ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46493 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 8 חודשים #143234

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ואהובים !

עוד ועוד נפילות...

אסירות תודה שמאתמול אני נקי. אתמול היה נס שהייתי במקום מסוכן והתחילו מבטים והשם עזר לי לצאת משם ולא לשוטט... 

אתמול בערב היתה לי שיחה עם הספונסר והוא אמר לי לחזק המון המון פעיולות החלמה. אמר לי לדבר עם לפחות 5 או 6 חברי תכנית כל יום עד להודעה חדשה.

היום כבר עשיתי כמה שיחות, עליתי על קבוצות, כתבתי הרבה. ואני מתחנן להשם שיעזור לי להתמקד בהיום. כי אני אין לי כח. אני חלש מאד מאד !! אין לי סיכוי בלי עזרתו של השם יתברך !

מקווה מחר לעדכן שאני אהיה נקי. 

אני חייב לזכור שהדבר החשוב ביותר היום בחיים שלי הוא היום הנקי.

אוהב וצריך !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 8 חודשים #143238

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

ואוווו,
כל הכבוד,
לקום כמו אריה אחרי נפילה אחרי רצף נקיות,
זה נראה לי קשה בטירוף,
אוהבים ומעריכים,

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 8 חודשים #143242

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה קדימה !

באמת קשה מאד !

אבל להקב"ה כלום לא קשה, הוא יכול את הכל (צעד 2) אז אני מתפלל שיעזור לנו עוד יום.

אמן !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 8 חודשים #143243

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
מזדההההההההההה מאד
ואוווו
כיף לקרוא את השיתופים ובעיקר שאני לא לבד ואתה לא לבד
וביחד ננצח

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 8 חודשים #143248

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

שוב תודה רבה על החיזוק !

היום היה יום עמוס, עם הרבה דברים שלא עבדו בדיוק כמו שרציתי והיו מחשבות שמיד צצו לצאת ולברוח. אסירות תודה שלא עשיתי שום דבר של שימוש, לא מובן מאיליו כלל וכלל !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה, 8 חודשים #143249

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזו מלחמה, כל הכבוד לך !!!
ככל שיעברו הימים יהיה יותר קל, אבל לעולם, לעולם, לעולם, תשאר אם גיצים קטנים מתחת לכל האפר. 
זרוק משקפות, ותמשיך לעבוד.
אוהבים אותך. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה #145667

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים !

8 חודשים שלא שיתפתי. זה באמת לא בסדר בכלל !

היו ימות החורף ימים בהם אין לי הרבה הזדמנויות להשתמש והייתי פחות או יותר נקי אבל בלי להיות כ"כ מפוכח אפילו שעשיתי פעולות יומיומיות של החלמה.

והנה הקיץ הגיע וכמו כל שנה האובססיה הכתה בי חזק מאד, וגרמה לי להיות מוכרח לצאת לשוטטויות ולעשות בדיקות.

התחיל מויתור גדול, אבל לא החזיק מעמד ונפלתי בשוטטויות.

מבחינת נקי ממבטים אני מתחיל שוב את החשבון. מבחינת הספירה הכללית אני עוד לא יודע, אתייעץ עם הספונסר בעוד שבוע שבועיים כשאתחיל שוב לצבור ניקיון ושפיות.

הגעתי ל מסקנות שרציתי לכתוב כאן :

1- מתחילת התכנית הספונסר אומר לי ליסוע רק עם מוניות במידת האפשר כשאני אמור ליסוע למקומות קשים בשבילי. ואני אף פעם לא באמת קיבלתי את זה. כי אני רציתי להיות כמו אדם נורמלי שמסוגל להיות במקומות כאלה ולא להשתמש, אז רציתי שבזכות התכנית אצליח להיות אדם נורמלי שמסוגל להגיע למקומות מסוכנים.

ואמנם האמת היא שלא... גם עם כל פעולות התכנית אני לא נורמטיבי. אני לא מסוגל להתקרב למקומות בהם החוסר אונים הוא עצום. עלי לקבל את זה. 

והאמת ההחלמה שלי לא נמדדת לפי איך הצלחתי ללכת למקומות מסוכנים ולהישאר נקי אלא האם בכלל הצלחתי שלא ללכת למקומות המסוכנים.

הנפילה הזאת הכואבת נתנה לי להרגיש את זה. כי באותו יום החם התייעצתי עם הספונסר אם ליסוע למקום מסויים, ואמרתי לו שאסע בלי משקפיים. אז הוא אמר לי "תיסע עם מונית". ואז אמרתי לו "לא צריך... אם אני בלי משקפיים הכל יהיה בסדר.

וראיתי איך כל הבולמוס של תאווה התחיל מזה... שנסיתי לבדוק בלי משקפיים וזה הדליק אותי.

אני חייב אם כן להפנים נקודה זו ולזכור שעלי להיצמד להוראות הספונסר. ושעלי לשמוח על כל יון נקי גם אם הגעתי לנקיות "רק" בזכות שהתרחקתי מהניסיון כברוח מן האש.

2- עלי להפנים שהוויתור על תאווה הוא לא אמור להיות בחירה חופשית על כל יום ויום. אני צריך להחליט שמעכשיו אני מוותר לכל החיים על התאווה, לא רק להיום. רק שאני צריך לקבל כחות כל יום רק להיום. אבל אם בראש שלי נשאר פתח לשימוש ביום שאסע למקום פלוני או ביום שיהיה חם וכדו', המלחמה המשיך כל החיים.

והאמת שלקחתי על עצמי לוותר על המקום בגוף שמדליק אותי גם אם מדובר על זה של אשתי. פשוט אני חייב ויתור מוחלט על הסתכלות על מקום זה, כי כל הסתכלות מדליקה אותי לצערי.

אוהב אותכם וצריך אותכם, ומתחנן לה' יתברך שיתן לי כח והתמדה להמשיך להתחלק כאן.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה #145668

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר אוהב אותך השם יהיה בעזרך. שומעים את הכאב ואת הרצון לנקיות, לחיים שפויים, עשית דרך מדהימה ואתה ממשיך בעזרת השם

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 שנה #145675

קדושת היקר תודה שחזרת!
אני שמח שיש כאן עוד חברי תוכנית
אוהבים אותך בהצלחה בדרך!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה על ידי משה שלמה.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #150128

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !!

השם ישמור !! אני עכשיו שם לב שכבר 11 חודשים שלא כתבתי.

אז הנה אני מעכשיו אנסה בעזרת השם לשתף יותר.

אוהב וצריך אותכם !!

זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן