ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46484 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118926

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום חברים !

אסירות תודה על עוד יום נקי לגמרי מהתאווה. יום מלא וגדוש בלימוד תורה ודברים טובים !

אסירות תודה עך 22 ימים נקיים גם ממבטים,(בנוסף על המתנה הנפלאה של 377 ימים נקיים). זה נראה לי השיא מאז שהתחלתי את הספירה המשנית הזאת !

באסירות תודה התחלתי היום לעבוד עם ספונסי, זה הספונסי הראשון שלי.

כמובן שהמחלה והריכוז עצמי מאד רוצים לדעת איך הוא התרשם ממני, והאם הוא באמת יחזור אלי מחר או שלא ? ואיך אני אגיב אם הוא לא יתקשר ? ופחד להיות מנוהל מכל מיני מחשבות המוכיחות על חוסר ערך עצמי שלי...

מבקש מהשם לשחרר אותי מכל זה. באסירות תודה אני היום לא מנוהל רק מפחד להיות מנוהל אם הדברים לא יעבדו טוב. אני מבקש מהשם לשחרר אותי מהפחדים האלו. רק הוא יכול להציל אותי ממחשבות כאלה.

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118928

אוהבים אותך קדושת!!
בהצלחה עם הספונסי החדש, איזה צעד גדול ומשמעותי

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118934

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו אחי!!! ספונסיי!!!
תראה לאן הגעת ברוך השם !

אני מקנא בו שקיבל ספונסר כמוך!!

כל הכבוד על העבודה המדהימה אחי אתה נותן לי הרבה כוחות במהלך הדרך ! 

אני חייב להודות שגם הטלפונים ממך (לפחות 2 ביום) מאוד מאוד עושים לי טוב ומחברים אותי !

מחילה שלא הגבתי לך הרבה זמן, אני בחופש השבוע והאישה בבית אז אין לי יותר מידי זמן מחשב עם פרטיות (לשמחתי) חחח

אוהבים המון ויישר כוח על הדרך הענקית!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118943

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה מתרפא וכן שאר החברים !

אסירות תודה על עוד יום נקי לגמרי לגמרי גם ממבטים.

דברים שהיו אמורים נורא להפריע לי היום בבית מדרש, הרבה פחות הפריעו לי בזכות הצעד 4 שעשיתי.

הייתי המון זמן היום בטלפון עם חברי תכנית בשיתופים, קבוצות וכו', עד כדי כך שהתחלתי להלקות טיפה את עצמי שאני לא מספיק עובד... אבל באסירות תודה אמרתי לעצמי שזה התפקיד שלי, ושאם לא הייתי כאן... הייתי בשוטטויות כל היום אם בכלל הייתי עדיין חי ! 

אז תודה לך ה' !

אחד מחברי התכנית אמר לי משהוא שמאד חיזר אותי, ורציתי לשתף את זה !

הוא רצה לפתוח מעגל שהוא לא פותח אינטרנט משך שעה, ואמר לי שהספונסר שלו אסר לו לגלוש באינטרנט משך 24 שעות.

שאלתי אותו למה ? בגלל שיש תאווה באינטרנט או סתם כי הוא מכור ללמרוח את הזמן בלי סיבה ? 

הוא אמר לי ככה. באינטרנט שלו יש סינון כך שלא אמור להיות תאווה, אבל יום לפני נפתח לו איזה חלון פרסומת של גוגל, והוא לחץ על זה לבדוק אם יש אולי תאווה.

כשהוא שיתף את הספונסר שלו על הפעולת תאווה הקטנטונת הזו (ובינינו כל הכבוד שהוא משתף את הספונסר שלו אפילו על פעולות תאווה כאלה קטנות, לא בטוח שאני הייתי עושה את זה), הספונסר אמר לו "עכשיו משך 24 שעות אל תגע באינטרנט".

והספונסר שלו הוסיף משהוא ממש מדהים "זה לא חס ושלום עונש. אלא מכיון שעשית פעולת תאווה, עכשיו הדלקת את האלרגיה, ואם כן אתה בסכנה, אז אתה חייב לנקוט בזהירות מיוחדת !!".

ממש התחברתי לזה. כבר אמרו לי חברים את זה, שכשיש קריז וכו' צריכים להגביר את הפעולות, אבל כאן היה לי דוגמא מוחשית וטכנית לזה.

בבוקר בבית מדרש כמו ששיתפתי היו דברים שהוציאו אותי מאד מהריכוז, והיה לי מאד קשה ללמוד דברים מסובכים. פתחתי מעגל עם חברים, מסרתי לה' חוסר אונים, ובנס עלה בידי רעיון נפלא ! במקום להתעקש היום ללמוד דברים קשיםף למדתי דברים יותר קלים שפחות דורשים ריכוז ומאמץ גדול.

ובעזרת אבא אוהב ניצלתי ככה את הזמן באופן ההכי טוב ויעיל שיכולתי לפי הנסיבות.

אוהב אותכם וצריך אותכם ושמח שאתם איתי בדרך הנפלאה הזאת !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118947

אוהבים. התחברתי מאוד לעניין של האלרגיה. אכן במצבים כאלה (ומצבי עכב״ר למינהם, אצלי) צריך הרבה יותר להיזהר
תודה על השיתוף!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118956

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

בקר טוב חברים אהובים !

אסירות תודה על קשר טוב אתמול בלילה עם אשתי, ניסיתי להיות בנתינה.

אסירות תודה שהיום היה לי את האומץ לוותר על הזכות שלי להעיר את הבן הגדול לתפילה. הוא חזר אתמול מהישיבה, ואני יודע שאם אני לא מעיר אותו יש הרבה סיכויים שלא ילך לתפילה ויקום מאד מאוחר. מאידך אם אני מעיר אותו, רוב הסיכויים שלא יעזור ושיאמר לי מילים מהסגנון "לא בקשתי ממל להעיר אותי" או "בגלל שהערת אותי לא קמתי, אם לא היית מעיר אותי הייתי קם".

לכן ברור לי שהטוב ביותר במצב הזה לא להעיר אותו אלא אם כן הוא מעצמו יבקש ממני.

אני מוסר לה' שיעשה כרצונו ויתן לבן שלי כח לקום ולתפוס את עצמו בידיים, ושיזכה לקרב אותו אליו יתברך. אני מבקש מאבא אוהב את הכח להיות בנתינה, לאהוב מאד את הבן שלי, לקבל אותו איך שהוא עם כל הדברים הטובים שבו ועם הדברים הפחות טובים וכו'. 

להיום רציתי לעשות לו"ז בעזרת השם כפי מה שנראה לי שהוא רצון ה'.

10:15 קבוצה.
10:30-12:30 לימוד תורה בלי טלפון ובלי מחשב ובלי כלום בתענית דיבור בעזהי"ת.
12:30-13:15 שנים מקרא ואחד תרגום.

אחרי זה ללכת לקניות וטיול עם הילדים ולהשאיר את המשקפיים בבית. אבא עזור לי לוותר לגמרי על מבטים ועל תאווה. אמן !!!

ואחרי זה לעזור לאשתי לטפל בילדים, מקלחות וכו'.

בלי נדר אודיע לפני כניסת השבת איך ה' עזר לי לעמוד בסדרים.

אוהב אותכם וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118961

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

התכניות נפלו למים, ממש ככה, אבל לא משנה כי כפי שכתבתי עשיתי את התכנית לפי מה שהיה נראה לי רצון ה' ממני, והתברר שרצון ה' ממני הוא אחר !

בתחילת הקבוצה הטלפונית של הבוקר אני מקבל שיחה ממתינה מאחד שבאותו רגע שראיתי את השם שלו על הצג נזכרתי שהתחייבתי למסור לו שיעור היום בשעות הבוקר.

שכחתי מזה לגמרי, לא הכנתי כ"כ את השיעור, אבל האמת שתוך רבע שעה יכולתי להכין, ולא היה לי כ"כ חשק לזה.

אחרי הקבוצה התקשרתי לספונסר וידעתי מראש מה הוא יגיד לי אבל זה התפקיד שלי להתייעץ איתו תמיד. הוא כמובן אמר לי שמכיון שכבר התחייבתי אליו אין לי ברירה, והבנתי שרצון ה' הוא שאתקשר איליו ואגיד לו שהוא אכן יכול להגיע !

אז באסירות תודה עשיתי את רצון ה', הייתי בקבוצה הטלפונית המחלימה של הבוקר, למדתי תורה עד שהוא הגיע, עשיתי קניות אחרי זה, השארתי משקפיים בבית. במכולת היה מוכר ומוכרת לא כ"כ לבושה, אז נצמדתי לתור של המוכר. נשארתי נקי 100 אחוז.

ברוך השם, מה אפשר יותר טוב מזה ????

רוצה בבקשה לפתוח איתכם מעגל לכל השבת. כנראה שיהיה קר וגשום, אבל זה לא משנה שבחוץ אני צריך להוריד משקפיים אם אני רוצה לחיות.

עוד מעגל שרציתי לפתוח שמשך כל השבת, לא אעיר בלי נדר הערה לבן הדגול, ושהפוך אשתדל גם אם זה נגד הרצון המכור שלי לפרגן לו ועוד לפרגן לו, ועוד לפרגן לו.

הוא צריך אותי... המחלה שלי והריכוז העצמי והפחדים שלי גרמו לי להתרחק ממנו קצת בשנים האחרונות, אני מתחנן לאבא היקר :

בבקשה הקב"ה, תעזור לי לאהוב את הבן שלי בלי שום גבולות, תעזור לי לחבק אותו, לפרגן לו, לקרב אותו אלי, תעזור לי להסתכל עם זכוכית מגדלת על כל הדברים הנשגבים שלו, על כל המעלות שלו. תעזור לי להסתכל עליו בעיניים ולומר לו שאני אוהב אותו. תעזור לי בבקשה ה', להפסיק לפחד שאולי הוא לא יאהב אותי. תעזור לי בבקשה ה' להבין שהוא בדברים מסויימים חולה, לא בשל, לא מבין, וזה בסדר, אני גם חולה ולא בסדר, ואתה הרב"ה תמיד אוהב אותי ומרעיף עלי המון אהבה !

תודה אבא היקר !

אוהב אותך מאד הקב"ה.

אוהב אותכם חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118974

איזה כיף להתחיל את הלילה עם השיתופים שלך מחזק אותי מאוד. ממש רואים את הדרך שאתה עושה

אוהב וצריך

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118976

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים אהובים !

סוגר ברוך השם מעגל נקי לגמרי לגמרי !

הייתי בנתינה, לא מתחתי ביקורת על הבן, הצלחתי לקבל אותו איך שהוא ולתת לו הרגשה שאני אוהב אותו.

אני ממש שמח להתקדם בתכנית ובהחלמה !

אוהב אותכם חברים יקרים !

שבוע טוב ומחובר לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118993

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

לייק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #118997

• aviyodea
  • דירוג זהב

קדושת היקר!!!!!

השלמתי קריאה של כמה וכמה ימים...

מאוד התרגשתי על הפעולה שעשית עם הוויתור על האוכל שהביאו, מאוד מחזק לקרוא את זה..

מדהים לראות את העבודה שלך על הצעדים, על הרצון החזק לוותר על הפחדים!!

הלוואי וה' יצליח את הדרך של הבן שלך, ותראה ממנו ברכה וישועה גדולה מאוד מאוד..

בהצלחה עם הספונסר... מה אכפת לך מה הוא חושב אם בעיניי אתה מוערך ברמות מטורפות!!!!!
כל הכבוד על הויתורי ענק שלך והצלחה רבה בהמשך הדרך..

הנזיר נקרא קדוש כי הוא מוותר על היין וכיוצא בו, אתה קדושת מוותר המון, לא פלא ששמך מכונה קדושת
אוהב אותך,
אביודע

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #119019

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

תודה על התגובות החמות !!!

היום עבר עוד יום נפלא באסירות תודה מלא באושר, ובחיבור, ונקי לחלוטיןגם היום, כן, גם היום אם לא הייתי זוכה לנס הגדול הזה הייתי יוצא לשוטטויות מטורפות כדי למצוא תאווה !!

קמתי היום בזמן, שזה נס בשבילי, והגעתי בזמן לתפילה שזה עוד נס !

תודה לך אבא יקר !

3 נקודות לחיזוק :

1- הספונסר הבהיר לי היום כמה זה נורא חשוב באסירויות תודה של הבוקר ושל כל היום להודות לה' בפה מלא, על הנקיות של יום האתמול.

2- אמרתי לספונסר שאני לא מתחבר למשפט שהרבה חברים אומרים "להצליח להביא עוד יום נקי" זה הרי לא אני מצליח אלא ה' מצליח אותי. הוא הסכים איתי מליון אחוז.

3- שמעתי מסר שנורא ריגש אותי. אחד הספונסרים שנקי הרבה זמן סיפר שפעם ב2 לפנות בוקר אחד הספונסים שלו מתקשר מקרה חירום. הוא מספר לו שהוא נמצא בתל אביב מול מקום בו ביא היה משתמש תמיד מלא פעמים. הוא מספר לו שמאד קר בחוץ ושהוא שומע כבר מהאינטרקום שאומרים לו "בוא חמודי תיכנס, אל תתבייש, קר בחוץ, נעים בפנים וכו'".
הוא אומר לספונסר שהוא כבר לא מצליח להתאפק אבל מכיון שהוא התחייב שלא יפעל על תאווה לפני שהוא מתקשר לספונסר, הנה הוא מתקשר. הוא שואל את הספונסר אם יש לו איזה תרופה, איזה ישועה, איזה מסוק שיבוא להציל אותו משם ? 
הספונסר אומר לו, "תשמע יש לי פיתרון, תגיד 100 פעם את המשפט הבא "בבקשה ה' תעזור לי", ואחר כך אם לא קרה נס, תשתמש. והספונסר ניתק. הספונסר משתף למאזינים שהוא היה (הספונסר) כבר רגוע
אחרי 3 דקות ההוא מתקשר ומלא שמחה מבשר לו "תשמע קרה נס, אחרי 50 פעם שאמרתי את המשפט, הנה אני כבר בדרך חזור לבית".
מאד מאד חיזק אותי !!

מחר יום שני, יום שהייתי מאד מפחד ממנו שלא אפול ולא אמעוד. מתחנן ממך הקב"ה תעזור לי שאסמוך עליך מאה אחוז ושלא אפחד מנפילות או ממעידות חס ושלום. אמן !

אוהב אותכם חברים ושמח לשתף אותכם !

צריך אותכם !

בהצלחה לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #119036

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

נהניתי מאוד מהסיפור ששיתפת רבי קדושת! כמו שהספונסר שלי אמר לי לא פעם, עצם זה שעצרת לרגע לעשות טלפון לפני הסיבוב שוטטות או הכניסה לפורנו זה כבר צעד של החלמה וזה הפעולה שאתה צריך וחייב לעשות

וכך שמעתי משאר האנשים שבאמת אנחנו צריכים להתמקד בפעולות שאנחנו יכולים לעשות ולא לדאוג או לחשוב על התוצאות ואני רוצה להזכיר את זה גם לעצמי.

תודה רבה באופן אישי שאנחנו מדברים כל בוקר זה עוזר לי המון וחשוב לי !!

שמח מאוד שעלית על דרך מאחל לעצמי להצליח להיכנס למסלול כמוך אמן !

אוהבים

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #119039

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה קדושת חיבר אותי מאוד.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 4 חודשים #119048

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

עבר עלי יום נפלא ברוך השם, לא מובן מאיליו בכלל !

תמיד ימי שני היו אצלי מלווים בפחד מליפול ולמעוד, והיום ברוך השם לא היה לי את הפחד הזה, ובכל הדרכים הכל היה בנקיות, כולל רכבת אוטובוס וכו'.

רק מעידה קטנטונת שאני חייב לשתף.

באיזה ישיבה שיש לי כל יום שני, ובדרך כלל הבנות לבושות בצניעות, ולכן לא התכוננתי לזה, לא פתחתי מעגל וכו'. והנה 2 מהבנות היו לבושות באופן שזה טריגר בשבילי, וברגע שנאלצתי לשים משקפיים, נתתי קצת מבטים לצורך בדיקות על 2 הבנות האלו.

באסירות תודה שמיד אחרי שיצאתי משם שיתפתי חבר ואת הספונסר, ונכנסתי לקבוצה הטלפונית, וברוך השם כל שאר היום היה נקי לגמרי גם ממבטים.

אוהב אותכם וצריך אותכם !

זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן