ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: 3..2..1.. GO 3648 צפיות

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 3 חודשים #115790

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
וואו, כל הכבוד על האומץ ועל הכנות. בכלל לא מובן מאליו.
לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 3 חודשים #115803

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תודה רבה על השיתוף ועל התקווה.

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116007

55  יום 
קיבלתי דרגת ירא שמיים 
קצת מצחיק לומר עלי ירא שמיים 
אבל אני באמת עושה השתדלות 
מעבר להתרחקות מהתאווה מתפלל בבוקר וכו 
אתמול במקרה קראתי איזה כתבה באתר תמים יחסית "וינט" 
שבוא מישהי תיארה את גופה וכו' והבנתי למה זה נקרא אלרגיה 
למזלי זה נעצר בזמן הפריחה והגרד    ולא נתתי לאלרגיה להתקדם .
אני ממש נכנס לפה כל כמה ימים רק כדי להיזכר שאני עדיין מתמודד וגם אם יש כמעט חודשיים נקיים 
זה יכול להיעצר ברגע 
חשוב לי לומר אני לא עושה את 12 הצעדים בהגדרה אבל כן לקחתי את עניין הכניעה וקורא קצת את הספרים .
וכשמגיעה התאווה במקום לתפוס ולהילחם אני פשוט טכנית מוציא אוויר במקום להכניס בזמן הזה שהלב מתחיל להאיץ , אני מרפה ואומר הכל בסדר אני לא הולך ליפול תרגע במקום להיכנס למלחמה 

המשך שבוע טוב וחודש טוב לכולם 
בברכת הבא ליטהר מסיעין בידו 
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 2 חודשים על ידי אחד יחיד.

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116010

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתוף ועל החיזוק
הלואי שתשאר נקי לכל החיים רק להיום וכן לכולנו !
תמשיך לשתף ולהרחיב על הצורה בה אתה מתנהל כשמגיעה התאווה בשביל להשתחרר כליל !
כל טוב אחי היקר !

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116053

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי!
אני שמח בשבילך שאתה נקי, ושזה עובד לך בדרך שלך.

תמשיך לשתף אותנו. 
אוהב.

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116144

65 יום ! 
הודו לה' כי טוב 
קצת מחשבות ספונטני :
אני בספק אם מגיל 14 היה לי 65 יום אולי בשנה ראשנה שלי 
כמובן שלנשוי במובן מסויים יותר קל כשהוא כבר מתמודד , כי לפחות פיזית  פחות קשה לו (זו דעתי) 
אני כאמור כבר חודשיים "נקי" השבוע היה לי קצת קשה , איזה בוקר ישבתי בבית והתאווה התדפקה על דלתי 
נכנסתי לאתר לעדכן את הטבלה וניסתי להתקשר לאיזה מטפל שאני בקשר איתו מידי פעם , וזה כבר עזר  למרות שהוא לא ענה , בכלל אצלי אחד האתגרים הגדולים שמשפיעים עלי לכל היום לא רק לתאווה  אלא בכלל לסדר יום טוב ,זה להתקלח, בערב אני עייף מאוד עולה למיטה ככה מוריד בגדים איך שהוא , ואז בבוקר מרגיש זיפט חוזר הביתה  אחרי שפיזרתי ילדים בשביל להתקלח כי אני זיפט ואז אני מתחיל להימרח שעתיים בבית ולפעמים נשאר עד הצהריים (כביכול עובד מהבית אבל זה לא אותה איכות)
בבוקר שאני כבר מקולח אני יכול לצאת ישר לעבודה לעבוד יותר טוב להימנע מנסיונות ועוד.. 
אני חושב שזה מצחיק  לומר שהניסיון שלי להתקלח בלילה  , מעניין אם לעוד מישהו פה יש ניסיון שלכאורה הוא לא רוחני אבל משפיע עליו בהרבה תחומים 
המשך חיים ארוכים  25 יום ל 90  מי שחושב שאני ישבר שישכח מזה .
ואגב אולי אחת הסיבות שאני מצליח הפעם כי אני מבין שהדרגה הבאה של  הפתרון שלי זה קבוצות ו12 צעדים עד הסוף  , וזה לפחות בראש שלי אתגר גדול , אז אני מנסה לעשות הכל להצליח ככה 
וכמו שראיתי שרושמים פה רק היום  
והבנתי שדווקא הרבה מתחילים צעדים אחרי תקופת ניקיון מסוימת אז אולי יום אחד ...

אחד הדברים שרשמו לי פעם בצאט וממש חיממו את ליבי 
אחד יחיד אל תשכח שהקב"ה אוהב אותך בכל מצב ולא משנה כמה חטאת
אבל כבן יחיד שהוא כ"כ אוהב אתה בטח לא רוצה לאכזב אותו 
ואז הבנתי למה בחרתי אחד יחיד בלי כוונה 
אולי צריך לשנות לבן יחיד 

לילה טוב בנים יחידים

סופש רגוע

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116146

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

ממה הדגש שלך בהחלמה? מה אתה בעצם עושה כדי להיות גיבור?

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116149

• Yk1
  • חבר קבוע

אחד יחיד, שמך נאה לך...
אני חדש כאן, וקורא הרבה חומרים בפורום.
מזדהה ממש עם כל מילה שאתה כותב, ומבין כל כך טוב את מה שעובר עליך.
אשמח מאוד שתשתף עוד בפתרונות פרקטיים לרגעי משבר, כמו להתקשר, לחשוב על הצעד הראשון, שכתבת ועוד.

מאחל לך הצלחה ענקית בהמשך דרכך

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116176

היי , 
מוצא את עצמי כותב פעם שניה כי נמחק לי מגיב לשניים :אני לא גיבור אני ס"ה בר מזל  ( כי אצלי לאחר שבוע ב"ה המלמות לא היו  יום יומיות או שעתיות  אלא אני בעיקר מתחזק תחזוק )
אבל באמת פה בפורום אין גיבורים  יש נכנעים , בדיוק בשבת חשבתי מה זה נכנע ? נקח מעולם אחר בן אדם יש לו סובארו חבוטה ורואה רכב מנקר עיניים מחליט לעבוד קשה לשדרג את הרכב עובד יותר שעות ומבין שזה לא ריאלי  פותח מגזינים מחפש ביד 2 ממש נותן את נשמתו לעניין הולך לנסיעות הדגמה חינם תערוכות חינם סירטונים של מכוניות העיקר לחוות ממכונית יקרה וכך זה מתגבר זה פוגע לא בחיים ף הוא מחליט זהו אני לא מסתכל על מכוניות יוקרה וגם ליתר ביטחון גם לא נוהג יומיים לא להיזכר ברכב כמובן שזה מחזיק רק יומים ואז הוא צריך להשלים את הפער , בסוף הוא נכנע נכנס לסובארו קצת שפוף אפילו לא מבחין שחתכה אותו עכשיו פרארי אדומה נוצצת מנקרת עיניים הוא פשוט הבין זה הרכב שלי ואני לא יסע על פרארי  אחרי כמה ימים אפילו התחיל להעריך אותו קצת יותר , זה רכב  טוב הכי טוב בשבילי נועד עבורי , וזה להרפות מהמלחמה , לא להילחם אוי איך בא לי לראות מכונית אבל אני לא רואה, אלא פיזית להרגע להרפות  ללטף את הסובארו שלך ולדעת אומנם סובארו אבל היא שלי ולגלות רק אחרי שתכנע לסובארו  שהיא גם הרבה יותר  נוחה  לי מכל פרארי ששותה מלא דלק וכל חלק שלה ממש יקר ולא חסר בכלל פרארי מכוער .  
, מדבר אל  עצמי כמובן , כי הכתיבה הזו היא בראש ובראשונה  עבורי , וייתכן שאני סתם מקשקש ,  
, בפרקטיקה :  בהתחלה הייתי נמנע יותר מהמחשב במקום לוקח ספר (גם עכשיו אני צריך להמינע יותר בלי קשר ) , יושב יותר ליד אישתי בשעות שיכול לקרות דברים , לא נשאר בבוקר בבית לבד, היום אני פחות מפחד מעצמי יותר כנוע מבין שאני פשוט לא יכנס ולא נלחם עם עצמי  , וכמובן יש את הטיפ של עזרה ראשונה לדעת מה אתה עושה אם בכל זאת  למרות הכל הגיע התאווה מה אתה עושה מיידית ,למשל : מתקשר לחבר גם שלא יודע מהעניין להסיט אותך מהנושא , מתקשר לאישה  או  לאבא לאמא ,(אומרים על יוסף שהיה מדמיין דיוקנו של אביו )   מדליק שיר שמחזק אותך(אני אוהב מה תגידו לו שחולת אהבה אני ,  ) בורח מהבית , אני נכנס לאתר כל כמה ימים זה מזכיר לי שאני מתמודד כי אחד האתגרים של התאווה  זה לחשוב שעברת את זה ואז היא  יתפוס בפינה חשוכה לא מוכן בלי האקדח עליך , לילה טוב נתראה סופ" ש תנו תגובות וטיפים  , ותודה שאתם קוראים זה ממש מחזק ועוזר לי ממש לכתוב 'קודם כל לעצמי , 
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 2 חודשים על ידי אחד יחיד.

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116177

• חיים2000
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • חבר חדש

כל הכבוד לך שאתה ככה מחזיק מעמד!

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116182

• Yk1
  • חבר קבוע

משל נחמד.
ובכלל, כל אחד שחושב וכותב משהו, זה לא חייב להיות מדויק והכי תואם.
כל עוד זה עוזר לו אז זה חשוב ומשיג את המטרה.
אני התחברתי.

בקשר לפרקטיקה, לי מאוד עוזר להתכתב כאן עם חברים, לקרוא שרשורים ולהגיב.
הנה, עשיתי את זה...

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116211

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אח.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116215

כל הכבוד אחי.
יישר כוח על הדרך שאתה עושה,שוב מראה שבתכלס הכול אפשרי.
תודה אחי על השיתוף.

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 2 חודשים #116272

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה בהמשך הטיפוס ל-90 יום!

תגובה: 3..2..1.. GO לפני 5 שנים, 1 חודש #116442

85 יום ! 
אני יכול לחכות עוד 5 ימים לעשות וואו 90 אבל משום מה לא בכזה היי 
האמת לרוב אני לא ממש מרגיש שאני הולך ליפול הרחקתי את זה ממני 
אבל כן קורא שאני מתגעגע מצד אחד זה סימן טוב גי געגוע אומר שאני מבין שזה לא שייך אלי שזה רחוק 
אבל קורא קת תחושת ריקנות , דיברתי פה בעבר על העשה טוב שבאמת היתה תקופה שהיה יותר טוב 
מקווה שאני יחזור לשאיפות של עשה טוב שייתן סיפוק 
בכל מקרה בהצלחה לכולם , ואולי  כן אתן חיוך קטן בסוף 90 זה לא רק מספר 
ויש את העניין שלצדיקים בעוה"ב מראים את היצה"ר כמו הר גדול והוא אומר איך עברתי כזה הר , ולרשע כמו חרק קטן ( לא זוכר את הדימוי המדוייק ) שאומר איך לא עברתי  
אצלי זה קצת הפוך שאני מגיע  ל90אני אומר זה לא כזה הר אבל לפני זה היתה נראית משימה בילתי אפשרית , בכלל אני קצת מחמיר עם עצמי היום צריך לשמוח על כל רגע ולהסתכל קדימה ,  בהצלחה לכולם ותצטרפו אלי  נמשיך יחד 90 נוסף מי לראשונה ומי שממשיך , מי מצטרף ? 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן