ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 20438 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 חודש, 2 שבועות #127922

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 441 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך רבי ג'י!! שיהיה המון בהצלחה בהמשך! כל הכבוד על הפעולות ועל הימים המחוברים.

אוהבים!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 חודש, 1 שבוע #127941

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג כסף

שלום חברים יקרים !

אסירות תודה על עוד יום נקי לחלוטין. לא למדתי מספיק, לא אהבתי את עצמי מספיק וכו'.

אבל כמו שאומרים בתכנית "אני לא מספיק" זה בא מאגו. 

אז אני כן מספיק. עשיתי את כל מה שביכולתי, ואוהבים אותי, ואני גם אוהב את עצמי. 

מתפלל להתחיל ללמוד לאהוב את עצמי !

אמן !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 חודש, 1 שבוע #127954

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 730 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים, אחים, ידידים !!

רציתי בערב ראש השנה הזה לעשות סיכום כללי של כל השנה וזה עצמו אסירות תודה ענקית.

1- מבחינת התאווה השנה היה הרבה הרבה יותר קל מאשר שנה שעברה, בלי לדבר כמובן על השנים שהייתי בשימוש. אמנם היו מעידות לא קלות אבל הרבה יותר שפיות נקיות, הרבה פחות מעידות, הרבה פחות אובססיות ומלחמות.

2- מבחינת פיתוח הקשר עם השם, הרבה הרבה התקדמות ובפרט בחודשיים האחרונים.

3- מצד קימה בבוקר כבר מעל 30 ימים רצופים שאני קם בזמן, בניסים גדולים ועצומים. ומעיר את הבנים לישיבה וחוסך מאשתי העייפה מאמצים לקום יותר מוקדם.

4- מבחינת המסירה והקבלה, צעד 3, עם שנת הקורונה וכל הבלגנים שהיו מסביב במישור המשפחתי וכו', היה בזה הצלחה אדירה לשמור על שפיות ולעשות את רצון השם.

5- מבחינת קבלה עצמית, למדתי הרבה יותר לאהוב את עצמי בזכות התכנית הספונסר, שיטת המראה של לואיז הי וכו'.

6- מבחינת התאווה ב12 יום האחרונים שאני ברוך השם לא רק נקי אלא גם מאד שפוי ומפוכח. ומה שנתן לי דחיפה חזקה הוא הספר של אלן קאר על הפסקה מעישון, ועשיתי את זה גם על תאווה. וכמובן שחוץ מזה בזמן האחרון, אני מאד מגביר את הפעולות, ואת כתיבת אסירויות תודה וכו'.

7- הפסקתי כבר כמה חודשים עם טאבק הרחה.

היום הלכתי עם הילדים לבקר את ההורים שהם לא יכולים להיות איתנו בראש השנה בגלל הסגר. זה ממש לא מובן מאיליו להשקיע בערב ראש השנה כמה שעות בשביל לראות אותם איזה חצי שעה, זה לא מתאים למי שהייתי פעם.

אסירות תודה שהיום עשיתי את זה ובשמחה !!!
לא הלקיתי את עצמי על זה שלא מספיק למדתי וכדו'.

מאד מאד אסיר תודה להיכנס לראש השנה בנקיות, עם כמעט שנתיים נקיות, ועם 12 ימים נקיים ממבטים. היום הייתי באוטובוס, היתה איזה אשה שככל הנראה הניקה את בנה, ולא שמתי את המשקפיים כדי לבדוק, לא הסתכלתי בכיוון שלה... פשוט נס !!!

שנזכה כולנו לשנה טובה ומבורכת, שפויה, מחוברת להקב"ה.

אמן ואמן !!!

תודה לכל החברים ולספונסר המדהים ולספונסיים המדהימים !

פותח איתכם מעגל ענק עד סוף ראש השנה...

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 חודש, 1 שבוע #127983

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אסירות תודה ענקית על עוד יום נקי לגמרי כמעט ברוך השם. (איזה מבטים על אשה אחת שידעתי שככל הנראה לא אגיע למשהוא מסוכן) חוץ מזה לא היו מבטים ולא אובססיות.

מתחנן לעוד יום נקי.

אצלי 10 ימי תשובה היו בשימוש ימים מאד קשים, וכמובן מלווים בהמון הלקאה עצמית וכו'.

רק להיום המצב הוא שונה לחלוטין לחלוטין. תודה רבה אבא יקר !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 חודש, 1 שבוע #128009

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג כסף

שלום חברים !

אסירות תודה גדולה על יום מאד שפוי אתמול, מאד מחובר ועם הרבה עשייה טובה.

היום קמתי בזמן, זה יותר מ40 יום רצוף שאני זוכה לקום בזמן לא מכחי בכלל אלא נס גמור כל יום רק להיום.

אני מרגיש טוב, שמח להיות כאן בעולו של הקב"ה, ומתפלל לנצל כל רגע ורגע מעשרת ימי התשובה כדי להתקרב אליו יתברך עוד ועוד.

ממש לא מובן מאיליו איך שכבר מעל 15 יום האובססיה עזבה אותי גם האובססיה של התאווה וגם עוד כל מיני אובססיות של פחד. תודה לך השם יתברך.

ואני כמובן ממשיך לעשות את הפעולות שלי !

תודה רבה שאתם איתי בדרך !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 חודש #128119

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג כסף

שלום חברים אהובים !

אסירות תודה על ימים ממש ממש משוחררים מתאווה. בלי שום פעולות תאווה.

כל ה19 ימים האחרונים נראה לי שהייתי בסך הכל רק פעם אחת עם אשתי והיו לה כאבים כך שבקושי עשינו משהוא, ועם הכל, אני לא דורש, לא מבקש, לא רומז... כלום, פשוט וויתרתי על התאווה.

וגם באותו פעם שהייתי איתה כיביתי את האור כדי לא לראות את המקום שמדליק אותי אצלה ואצל כל הנשים בעולם. פשוט החלטתי לוותר על הסתכלות במקום הזה נקודה, בעזרת השם כל יום רק להיום.

מה שמפריע לי בימים האלו זה אובססיה על הקול. אני אמור להיות חזן ביום הכיפורים לכל התפילות ואני תמיד במקרים כאלה בפחד מה יהיה אם חס ושלום לא יהיה לי קול ... הם הרי סומכים עלי וכו'...

וכל זה אובססיות... פשוט אובססיות... אין בזה ממש... אין בזה כלום... ועצם הפחד הזה גורם לי לפעמים לאבד את הכל !!

מתחנן ממך אבא אוהב לעזור לי להשתחרר מהפחדים הלא הגיוניים וחולים האלה, ושתעזור לי שבאמת יהיה לי קול, ושאקבל מראש את רצונך בשלווה אמיתית.

אמן !

תודה רבה רבה !!

תודה על ה19 ימים מפוכחים.
תודה על ה697 ימים נקיים.

תודה על התכנית על המשפחה פרנסה, על זה שדאגת לי שאהיה חזן, שנתת לי קול נעים וכו'.

גמר חתימה טובה לכולם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 1 חודש #128157

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג כסף

שלום חברים !

אסירות תודה על יום הכיפורים מדהים !

הייתי חזן בכל התפילות, וברוך השם בנס גמור הקול החזיק לי עד לסוף הנעילה... ממש לא מובן מאיליו אני שכל כך בקלות מאבד את הקול רק מהפחד שלא יהיה לי קול.

הייתי מחובר ברוך השם, הבנים באו איתי לתפילות, ממש כיף לכולנו.

בצאת הצום הייתי עם קצת פגמי אופי על בן אדם סוג של אורח בבית שלנו ושחושב את עצמו כבעל הבית, בלי רצון רע חס ושלום, אבל אצלי הפגמי אופי גורמים לי לא להרגיש טוב עם זה. לא אמרתי כלום ולא הראיתי כלום... אבל זה הפגמי אופי. הוא גם מכניס הרבה את האצבעות שלו לפה וזה גם מגעיל אותי בפרט באמצע סעודה אבל שוב זה בעיה שלי ולא הבעיה שלו.

אוהב אותכם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שבועות, 1 יום #128307

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אסירות תודה שעברתי את ה700 יום, ממש לא מובן מאיליו. 

אמנם היו עליות וירידות אבל התקדמות ממש ענקית !!!

זיכה גם ל25 ימים מאד מפוכחים ונקיים אפילו ממבטים, ממש לא מובן מאיליו בכלל !!

ימים כמו היום ואתמול (שהמצב המשפחתי לא הכי הכי קל) שאני ממש נשאר מחובר ומתפלל ולא יוצא לכיוון התאווה זה ממש נס גדול מאד ובפרט שחם מאד !! ובפרט שעוד מעט החורף הולך להגיע ואם לא עכשיו... אימתי ?? 

אני גם הורדתי את המינון של התרופה נגד אובססיות. ובינתיים הכל ממש בסדר גמור רק להיום !!!

מתפלל לשפיות וחיבור עוד יום. ולהצליח להתמיד יותר בלימוד התורה בימים האלה שלא כל כך קל עם כל הילדים בבית ועם אשתי שלא מרגישה טוב וכו'.

אוהב וצריך אותכם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שבועות #128371

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג כסף

שלום חברים !

אני אסיר תודה להיכנס לחג בסייעתא דשמיא עם 26 ימים נקיים וממש ממש מפוכחים בלי שום פעולות תאווה, בלי מבטים, בלי בדיקות... זה כ"כ רחוק ממני... כ"כ לא מתאים לי...

ואני מאד שמח מזה. ההרגשה היתה אחרת אם הייתי היום בשימושים ומעידות וכו'. 

מתפלל בעזרת השם לחג טוב ושמח... לכל טוב... להיות בנתינה גמורה... להכיל את הבן שלי שלא מתנהג טוב באופן כללי לפי הערכה שלי ולהכיל ולקבל את כל מי ששונה ממני.

אמן ואמן !!

תודה רבה לכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שבועות #128372

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 119 ימים
  • דירוג כסף
בע"ה שהכל ימשיך להיות טוב !! שהשם יהיה בעזרך . אוהב מאוד ! חג שמח והרבה נחת מהילדים.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שבועות #128373

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 441 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך רבי ג'קוב !

בדיוק היום הבן שלי שאל אותי אם קנאה זה טוב או רע.. הסברתי לו שתלוי במה מקנאים. יש קנאה טובה ויש קנאה רעה. 
הוא שאל מה לדוגמא ואמרתי לו לקנא בחבר שלך שיש לו צעצועים יותר יפים משלך זה קנאה רעה. לקנא בבחור שהוא תלמיד חכם ויודע מלא הלכות ומשניות בע"פ ולשאוף להיות כמוהו זו קנאה טובה.

אני מקנא בך קנאה טובה על מה שסיפרת. על הפעולות שאתה עושה על המפוכחות. שאתה זוכה להיכנס לחג הגן עדן הזה מתוך מפוכחות ונקיות של 26 ימים ללא שום פעולת תאווה.

אצלי זה ההיפך הגמור לצערי. אני נכנס מתוך 26 ימים של קריזים ותאווה ובמיוחד הימים האחרונים מלאי תאווה עד שהראש גדוש לחלוטין ו.. איל אומרים גדשתי את הסאה!

מתפלל לזכות להגיע למצב שלך שאתה נמצא בו היום. ומתפלל עבורך שתישאר בו !

אוהבים שבת שלום וחג שמח שמח וכשר!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שבועות #128375

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך רבי קדושת!

שמחים לשמוע.

בהצלחה רבה בעז"ה. 

חג שמח

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שבועות #128381

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 119 ימים
  • דירוג כסף
בע"ה שהכל ימשיך להיות טוב !! שהשם יהיה בעזרך . אוהב מאוד ! חג שמח והרבה נחת מהילדים.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שבועות, 6 ימים #128408

• Kdouchatnakimimabatim
  • דירוג כסף

שלום חברים !

אסירות תודה מאד גדולה לאבא אוהב על חג שעבר ממש מצויין !

התחננתי להשם שיעזור לי להיות בנתינה ולצאת מעצמי ולהיות סבלן כלפי האנשים שהיו בביתי ולא בדיוק כמו האופי שלי, וזה אכן קרה הייתי לגמרי לגמרי בנתינה וכאילו כלום מההתנהגות שלהם לא הפריעה לי.

ממש נס !!

רק ניסים !!!

תודה לך השם !!

חג שמח לכולנו !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שבועות, 6 ימים #128410

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • דירוג פלטיניום

שמח לשמוע.

לומד ממך המון.

המשך הצלחה רבה בעז"ה. חג שמח!

אחראים כללים: testchart1, למען הסדר הטוב