ברוכים הבאים, אורח

אבוד צריך עזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אבוד צריך עזרה 1134 צפיות

אבוד צריך עזרה לפני 5 שנים, 3 חודשים #115610

שלום, לפני שנה נכנסתי לאתר והצלחתי לא רע , אבל אחרי זה נפלתי ואז עזבתי את האתר , מאז יש לי נפילות פעם בשבוע או שבועיים בערך אבל זה נפילות קשות ומרירות.
בשבועיים האחרונים אין לי רסן בזה, אני מרגיש שאני לא שולט בזה ואני לא מבדיל אם זה רע או טוב 
פעם שראיתי אז זה מאד נחרדתי שראיתי אבל היום אני כאילו מרגיש שזה לא מפריע לי. 
אני מאוד רוצה להפסיק ! 

תגובה: אבוד צריך עזרה לפני 5 שנים, 3 חודשים #115615

• איש פלא
  • חבר ותיק
  • "איש פלא ונשמתי פלא גדול"

שלום,
 טוב שאתה רוצה לצאת לחופשי! תשמור על הרצון הזה!-)
  מקווה שתצליח למצוא את העזרה שאתה צריך
 משהו השתנה אצלך לפני שבועיים? (שדווקא עכשיו - שהפסקת לשלוט בזה)
 ממליץ על תוכנית פורטיפיי

תגובה: אבוד צריך עזרה לפני 5 שנים, 3 חודשים #115617

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אנסה לשתף קצת ממה שעוזר לי.
גם אני הגעתי כמוך לאתר לפני קצת יותר משנה, וצברתי מיד תקופת נקיות של למעלה מחודש, נפלתי פעמים בהפסקה של כמה ימים, ושוב צברתי תקופת נקיות של כמעט חודש, ושוב נפלתי כמה פעמים. חבר נפלא יעץ לי לעשות חשבון נפש עם עצמי אולי אני מכור ועלי להצטרף לקבוצות שנים עשר הצעדים, אך אני חשבתי שהוא מגזים מדאי, סוף כל סוף לא הגעתי נמוך כל כך, בסך הכל "רק" צפיתי, ואני בהחלט יכול לשלוט בעצמי ולהגיע לנקיות ומפוכחות בעצמי (אני קורא לזה היום הכחשה). סכמתי אתו שאעשה נסיון להשלים את מסע תשעים הימים שהתחלתי, ואם אצליח לעמוד בו יהיה זה סימן שאינני מכור, אם לא - אבדוק את ההצעה שלו.
אסירות תודה שהשלמתי תשעים ימים נקיים, והעפלתי עד ליותר ממאה ימים, עד שהפסקתי להחזיק ראש בדיוק, וכבר הרגשתי בעצמי שזה "מאחורי", ואני בעל תשובה גמור, התחלתי להתעסק קצת עם אגרת התשובה של בעל התניא ועם שער התשובה בחובות הלבבות. אבל אחר כך שוב נפלתי, והנפילה היתה כואבת מאד, חזרה על עצמה מידי כמה ימים, ואני כבר אפילו לא עדכנתי את מצבי באתר, פשוט לא בקרתי בו.
באיזשהו רגע של מפוכחות הבנתי, שמבחן תשעים הימים לא הוכיח מאומה על כך שאינני מכור, עברתי תהליך לא פשוט שבסופו הגעתי לקבוצות חיות של pa, הכרתי מקרוב חברים שסובלים מאותה בעיה כמוני (חלק מהם הכרתי, אמאל'ה... האמת שזה הרבה יותר עוזר, אבל זה כבר ענין אחר) והצמידו לי ספונסר שמלוה אותי בדרך אל המפוכחות. ככל שאני לומד יותר להכנע לפני א-לוהים, להודות בחוסר האונים שלי להתמודד בעצמי עם הבעיה שלי, לשתף חברים על בסיס יומי, ולעשות את הפעולות, כך אני מרגיש יותר ויותר שנמסכים בי כוחות חדשים שלא הכרתי מעולם. אני עדיין די בתחילת הדרך, אבל אני יכול לומר בבטחון מלא שאני מרגיש שגליתי דרך חדשה למפוכחות. כי פשוט מהרגע שהורדתי את ידי מהמושכות, ומסרתי אותם לאבא שבשמים, הוא פשוט התחיל לעשות עבורי דברים שאני לא הייתי יכול לעשות. כמובן שהוא לא יעשה עבורי מה שאני כן יכול לעשות בעצמי, אבל אני מבקש ממנו שיתן לי את הכח להבחין בין מה שאני יכול לעשות לבד ומה שלא, ואת מה שאינני יכול לעשות לבד אני משאיר לו, וכמה מדהים - הוא פשוט עושה את זה. התחלתי להאמין בנסים, זה קורה לי מול העינים.

באהבה רבה
ובתפילה לעוד יום נקי ומפוכח

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: אבוד צריך עזרה לפני 5 שנים, 3 חודשים #115622

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
זה נקרא התמכרות1
משתמשים פעם אחת, ורוצים שוב ושוב,
תתחבר לחברים מהפורום,
ומפה הדרך לתקווה גדולה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אבוד צריך עזרה לפני 5 שנים, 3 חודשים #115629

• HiddenLight
  • חבר קבוע

הרגש נשחק עם השנים... אל תשכח מי אתה.

תגובה: אבוד צריך עזרה לפני 5 שנים, 3 חודשים #115657

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!
אני רוצה להפסיק? אז אני מפסיק. מה הבעיה.
אם אני לא יכול, אני אמור להודות לפחות לעצמי שאני לא יכול. אחרי שאני מודה בזה, אני פונה לשמוע לעצתם של אלו שהיו במצב שלי, ואני שואל אותם מה הם עשו כדי לצאת מהמצב הזה. 

בהחלמה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן