ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46695 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 8 חודשים #127017

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע שפוי בעזרת ה'!
אוהבים!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127076

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !!

עבר יום מצויין, והרבה נתינה ולימוד תורה. קמתי בזמן ב6 ו20 שזה נס אדיר !!!

בבוקר היתה לי מיגרנה אדירה כמו שלא היתה לי בשנים האחרונות. התפללתי מאד מאד והלכתי לקנות תרופה. ידעתי שרק השם יכול לעזור לי בזה בפרט שהמיגרנה כבר התפשטה (והתרופות עוזרות בדרך כלל רק כשלוקחים אותם בתחילת המיגרנה). 

אסירות תודה ש2 דקות אחרי שלקחתי את התרופה עבר הכאב כמעט לגמרי. וזה הוכיח לי עד כמה זה השם בכבודו ובעצמו שריחם עלי כי תרופה לא אמורה להשפיע כבר אחרי 2 דקות.

הייתי בצהריים במקום מאד מסוכן כי היה לי משהוא לעשות שמה, המשקפיים נשארו בכיס כל הזמן ולא היה אפילו בדיקה אחת, אסירות תודה גדולה !!!

כשהלכתי לגינה לערבית והייתי עם משקפיים כי לא היה אמור להיות מסוכן, היתה אשה עם ילד, והסתכלתי כמה פעמים כדי לראות אם היא מניקה אותו או שסתם תופסת אותו. עצם הבדיקה היא חוסר שפיות. תודה לך אבא יקר שעזרת לי גם בזה.

אוהב אותכם ושמח לחוות ימים טובים של החלמה ! 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127133

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ואהובים !

אסירות תודה על יום מאד טוב, עם הרבה עשייה טובה ונתינה.

היה לי איזה ספק בבוקר ארם ליסוע לאיזה חתונה או לא. התייעצתי עם הספונסר והוא חתך לי שאין צורך כך שלא הייתי מנוהל מזה כל היום.

בבוקר התחילו קצת אובססיות אבל באסירות תודה לא פעלתי על זה והם נעלמו די מהר.

תודה לך אבא על הכל !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127195

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !!

שוב פעם הבוקר הותקפתי בכאבי ראש עזים מאד, לא ידעתי מה לעשות חוץ מלהתחנן לה' שיעזור לי וזה מה שעשיתי וגם בלעתי כדורים.

המחלה הארורה ניסתה לשכנע אותי לצאת לשוטטות כי זה אולי ירגיע לי את הכאבי ראש. 

אבל 

1- זה ממש לא נכון שזה ירגיע את הכאבי ראש... והראיה : החש בראשו יעסוק בתורה... ולא כתוב יעסוק בשוטטויות.

2- גם אם זה כן היה מרפא את הכאב ראש, אני חייב לזכור שיותר שווה לי להיות עם כאב ראש בלי שימוש מאשר עם שימוש ובלי כאב ראש.

אסירות תודה שלא פעלתי כלל על התאווה. לא מובן מאיליו בכלל !

אסירות תודה שהיום קמתי בזמן. נס !! כבר 7 ימים רצופים שאני קם ב6 בבוקר בערך ומתפלל ושמח מאד בקשר שיש לי עם הקב"ה ועם עצמי שאני מתחיל להכיר לאט לאט !!

אוהב אותכם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127196

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואווו מדהים רבי ג'י!!! שמח מאוד לשמוע!!

מקנא בך מאוד על הקשר הזה עם אלוקים ועל האדיקות בלימוד התורה ובקימה לתפילות!! אשרייך ואשריי חלקך!! מתפלל שאזכה להגיע לשם גם!

אוהביםםם

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127204

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה מתרפא !!

אתה בדרך הטובה בלי שום ספק לסיפור רומנטי עמוק עם הקב"ה. שיר השירים כפשוטו.

הלוואי שנזכה בעזרת השם !!

היום קמתי בזמן ברוך השם והערתי את הבן לישיבה. נס עצום !!!

מתחנן להשם להמשיך את היום הזה ממש מחובר, שהשם יעזור לי שלא יהיו לי כאבי ראש ולא שום כאבים אלא אך טוב וחסד... וכן לכולנו !

אמן ואמן !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127208

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מחכה בסבלנות לזכות לאותו קשר עמוק עם הקב"ה.
קשר כזה שיקח ממני את כל המחשבות הרעות שמתגנבות אלי בכל בוקר, וגורמות לי בסופו של דבר לברוח אל התאווה.
מאד מרומם את הלב לקרוא שיש מחלימים שהנס הזה קרה להם.
תודה רבה, כבר מרגיש הרבה יותר טוב

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127358

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים נפלאים ואהובים !

