ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46676 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120688

• יוסףצ
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • חבר חדש

וואו אחי! 
אתה בן אדם מדהים, יהודי צדיק (:
בא לי לבכות שאני קורא את זה, היה לי יום קשה גם מאוד.. 
והתקדמתי משמעותית היום, עם סינון כמו שצריך לתכנים אחרי שניסיתי להתמודד לבד, כנראה שזה בזכותך שעמדת חזק ואיתן היום והשם עזר גם לי, תודה לך אחי אוהב אותך !  (:
ושיהיה בשורות טובות בעזרת השם!!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120691

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה יוסף צ.

גם אני אוהב אותך ונמצא באותה סירה ביחד איתך !

אסירות תודה על שיחה נחמדה ורגועה עם הבן הערב על אף הקשיים שאנו חווים איתו בזמן האחרון ! 

הזמנתי את הקב"ה שיהיה איתנו בשיחה הזאת ביחד עם אשתי.

מקווה שהקשר עם הבן ילך ויתחזק ושנוכל בעזרת השם לעזור לו‎ !

מקווה שיישאר בדרך התורה ‎

אמן !‎

רצונו יעשה ולא רצוני‎

אני לא מנהל את העולם ולא את המשפחה ולא את הבנים וגם לא את עצמי‎

לילה טוב

אוהב וצריך אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120697

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

רבי ג'י יקר!!

אין ספק שהקושי עם הילד זה אחד הדברים הכי מפחידים שיכולים להיות לאבא...

אתה בתקופה ממש ממש לא נורמלית מבחינת כל הדברים שנוחתים עלייך ואתה באסירות תודה מקבל את הסיעתא דשמיא וממשיך לא לפעול על תאווה חרף הגלים המטורפים שעוברים עלייך ואתה פשוט מושא הערצה בשבילי!

אתה נותן לי כוח ותקווה שיום אחד אם יגיעו אליי כאלו נסיונות וקשיים אני אדע שיש מציאות לא להשתמש שם... כי ראיתי אותך עושה זאת!

אוהב אותך מאוד רבי ג'י ומעריך אותך ושואב ממך המון כוחות!

מתפלל עבורך שהדברים יסתדרו בכל התחומים ושתדע שקט נחת ושלווה אמיתיים.

אוהבים!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120710

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי קדושת. מזמן לא שוחחנו. 
אולי אתקשר אי פעם... 

אתה מגיע לכנס הארצי של SA?

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120717

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים יקרים על התגובות החמות !

עוד יום ברוך השם נקי, הורדתי משקפיים על אף המזג האויר הקריר. היתה אוזו מושאת תאווה וויתרתי עליה !

עדיין קצת מנוהל מהבן שלי, ומהעיד שלו הקרוב והרחוק ! דואג לו ! דואג לרוחניות שלו ! מפחד שישפיע לרעה על שאר הבנים !

שנים של שקט ושל סבל פנימי שמתחיל לצאת החוצה !

אבא יקר תהיה איתי בבקשה ! תדאג להחזיר את הבן לשפיות ולקשר טוב ובריא איתך ! תן לי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם ... הוא הבן שלך, ואתה בטוח מטפל בו באופן הטוב ביותר בעולם !

אוהב אותכם חברים !

פותח איתכם מעגל לכל השבת בבקשה ! הורדת משקפיים ברחוב, ולהשתדל לקום בזמן מחר לתפילא לכתחילה בנץ ובדיעבד למנין אחר. וכמו כן ללכת עם הבנים לאבות ובנים.

מי שהוא איתי ?

תודה רבה !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120722

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

סוגר מעגל נקי ברוך ה' !

אסיר תודה על שבת נקייה ומחוברת שהייתי בנתינה עם כל המשפחה ועם הבן במיוחד !

אסירות תודה שבשבת הוא התנהג ממש טוב וזה שימח אותי !

שה' יעזור הלאה אם זה רצונו ! תודה לך אבא יקר שאתה דואג לי ולכל משפחתי !

שבוע טוב לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120725

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים רבי קדושת! 

שמח לשמוע! מתפלל עבורך ועבור הבן שאלוקים ינחה אותכם בדרך טובה ונוחה גם בעינכם!

אוהבים

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120742

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה על עוד יום נקי !

לא מובן מאיליו !!

הרבה קשיים בזמן האחרון אבל למדתי למסור את זה לה' ואני מאמין שהנסים מתחילים כבר לקרוא !

ליד מקום הלימוד יש איזו הומלסית שעוברת כל יום כמעט, ממש ממש לא יפה אבל גם ממש ממש לא לבושה בצניעות, כזאת לא שפויה שכנראה שוכחת חלק מהמלבושים. אני חסר אונים מול זה, עד כמה שאני יודע שזה לא שפוי כי היא ממש מגעילה... אבל זה המחלה שלי לרצות לראות איזה חלק מהגוף לא משנה מי האשה ואיך אותו חלק נראה.

היום ראיתי ואסירות תודה שלא עקבתי אחריה גם אסירות תודה שהיה קר והיא בכל זאת היתה לבושה עם סוודר.

מתפלל לשפיות גם במקום הזה.

אוהב וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120771

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

צודק יקירי, אולי אין לה כסף בשביל זה ! איך לא חשבתי על זה !

אסירות תודה על עוד יום נקי. חלק מהיום הסינון שלא ברצוני והודעתי את זה לספונסר. הוא הורה לי לא להיות לבד עם המחשב כל עוד הסינון לא יוחזר בלי להיות בטלפון עם חבר תכנית או להיות עם מישהוא באותו חדר.

באסירות תודה על אף הקשיים הלא קלים של היום (לא קשורים לתאווה בכלל) עמדתי בזה, בסייעתא דשמיא, ובסופו של דבר הצלחתי בעזרת חבר יקר להתקין את הסינון פלאקי עם זמן המתנה של יום אחד לבינתיים, עד שאראה שהכל מתפקד ואז כנראה אוסיף את ההמתנה לשבוע ימים !

אוהב וצריך !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120787

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, 
הרבה זמן לא שמעתי ממך,
זמין בשבילך תמיד.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120789

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה אבי היקר !

אסירות תודה על עוד יום נקי !

יום עם הרבה דאגות על עתיד אחד הבנים, אבל באסירות תודה שיתפתי המון חברים והתפללתי הרבה על זה והשתחררתי מזה איך שהוא !

שמתי לב שבתפילה שלי אני לא מספיק משקיע ולא מספיק מתחנן !

ופתאום אני שם לב שאני כבר כמה שבועות מתמקד בצעד 11 ועדיין לא כל כך מחזק את הקשר ההכרתי עם אבא יקר ! אנסה לחשוב על זה ולהתחזק בזה ומקווה שה' יעזור לי במשימה החשובה הזאת שהיא לב ליבה של התכנית !

אוהב אותכם וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120806

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים אהובים !

היום היה יום קשה מאד בעבורי !

אני מהבוקר רואה שהולך להיות חם ועם מלא תאווה בחוץ, בשיתופים של הקבוצה הטלפונית גם עשו מהחום של היום עסק גדול, ואני מתחנן לה' להשאיר אותי נקי !

הייתי צריך ללכת לדואר מצד אחד אך זה יכל לסבול דיחוי אבל מאידך הייתי חייב ללכת לאיזה מקום לקניות השבת.

ניסיתי לדחות את זה ולהתפלל ולפתוח מעגלים והכל עד שנשברתי והלכתי לדואר ולקניות עם המשקפיים. פשוט לא הצלחתי לוותר על זה ! וכמובן שהיו מלא לגימות קטנות. אסירות תודה שהנשים לא ידעו כנראה שהיום חם ושצריך להתלבש כמו ביום חם !

מבחינת המבטים אני חושב שזה אמור להיות מעידה קשה או אפילו נפילה, קשה לי להחליט על זה, כי בסופו של דבר לא יצאתי בשביל זה וכו' באופן רשמי.

אמרו שמחר הולך להיות נאה, מתחנן לה' רק למחר שאזכה להישאר נקי ושפוי, ומחובר ! מה שהיה היום היה, ומקווה שמחר יהיה יותר טוב ! 

אני שם לב שהקטע הכפייתי הזה שאם חם אני חייב להשתמש וכל מיני כאלה הוא עדיין נשאר חזק במוחי !

לא כל כך יודע איך לעצור את צורת החשיבה הזאת, שאני לא צריך להיבהל מימים חמים. אולי לחזק את צעד 2. 

אוהב אותכם מאד ! 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120809

הסיבה של השימושים שלי זה לא החום או הקור או שתיהם, השימוש לא מגיע ממשהו חיצוני לי, אלא הוא מגיע מתוכי מתוך המחלה שלי, ואני צריך לוותר על התאווה שבתוכי ולוותר על הפגמי אופי שפועלים בי.

זה הכיוון וזה נראה לי מה שיכול לעזור לך.

לילה טוב ובהצלחה

ושבעז"ה יהיו לך עוד 24 שעות נאים גם ביום הנאה

אוהב אותך מאד

מתחיל שוב

נ.ב. אגב, לי אין הבדל בין הימים, ב"ה אני מאד כשרוני במחלה שלי ולכן יש לי חוסר אונים בכל האופנים ובכל עונות השנה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120811

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך רבי ג'י היקר!

מאוד מזדהה כמובן עם הקושי ועם החוסר אונים...
מרגיש פיספוס שלא הייתי איתך יותר בקשר אתמול אולי זה היה עוזר לך לוותר.. אבל מזכיר לעצמי ששום דבר לא תלוי בי בסופו של דבר..

גם אני כמעט כל יום כשאני מקפל את המחשב בעבודה ומתכונן לנסיעה הביתה ישר עולה בראש המחשבה רק לעשות "סיבוב" קטן במקומות השוטטות שלי לפני שאני נכנס הביתה..
המחשבה הזאת כל פעם כמעט עולה... ורק בנס שאלוקים עושה איתי אני מצליח להרים את הטלפון לחבר יקר שמלווה אותי על הקו בכל הנסיעה הביתה כבר מזה חודש וחצי...

כבר חודש וחצי שאני לא נוסע הביתה חזרה מהעבודה בלי החבר הזה על הקו..

אוהבים אותך רבי קדושת ומתפלל עבורך שתזכה לעוד יום שפוי נקי מחובר ומפוכח למרות הקשיים!

תמשיך לשתף.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120833

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

אסירות תודה על יום נקי לגמרי לא מובן מאיליו אפילו שהיו שעות שהיה חם והיה שמש !

דיברתי עם חברי תכנית ועם הספונסר ועם הספונסי !

אחד מחברי תכנית שסיפרתי לו את המעידות של סוף שבוע שעבר ואמרתי לו שאני רוצה להיות עם 0 סובלנות לתאווה, רק שאלתי אותו איך עודשים את זה. הוא ענה לי שאחד מחברי תכנית הוותיקים אמר לו לפני שבוע על אותה שאלה :

"אלוקים ייכנס איפה שתכניס אותו. כמו שאלוקים עזר לך לא ליפול כך הוא יעזור לך לא למעוד אם תכניס אותו במקום הזה ושתתחנן אליו גם בנושא של מעידות ומבטים".

התחלתי לפחד על זה שעוד מעט יש לי איזה נסיעה ארוכה, ובפעם שעברה שהיה לי את זה ישבה לא רחוק ממני אשה שמניקה את התינוק והייתי משך כל הנסיעה כמשוגע. זה היה לפני שהגעתי לתכנית. אבל אני יודע שאם יקרה דבר כזה שוב אני עלול לאבד עשתונות.

עשיתי על הפחד הזה צעדים 4 5 6 ו7. והתחננתי לה' לשחרר אותי מהפחדים האלו ולהסיר ממני את הפגמי אופי כמו החוסר ביטחון שה' יכול לעזור לי גם במקומות האלה.

כן יהי רצון !

אוהב אותכם וצריך אותכם !

זמן ליצירת דף: 2.11 שניות

Are you sure?

כן