ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46686 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #119929

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואוו... רבי ג'י....
כל כך שימחת וריגשת אותי, שהעיניים שלי נצצו מדמעות... ממש כמעט שבכיתי..

אני באמת ביום כל כך קשה היום והרגעים המרגשים האלה כמו עכשיו זה בדיוק מסוג המתנות שלעולם לא חושב שיכלתי לקבל אם לא הייתי חולה במחלה הזאת.. אז תודה לאלוקים אוהב.

תודה רבה על המילים היפות חבר יקר.. קשה לי לראות את עצמי באמת כבנאדם כזה טוב כמו שאתה אומר.. ואני בטוח שיש הרבה אנשים טובים בעולם פשוט צריך להגיע אליהם.. אבל אם יש בנאדם טוב בעולם הזה שאני מודה לאלוקים כל בוקר שהכרתי אותו זה אתה רבי ג'י.

מעבר לזה באמת שאתה עובר תקופה מטורפת.. לבד עם כל הילדים בלי האישה במשך כמה ימים.... אני הייתי מתפרק לרסיסים מזמן...
תהיה קל עם עצמך, הכל בסדר...
מעידה קטנה פה ושם, זה לא מותר ולא סבבה, אבל ממש לא צריך להלקות את עצמך על זה..
זה ימים קשים של אובססיה, גם היום שלי כזה, מאוד.. גם של כל החברים שדיברתי איתם בטלפון מיום ראשון ועד היום.
חבר מאוד טוב שלי נפל היום בבוקר.. וכל השאר כולל אני יש הרגשה כאילו עוד רגע מאפסים..

אולי זה חבלי משיח? לך תדע..

אוהבים אותך רבי קדושת! תמשיך להיות בקשר כל יום, אני מחכה לשיחה שלך כל בוקר... אם היא לא מגיעה היום שלי הוא לא אותו יום

אוהבים!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #119972

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אוהב אותך רבי ג'. .
משתדל להתקרש אילך כל בוקר, לא תמיד מצליח !

היום סאסירות תודה אשתי ביקשה ממני לקנות לה משהוא, והאובססיה מיד הציעה לי בשביל לקנות את זה ללכת למקומות מסוכנים בשבילי.

באסירות תודה ויתרתי על זה רק להיום, והזמנתי את מה שהיא היתה צריכה דרך הטלפון.

אסירות תודה על ספורט שעשיתי אתמול בלילה.

אסירות תודה שעל אף הקשיים בימים האלוף אני עם הכל מחזיק מעמד, מכחו הגדול !!

אני מתפלל לשפיות ונקיות, מתחנן לה' שיהיה רק טוב ! ושאזכה להיות מחובר אליו, ושמח איתו !

אוהב אותכם חברים לדרך, חברים לחיים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #119978

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אמןןןן אוהבים!!! שמח לשמוע

עלה והצלח והמשך להאיר את הדרך לכולנו !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #119994

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

ימים לא פשוטים עוברים עלי ! הרגשת ריקנות, הרגשה של עומס אדיר בתחום העבודה והלימודים...

אני היום כל הבוקר הייתי במצב של לימוד בלי כ"כ להצליח להתרכז, חושב הרבה על לצאת לשוטטות ועל זה שהיום קר ואין כ"כ מה לשוטט וכו' וכו'.

באסירות תודה פתחתי מעגלים ולא פעלתי כלל על תאווה. עד כמה שזה היה קצת קשה. הייתי מנוהל מהמון דברים.

עכשיו אני מרגיש רגוע יותר ושמח שויתרתי על התאווה.

מחר יום שני שאני הרבה זמן בחוץ והולך להיות יום עם שמש. אני מתחנן לה' שיתן לי נקיות מוחלטת גם ממבטים ושאני לא אפחד מהיום הזה, מרוב הבנה שה' יכול לעשות לי את הנס הזה עוד יום.

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #119995

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך רבי ג'י!!!

גם עליי עוברים ימים לא פשוטים בכלל ואם להקביל את זה אלייך אני לא כ"כ מצליח להתרכז בעבודה שלי ואני חא מפוקס ולא מתפקד כמו שצריך

אבל חשוב לזכור שיש ימים כאלה וזה מן השמיים ימים כאלה וזה בסדר שלא הצלחנו לתפקד העיקר שלא פנינו לתאווה. זה מה שהשם רוצה מאיתנו הוא לא ביקש שנלמד תורה באותו יום או שנעשה את הפרוייקט בעבודה אלא שנתמודד מול התאווה ולא נשתמש זה הייעוד שלנו בימים האלה וכל עוד לא השתמשנו הרי שאנחנו ממלאים את הייעוד ומסמנים וי גדול על היום הזה מבחינת השם יתברך.

מזכיר את זה לך וגם לעצמי כי כשהייתי במחלה בזבזתי שעות וימים עליה וזה היה על חשבון העבודה אז טבעי שגם ההחלמה תבוא על חשבון העבודה כל עוד שאנחנו מנסים כמובן ועושים את החלק שלנו אם עדיין לא מצליחים לתפקד או להישאר מרוכזים זה כבר מהשמיים. העיקר שלא פעלנו על תאווה.

אוהב אותך מאוד רבי ג'י!

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120026

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבי מתרפא !

חיזקת אותי ! אתה צודק 100 אחוז.

ברוך השם אתמול היה יום מצויין מבחינת התאווה, אפילו שהייתי הרבה זמן בחוץ ושהיה שמש וכו'. לא מובן מאיליו כלל וכלל !!

אתמול בערב היו לי ציפיות מאשתי שהיא בכלל לא מילאה אותם, והייתי כל הלילה בטינות עליה. היום שיתפתי את זה את החברותא שלי וגם בקבוצה.

מקווה שה' יעזור לי להגיב באופן ההכי טוב וכרצונו.

אוהב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120091

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים נפלאים !

אני מאפס את הספירה המשנית על מבטים ופעולות תאווה.

כבר יותר משבועיים שהמצב שלי לא כ"כ קל, הרבה בדידות, הרבה אחריות עלי ע המשפחה וכו', וכבר כמה הימים שהמחלה אומרת לי בערב להוריד את הסינון כדי לצפות ביו טיוב. 

האמת שצפייה במחשב זה לא אופי ההתמכרות שלי אפילו שגם שם כמובן שיש תאווה. לכן המחלה מכרה לי שלא אצטרך לאפס על זה. כמובן שלא אגיע לידי אוננות על ידי זה. 

כל ערב ויתרתי על זה בנס, פתחתי מעגלים וכו'.

והנה אתמול בערב, אחרי יציאה לקניות ומושאי תאווה שם, ואחרי שהילדים שיגעו אותי, המחלה הכריחה אותי להוריד את הסינון ולשוטט ביו טיוב. לא יודע למה אבל לא הצלחתי לוותר. אפילו להרים טלפון לא הצלחתי. רק מעגל דרך הודעות פתחתי, ולא הספיק לי.

אז אני מאפס את הספירה הזו, מתחנן לה' שזה יהיה ירידה לצורך עלייה. כמובן שכבר החזרתי את הסינון למקום כך שלא אוכל בקלי קלות לצפות ביו טיוב. 

זהו, תודה שאתם איתי בדרך. פעם בחורף היה לי יותר קל, רק בימים החמים הייתי משתמש, עכשיו ה' עושה איתי תרגילים גם בחורף כדי להזכיר לי כנראה כמה אני חייב אותו.

את הלקח שאני לוקח איתי :

- לעשות כמה שהכי הרבה פעולות של חיבור, גם אם זה דורש הרבה זמן ושאין לי את הזמן הזה.
- לצאת בלי משקפיים גם בחורף.
- לשים את המשקפיים גם בחורף שלא בהישג יד, אלא עמוק בתוך התיק.

אוהב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120092

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך רבי ג'י!

תקופה קשה להרבה אנשים כולל אותי.. לא יודע מה קורה דווקא עכשיו שזה נהייה כזה קשה אבל הרבה מסביבי מאפסים ואני לא מפסיק לשמוע על זה.. גם אני איפסתי את הספירה המשנית שלי ביום ראשון ושוב ביום רביעי..

אוהבים אותך תהיה רך כדי שתדע להתכופף עם הרוח ולא להישבר.. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120116

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שבוע טוב קדושת!
מצר לקרוא שאתה מאפס את הספירה.
יש סיבה למה יש לך את האפשרות להוריד את הסינון?

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120121

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

המצב ממשיך להיות קשה מאד ! אני לבד בבית צריך לטפל בכל הבית. נמצא בסוג כזה של דיכאון, לא מצליח לעשות את מה שיש לי לעשות. 

אתמול שוב פעם וגם היום בבוקר היתה מעידה ביו טיוב, פשוט לא הצלחתי לוותר על זה. בשעת התקפה אני לא מצליח לומר לעצמי שקודם כל אתקשר לחבר ואז אשתמש אלא ניד אני משתמש. האמת ההתחננתי לה' שיעשה לי נס תוך כדי שאני מתחיל להוריד את הסינון, אבל הנס לא קרה.

הספונסר אמר לי שאם קורה לי עוד הפעם שאני נכנס ליו טיוב כדי לחפש ושאני נמצא שמה הרבה זמן זה ייחשב בשבילי לנפילה גם מהספירה העיקרית של ה438 ימים.

אני חושב שזה מאד מחמיר, כי אצלי אופי ההתמכרות הוא במציצנות חיה ולא דרך המחשב, אבל ככה הוא טען, ואני מקווה שזה יעזור לי לחזק את ההחלמה ולחזור לתקופה של שפיות ושלווה.

אוהב אותכם מאד !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120123

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים רבי ג'י... אוהבים..

מתפלל לשפיות עבורך שהמחלה תעבור.. אתה בקריז ואתה חייב להפנים שאתה בקריז כרגע ולעשות אקסטרה פעולות...

יודע כמה זה קשה.. במיוחד בתקופה הכל כך קשה שאתה נמצא בה מבחינת הבית...

אוהבים ומתפללים עבורל הלוואי שתצליח לעבור את זה! רק להיום

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120136

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

באסירות תודה רבי מתרפא הבין בדיוק מה יכול לעזור לי בימים המטורפים האלו של קריז מבחינת היו טיוב והדריך אותי איך להתקין את הפאלקי. עכשיו אני יודע שגם אם ארצה להתקשר לאתרוג כדי שיורידו את הסינון עדיין אצטרך לחכות שעות ארוכות עד שהתמונות יפתחו. 

ועד אז אספיק בעזרת השם לעשות פעולות, ולשתף חברים וכו'.

אני הערב יותר רגוע בזכות זה. חבל שאין את התוכנה הזו על מציצנות מהחלונות ועל שוטטויות ברחוב וכו'. לא יודע מה היה קורה אם יכולתי הערב להיכנס שוב ליו טיוב.

פתחתי מעגל על לא להיכנס למרפסת ששם יש חלון פתוח ממול, ובאסירות תודה בינתיים ה' עושה לי את הנס הזה, מתפלל שזה יהיה לכל הערב.

אוהב אותכם וצריך אותכם מאד !

לילה טוב !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120139

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

המון באהבה רבי ג'י.. אני רק כלי בידיו של אלוקים...

הלוואי והיה את התוכנה הזאת על מגע באישתי כשהיא נידה..

כמעט ונפלתי הלילה מנגיעות באישתי.... אסירות תודה שאלוקים אוהב עצר בעדי מלעשות משהו שהייתי מתחרט עליו...

אוהבים

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120142

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לכולם

עוברים עלי ימים של טירוף. בת הזוג שלי אמרה לי שמאז חזרתי מחו"ל אני מתנהג מאד מוזר, מסוגר, כאילו בדיכאון.

התאווה משתוללת לי בראש. מרגיש שאני חייב פורקן. אזלו כוחותיי.

לא מצליח להתחבר לכח עליון, שיקל במעט את הכאב.

הבעיה היותר קשה אצלי היא שאני לא מבין את מקור הדכדוך שפוקד אותי בעוצמה כזו חזקה.

שיהיה יום מוצלח לכולם

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120149

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שלום ניסן,
יכול להיות שזה קשור למשהו שקדם לנסיעתך לחו"ל?
אולי עצם הנסיעה לחו"ל הייתה מעין בריחה מכל הצרות הפוקדות אתכם וכעת לאחר שחזרת אתה שוב חוזר לאותן הבעיות ואולי עם מעט תסכול?...
כך לפחות אני הייתי חושב על עצמי במצב הזה. ללא התמודדויות בימים בהם אני נמצא בחו"ל. יותר קל כשהכל בשלט רחוק.
מה אתה חושב?

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי משתמש1.
זמן ליצירת דף: 0.84 שניות

Are you sure?

כן