עוד יום שעבר ממש בשלום, קמתי בזמן, עשיתי פעולות נתינה, פעולות תכנית... פגשתי חבר תכנית ושוחחנו ביחד והיה ממש נחמד !!

היה לי בבוקר וכן בצהריים קצת אובססיות על ללכת לשוטט בגלל החום הכבד....

אסירות תודה שהשם שמר אותי נקי לגמרי... ממש לא מובן !

גל החום הולך להתמשך על כמה ימים. אני מתפלל להשם שיעזור לנו עוד יום אחד !!

תודה רבה !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127413

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים !

עוד יום שעבר טוב בנס.

קמתי בזמן והתפללתי טוב ואמנם היו לי היום אובססיות ללכת להשתמש.

אסירות תודה שהשם שמר אותי נקי לגמרי לגמרי ושלא מעדתי ולא השתמשתי.

היום כתבתי מכתב לאבא גם באמצע היום. בדרך כלל אני כותב רק בבוקר אבל הרגשתי צורך בגלל האובססיה.

אוהב אותכם מאד חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127555

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

חברים יקרים !!

הגיע הזמן לשתף אחרי יומיים שלא היו כמותם מאז שאני בתוכנית, ממש ככה !!

תקראו את כל הפוסטים שלי מהתחלה ותראו שאני לא משתמש בביטוי הזה הרבה .

יומיים של מעידות ענקיות...אולי אם הייתי יותר כנה הייתי קורא לזה נפילה 

אז ככה.

סיכום המצב תכנית - אלול תשפ -

לדעתי עבר קיץ מאד טוב, אם אני מסתכל על המצב השנה היה הרבה יותר טוב משנה שעברה. חוץ מזה לאחרונה עם הסדנא של שבח זה מאד הוסיף לי, התחלתי לקום בזמן כל יום (כבר יותר מ20 יום רצוף לא מובן מאיליו), התחלתי לאהוב את עצמי הרבה יותר עם הטכניקה של המראה, לקבל את הקשיים הגדולים שהיו עם חמי והקורונה וכו' בשפיות.

התחלתי לעזור הרבה יותר בכיף בבית, לדעת להגיד לא כשיש דברים שלא מתאימים לי וכו'.

והנה דבר אחד הוא נכון. המחלה שלי תמיד עד היום מנסה להכניס בי ספיקות, על הדרך, ועל כמה שאני מחלים, ועל האם ההגדרות ניקיון שלי הם מספיק טובים או לא וכו'. אני גם סובל מכל פעם שיש לי מעידות ולא מצליח לקבל את זה מספיק בשמחה. רוצה החלמה 100 אחוז כאן ועכשיו, ואני יודע בתוכי שזה לא הולך לקרות כל כך מהר !

לדוגמא לאחרונה (בלי להתייעץ עם הספונסר) החלטתי להפסיק להשאיר את המשקפיים בבית כל פעם שאני יוצא מהבית למקומות מסוכנים לי, מתוך פחד שאולי יהיה משהוא מעניין ואשים אותם, כמו שהייתי עושה פעם, אלא אני לוקח איתי בכל מקום ורק שאני מכניס אותם בכיס.

עצה הזאת הייתה למען שאראה שהתוכנית עובדת, ושהשם יכול לעזור לי גם כשהמשקפיים בתוך הכיס. זה היה כאילו בשביל להוריד מהפחד והלחץ, ולא התייעצתי עם הספונסר כי ידעתי שהוא לא יסכים עם העצה הזאת...

מזה נגרם יום אחד שיצאתי לאיזור מסוכן עם משקפיים בכיס.... וזה באמת היה (לאחר זמן אני מבין את זה) בקטע של מלחמה. והיתה מעידה קשה של שוטטות.

והנה קרה הדבר המפחיד. אחד החברים הוותיקים נקי מעל 10 שנים שיהיה בריא, כששיתפתי אותו בסמס על המעידה הזו  הטיל ספק בכל הדרך שלי, ואמר לי להפסיק להוריד משקפיים, ולפחד לצאת למקומות מסוכנים אלא פשוט לצאת עם משקפיים ולהתפלל תפילת הנמל על המושאי תאווה שאראה, ולנסות 30 יום להיות עם משקפיים ולחזק את תפילת הנמל.

אמרתי לו שזה בטח ב30 יום האלה יוביל אותי לשוטטויות. והוא רימז לי שמשך ה30 יום האלה אם אני עושה את הפעולות ותפילת הנמל וכו' שזה לא ייקרא נפילה.

כמובן שזה היה בשבילי הזדמנות לצאת לשוטטויות ארוכות.... השם ירחם !  אוהבים !!!

כשהקשיתי לו שזה סותר את רוח התוכנית ושהוא עצמו תמיד אומר שהוא לא מסוגל להיות עם מחשב פתוח ועם יו טוב עד היום, ושאצלי להיות בתחנה המרכזית עם משקפיים זה לא פחות קשה מאשר להיות עם מחשב פתוח, ושאצלי מושאת תאווה חיה ברחוב זה לא יותר קל מאשר למישהוא אחר כוכבת פורנו מול המסך, הוא אמר לי שהוא יענה לי על זה במייל, והנה אני מחכה  ואומר לו שבינתיים המצב ירוד, שאני במעידות כמו שלא היו לי מתחילת ההחלמה שלי... אבל לא מזיז אותו והוא עוד לא ענה לי...

אסירות תודה שמצאתי את הנכונות היום לכתוב בצאט לספונסר ולמתרפא את המצב שלי ושאני מתבייש ושלא בא לי לדבר. אסירות תודה שמתרפא חזר אלי ועודד אותי. אסירות תודה שהספונסר מעצמו התקשר אלי, ממש לא מובן מאיליו... ועזר לי לעשות סדר בראש ולהפסיק את ההתרסקות הנוכחית...

מה הלימודים שבכל זאת למדתי מהחבר הוותיק הזה ? 

1-     לחזק את תפילת הנמל ואפילו שאני מרגיש שזה לא עוזר לי הרבה בכל זאת להמשיך לתרגל את זה שכשקרה שאני כבר ראיתי או שאני רוצה לעשות בדיקות.

2-     לזכור לבוא להשם בכניעה ולא בדרישה. להיות מוכן לסבול את הכאב של ההימנעות בתור כניעה וענווה.

3-     לזכור שימים שיש דחף גדול זה לא יום רע אלא זה יום שהשם מצפה ממני שאתחבר אליו.

מה הלימודים מהסיפור הזה ? 

1-     כשמישהוא אחר נותן לי עצות בקשר לתוכנית, לא לעשות לפני שאני מתייעץ עם הספונסר. עדיף שאני אתווכח עם הספונסר ושנגיע ביחד למסקנא מאשר שאני אעשה מאחורי הגב שלו.

2-     לא לקחת על הלב חילוקי דעות בנוגע לתוכנית כמו שאני לא לוקח על הלב חילוקי דעות בנוגע לנושאים הלכתיים.

מה השם מצפה ממני היום ???? 

1-     אני חושב שהשם מצפה ממני להמשיך להוריד משקפיים כשאני יוצא בימים חמים ברחוב, לא מתוך מלחמה שאני אצליח אלא בתור ענווה, שאני יודע שאין לי שום סיכוי מול המחלה, ומול המבט הראשון אפילו. גם לא להחביא אותם בתוך התיק עם מנעול וכדו' אלא לשים אותם בכיס של החולצה עם כניעה. לא חייב להשאיר אותם בבית אם אני יוצא למקום שלא אמור להיות בעייתי ושאני מרגיש טוב רוחנית.

2-     לא ללכת בשום אופן לאיזורים המסוכנים עם משקפיים בכיס כשאני יודע בתוך תוכי שהמצב שלי לא טוב ושאני עושה את זה בשביל בסופו של דבר להשתמש. במקרים כאלה לא ללכת לשם ואם חייב אז להשתדל להשאיר את המשקפיים

3-     אם אני רק יוצא ל2 דקות ליד הכולל וכדו', אז לפי המצב לא חייב להוריד משקפיים ואם אני רואה משהיא וכדו' לחזק את תפילת הנמל.

4-     להתחיל מחדש את הספירה על המבטים עם אותם הגדרות ממה שהיה פעם.

5-     לשפץ את הצעדים. דהיינו לעשות שיחה עם הספונסר כל יום במידת האפשר. להמשיך לכתוב כל בוקר אסירויות תודה, מכתב לאבא, וצעד 11 מה השם מצפה ממני היום לעשות וכו'.

6-     ללכת לישון עם המדיטציה על הקימה בזמן.

7-     להפסיק לעשות אובססיה על האם התכנית עובדת או לא, ופחדים שאני הולך ליפול ולאפס וכו' ולמסור את כל זה להשם...

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127558

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!

תודה על הכנות ובמיוחד על הכנות העצמית.

מזדהה שצריך להיזהר ממסרים סותרים לא משנה ממי וקודם להתייעץ עם הספונסר (גם לי פעם חבר ותיק אמר לי שלא צריך חסימה בכלל כשהייתי בתקופה שהספונסר הצריך).

מבין את הקושי שלך ומזדהה מאוד.

היום יצאתי לבד לסיבוב קניות וגם הייתי בשוטטות קלה במדייה וכשקלטתי לרגע קל אופציה של תאווה ללגום או להתאוות פתאום קלטתי כמה אני חסר אונים וממש חלש מול זה לא משנה כמה זמן אני בתוכנית ובניקיון, לא רוצה לבוא לא לידי ניסיון ולא לידי ביזיון.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127565

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך רבי ג'י היקר!!

הכל זה חלק מהדרך הארוכה אל ההחלמה ואני בטוח שגם חברים שנקיים עשר שנים עברו אותה רק הם לא זוכרים כי זה היה לפני 8 שנים...

אתה דוגמא ומופת לכולנו עם הפעולות וההחלמה וההשקעה שלך בתכני ובצעדים ואין לי.ספק שגם כמה מעידות אין בכוחן כדי להשפיע ואתה יכול ומסוגל להתקדם הלאה מהם ולחזור אל המסלול המצויין שהיית בו ושהיווה דוגמא עבורי!

אוהבים!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127597

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !!!

יום לא פשוט.

אחרי המעידות הקשות מאד של הימים האחרונים, ועם תוספת שאשתי מאד מאד עייפה ועצבנית וכמעט בדיכאון בימים האחרונים, ואני הרי תלותי כמובן, היום היא החליטה שאני אצא לקנות אוכל לשבת.

יצאתי למקום שיש שם את כל האוכל לשבת כולל חלות לחמניות וכו', על אף שזה מקום מסוכן עבורי, אפילו מסוכן מאד.

הרשיתי לעצמי לצאת עם משקפיים כי למען האמת לא היה לי כח לוותר, וגם אמרתי לעצמי לפחות נגמור היום עם עוד מעידה ומיום ראשון נתחיל טוב !! כל כך הרבה מחשבות לא בריאות. וכמובן שהיו המון מבטים בדיקות, תפילות הנמל.

היתה שם איזה אשה שישבה והניקה את הבן לה באופן כזה פרוץ כמו שלעולם לא ראיתי. הייתי חסר אונים שמה. נשארתי שמה עד שהיא גמרה להניק אותו. ראיתי דברים מפורשים, כמו שהמחלה שלי ממש רצתה, ותוך כדי שאני לוגם אני מתפלל עליה. השם יעזור לי !!!!

אני רגיל לזה כי גם כשהייתי בשימושים ביום יום תמיד הייתי מחכה ליפול ממש טוב טוב כדי להתחיל התחלה חדשה.

אני חסר אונים, ובכנות אם ממשיך ככה שבוע הבא, אני מאפס את הספירה של 674 יום. אין מה לעשות... כמה ימים אפשר להיות לא שפוי ????

אני מתחנן להשם שיעזור לי לחזור למסלול, להראות אפס סובלנות כלפי התאווה, ולדעתי בשבוע הבא אני אצטרך 2 קבוצות טלפוניות ביום. חייב המון חיזוק. אני גם חייב לקרוא יותר בספרות.... וגם חייב לקבוע שוב לעצמי כללים ברורים.

אוהב אותכם !!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי Kdouchat.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127602

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
המחלה לא עוזבת
עוברים עלי יומיים של רצון עז להשתמש.
מחכה שהגל יעבור
נזכר בחוסר האונים שלי למול התאווה, ואיזה הרס היא הביאה לחיי.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127603

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר יקר!

מצב לא פשוט בכלל, לא יודע וקשה לי להאמין שאני הייתי מצליח לעמוד באותו ניסיון גם אם יביאו לי אותו עכשיו..

לדעתי בלבד אומר, שנראה לי שאתה לא צריך או חייב לאפס את הספירה הגדולה כי יש לה משמעות עבורך. אומנם במצב כזה שהקרקע שלי התחילה להתנדנד הספונסר שלי דחף אותי לפתוח לפחות ספירה נוספת על פעולות על תאויה שהיא בעצם המשמעות האמיתית של הניקיון והשחרור מתאווה.

לפעמים המצב מתערער ועד שלא חווים מעידה גדולה או נפילה כואבת קשה להפנים שאני צריך ורוצה לוותר לגמרי על כל קמצוץ של תאווה, ולפעמים יש גם ניסים שפתאום אלוקים נותן לי את ההבנה הזאת.
כל עוד הייתה לי מחשבה פנטזיה או רצון לעשות עוד שימוש אחד, עוד פעם אחת טובה ולהתחיל ניקיון איכותי (והיה לי את זה תקופה ארוכה ומציקה) אז אני לא משוחרר מתאווה וזה הולך רק למקום לא טוב שבסוף יוביל לנפילה.

מה שעשיתי שזה עלה בצורה של אובססיות חזקות זה הרבה לשתף, להוציא את זה החוצה ולספר כמה זה לא שפוי וכמה אני לא באמת רוצה את זה.
בסוף אחרי שיתופים גם האובססיה משתכנעת ועוזבת (אבל כדאי להיזהר כי היא תתחיל לחשוב להיכנס מכיוון אחר)

המון הצלחה בע"ה

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן