ברוכים הבאים, אורח

חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה. 1075 צפיות

חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116112

• מוזס7
  • חבר ותיק

שלום, אני במצב ממש ממש בעייתי. ואני צריך עצה יצירתית, משהו אחר, מותאם יותר.
אני כבר הרבה שנים מפתח את ההרגל הבזוי הזה של צפייה בפורנו ואוננות, בהתחלה הייתי ילד שלא ככ הבין כמה זה יפגע בו. 
אבל עכשיו, ההרגל ממש מוטבע בי, הנגישות הזאת שמפילה אותי, אם זה במכוון ואם זה מתוך דחף פתאומי וחזק. כמה שאני רוצה, כמה הגנות שאני שם, בסופו של דבר אני אחצה את הגדרות, ואני אכנס לאתרים, הדימיון הוא לא מה ששולט בי, אלא הזיכרון. 
הזכרונות האלה והתחושה הזאת חזקה אצלי בראש והיא גוברת עליי כל פעם, וכרגע נפלתי, אחרי שבוע, ואני באמת לא יודע מה לעשות. אני מיואש, בגלל העבר ה"עשיר" הזה אני צריך לעשות מעשה יותר קיצוני, שינוי יותר דרסטי. אבל איך? איך שבכל רגע אני יכול לחצות את הגדר? גם בלי הגדר, זה פשוט אצלי בראש, זיכרון מכל סרטון וסרטון, ואני לא יודע איך לשלוט באותו הרגע, איך להשאיר את הראש שלי דבוק למטרה. 
אני מאוד קרוב ליהדות, אך אני לא דתי, ומפעם לפעם הייסורי מצפון שלי יורדים כי אני מרגיש שאין לי שליטה על זה, אני עושה את זה מבחירה ואין תירוצים. אבל אני באמת רוצה לשוב מהמעשה הזה, הוא משאיר אותי רחוק לא משנה כמה ארצה להתקרב.
בבקשה אם למישהו יש רעיון, פיתרון יצירתי, עצה טובה, אשמח לשמוע, הכל!

תגובה: חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116113

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אנחנו איתך מכל הלב !
אני חושב שאתה לא צודק כשאתה כותב שהבעיה שלך היא שונה מהבעיה שלי ושלנו, כי ההתמודדות היא אותה התמודדות לא משנה אם המשיכה שלך לפורנו אוננות בנים בנות וכו' לא משנה הדפוס התנהגותי הוא שווה לחלוטין בדרגות שונות !
יש כאן אנשים שהיו באותה בעיה ברמות הרבה יותר גבוהות ושמספרים לנו איך תכנית 12 הצעדים הצילה אותם לחלוטין !
אז לדעתי תנסה !
תקפוץ לים ותרגיש שזה רק יעשה לך טוב !
אנחנו איתך !
חיבוק !
יעקב.

תגובה: חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116119

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

ההזיכרון טמון בדמיון, אחד מפעיל את השני, והשני ניזון מהראשון. 
הדבר הראשון הוא לייצר חסימות שאין לך שליטה עליהן כדי לא להוסיף זכרונות. אינטרנט חסום זה הדבר הראשון ממש.
קודם כל לא להוסיף בעיות, לא להמשיך לטבוע, רק אחכ לנסות לצאת מהבוץ.

תגובה: חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116125

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
זה נקרא התמכרות,
ממליץ להתאבד על התכנית,
זה עובד,
זה תהליך, אבל שווה להשקיע,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116262

אתה לא לבד! הרבה מאיתנו היינו שם, עשינו דברים בסיסיים ועלינו על דרך טובה ששחררה אותנו מההרגל הבלתי נשלט הזה.
אחד הדברים העוזרים לחיות חיים שפויים ורגועים הוא שיטת הצעדים, המתאימה לכולם. 

מומלץ להיות בקשר עם החברים פה כדי ללמוד מהם מה הם עשו בשביל להיות חופשיים מהסבל הזה.

אוהב! תצליח!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116273

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
" בבקשה אם למישהו יש רעיון, פיתרון יצירתי, עצה טובה, אשמח לשמוע, הכל!"

לי עזר הכוח העליון שמצאתי בתכנית 12 הצעדים. 

הוא יכול גם לעזור לך. 

אם בא לך, אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי.

תגובה: חייב מישהו יצירתי. עצה או כיוון אחר ממה שאני מנסה. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116277

• Yk1
  • חבר קבוע

שלום לך.
קודם כל ברוך הבא למקום הנפלא הזה, אני מקווה ובטוח שתמצא כאן המון עזרה ומרפא.

שנית, לדעתי בשאלה שלך יש משהו לא מדויק.
נשמע שאתה מחפש איזה "צעד קיצוני", משהו בומבסטי שלא עשית עד היום, סוג של 'זבנג וגמרנו' כדי לפתור את הבעיה.

לדעתי זאת טעות, חלום ורוד ומתוק שכולנו חולמים עליו אבל הוא לא קיים.

כמו שלא הגענו ביום אחד להיות מכורים, אלא כל פעם התקדמנו עוד צעד לתוך התהום, כך היציאה ממנו היא לא בקפיצה אחת אלא צעד אחר צעד, לאט לאט, אבל בטוח.

וכאן באתר יש מגוון רחב של כלים, והתייחסויות נרחבות ומפורטות למגוון של דרכים בטוחות לצעוד בהם, שכל אחת לעצמה, וכולם יחד, יוצרים את הפתרון הכולל של החלמה בריאה ויציבה, שנבנית לאט, אבל בטוח.
בדרך ארוכה, שבסופה קצרה.

בהצלחה חבר יקר!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן