ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46751 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118699

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם שבי וגוש.

אתה נשמע אדם מאד טוב גוש, תמיד מגיב בחום ועם תקווה.

היום היה די בסדר, עשיתי פעולות, המון נתינה לאשתי ולבית.

כשיצאתי לקניות השארתי בכוונה את המשקפיים בבית, ופתחתי מעגל. באסירות תודה שהשארתי את המשקפיים כי במכולת היתה אשה שהתכופפה הרבה פעמים מולי ואפילו שהיתה די צנועה אני בטוח שאם היו לי משקפיים הייתי שם אותם ומתחיל להציץ.

כמובן שמיד אחרי זה המחלה רצתה שאגיע הביתה אשים משקפיים אגיד לאשתי שאני יוצא למקווה ואצא לשוטטויות...

באסירות תודה לא הקשבתי למחלה ונשארתי בבית בקדושה ובטהרה.

רציתי לפתוח איתכם מעגל עד למוצאי שבת חברים יקרים !

קצת חוסר אונים מול המצב שאשתי לא מרגישה כ"כ טוב ומאד תובעת הרבה ממני. אני מוסר את זה להקב"ה ומתפלל להמון המון סבלנות ונתינה. מתפלל לה' שיעזור לי לקום בנץ בשבת בעזרת השם.

אוהב אותכם וחייב אותכם.

שבת שלום לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118700

שבוע טוב חבר יקר
ההודעה שלך נתנה לי המון תקווה
מדהים אותי איך אנחנו יכולים להיות מודעים למחלה שלנו ולעשות בחירות טובות למרות הכל
תודה לך, ומקווה שהמעגל שפתחת נתן לך כח לכל השבת
אוהב וצריך

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118703

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לך גוש היקר !

כן היתה שבת מדהימה בלי תאווה, ועם ויתורים !!

הייתי צריך לעשות צעד 4 5 6 ו7 על איזה מקרה, ובאסירות תודה אני מתחיל להבין את עצמי יותר ולגלות דברים חדשים על עצמי.

יש שכנים חדשים שבאו לגור בבית שליד וכשעליתי במדרגות ראיתי אותם וראיתי שהם נכנסו לגור....

מיד המחלה אמרה לי שאני חייב לעשות בדיקות האם הם יסגרו תריסים לפני ... או שלא. ואני חסר אונים מוחלט מול הבדיקות האלו.

אני מתחנן לה' שיתן לי כח לוותר על זה רק להיום.

פותח מעגל איתכם עד לשעה 11 וחצי שאני לא עושה שום בדיקה בעזרת השם ובנס.

אוהב וחייב.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118732

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

מאד שמח לשתף שהיום עבר טוב ובנקיות !

בבוקר הייתי מאד מחובר, לומד בהתמדה גדולה בחיבור עם ה' ובהתרגשות, והנה המחלה הגיעה והתחילה לשגע אותי עם כל מיני מחשבות הזויות של תאווה כמו "חבל שאתה לא בודר מה קורה עם השכנים החדשים, אולי הם לא סוגרים את התריסים כשהולכים לישון וכו', אולי תלך היום לשוטט באיזור תחנה המרכזית, תנצל את זה שהיום עדיין חם, אולי תתחיל עם איזה בחורה מכורה ותיהנה איתה וכו' וכו'".

הרגשתי בסכנה, התחננתי לה' שיעזור לי להירגע, לקחתי נשימות ארוכות, ניסיתי להירגע. לא כ"כ עבר, אז הלכתי לשירותים והאזנתי למסר מחבר.

באסירות תודה לא יצאתי כלל לשוטטות ולא נתתי מבטים.

בקבוצת הצהריים התייעצתי עם המנחה היקר מוטי, חבר מאד ותיק ושאלתי אותו איך זה שביום שאני כזה מחובר האובססיה מגיעה ?

הוא ענה לי תשובה מדהימה שמאד חיזקה אותי.

זה תוכן דבריו : כשהקב"ה רואה שהאדם מתחיל להתקדם בהחלמה, הוא שולח מידי פעם הזדמנויות לצמוח. והיינו שהקב"ה שולח אתגר, כאשר המטרה היא שעם כל הקושי אני אעשה פעולות ויתור, תפילה וכו', ושבסופו של דבר בזכות פעולות אלו אני אגדל ואצמח ואתקרב אליו יותר.

הוא אמר שבתחילת ההחלמה כשדברים כאלו היו קורים הוא היה כביכול מתעצבן ואומר להקב"ה "מה אתה כבר מצפה ממני ? אם גם כשאני עושה את הכל זה מה שקורה, מה כבר אתה רוצה ?".

הוא אמר שכיום הוא מבטא את אותם המילים אבל לא בכעס אלא בשאלה פשוטה ותמימה "ה' מה אתה עכשיו רוצה ומצפה שאני אעשה ? רצוני להתקרב אילך ואני מנסה להבין מה אתה מרמז לי בזה".

מאד חיזק אותי ומקווה שהעתקתי בצורה טובה את מה שאמר לי בעל פה !

בתפילת שמונה עשרה במנחה ובערבית, מאד התחברתי למילים של התפילה במצב שלי.

מחיה מתים ברחמים רבים : כן, בתקופת השימוש הייתי ממש מת. ציפיתי לפעמים למות אם לא יהיה פיתרון אחר. כתבתי כמה פעמים בחשבונות הנפש מילים מעין "אני מת, ממש מת, אין מילים אחרות.

סומך נופלים : המצב הרגיל שלי הוא נפילה. המצב הנורמלי הוא שאלך לחפש תאווה במקומות הציבורים ושאהיה כל היום בנפילה ארוכה. כל יום שאני לא נופל, זה אומר שאתה סומך אותי... סומך נופלים.

רופא חולים : כידוע יותר קשה לרפא את מחלות הנפש מאשר מחלות הגוף. אתה הקב"ה מרפא אותי כל יום להיום. עושה בשבילי דברים נשגבים. משמח את העצוב, עושה שלום ביני לביני, ביני לבין משפחתי וכו', ממש רפואת הנפש, ורפואת הגוף.

מתיר אסורים: כמובן שכאשר הייתי חי בשימוש הייתי אסור ושבוי בידי המחלה. לא יכולתי להשתחרר מהכבלים, כל כך רציתי להיות חופשי ולא יכולתי. כל כך רציתי להיות אדון על החיים שלי ועל ההחלטות שלי ועל הרצונות והרגשות ולא יכולתי. אתה מתיר אסורים.

ומקיים אמונתו לישני עפר : כמה פעמים הייתי שוכב ומתחבא בשיחים כדי להציץ על איש ואשה שהיו מתנשקים וכו', כמה פעמים הייתי שוכב ברצפה במרפסת בשביל לראות את מה שקורה בחלון ממול בלי שיראו אותי. ממש שוכב בעפר.

מלך ממית ומחיה ומצמיח ישועה : זה הסיכום של כל העשרות שנים של החיים שלי. נתת לי להיות מת, והחיית אותי כבר שנה שלמה. מצמיח ישועה ואפילו ישועות גדולות.

תודה לך אבא היקר על הההככככלללל !! גם על הממית וגם על המחיה. בלי הממית לא היה את המחיה !!

אוהב אותך אבא מאד מאד ומתרגש לזכות להתקרב אילך כל יום עוד קצת.

אוהב אותכם חברים יקרים !

הערב האובססיה לא תוקפת אותי שאלך לבדוק בחלון של השכנים אפילו שאני יודע שהם פה הערב כי אני שומע אותם.

מתפלל להישאר כל הערב בשפיות !

בהצלחה לכולנו !

אוהב וחייב !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118735

• aviyodea
  • דירוג זהב

יפה מאוד ומחזק!!
ר' נחמן אומר שבאדם מתקרב לה' הוא מרגיש התרחקות אבל ההתרחקות הזאת באמת כל כולו התקרבות..
אולי הכוונה לזה..

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118737

תדע לך שאתה מחזק אותי באופן אישי בכל הודעה שאתה כותב
תודה לך!
אכן, במקום הזה רואים שניסים קורים גם בימינו אנו..

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118754

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לכם חברים אהובים לי מאד !

אז קודם כל רציתי לשתף שאתמול בערב הייתי מאד מאד מנוהל מטלפון שהייתי צריך לקבל בקשר לעבודה ושלא קיבלתי אותו. המחשבות התחילו להתרוצץ בראש החולה שלי "כנראה שהם כבר לא צריכים אותך או לא רוצים אותך או מסתדרים בלעדיך, וכנראה שעם הזמן כבר אף אחד לא יצטרך אותך וכו' וכו'".

מרוב פחד וכו' התקשרתי לספונסר והוא אמר לי "אתה תתקשר אילהם ותגיד רק שאתה רוצה לדעת מה שלומם אם הכל בסדר וכו' וזהו".

התקשרתי ולא ענו לי, אז המשכתי קצת להיות מנוהל. 

שלחתי להם מייל לפני שהלכתי לישון...

בבוקר כשקמתי, קבלתי מייל בחזרה שכמובן שצריכים אותי וכבר היום מחכים לי... הם חשבו שזה מובן מאיליו שאני אמור לבוא היום ולהתחיל לעבוד.

זה הראש החולה. לוקח בלי פרופורציות טלפון שלא קיבלתי כאשר לפי האמת ההיפך הוא הנכון, רוצים אותי ונהנים ממני וכו' וכו'.

אסירות תודה לספונסר שייעץ לי לעשות ככה. בלעדיו לא הייתי מגיע והם היו מחכים לי והיו בבעיה רצינית בלעדי !!

חוץ מזה הייתי הרבה זמן בחוץ כמו כל יום שני. היום היה מאד חם !
הכל היה בנקיות.

רק בחזור מאיזה שכונה בשעה 1 וחצי היה לי חצי שעה דרך ברגל, שמתי את המשקפיים בתיק, והייתי מחובר בקבוצה שך הצהריים, ושיתפתי. חייב להודות שהיו הרבה מבטים בלי משקפיים ובדיקות.

באסירות תודה :

1- לא הוצאתי את המשקפיים בכלל.
2- לא עשיתי אירוכי דרך כלל בשביל ללגום.
3- הגעתי ליעד די מהר והמשכתי את היום שלי בלי תאווה.

בערב הייתי חייב לעבור דרך מקומות מאד מסוכנים לי כי בעבר הייתי משתמש הרבה. פתחתי מעגלים, הייתי עם חבר תכנית הרבה זמן בטלפון. האמת שהתקשרתי לכמה חברים לפני כן ולא ענו לי, ובדיוק אותו חבר שענה הודה לי מאד על זה שהתקשרתי כי הוא היה באמצע לצפות דברים מאד מאד גבוליים במחשב. זה הציל אותו !!

אין שום טעות בעולמו של טאטע, הכל מדוד כדי לעשות  ניסים עם חברי התכנית היקרים והצדיקים !

באסירות תודה היו המון ויתורים והכל בקלות ובטבעיות בלי שום מלחמה.

תודה לך אבא היקר שאתה מרחם עלי כל כך הרבה.

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118759

ואו, איזה פוסט מרגש. מדיהם מדהים מדהים. בור אחד בתחילת הדרך, זה רק מוכיח לי שאם עושים את הפעולות הניסים מגיעים. זה פשוט מדהים לראות את זה מרחוק
תודה על השיתוף!! אוהב וצריך

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118773

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתופים. השלמתי קריאה של זמן מה. 

פעולות אהבה, זה נתינה לאחר. לא לפעול על האנוכיות שלי אלא לחשוב על מישהו אחר חוץ מהקופסא שלי. 
כשאני בנתינה, נעשה לי הרבה יותר קל ההתמודדות עם התאווה.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118794

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ! תודה על התגובות החמות והמועילות !

אסירות תודה על יום נקי לחלוטין !

היו ויתורים, והיה בעיקר המון סייעתא דשמיא !

בכזה יום חם אין מצב להישאר נקי לחלוטים בלי שמירה עילאית מאד חזקה.

הייתי בחיבור גדול גם בתפילות, ובבקשה של השכיבנו " והסר מעלינו מכת...רעב..." התכוונתי חזק על הרעב הרוחני שלפעמים איננו ומושך אותי לתאווה. שלא יהיה לי את אותו ההרגשת רעב, שה' ימלא לי את זה !

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118795

איזה כיף לשמוע על עוד יום נקי. אוהבים!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118810

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אסירות תודה גדולה על עוד יום נקי לגמרי מהתאווה (למעט הסתכלות אחת של 3 שניות שבאה לפני בלי שחיפשתי את זה).

יום חם, יום שבלי ספק אם לא הייתי בהחלמה הייתי יוצא לשוטטויות שלי סוף...

היום השלמתי הרבה צעדי 4 ועד 7 על הרבה מקרים שלא הספקתי לעשות אותם בעבר. מקווה שארגיש שחרור גדול מזה בס"ד. 

אוהב אותכם, צריך אותכם, מתפלל עליכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118816

איזה כיף לראות את ההתמדה שלך בשיתופים. מחזק. תודה!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118830

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. 
תשתף יותר על החשבון נפש, על השינוי גישה ביחס לאנשים אחרים. 
לזה אני מתכוון מפוכחות חיובית. 
"התחלנו לתרגל מפוכחות חיובית, ולעשות את פעולות האהבה כדי לשפר את יחסינו עם אחרים. במידה שבה נתנו, כך גם קיבלנו חזרה. גילינו את מה ששום תחליף לא סיפק מעולם, יצרנו קשר אמיתי, הגענו הביתה." 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 5 חודשים #118832

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

נתן היקר, אני משתדל לשתף את מה שחשוב לי לשתף. בזמן האחרון אני משתף המון על השינוי גישה, איך שאני יותר עוזר לאשתי, יותר בנתינה, וכו', אבל משון מה אתה כנראה לא קורא את השורות האלה אלא רק השורות המתייחסות למחלה.

הערב מאד מאד התרגשתי, פגשתי חבר תכנית מחיפה אהוב עלי במיוחד, שחי את התכנית, אוהב את התכנית, ופשוט נמצא ברמה רוחנית מאד חזקה. אסירות תודה שהוא הסכים להקדיש לי זמן. היתה שיחה של כחצי שעה מאד מחברת.

היום עבר בחיבור די גדול, בנקיות מוחלטת, בלי מלחמות. בבוקר הגיעו קצת אובססיות מאד חלשות אבל פחדתי שזה יהפך ליותר רציני. פתחתי מעגל ובאסירות תודה התקשר אלי חבר תכנית די חדש ועזרתי לו וזה גם תרם לחופש מהאובססיה.

בצהריים אשתי הביעה לי את הקושי שלה לצאת מהבית בשביל לקחת את הילדים, אז הצעתי לה להביא אותם בעצמי, אסירות תודה על הנכונות.

דבר אחרון שרציתי לשתף. בכולל הביאו איזה ארוחה לעילוי נשמת מישהוא. ארוחה אהובה עלי. בדרך כלל כשמביאים סיר כל הלומדים נדחפים, כדי לקבל. בעבר גם הייתי עושה את זה.

לפני שבוע חבר תכנית יקר דיבר איתי על שיאות ועל לחשוב על השני וכו' ובדיוק דיבר על מצבים כאלה. הוא אמר שביום הוא בעמדה שהוא חושב על השני ולא על עצמו. אם לכולם יהיה ונשאר אז הוא לוקח. אבל הוא לא ידחוף כדי לקבל כשהוא יודע שלא יהיה מספיק לכולם. מאד התחברתי לדבריו, והיום ויתרתי על האוכל הזה.

לא אומר שזה היה מאד קל, אבל היה ויתור לטובת האחרים.

אוהב אותכם וצריך אותכם !

זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן