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #116994

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מודרני-שנלחם כתב on 12 מאי 2019 17:47:

כבר שבוע נקי בחסדי ה'.
אבל גם לגוף יש מה לומר והאוננות מאוד קורצת לי, זה נמצא לי כל הזמן (כמעט) בראש, ואפילו התחלתי לחשוב "למה לא תוריד את האתגר לחוסר צפייה בתמונות וסרטים? רק אוננות "על ריק"? למה לא?".
זה סתם הטעייה אני יודע אבל קשה לי ואני מרגיש שאני צריך פריקת לחץ....... זה עובר מתישהו?
ה' זכרני נא וחזקני נא!

מילא לאו' (לאונן) על פורנו, אני מבין שיש בזה סוג של תחרות עם האישה.
אבל לאו' על ריק כאשר אתה נשוי ??  זה קצת מוזר. זה כמו לאכול קרטון שיש לידך לחם.

כן ברור שזה עובר. עוזר מאוד לכתוב יומן במחשב שמסכם אירועים חשובים ומחשבות שחלפו בזמנים שאתה נפלת, זה יעזור לך מאוד להמשך. כי תאר לעצמך שאתה בעוד חודשיים מעכשיו גם כן נמצא באותה סיטואציה - עשית נקיות של שבוע שלם, ואז אתה ניגש ליומן שלך, וקורא על הימים הללו, ומגלה לתדהמתך שתיארת חודשיים אחורה בדיוק את אותם תסמינים שאתה מרגיש עכשיו....

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #116996

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
robinhood כתב on 14 מאי 2019 12:09:
מילא לאו' (לאונן) על פורנו, אני מבין שיש בזה סוג של תחרות עם האישה.
אבל לאו' על ריק כאשר אתה נשוי ??  זה קצת מוזר. זה כמו לאכול קרטון שיש לידך לחם.

כשאני חולה, הסברות האלה לא עוזרות לי.
אוהבים.

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #117004

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
חשבניה כתב on 14 מאי 2019 12:33:

אוהבים.

אני יסביר את כוונתי - אני לא מבין איך יכול להיות שאדם שלא ראה תמונות לא צנועות וכדומה למשך תקופה של נניח חודש או אפילו שבועיים, יכול לאו' (לאונן) , מבחינה טכנית...
הרי הבן אדם לא ראה שבועיים תמונה, הספיק לשכוח את כולם (אלא אם כן יש לו זיכרון צילומי, ואז הוא בחתיכת בעיה רצינית מאוד), או לזכור איזה משהו ממש מטושטש, אז איך הוא יאו' על זה ??.... 

כל אדם - מכור או לא מכור, צריך איזה זיכרון כלשהוא לעבוד איתו, וכל זיכרון - לא משנה כמה הוא חזק ועוצמתי (לדוגמא - דמות של אישה, או זיכרון מיחסי מין שעבר וכו'), לא יכול להחזיק לאורך זמן - והרושם שלו נחלש. ככה זה...
תחשוב על הסרט הכי מדהים שראית בהוליווד, עכשיו תחשוב על להיזכר בו 5 פעמים. בפעם השישית זה כבר הופך להיות סתמי ומשעמם..

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #117005

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ללצערי, מנסיון מר,
אחרי תקופות ארוכות, הייתי נופל סתם על קיר לבן,
זה נקרא מכור,
אוהבים אותך תמשיך לבוא.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #117009

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
robinhood כתב on 15 מאי 2019 12:47:

אוהבים.

אני יסביר את כוונתי - אני לא מבין איך יכול להיות שאדם שלא ראה תמונות לא צנועות וכדומה למשך תקופה של נניח חודש או אפילו שבועיים, יכול לאו' (לאונן) , מבחינה טכנית...
הרי הבן אדם לא ראה שבועיים תמונה, הספיק לשכוח את כולם (אלא אם כן יש לו זיכרון צילומי, ואז הוא בחתיכת בעיה רצינית מאוד), או לזכור איזה משהו ממש מטושטש, אז איך הוא יאו' על זה ??.... 

כל אדם - מכור או לא מכור, צריך איזה זיכרון כלשהוא לעבוד איתו, וכל זיכרון - לא משנה כמה הוא חזק ועוצמתי (לדוגמא - דמות של אישה, או זיכרון מיחסי מין שעבר וכו'), לא יכול להחזיק לאורך זמן - והרושם שלו נחלש. ככה זה...
תחשוב על הסרט הכי מדהים שראית בהוליווד, עכשיו תחשוב על להיזכר בו 5 פעמים. בפעם השישית זה כבר הופך להיות סתמי ומשעמם..

כמו שכתבתי, יתכן שאתה צודק, אבל משום מה - זה לא עוזר לי, אני יכול לפנטז על דברים שראיתי לפני עשרים שנה גם כן. וכשהמחלה שלי מתעוררת, והאובססיה נדלקת, אני פשוט משתמש וזהו.
אוהב אותך מאוד.

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #117010

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
חשבניה כתב on 16 מאי 2019 01:43:

robinhood כתב on 15 מאי 2019 12:47:

אוהבים.

כמו שכתבתי, יתכן שאתה צודק, אבל משום מה - זה לא עוזר לי, אני יכול לפנטז על דברים שראיתי לפני עשרים שנה גם כן. וכשהמחלה שלי מתעוררת, והאובססיה נדלקת, אני פשוט משתמש וזהו.
אוהב אותך מאוד.

ואין לך זיכרון צילומי ? יש לך זיכרון רגיל כמו של כולם ?
כמה מעניין, לא ידעתי שזה יכול להגיע לרמה כזאת. תודה על השיתוף.

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #117021

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני במשך שנים הייתי מא' בלי לדמיין אישה בכלל ובלי שראיתי תמונות. ממש לא כדאי להכנס לזה.
בשביל להגמל חייבים אפס סובלנות. לא פורנוגרפיה ולא אוננות.
בהצלחה.
אני לא חוזר לראות תגובות. מי שמעוניין, שיפנה באישי.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 4 שנים, 11 חודשים #117044

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי מודרני

חיבוק. 

"גילינו שהמין אכן נתון לבחירה", לגמרי, לא בערך, לא כמעט. 

אסירות תודה לכוח העליון שיש לי את האפשרות לבחור היום לעשות פעולות שמייתרות לי הצורך לאונן. 

תגובה: קשה לי - הגוף אומר את שלו... לפני 2 שנים, 10 חודשים #137225

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד מזדהה עם פותח השרשור אני גם נקי שבוע וקשה לי מאד בא לי כבר לפרוק...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן