ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46477 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118473

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

אני היום שמח מאד לבשר על ניסים וניסי ניסים כפשוטו.

בבוקר שמרתי על העיניים באופן נפלא מאד, למדתי עם חברותא, אחרי זה קבלנו אורחים ברוך השם.

אחר הצהריים לקראת הערב אשתי רצתה שנצא עם כל המשפחה לכותל. ידעתי שבימי חול המועד זה סכנה עצומה בשבילי לצאת לשם עם משקפיים. ממש ככה ! 

ה' עזר לי לוותר על לקחת את המשקפיים ועזר לי להשאיר אותם בבית. זה ממש לא היה פשוט מבחינתי לעשות את הוויתור הזה, כי המחלה אמרה לי : הרי, אתה צריך לצאת לשם, אז מקסימום תתן מבטים זה בכל מקרה לא יהיה שוטטות ובפרט שאתה עם בני המשפחה.

לכן אני אומר וחוזר אני לא ויתרתי, ה' עשה את הויתור בשבילי.

פתחתי מעגל עם הספונסר ועם חברים.

ועכשיו תשמעו ..... כל הדרך היו אלפי ויתורים. הן ברכבת והן בדרך לכותל והן בכותל עצמו. לא רק שלא שמתי משקפיים (כי לא היו לי) אלא שגם לא נתתי שום מבט בלי משקפיים על בנות. זה נס אדיר בפרט אחרי ימים קשים של קריז אדיר, ימים שאין שגרה וכו'.

אני ממש אסיר תודה על כל האלפי ויתורים האלו.

עכשיו אני כבר יודע מה המחלה חס ושלום תרצה לשכנע אותי מחר אם לא יקרה נס (ואני בטוח שהנס יקרה, צעד 2)....

ניחשתם ???

היא תרצה לשכנע אותי ללכת לכותל לבד (בלי המשפחה) ועם משקפיים, עם הטענה שזה לא סתם שאני משוטט אלא יש לי סיבה ללכת לשם, בשביל להתפלל....

ובינינו הבננו שזה סתם צחוק !!

בכינות אין לי מה לעשות שמה בכותל.

אם מחר בערב אני מדווח שיצאתי לכותל עם משקפיים, תבינו שזה נקרא נפילה לפחות בספירה של המבטים...

אני מתחנן לאבא אוהב, שיעזור לי מחר לוותר על כל המחשבות הטפשיות האלו, שיתן לי חופש מהם, ושאני אהיה כולי בשמחה בעזרת השם יתברך ! שמחה של מצווה. שמחה של חיבור.

בכתיבת שורות אלו אני נזכר שהתפילה שלי הבוקר בכריעה על הברכיים היתה עם הכנעה מיוחדת. אולי בזכות זה זכיתי לגל עצום של ניסים היום. מחר גם אשתדל להתפלל בהכנעה גמורה בלי נדר ובסייעתא דשמיא, כי גם זה הוא מתנה מאבא אוהב !

אוהב אותכם מאד ומתפלל לגמור את העונה הזאת של ימים חמים עם הצלחה מרובה !!!

מועדים לשמחה !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118477

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום
בכתיבת שורות אלו אני נזכר שהתפילה שלי הבוקר בכריעה על הברכיים היתה עם הכנעה מיוחדת. אולי בזכות זה זכיתי לגל עצום של ניסים היום. מחר גם אשתדל להתפלל בהכנעה גמורה בלי נדר ובסייעתא דשמיא, כי גם זה הוא מתנה מאבא אוהב !

כן לי זה ממש עוזר כל הזמן .
יום שאני שוכח לעשות זאת , אנח פשוט נעמד ומשוחח איתו , פשןט לא מוותר. 
דוגמא מאתמול. 
כל העם מטייל וחצי ממנו נוסע לירושלים. 
אז אני נסעתי אתמול גם , אך בבוקר ירדתי על הברכיים ותוך מסירת חוסר אונים הוספתי גם את הנסיעה ואת הפחד מהפקקים,  ופשוט מסרתי לא אותם וקיבלתי שרצונו יעשה .
בבוקר הייתה נסיעה חלקה ומהירה , ובליילה גם .
אסירות תודה לאבא. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118479

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
קראתי שרשור של מספר שבועות. 
תודה על השיתופים. על החיזוקים. 

זה נשמע לי בפרספקטיבה של זמן, כאילו מלחמה ארוכת טווח במחלה. המיקוד נמצא במפוכחות השלילית במקום במפוכחות החיובית. אני טועה?

מאחל לנו, המשך יום שפוי ונקי. מחובר לאלוקים ולאחרים. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118500

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

כן ברוך השם שאתה טועה.
אני מתמקד בחיובי, ומתרחק מהשלילי.
שיש בחינה לפעמים של קושי ומלחמה אני חושז שזה טבעי, כי אם אני אתן למחלה למשוך אותי לאן שהיא רוצה אני אתרסק.
בינתיים אני רואה שיפור גדול ועצום, בכל התחומים כולם. כנרה שאני בדרך הטובה.

באסירות תודה הבוקר עבר באופן נפל מאד, לא הלכתי לשום שוטטות אלא אדרבה ישבתי ללמוד עם חברותא, שמעתי שיעור מאד יפה, וסעדנו ביחד עם האשה והילדים. מתפלל להמשך יום נקי ומפוכח מלא בסיפוק ויראת שמיים. ומתחנן שרק להיום ה' יציל אותי מאובססיה ומרצון ללכת לכותל ולכל מיני מקומות שיש בהם פריצות.

תורה רבה לכם !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118501

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

סבבה.
תשתף אותנו גם כן במפוכחות החיובית. בפעולות האהבה.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118502

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

האמת שקדושת נותן הרבה וכח ותקווה מהמפוכחות שלו גם כאן וגם בקבוצה טלפונית באופן קבוע. 
אוהבים אותו ואת ההחלמה שלו. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118503

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לך שבי היקר !!

אני דוקא חושב שבאופן החיובי יש לי הרבה החלמה. אבל אם אתה לא רואה את זה נתן לא נורא.

רציתי לשתף על 2 הבדלים ששמתי לב אליהם היום :

א.  שנה שעברה אני זוכר שבחג יצאנו לסוכה של רב חשוב עם כל המשפחה, היו שמה המון אנשים כך שהיה אפשר להיעלם בלי שכ"כ ישימו לב. ואני זוכר שנעלמתי לשעה של שוטטות במקום שהסיכויים לראות משהוא היו קלושים בפרט בלילה. הילדים חיפשו אותי ודאגו ולא עניתי לטלפונים וכו'... בקיצור בלאגן !

והערב יצאנו לאותה סוכה, ובאסירות תודה הגעתי נקי ויצאתי נקי ולא היו אובסייות והכל היה בסדר גמור ברוך השם.

ב. שנה שעברה היינו באיזה שמחת בית השואבה ואני יצאתי באמצע לסבב שוטטויות בלי להגיד לאשתי שאני יוצא... ובלאגנים.

והערב, יצאנו לאותה שמחת בית השואבה (אחרי הביקור אצל הרב) ובאסירות תודה נשארתי בשמחת בית השואבה לרקוד ולשמוח ולא יצאתי לשום שוטטות. היו שמה ויתורים מאד רציניים באסירות תודה כי ליד הבית כנסת היו המון נשים עם ילדים וכו'. התפללתי לה' שיעזור לי להישאר נקי ולא לבדוק אם יש מושאות תאווה וכו', וויתרתי על זה. גם ויתרתי על המחשבות מהסגנוןף עוד מעט יתחיל להיות קר, ואז תצטער על זה שלא מספיק נהינית בקיץ החם וכו'...

היום המחשבות לצאת לכותל וכו' שרשמתי אתמול כמעט ולא הגיעו, ואם כן בעצמה מאד קטנה. אני מתפלל לה' שישאיר אותי נקי ומפוכח וכן את כולנו, גם מחר.

אוהב אותכם וצריך אותכם.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118504

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים נפלאים !!

ישתבח שמו לעד .... !!!!

אני היום זכיתי ללמוד בבית המדרש, לעשות קניות בנקיות (אותם אותיות), לשתף חברים, לדבר עם הספונסר. וזה לא מובן מאיליו ביום ששי של ימי חול המועד לזכות לנקיות מוחלטת.

בדרך חזור מהבית מדרש ניסיתי להתחבר לקבוצה הטלפונית של הצהריים, וברוך השם היה שמה חבר חדש ואת חבירי בלב ובנפש פווארלס היקר.

בדיוק בזמן השיתוף היה מולי מושאת תאווה, לא הצלחתי לראות עד כמה היא טריגר מאד רציני כי המשקפיים היו בתוך התיק. ברגע שהאובססיה רצתה שאשים אותם על העיננים, שיתפתי על זה ושאני מבקש כח לוותר... 

הנס קרה.

אחרי זה תוך כדי דיונים על הנושא של חיבור להקב"ה וכו' עברו עוד 2 טריגרים הנראים למאד מעניינים, ובלחש התחננתי לה' " ה' תעזור לי לוותר בבקשה ! "... והנס קרה שוב.

אני אסיר תודה מאד מאד על זה.

כהרגלי מבקש לפתוח מעגל ליום השבת.

בשבת חוה"מ שנה שעברה יצאתי לשוטטות עד לכיוון הכותל כי ידעתי שיש המון נשים שעולות לרגל ותיירות וכו' ובטח יהיה מה לראות.

השבת, אני מבקש מה' את הכח לוותר לגמרי על זה... לגמרי בעזרת השם.

תודה רבה שאתם איתי בדרך הנפלאה הזו.

אובה אותכם !

שבת שלום ונקייה ומפוכחת ועם המון דבקות לאבא היקר שאוהב אותנן כל כך !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118509

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

סוגר מעגל נקי לחלוטין, בלי מלחמות ועם הרבה ויתורים.

לא מובן מאיליו בכלל. הייתי די מחובר להקב"ה ולאסירות תודה !

מאחל לכולנו פיתקא טובה של נקיות ושפיות.

אמן ואמן !!!

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118512

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אני חייב לשתף באסירות תודה גדולה, שבליל הלימוד כאשר קראתי עם הבן שלי בסוכה את התהילים היתה לי התרגשות נוראה של הודאה להקב"ה על כל הטוב שעשה איתי השנה, שהכניס אותי לתכנית, ששמר עחי נקי, וכו' וכו'., וגם התרגשות בבקשה מה' שימשיך לרחם עלי ועל נשמתי ושיקרב אותי מאד אליו.

ממש ירדו לי דמעות כמה פעמים.

זה נראה לי הפעם הראשונה ממזמן שאני חווה כזאת התרגשות בקריאת התהילים בליל הושענה רבא !!

תודה לך אבא יקר !!

אם אדע לאהוב אותך כפי שאתה אוהב אותי, אני בטוח שכל הבעיות הרגשיות שלי ייעלמו ברגע !

בהצלחה רבה לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118513

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

באסירות תודה אני חוזר הביתה מהבית כנסת נקי לגמרי !

היה אובססיה מאד מאד קטנה שביקשה ממני שאוותר על השינה אחרי ליל הושענה רבא כדי לצאת לשוטטות, וברוך השם לא פעלתי על זה.

רציתי לחשוף את זה ולבקש מהקב"ה הכח לוותר לגמרי היום וגם מחר שמחת תורה על מבטים ושוטטויות והסתכלות על נשים ברחבות של הבתי כנסיות וכדו'.

אוהב אותכם.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118514

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה קדושת. חיברת אותי. תמשיך לכתוב כאן.

הכתיבה שלך קצת מזכירה לי את הכתיבה שלי בתחילת הדרך. את ירח הדבש, או ליתר דיוק שנת הדבש שהייתי נתון בהם. בבחינת חסד נעורייך.

אני מתפלל בשבילך שתשמור על זה, ובשבילי שהיושב במרומים יחדש את הברען שלי כקדם. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118516

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לך !

אני מבין שאתה ממש עשית דרך... עם עליות וירידות אבל תשמע, לא פשוט אלפיים ומשהו ימים !!!

בהצלחה אחי היקר !

ואולי ביחד נחזק את הברען !!

חג שמח !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118519

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

מבקש לפתוח מעגל על יום שמחת תורה.

חסר אונים מול אובססיות לצאת לשוטטות לכיוון הכותל בימים של חג שיש המון נשים ותיירות ! 

חסר אונים מול רחבות של בתי כנסיות שיש שם בשמחת תורה המון נשים !

חסר אונים מול המחיתה של בתי כנסיות שלא מספיק סגורה !

מבקש לפתוח מעגל שבעזרתו של אלוקים לא אצא לשוטטות, ואהיה כל זמן שאני בחוץ בלי משקפיים, ולא להרים את העיניים לכיוון העזרת נשים אם המצב שם לא תקין !

תודה רבה לכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118523

• aviyodea
  • דירוג זהב

קדושת הקדוש!!!

השלמתי את כל מה שלא קראתי קודם, זה לא יאומן כמה אני לומד ממך ומקבל מך כוחות..

ממש אוהב אותך!!
חשוב לי לשתף ל עצמי אבל לפני זה אי קורא עליך זה מחזק אותי לא פחות מהשיתופים על עצמי.

אני קורא ואומר לעצמי וואי זה מדהים ה' מרפא אותו לאט לאט וביציבות, ואחרי תקופות ארוכות הוא רואה שיפורים עצומים..

מאוד מזדהה עם הדרך להתמקד בחיובי!!

הרבה הצלחה!!

חולם ליצור איתך קשר, אבל עדיין מפחד להיחשף..

זמן ליצירת דף: 1.48 שניות

Are you sure?

כן