ברוכים הבאים, אורח

עוד אבנך ונבנית, נשמתי
(0 צופה) 

נושא: עוד אבנך ונבנית, נשמתי 8043 צפיות

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115870

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
אבי גולן כתב on 31 דצמ' 2018 10:14:
במילה אחת,
מחשבות חיוביות, יעזרו לך להשתחרר,
לחשוב על הטוב שסביבך,
תמשיך לשתף,
אוהבים.

אאיך? איך עושים את זה?
אני לא מבין..
מ ה הכוונה לחשוב חיוביות?
מה זה? ואיך?

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115875

• wannaStop
  • דירוג כסף

צהריים. עדיין נקי.
הצלחתי ללמוד בסדר בוקר. עכשיו קשה שוב.
אני עדיין נקי אבל בהחלט לא שפוי. הדמיון כל כך חזק, ותוקפני. עד אמצע השבוע השני הלך לי סבבה, אבל עכשיו שוברים את השיאים הקודמים (שהיו שבועיים ואז שלושה) והמח מתקשה לקבל, או שאולי זו הנפש שמתקשה בזה?!
אפשי ואפשי אבל מה אעשה ואבי שבשמיים גזר עלי.. זה רע מסברא ורע הלכתית.. האם מר יהיה קל יותר? אומרים שהמח אלסטי ויכול לייצר לעצמו חלקים חדשים.. אני מקווה שהחלקים הישנים ידהו מהר יותר, אולי ככה נראה המוות שלהם.. קשה!!

הייתי במקלחת וידעתי שאני מוכרח להיכנס לאינטרנט כדי לשתף ולפרוק את הקושי, ואעפ שיש רימון ברמה טובה הרי שהמח יצירתי יותר ופתאום חשבתי לעצמי ששמירת הידיים היא גם מהמקלדת. אני עוד מהרהר בזה, אולי זה עוד צד בשמירת הידיים.. צריך להסתכל על זה ככה.
קשה, קשוח, יש דחף ואולי אפילו רצון, אבל אסור. אני אלרגי. זה ממש מסוכן לי.
עדיין נקי, אבל מועד ומועד..
לא מעידות שמצריכות איפוס אבל אני קרוב כל כך לגבול הזה. אנא הושיעה נא.
אלמלא הקב"ה עוזרו אינו יכול לו..

בברכת המשך יום מאתגר, שיהיה בהצלחה במשימה היומית של שמירת הידיים,
יש מי שנמצא בהיכל התהילה כבר זמן ארוך כלומר זה אפשרי.
הלוואי והיום יהי גם נקי אבל בעיקר שפוי, שאוכל לנשום מעט אוויר לפני שחוזר להאיבק בגלים.
WannaStop

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115876

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
תודה על השיתוף,
סתם משהו מנסיוני,
לצערי, הידע שזה אסור לא כל כך עוזר, אפילו שאני חרדי מבטן לידה,
אני צריך לחפש מה אני סובל כשאני משתמש, זה יותר שומר עלי,
זה סתם דרך אגב ממני הקטן.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115879

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

אנחנו איתך !
כל ההתחלות קשות מאד !
עם הזמן נבין כמה הדבר אפשרי בעזרת השם ואז הלחץ ירד ונהייה יותר שפויים.
אמן ואמן !

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115883

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי, אני חייב לומר לך שאתה עובד קשה. לדעתי קשה מידי. 
אני למדתי שאני חלש, אני עושה את כל מה שהספונסר שלי אומר לי לעשות ואני נקי בכיף, לא במלחמה. 
מאחל לך גם שפיות.

אוהב.

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115885

• wannaStop
  • דירוג כסף
נתן 01 כתב on 01 ינו' 2019 16:16:

אחי, אני חייב לומר לך שאתה עובד קשה. לדעתי קשה מידי. 
אני למדתי שאני חלש, אני עושה את כל מה שהספונסר שלי אומר לי לעשות ואני נקי בכיף, לא במלחמה. 
מאחל לך גם שפיות.

אוהב.

אני אשמח שתרחיב מעט..
עוד יום נקי מתווסף.
סערות במח, אבל עוד נקי.
גם מי שנגמל מסמים וסיגריות חווה את זה, לא? משביעו רעב, מרעיבו שבע. כל זמן שרגיל לשבוע נשאר רעב, כשיתרגל לרעב כבר יהיה שבע, לא?
לילה טוב

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115888

• wannaStop
  • דירוג כסף

צהריים נוספים. עדיין נקי.
המשך יום טוב

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115892

• wannaStop
  • דירוג כסף

בוקר טוב. עדיין נקי.
בברכות השחר היום שמתי לב שאני צריך להוסיף משפט מקדים באחת הברכות: "וכוף את יצרנו להשתעבד לנו", לא אנחנו אל היצר, ורק אח"כ יהיה לי שייכות אמיתית לומר "וכוף את יצרנו להשתעבד לך"..

בברכת המשך יום נקי,
ואל תהי ברכת הדיוט קלה בעיניך,
WannaStop

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115899

• wannaStop
  • דירוג כסף

נגמר עוד יום אחד נקי.
WannaStop

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115901

• wannaStop
  • דירוג כסף

מסיים נקי את היום הזה.
בחסד עליון עלי אני מסיים שבוע רביעי.. תחושה של טירונות. אני אפילו לא מנסה להילחם ברצונות, רק לייצר הרגלים אחרים..

בראש שלנו מסתובבים מחשבות ודמיונות ורצונות ודחפים ורגשות וכדומה. באופן טבעי אנחנו פשוט חיים ולא מגדירים כל פעם את ההבחנה בין מה שמסתובב לנו בראש. השטף הזה מוליד את התגובות שלנו גם כן בשטף, הבקרה שלנו בדברים האלה לרוב היא אינסטינקטיבית, כלומר יש לנו פרוטוקול התנהגות שעל פיו אנחנו פחות או יותר מגיבים. כדי ליצור פרוטוקול חדש אנחנו צריכים לשים לב למה שקורה איתנו כדי לחשוב, לעכל ולהיות מודעים. גם בתאווה זה עובד ככה. בין המחשבות צצים דברים רעים ואז או שנימשך לזה ורק כשנתעורר נבכה, או שנכנס להיסטריה ונתחיל להילחם. 2 האופנים הם לא טובים לדעתי, אם כי כמובן השני לא כ"כ רע. אני חושב שצריך בראשונה ליצור מצב של ניתוק בין הדמיון המתאווה ובין הרגש והנפש, כשאני אומר ניתוק אני מתכוון סה"כ שיהיה אפשר לבחור, שתהיה לנו קצת שליטה. נראה לי שנקרא לזה ׳מודעות׳. בכל פעם ששם לב שצץ דמיון אז צריך לציין לעצמי שהתחילה גאות ולקחת 3 נשימות עמוקות, וזהו, מה יקרה הלאה פחות חשוב. (כמובן שכדאי להתאמץ לעבור את הגל בשלום). וכששם לב שנגמרה הגאות אז לציין גם את זה. ואפילו אם שמתי לב רק להתחלה או רק לסוף, בכל זאת לציין שנגמר או שהתחיל. אני חושב שזה אמור לעזור לבקרה, לסמן גבולות, להבדיל בין תאווה לסתם מחשבה. הנקודה היא שהנפילה או המעידה לא תבוא בזרימה, אלא יהיו לה מעכבים. לאט לאט אני מקווה זה יעזור להטמיע הרגלים חדשים. לא שינוי הרצון, לא שינוי הדמיון, אלא שינוי התגובה. זה נותן טיפה יותר מקום ל׳אני׳. אלה מחשבות שעלו לי בעקבות פורטיפיי.

השבוע עוד מעט ייגמר, בעז"ה הלוואי וייגמר נקי. המשימה השבוע הייתה להתרכז ולהתאמץ ולחשוב ולהתרכז בשמירת הידיים והמקלדת. מיום א עד עכשיו, הצלחתי לעמוד בזה. גם כשהיו סערות קשות במח והיה מסוכן וראיתי את התהום פרושה לפני, בכל זאת הצלחתי להתאפק. אני מתפלל שגם בשבוע הקרוב, 7 הימים שיש שם, יוסיפו לי כח מהשמיים. ואפילו רק להיום. בכל מקרה, אני מתלבט במה להתמקד השבוע, האם לעשות את המשימה של התיעוד או משימה של ערך עצמי (אין לי הגדרה טובה יותר). המשימה השנייה היא פשוטה מאוד: להסתכל בבוקר במראה, לחייך לעצמי ולאחל יום טוב ולזכור שאני מסוגל. וכן בערב ולאחל לילה טוב. אולי השנייה קשה יותר כי גם אם ח"ו לא יהיה מוצלח, אני עדיין אצטרך לעשות את זה.

מה דעתכם? איזו משימה לבחור?

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115903

• wannaStop
  • דירוג כסף

ב"ה השבת הזו הייתה נקייה.
אני ממש רואה איך לגוף יש הרגלים משלו, גם כשנראה לי שהכל בסדר פתאום הגוף מעורר את עצמו. ואז נכנס המקום של ההרגל החדש, אולי אני לא שולט למטה אבל אני בהחלט יכול לשלוט על הידיים. בקושי ובעמל, הרבה עמל.
בסדר, מצוות לא להינות ניתנו.

אז השבוע הזה נפתח ממש עם הבדלה, ובעז"ה שיהיה השבוע הזה, 7 הימים הקרובים, אפילו רק מחר, ואפילו רק הלילה הקרוב נקיים מכל חטא וחשוכים מכל עוון.
אני נוטה לבחור במשימה הראשונה, של ציונים, לציין לעצמי את גלי המחשבה הדמיוניים. כי בשבוע החולף אמנם הצלחתי בשמירת הידיים והמקלדת (תודה תודה תודה לא-ל חי) אבל היה קשה בראש. היו סערות במח. לא אקשר, היה לי מסוכן באמת.
אז אני חושב שכדאי לאזן טיפה את מה שקורה שם, לוודא שאני מודע להתפרצויות האלה.. מה דעתכם? עוד לא החלטתי סופית, אבל זה הכיוון.

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115904

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב .
אוהבים אותך ..

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115909

אשריך ואשרי חלקך 
אתה ממש מחזק אותי 
חלקנו כאן נשואים ויש לנו התמודדויות אחרות 
אבל ההתמודדות שלך היא גם התמודדות פיזית של הגוף שרק רוצה לפרוק 
ואתה גובר עליו ועל התאווה 
ואני ממש מעריך אותך 
תהיה חזק , וגם אם חלילה תיפול אל תתן לזה לייאש אותך תהנה מהימים שאתה נקי , 

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115910

• wannaStop
  • דירוג כסף
אחד יחיד כתב on 05 ינו' 2019 21:29:

אשריך ואשרי חלקך 
אתה ממש מחזק אותי 
חלקנו כאן נשואים ויש לנו התמודדויות אחרות 
אבל ההתמודדות שלך היא גם התמודדות פיזית של הגוף שרק רוצה לפרוק 
ואתה גובר עליו ועל התאווה 
ואני ממש מעריך אותך 
תהיה חזק , וגם אם חלילה תיפול אל תתן לזה לייאש אותך תהנה מהימים שאתה נקי ,

תודה. זה כיף גדול לקבל תגובה כזו. "איש את רעהו יעזורו, ואיש לאחיו יאמר חזק".

החלטתי בעז"ה שהשבוע אתמקד במשימה הראשונה, זה נראה לי חשוב יותר.
אפשי ואפשי, הרצון שריר וקיים, אבל יש עוד רצון והוא להראות לעצמי שאני יכול לפתח הרגלים חדשים. אפשי ואפשי אבל השכל קובע שזה רע לי.
המשימה השבוע לציין לעצמי כשנכנסת מחשבה ולנשום כמה נשימות ולדמיין שמיים מעוננים וזהו. רק לדעת שנכנסה מחשבה. לא להחליף אותה, לא להתעצבן, רק לדעת שהיא פה. וכשהיא הולכת לציין שהיא הלכה.
זה הכל. המשימה היא רק התבוננות, בקרה מסויימת.

נזכרתי כרגע בפיוט מיום כיפור שמספר שבחו של הקב"ה ותהילתו. אני מורה לעצמי היתר לקחת את המילים הפותחות שם לתאר את מה שמניע אותי ממש עכשיו "ואווית תהילה". אני מתאווה להגיע להיכל התהילה. לא להיות, רק להגיע.
"ואווית תהילה...והיא תהילתך".

לילה נקי,
יום שפוי,
WannaStop

תגובה: עוד אבנך ונבנית, נשמתי לפני 5 שנים, 2 חודשים #115916

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אם הבנתי,
אתה סובל מאובסביה, מחשבות של תאווה, כל הזמן,
מנסיון, זה תהליך, אתה תהיה נקי באופן פיזי, יקל עליך גם בראש,
ועד ש...
בגלל זה יש חברים, להיות בקשר לשחרר כל הזמן מה שיש בטן,
ואלהים גדול.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן